Diablo 2: Resurrected

poruka: 580
|
čitano: 256.655
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

okej teški si početnik za diablo i dobro samo budi uporan. Trgovci nemaju bolje oružje dobivaš dropanjem itema u igri. 

Igra će ti biti teška iz početka dok ne skuzis mehaniku sta i kako a to treba jednostavno vremena i volje i googlanja :)

najlakse ti je da si googlas runewords i da si slozis neke za početak pa tako napredujes kroz igru

be Cool
14 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Pušim za bjeli monrach

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Pislje kaže...

Pušim za bjeli monrach

Bio sam u slicnoj situaciji  

15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Javi mi se u inbox, trebao bih negdje na mulama imati kojeg.

 

Za tocno vrijeme fellatia se dogovorimo naknadno.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Ged kaže...

 

 

Za tocno vrijeme fellatia se dogovorimo naknadno.

Nemoj da te zezne, ima da ga posteno plati!

14 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Ged kaže...

Javi mi se u inbox, trebao bih negdje na mulama imati kojeg.

 

Za tocno vrijeme fellatia se dogovorimo naknadno.

 

Nemoj samo da ovako završite

 

https://www.pcgamer.com/argument-over-diablo-loot-ends-in-fatal-shooting/

15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
ansha kaže...

Nemoj da te zezne, ima da ga posteno plati!

 Pa valjda je covjek od rijeci!

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.12.2021 18:20 (Ged).
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
AFARON kaže...
Ged kaže...

Javi mi se u inbox, trebao bih negdje na mulama imati kojeg.

 

Za tocno vrijeme fellatia se dogovorimo naknadno.

 

Nemoj samo da ovako završite

 

https://www.pcgamer.com/argument-over-diablo-loot-ends-in-fatal-shooting/

Boze oslobodi, vidis da su oni dogovorili razmjenu ljubavi a ne vatre 

14 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Javim se,

 

Samo da se razumjemo, bez pederskih sranja, nisam gay ali treba mi taj monarh.

 

Šalu na stranu ne znam koliko sam odradio kripti, pitova, mauzoleja, ancenta, hell krava. Vidio sam samo jedan plavi i jedan crni s jednim socketom.

 

Naravno idem s 0mf, pa nekako imam osjećaj da možda i propuštam bolje dropove (Vjerovatno ne propustam=)).

 

 

 

 

 

 

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Postoji li mogucnost da se na jednom PS-u igra s dva lika, lokalni MP, kao sto je moguce s D3?

Ili, druga opcija... da se s jednim racunom igra na 2 PS-a istovremeno, ista partija?

 

Imamo PS4 i PS5 i zena bi igrala sa mnom, ali ne bi kupovali 2 igre, ako bas ne moramo

 

thnx

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Uloži u vezu, isplatiti će ti se

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

gledao sam na youtube LLama razgovor sa develpoerima imas video kaze lik :

to be able to enter the durance of hate every time you need to smash the orb ili kak več 

be Cool
14 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Dobro da nije gay touch to bi bilo teško pobjedit

Dirty dosen
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Horned Reaer kaže...

gledao sam na youtube LLama razgovor sa develpoerima imas video kaze lik :

to be able to enter the durance of hate every time you need to smash the orb ili kak več 

 To se odnosi samo za rush, tj. quest, tako se bar da protumacit iz njihovih rijeci:

Developer Comments: We saw that due to a logic glitch, players often chose to skip required content within Act III by bypassing “Khalim's Will” quest and not experiencing much of what Act III has to offer. We decided to make the “Khalim's Will” quest a proper requirement to complete Act III, much like how players need to assemble the Horadric Staff to enter Tal Rasha’s Chamber in Act II.

 

Change log novog patcha: https://news.blizzard.com/en-gb/diablo2/23765907/diablo-ii-resurrected-patch-2-4-balance-ptr

12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Odlicne izmjene, dobar smjer!

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

PTR je vani. U nekim dijelovima jako podsjeca na power creep iz trojke

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Kao npr?
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
SamoPitam3 kaže...

PTR je vani. U nekim dijelovima jako podsjeca na power creep iz trojke

Ma ne vjerujem 

12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Kakav power creep? Buffali su uglavnom nekoristene i preslabe skillove, nista nisu nerfali, nisu dodali nikakvu end game opremu, dali su vise opcija za Mercenarye i buildove

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Minneyar kaže...

Kakav power creep? Buffali su uglavnom nekoristene i preslabe skillove, nista nisu nerfali, nisu dodali nikakvu end game opremu, dali su vise opcija za Mercenarye i buildove

Polako, tek je pocelo.. Ja doduse ne mislim da je to lose, ali D2 puristi kojih je ovdje puno bi se mogli ne slozit...

12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Pitao sam i ja jer znam da nema power creepa niti du ga dodali, iskreno neka su noviteta dodali jer je i meni koji igra D2 vec jako dugo pun k jedno te istih buildova svaku sezonu. Sad konacno mogu probati nove stvari s time da ce i raditi bolje. Druid me najvise dojmio u PTRu jer se moze dobar fire build raditi ili werewolf
5 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Nije se ni u trojci pojavio power creep preko noci, nego mic po mic smo nakon x godina dosli do ovoga gdje je sada. Zapravo je sve krenulo oko jadikovanja po forumu i prckanja sa dropovima. A onda su poceli jadikovati jos vise o svemu i svacemu i tu smo gdje jesmo. Da, da, puristi su za sve krivi. Da su se slusali ne bi d3 bio gdje je sada... Slicna prica i tu krece sa jadikovkama po forumu. Ma samo da pojacaju nesto sto ne koristimo, a kako je krenulo mogli bi dobiti nove op buidove ili kako je llama sinoc rekao za nove runewordove sa nekom prosjecnom opremom - just melting. A onda sto da ne pojacaju one "starije buildove" da opet budu konkurentni u slijedecem patchu ?!?!?! I tako mic pop mic... Aj bas da vidimo jesu li ista naucili iz d3.

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Diablo 2: Resurrected

Što je power creep

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

volio bih vidjeti rift i grift u diablu 2 to je jedino sto mi se svidja iz diabla 3

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Horned Reaer kaže...

volio bih vidjeti rift i grift u diablu 2 to je jedino sto mi se svidja iz diabla 3

Ja bi volio vidjet grafiku iz resurrected-a u trojci, najbolje od oba svijeta sta se mene tice... 

10 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Jel može netko objasniti ovu novost što su uveli da imaš skliove na F1-F4. To je slično D3. Koliko skilova se može imat bindano? Sad mi se čini da mogu samo 2 na lijevoj tipci miša i 2 na desnoj. Čini mi se malo. Jel dobro gledam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Pislje kaže...

Javim se,

 

Samo da se razumjemo, bez pederskih sranja, nisam gay ali treba mi taj monarh.

 

Šalu na stranu ne znam koliko sam odradio kripti, pitova, mauzoleja, ancenta, hell krava. Vidio sam samo jedan plavi i jedan crni s jednim socketom.

 

Naravno idem s 0mf, pa nekako imam osjećaj da možda i propuštam bolje dropove (Vjerovatno ne propustam=)).

 

 

 

 

 

 

Jel trebaš još uvjek ?

 

Samo ja sam na SP ne MP danas mi pindle dropao jedan bijeli a već imam 2 spirita...

 

15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

ima li tko za trejdanje? neka mi se javi

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

ima li jos netko problem da mu se igra crasha kod Baala kad spawna minionse.

Otkrio sam i uzrok tome je otkako sam napravio FORTITUDE armor .. kad imam bilo koji drugi armor mogu normalno igrati bez crashanja

ccc

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Azmo kaže...

Jel može netko objasniti ovu novost što su uveli da imaš skliove na F1-F4. To je slično D3. Koliko skilova se može imat bindano? Sad mi se čini da mogu samo 2 na lijevoj tipci miša i 2 na desnoj. Čini mi se malo. Jel dobro gledam?

 Nije mi bas jasno pitanje. Prije sam uvijek igra sa skillovima na F1-F8. Mozes li pojasnit malo ili linkat tu promjenu koja te zanima?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice