Destiny 2

poruka: 496
|
čitano: 96.417
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2

 

 

Kako se registrirati preko sms protects? Pise da ne valja broj od mobitela.

12 godina
offline
Destiny 2

Ja sam dobio preko battle.net launcher-a poruku i resetirao launcher i imam install za destiny 2

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2
Luka123 kaže...

Ja sam dobio preko battle.net launcher-a poruku i resetirao launcher i imam install za destiny 2

 Ako recimo sada ne instaliram ali samo redeem code na laptopu, mogu mi instalirati za 2 mjeseca  PC kompjutoru?

7 godina
protjeran
offline
Re: Destiny 2
soulwire kaže...
Luka123 kaže...

Ja sam dobio preko battle.net launcher-a poruku i resetirao launcher i imam install za destiny 2

 Ako recimo sada ne instaliram ali samo redeem code na laptopu, mogu mi instalirati za 2 mjeseca  PC kompjutoru?

 Ofc, imas igru mozes je instalirati kada zelis. Ako imas battlenet instlairan log se na svoj acc i desno gore ti se pojavi icona sa poklonom, klikni na to onda klikni claim, dati ce ti opciju da restartas battlenet i eto ga, imas igru kao da si je kupio. Wtf, 80Gb je igra, trebati ce 2 sata da se instalira.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 22:21 (Evil Access).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2
Evil Access kaže...
soulwire kaže...
Luka123 kaže...

Ja sam dobio preko battle.net launcher-a poruku i resetirao launcher i imam install za destiny 2

 Ako recimo sada ne instaliram ali samo redeem code na laptopu, mogu mi instalirati za 2 mjeseca  PC kompjutoru?

 Ofc, imas igru mozes je instalirati kada zelis. Ako imas battlenet instlairan log se na svoj acc i desno gore ti se pojavi icona sa poklonom, klikni na to onda klikni claim, dati ce ti opciju da restartas battlenet i eto ga, imas igru kao da si je kupio. Wtf, 80Gb je igra, trebati ce 2 sata da se instalira.

 Doma sam za 2 mjeseca. Sad nemam vremena.

16 godina
odjavljen
offline
Destiny 2

HDR jednostavno fenomenalan, barem ovo malo kaj sam probao, igra izgleda deset puta bolje. Kaj da tek imam nekaj više od HDR 10 monitora 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Destiny 2
XXX kaže...

HDR jednostavno fenomenalan, barem ovo malo kaj sam probao, igra izgleda deset puta bolje. Kaj da tek imam nekaj više od HDR 10 monitora 

 Pusti HDR, kakav je SP? Jel se može igrati solo samo radi priče?

12 godina
protjeran
offline
Destiny 2

SP je najmanje bitan faktor u ovoj igri. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Destiny 2

Ne trebaš odmah raditi toksičnu atmosferu niti mi odgovarati ako nemaš odgovor koji tražim. Da ovo nije primarno SP igra a mene zanima jel se može tako odigrati, primjerice poput Diabla.

12 godina
protjeran
offline
Destiny 2

Diablo i sp, pa ja cu se ranit... 

Moj PC  
0 7 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Destiny 2
Paolo Maldini kaže...
XXX kaže...

HDR jednostavno fenomenalan, barem ovo malo kaj sam probao, igra izgleda deset puta bolje. Kaj da tek imam nekaj više od HDR 10 monitora 

 Pusti HDR, kakav je SP? Jel se može igrati solo samo radi priče?

 Nemam pojma, probao desetak minuta i do ponedjeljka više ne stignem...ovak na prvu fina grafika, tupavi generički neprijatelji veličine prosjećne kuće, tipično konzolaški. Ono, besplatno je ...

12 godina
protjeran
offline
Re: Destiny 2

Price u ovakvim igrama traju relativno kratko i za preci po prvi puta su prelagane, normalno da zakinuti to ne shvacaju, a sto se atmosfere tice bas ces je se ti nauzivati sa tim mrljavcem. 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Destiny 2

Igra ima cool atmosferu definitivno, tako da izlevelat se solo moze biti sasvim pristojno sp iskustvo. Nista za pamcenje, ali definitivno ne lose za ubiti vrijeme.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Destiny 2

eto i ja dobio poklon i poceo igrat pa ako ima još koji noobina poput mene možemo skupa SP .. koliko vidim da se igrat u timu ... :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Destiny 2

Kad sam malo više uronio u igru mogu reć da je zarazna, vrijeme leti...iako mi fali više kvestova i toga, nadam se da će se otvorit kako kampanju odradim.

 

Svjetovi koje su stvorili su čudesni, šareni i što je najbitnije igra radi tako fino i fluidno da je milina za igrati.,

 

 

postoji koji domaći klan da prima početnike..?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 1:25 (fila2208).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Destiny 2

Nakon odigranih par sati moram priznat da je zarazno, opasno me podsjeca na Diablo 3 samo u FPS verziji, konstantno se pronalazi novi loot i covjeka tjera dalje i dalje i dalje...

 

E sad imam pitanje sto se tice performansi same igre, iako mi se FPS vrti od 130-167 (limit postavljen u riva tuneru) nema fluidnosti tj kao da igra radi na puno manjem FPS-u, prva igra u kojoj mi se ovo dogodilo. Citao sam okolo i puno ekipe se zali na istu stvar, ne znam da li je problem u samim postavkama syncova ili cega, ali nisam uspio naci kako rijesiti problem.

 

Sto se postavki tice g-sync i v-sync su upaljeni u driverima kako i treba biti i FPS limit je postavljen na 167 tj 3 ispod rr-a monitora u Riva tuneru i v-sync je ugasen u samoj igri. Skuzio sam da igra ne prikazuje vanjske monitoring aplikacije tipa Riva Tuner pa je mozda to izvor problema, eventualno sto mi pada na pamet je otkljucati FPS u Riva tuneru ili jos bolje ugasiti ga pa limitirati FPS sa limiterom u igri, eventualno jos ugasiti v-sync u driverima pa vidjet sta ce biti.

 

Ako netko zna u cemu je problem ili ako ima ideju sto napraviti neka pomogne. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Destiny 2

A ono,zasto bi iko igrao Destiny 2 kad ga Warframe pojede za dorucak...Em playerbaseom em kolicinom stvari za radit...

12 godina
protjeran
offline
Re: Destiny 2
Sad je besplatan pa reko da probam :)

Brat igra warframe, svaka im cast kako su je slozili, al meni osobno nije legla...
12 godina
offline
Re: Destiny 2
war3_tft kaže...

Nakon odigranih par sati moram priznat da je zarazno, opasno me podsjeca na Diablo 3 samo u FPS verziji, konstantno se pronalazi novi loot i covjeka tjera dalje i dalje i dalje...

 

E sad imam pitanje sto se tice performansi same igre, iako mi se FPS vrti od 130-167 (limit postavljen u riva tuneru) nema fluidnosti tj kao da igra radi na puno manjem FPS-u, prva igra u kojoj mi se ovo dogodilo. Citao sam okolo i puno ekipe se zali na istu stvar, ne znam da li je problem u samim postavkama syncova ili cega, ali nisam uspio naci kako rijesiti problem.

 

Sto se postavki tice g-sync i v-sync su upaljeni u driverima kako i treba biti i FPS limit je postavljen na 167 tj 3 ispod rr-a monitora u Riva tuneru i v-sync je ugasen u samoj igri. Skuzio sam da igra ne prikazuje vanjske monitoring aplikacije tipa Riva Tuner pa je mozda to izvor problema, eventualno sto mi pada na pamet je otkljucati FPS u Riva tuneru ili jos bolje ugasiti ga pa limitirati FPS sa limiterom u igri, eventualno jos ugasiti v-sync u driverima pa vidjet sta ce biti.

 

Ako netko zna u cemu je problem ili ako ima ideju sto napraviti neka pomogne. 

Ovako ja nemam problema s igrom.

Instalirao nove drivere i napravio reset postavki prilikom instalacije.

Igram na 114 Hz fullHD s konfom iz mog PC-a. Sve postavke podesio

sam unutar igre (ima dosta opcija) i mogu reći da obzirom na starost PC-a ide sve fluidno.

Općenito kada sam gledao zahtjeve i recenzije po netu, vidio sam da igra može fino 

raditi i na starijem hardwareu.

Moja ti je preporuka da resetaš sve u Nvidia driveru i sve te postavke postaviš

unutar igre (što je moguće) od Vsynca do FPS caps-a. Probaj i GeForce experience.

 

EDIT: Pogledaj i utrošak vrama unutar igre (meni je oko 2,9 GB), iako to tvojoj kartici 

ne bi trebao biti problem. I naravno javi kako je prošlo da i drugi znaju.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 13:31 (absolon).
12 godina
protjeran
offline
Re: Destiny 2

A tak nes sam i ja razmisljao, u driverima cu odvojeno za Destiny 2 staviti default postavke tj samo staviti v-sync off posto je to jedino sto sam mijenjao u global postavkama i onda sve ostalo u samoj igri postelati pa cu vidjeti sta ce biti i naravno javiti dal je problem rijesen.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 13:31 (war3_tft).
13 godina
offline
Re: Destiny 2
Rocinante2112 kaže...

A ono,zasto bi iko igrao Destiny 2 kad ga Warframe pojede za dorucak...Em playerbaseom em kolicinom stvari za radit...

 A ono,zašto bi itko tko ne igra upopće došao solit pamet ovdje nekome tko igra.

Kupio nisam, dobio igru pa reko da ubijem dva tjedna vremena na njoj i taman će toliko i dati kad sa sva tri lika pređem i nagiram se.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Destiny 2

a ti znas da neigram kako?

probah igru,zakljucak je bio,sve je to fino ali wargame nudi barem duplo više .
i to je jednsotavno tako

13 godina
offline
Re: Destiny 2
Rocinante2112 kaže...

a ti znas da neigram kako?

probah igru,zakljucak je bio,sve je to fino ali wargame nudi barem duplo više .
i to je jednsotavno tako

 Vjerujem da si u pravu, ali čemu dolazit ovjde s takvim komentarom.

 

Warframe mi nije sjeo, jendostavno mi se ne sviđa. Destiny je zabavan i osjećaj napucavanja je fora.

Lore je onak, dosta je zbunjujuće sve, srećom mi frend dosta objasnio pa ja svojima sad objašnjavam dok igramo.

 

Kažem, free za ubit vrijeme dok ne izađe bf5 pa ako ekipa uzme da uzmem to, a kad sve dosadi, uzet dlcove pa se možda i ozbiljnije posvetit destinyu jer kažu da su sa forsakenom pogodili...samo što je tako trebalo bit od početka a ne godinu nakon.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
5 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Ja bi i probao, ali :

 

http://tinypic.com/r/whfwog/9

 

Doslo skoro do kraja, a ono kao jos 26 giga i stalo.

Probao repair, ali nista.

Ima li ovo uopce forum ? Napisao sam ticket sa slikama, ali preko njih to sve ide jako sporo.

Netko ima ideju ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Destiny 2

Prebaci sve iz foldera negdje

Obriši sve iz foldera. Pokreni opet.

Preabci to što je skinulo natrag u folder.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2
fila2208 kaže...

Prebaci sve iz foldera negdje

Obriši sve iz foldera. Pokreni opet.

Preabci to što je skinulo natrag u folder.

Naisao sam vec na taj savjet. Nece. Pokusao i repair i opet nista. Prebacivao po drive-ovima i opet nista. Jedino, kada pokrenem cisti install od pocetka, onda krene.

No nastavilo samo od sebe prije 20ak minuta - 10 KB/s, a kako vidim na blizzardovom technical supportu - kod dosta ljudi stoji.

Izgleda da je problem u tome sto je besplatno pa svi navalili.

Cancelao sam ticket za sada pa cu vidjeti.

13 godina
offline
Destiny 2

Nezz, ja sam je piknuo odmah i prošlo bez beda.Moguće da su serveri u overloadu, desi se često blizzardu.

 

Što više igram, igra se otvara i sve je bolja...možda jednog dana kad izađu dlcovi uzmem i bundle pa je odigrat cijelu, jer cijela je ogromna, ali su oni rascjepkali, i to im najviše zamjeram ali ajde bar je base free ako ništa drugo.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2

počeo i ja igrati prije par dana. lv 20, glavna priča odrađena. igra mi je super, sad ću sačekati black friday sale za cca 2 tjedna jer sigurno forsaken bude na popustu pa uzmem season pass. sad je oko 60 ili 70 eura, previše je to. 

uglavnom dali postoji neki naš clan ili tako nešto?

12 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Jel moram kupiti sve ostale dlc expanzije da bi mogao igrati forsaken ?

Im BATMAN !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice