Diablo 4

poruka: 1.934
|
čitano: 502.825
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Diablo 4

Nadam se da nije slucaj i sa Diablo 4 da sve lijepe stvari kratko traju 

Trazim grupu/guild za early start .

Preload+poceo.. Preload+poceo..
Ready.. Ready..
Eire
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 1:57 (DukeOs).
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Diablo 4

pre-load za early acess je tu. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 4
Konačno. Još 2 dana i družimo se barbariane moj
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
X3M kaže...
Rhodin kaže...

Ok, i kako ćeš onda, i na temelju čega odlučiti je li igra za tebe ili nije?

Na žalost već desetljećima sustav tako funkcionira. Kad sam bio klinac, imali smo "demo" i "shareware" verzije igara i mogli smo dobar dio igre isprobati, pa odlučiti.

Rijekto koja igra, i rijetko koja platforma omogućava isprobati igru prije kupnje, te se oslanjaš isključivo na recenzije treće strane. Realno njihovi traileri i reklamni videi su ko traileri za filmove, nerijetko na novijim filmovima sve zanimljivo vidim već u traileru od 2 minute.

pa nemam sta odlucivati, igre koje zelim igrati kupim i igram, ne kuzim pitanje?

 

ako ne valja, ne valja, ako valja valja i to je to

 I šta, nije problem dat 60-100€ za igru koju igraš 20 minuta i skužiš da nije za tebe, na platformi koja ne daje refund?

Ni EU ne štiti kod digitalnih kopija, nema povrata novca...

 

Kako znaš za novu franšizu, novu igru, novi studio je li dobro ili nije?

Na temelju čega donosiš odluku da je igra za tebe?

 

 

 

EDIT:

Što se tiće sličnosti sa D3, ja ju ne vidim...

 

Diablo 2 ima WW barbara, Diablo 3 ima WW barbara, gle čuda - D4 ima... WW barbara....

 

Za razliku od D2 i D3 gdje se doslovce "kose" čudovišta, vidim da lik jako puno kruži dungeononm, "kajta" i  izbjegava monstere, a njima baš hp ne pada, ni blizu ko D2,D3

Ne znam kako preživite sve Fifa-e koje su izišle, ako su vam ove igre iste.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 9:24 (Rhodin).
11 godina
offline
Diablo 4

Nadam se da nitko iz ove teme ne igra fakin FIFU. xD

golden fields of ancient times, endless chains of mighty giants
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Par stvari koje vidim da su razočarale dosta ljudi, pa i mene:

1. Ogromne brojke za damage sa pretjerano multipliera, baca na D3. Onaj WW Barb video je oduran gameplay.
2. PvP je par ljudi potvrdilo da se one shotaju ljudi, bez obzira na 90%+ damage reduction + nema diminishing returns na CC.
3. Samo 3 world bossa, pa da nisu mogli krenuti sa barem 5 do 6…
 
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Diablo 4

1. slažem se ali ajmo realno, čovjek ima barba na 100lvlu, praktički sve bis sa max upgrade, i optimiziranim paragonom,
i baš ne baca "velike" brojeve (stotine tisuća) dok nije pokupio exploding shrine, onda je krenulo na bilijune.
sve to će prosječan igrač trebati stotinjak sati da odigra i nabavi, bogami nakon toliko sati, i ja bi volio gledat velike brojeve


te brojke u d3 imaš sa škart ww barb gearom skupljenim za cca 20 sati jer leg/set itemi padaju ko kiša.(doduše imam malo iskustva sa barbom, ja sam više wiz/necro/rouge/monk tip)
plus, izbjegava većinu elite jer ga oneshotaju, dok bi u d3 sve palo oko njega u roku 5 sekundi.


2. koliko sam upoznat, pvp im nije prioritet i nece biti fokus velikog balansa, rečeno je da si tamo na svoj rizik.

3. i tu se slažem, 5 bi bila fina cifra za početak, nadam se da će sa prvom sezonom dodati još barem jednog.

edit: počeo preload. ako vam neda preinstall, restartajte bnet klijent.
kako bi maminjo rekao: ajmoooo

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 11:34 (vrx).
15 godina
offline
Diablo 4

Mene PvP ne zanima, world bossevi da, ali ne znam koliko će tu biti interesa, realno, to je MMO dio igre i ovisiš o drugima.

 

Ako SP bude dobar, i da mi 70+ sati igre, to je cca koliko dobivam od drugih igara za istu cijenu, ja zadovoljan. Sve preko toga je ludnica.

Najbolje mi je kad netko kaže "kampanja traje 20h, BiS gear i dalje bezveze" , a u drugim temama se piše kako su im draže igre od 30-40h da nema više vremena ulupati 100+ sati u igru, koštaju isto ko ovo, al ovo je glupo, al SP igre sa 1 prolazom su super.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Rhodin kaže...

Mene PvP ne zanima, world bossevi da, ali ne znam koliko će tu biti interesa, realno, to je MMO dio igre i ovisiš o drugima.

 

Ako SP bude dobar, i da mi 70+ sati igre, to je cca koliko dobivam od drugih igara za istu cijenu, ja zadovoljan. Sve preko toga je ludnica.

Najbolje mi je kad netko kaže "kampanja traje 20h, BiS gear i dalje bezveze" , a u drugim temama se piše kako su im draže igre od 30-40h da nema više vremena ulupati 100+ sati u igru, koštaju isto ko ovo, al ovo je glupo, al SP igre sa 1 prolazom su super.

 pa samo 40tak sati sam utukao u betu u dva vikenda, i to na ograničenoj verziji igre.
full release će mi garant dat još barem 100, ne računajući zajebanciju sa ekipom.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Nije igrao sam end game betu i napredak je ok, drop rate je kao u d2. svakako ne nalazim nikakve slicnosti sa smecem od diabla 3 gdje u jednom danu cistim grift 120.
Paragon board je zanimljiv i dobro treba malo vremena da se priviknem na izem properies i to sve.

 

Ne vridi uopce objasnjavat ista ovoj nekolicini likova sta konstantno zesce kenjaju po temi, jer ili trolaju ili su lagano zaostali u proslom vremenu kad je sve bilo stoput bolje ko u titovoj jugi.

 

Sa svim manama koje ima D4 je trenutno najbolji Diablo ikad
IMO, objektivno - kad je izasa D2 je bia 8/10 + LoD 10/10

Danas pokraj gomile odlicnih arpgova je solidnih 5/10

 

D4 ja bi rekao 7/10 nakon odigranih 100+ sati i end game bete ali to je bilo davno pa je vjerovatno dosta toga fixano a i paragon je drugaciji sada

Pa ako macro, wu, rax i ostala ekipa kazu da je igra 8/10 onda tko san ja da stavim ista manje, ali D4 ima totalno potencijala biti 10/10

 

Diablo 2 - king of arpg - But Elvis has left the building

Sad ga nedovrseni Last Epoch sisa u skoro svemu a da ne spominjem Grim Dawn, Torchlight, PoE ...

hur durr ::: itemizacija, end game blabla ... BULL SHIT zesci

 

Tko god je igra D2 do "pravog end gamea" zna o cemu se radi

Realno imas 1-2 builda po liku, 2 viable skilla i potion spam

Rune? Barb - enigma, Ass - enigma, Necro - enigma, Sorc - ok ima TP pa onda moze - enigma ...

Atributi? Str-Dex ? nope, sve u vitality

Challenge? imunity hehe dual-imunity kek, very challenge, much wow, gg

 

Nakon par tisuca sati gridanja baal, meph i pindla i slozenih svih bis charova stvarno mi je dosta vise "odlicnog" endgame loopa

esc- save and exit - load in - clear - esc- save and exit - load in - clear .......

 

Jedini razlog zasto D2 ima bolju itemizaciju i ne locka te u tocno specificne iteme i setove naspram D3 je zato sta level scaling ne ide u nedogled ko sa GR-ima
Stavis GR80 i prakticki si na istom lvlu tezine ko najtezi D2 i farmas s kojim god buildom hoces, realno i GR100 nema problema s vecinom buildova
D3 su zasrali sa power creepom i nema tu popravka vise, dok je ekipa prije par godina muku mucila sa GR130 ja san prije misec dana odvrtija jednog seasonal necra do GR146 u deset dana.

 

Ali zato D4 ima skroz kontra postavljen sistem u odnosu na D3, vise je ko D1 i 2

I sa nacinom na koji su slozili afixe i paragon + po svemu vidjenom solidan balans itema i puno manji fokus na setove vrlo lako moguce je da ce puno puno vise buidlova biti igrivo daleko u endgame.

Horned Reaer kaže...

Ono sto bi volio da ti dungeoni budu random generirani kao u diablo 2 ali ne znam da li je to izvedivo i ima li blizzard to u planovima i da li se to uopce moze mjenjati

 Random ? Ako je juzna orjentacija soba ides par soba desno a ako nije onda left left i eto te kod bosa kroz 3-4 sobe :D

 

 

Potpis:
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 12:17 (Necto).
7 godina
offline
Diablo 4

i jos se zaboravlja da se diablo igra desetljecima, a ne ko ova ostala sranja mjeseca dana i bok

 

kad je tocno kod nasa pocetak 6.6. u 0:00h ili tek ujutro od 8:00?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
X3M kaže...

i jos se zaboravlja da se diablo igra desetljecima, a ne ko ova ostala sranja mjeseca dana i bok

 

kad je tocno kod nasa pocetak 6.6. u 0:00h ili tek ujutro od 8:00?

 01:00 ujutro u petak

7 godina
offline
Diablo 4

nasao sam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Ja ne skidam sve GB.

Krenuo sam odmah na pocetku stisnuo pauzu. Izasao iz bneta.

Kopirao sve podatke iz Server Slama, pokrenuo Bnet, stisnuo scan i repair i sada mi skida cca 8gb..

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Koju klasu ste odabrali za prvi playthrough?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Putn1k kaže...

Koju klasu ste odabrali za prvi playthrough?

 Teško pitanje...

 

Najmanje sam igrao s Rogue pa bi mogao s njome... Druida sam pak najvise igrao i sada kako gledam mogao bi on biti također...

 

Bilo bi fora kada bi u grupi gejmali radi vise EXP --- doduše ne znam koliko ovdje ima bas igraca koji misle igrati diablo 4 malo ozbiljnije a ne samo SP...

 

 

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Diablo 4

Grupno igranje je must have jer ti xp ide iako si u gradu, dokle god su ostali suigraci u borbi tako da ja startam u grupi..Socerer..

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 4

Vise od jednog igraca na ekranu u tolikom zoomu? daj nemoj me hebat

Moj PC  
3 5 hvala 0
7 godina
offline
Diablo 4

Sorc, solo HC, i onda sam offline dok ne pocne sezona

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...

Vise od jednog igraca na ekranu u tolikom zoomu? daj nemoj me hebat

 Kakav hebeni zoom ??? De odsepusaj u svoju dimenziju.. Cijelo vrijeme spominjes nekakav zoom , pa odzoomaj vise ..

Eire
13 godina
offline
Diablo 4

Na 4k  rezni sam primjetio nikakav zoom sto neki spominju..

Char je sasvim normalne velicine , te na wide screenu field of view je prejeben.

Eire
Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Ja se još dvoumim između Necroa i Roguea, vidim da ekipa plače da je Necro slab, ali ne vjerujem da bi Blizz to ostavio baš tako nebalansirano dulje vrijeme.  U svakom slučaju solo igram kolko će mi igra dozvolit jer volim proći sve prvo solo, ako baš moram grouppat ću se za world bosseve, a onda vidjet kakva bude prva sezona.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Putn1k kaže...

Ja se još dvoumim između Necroa i Roguea, vidim da ekipa plače da je Necro slab, ali ne vjerujem da bi Blizz to ostavio baš tako nebalansirano dulje vrijeme.  U svakom slučaju solo igram kolko će mi igra dozvolit jer volim proći sve prvo solo, ako baš moram grouppat ću se za world bosseve, a onda vidjet kakva bude prva sezona.

 Nije da je Necro slab , vec spor , nema movement skilova

Eire
15 godina
offline
Diablo 4

Ajde tko zaista misli igrat nek me doda na bnet : mNik987#2148

 

Ja d3 igram i dan danas

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...

Na 4k  rezni sam primjetio nikakav zoom sto neki spominju..

Char je sasvim normalne velicine , te na wide screenu field of view je prejeben.

 zeni sam dao svoj WS ekran i moram priznat da je predobro...

 

ima puno bolji fov od mene na klasicnom monitoru..

 

igrao sam sa sorc betu i server slam, zena je igrala druida i necrosa..

 

meni je igra predobra i puno sati smo natukli .. 

 

zena je igrala i onu prvu zatvorenu betu pa sam tamo vidio i neke ostale stvari, al je tad bila 0.4 verzija ak se ne varam 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 18:03 (GrimReaperKC).
14 godina
offline
Diablo 4

Igrat cu od 02.6 01:00.
ako naden grupu pocet cu s barbon ako ne vjerojatno sorc.

LuckySTr1k3#21427

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
GrimReaperKC kaže...
DukeOs kaže...

Na 4k  rezni sam primjetio nikakav zoom sto neki spominju..

Char je sasvim normalne velicine , te na wide screenu field of view je prejeben.

 zeni sam dao svoj WS ekran i moram priznat da je predobro...

 

ima puno bolji fov od mene na klasicnom monitoru..

 

igrao sam sa sorc betu i server slam, zena je igrala druida i necrosa..

 

meni je igra predobra i puno sati smo natukli .. 

 

zena je igrala i onu prvu zatvorenu betu pa sam tamo vidio i neke ostale stvari, al je tad bila 0.4 verzija ak se ne varam 

 Imas zakon zenu !! Kad moja dode s posla ja stavljam zatvorene sluske i klimam glavom da misli da je slusam 

Eire
13 godina
offline
Diablo 4

preko wudijo discorda nasao grupu za 5 min

ugl svi planiraju prvih 5 dana igrati 15+ sati softcore , EU

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Startam SOLO i sa Barbarinom za pocetak!! Dvoumio sam se izmedju druida i barba ali neka bude barbonja! Cekam petak 01h ujutro i igram do odlaska na posao u 8 ujutro 🤭
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
GrimReaperKC kaže...
DukeOs kaže...

Na 4k  rezni sam primjetio nikakav zoom sto neki spominju..

Char je sasvim normalne velicine , te na wide screenu field of view je prejeben.

 zeni sam dao svoj WS ekran i moram priznat da je predobro...

 

ima puno bolji fov od mene na klasicnom monitoru..

 

igrao sam sa sorc betu i server slam, zena je igrala druida i necrosa..

 

meni je igra predobra i puno sati smo natukli .. 

 

zena je igrala i onu prvu zatvorenu betu pa sam tamo vidio i neke ostale stvari, al je tad bila 0.4 verzija ak se ne varam 

 Imas zakon zenu !! Kad moja dode s posla ja stavljam zatvorene sluske i klimam glavom da misli da je slusam 

 hvala 

 

tražio sam gamericu 

 

budem vas nadodao kad dođem doma ko je ostavio, pa ak se skupimo super..

 

trebalo je godišnji uzet za to 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice