Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.870
|
čitano: 1.230.871
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Zhnu kaže...

Pozdrav, treba mi pomoc. Igram na laptopu intel i3 5005u (2.0ghz), nvidia geforce 940m 2gb i 4gb ddr3. Stavio sam sve low, a hvatam jedva 40fpsa i jos veci problem je sta je cpu usage oko 90%!? Stavio sam da mi igra korirsti nividia graficku, ne integriranu, max fps 100, izgasio dvr, updatea drivere i jos neke stvari sto sam nasao na netu, ali fps je i dalje nizak, a cpu usage visok. Reinstall sam igru, instalirao je na drugi disk, ali i dalje isto. W10

 Ne vidim u čemu je problem, imaš spor CPU a csgo je zahtjevna igra po pitanju CPU-a.

13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Zhnu kaže...

Pozdrav, treba mi pomoc. Igram na laptopu intel i3 5005u (2.0ghz), nvidia geforce 940m 2gb i 4gb ddr3. Stavio sam sve low, a hvatam jedva 40fpsa i jos veci problem je sta je cpu usage oko 90%!? Stavio sam da mi igra korirsti nividia graficku, ne integriranu, max fps 100, izgasio dvr, updatea drivere i jos neke stvari sto sam nasao na netu, ali fps je i dalje nizak, a cpu usage visok. Reinstall sam igru, instalirao je na drugi disk, ali i dalje isto. W10

Prvenstveno imaš laptop kojem ni nije namjena za gaming. Ni blizu toga.

13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Znam da nije namjenjen za gaming, imam komp za to, ali trenutno sam "osuđen" na laptop, pa kad uhvatim slobodnog vremena zaigram na njemu igre tipa LoL, PES, CSGO, ništa prezahtjevno. Pitao sam jer prijatelj sa slabijim procesorom od mog ima manji cpu usage, a vidim na netu da dosta njih i sa dosta jačim procesorima imaju isti problem.

13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

To je zato što je source engine smeće. 

15 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Kako je zamrla tema :D

Evo upravo izašo  update, nova mapa , noževi... Najavljen sljedeci MAJOR

Vinchix#2942
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Bubabug kaže...

Kako je zamrla tema :D

Evo upravo izašo  update, nova mapa , noževi... Najavljen sljedeci MAJOR

 Tema zamrla jer je igra zamrla... Izašao update a od operacije ni o

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
15 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...
Bubabug kaže...

Kako je zamrla tema :D

Evo upravo izašo  update, nova mapa , noževi... Najavljen sljedeci MAJOR

 Tema zamrla jer je igra zamrla... Izašao update a od operacije ni o

Ti je neigraš pa je odma zamrla, aha malo morgen.

http://steamcharts.com/app/730

Kanter PROO
10 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jel ima nekih DMG-ova ovdje ? Fali mi ekipa pa ono 

Jel tko dobio na dropu ovaj novi Spectrum case ?

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Da li se vamo smije prodavati skinove iz CS:GO, iman ih par kojih bi se rado rijesio. Zagustilo je malo u stvarnom zivotu :)

Hvala unaprijed :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.3.2017 19:26 (Miracool).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Miracool kaže...

Da li se vamo smije prodavati skinove iz CS:GO, iman ih par kojih bi se rado rijesio. Zagustilo je malo u stvarnom zivotu :)

Hvala unaprijed :)

Za nejveci profit odeš na BitSkins ili OPSkins ako imas par itema svaki posebno staviš i sve se proda relativno brzo.

 Ako imaš hrpu malih itema i neda ti se prodavat svaki posebno, možes otic na stranice tipa cs.money, skin.trade i zamjenit te iteme za nož ili slicno s tim da ces popusit na proviziji od 3 do 10%, ponekad možeš i zaradit cak ako ne ažuriraju cijene ili nađeš neki "blue gem", low float iteme i slicno (trejdaš s botom koji ti pošalje trade offer ).  I onda ti je najbolje prodat preostale  iteme koje  imaš na BitSkins ili OPSkins  za prave pare koje s paypala možeš prebacit na karticu. Cijene po kojima se itemi prodaju su obicno 15-30% niže nego na steam marketu. Te stranice su provjerene, a  sve ostale metode treba iskustva jer ces u suprotnom bit prevaren.

Vinchix#2942
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Iskreno imam 2 skina koja vrijede nesto, a to su Wasteland Rebel AK-47 i M4A4 Dragon King. Na steamu je cijena sve skupa nekih 26-27 eura. Mogao bi uzet ovaj prvi savijet te malo gledam da se uzima nekih 10% na site-u te 3% paypal sta nije bas i malo, al sto je tu je. Vidim da se moze isplacivat samo 5/10/15/20 eura itd. pa bi vrlo vjerovatno nesto moglo ostat i visjet na stranici, steta al budem probao. Hvala na savjetu!

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.3.2017 23:45 (Miracool).
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Miracool kaže...

Iskreno imam 2 skina koja vrijede nesto, a to su Wasteland Rebel AK-47 i M4A4 Dragon King. Na steamu je cijena sve skupa nekih 26-27 eura. Mogao bi uzet ovaj prvi savijet te malo gledam da se uzima nekih 10% na site-u te 3% paypal sta nije bas i malo, al sto je tu je. Vidim da se moze isplacivat samo 5/10/15/20 eura itd. pa bi vrlo vjerovatno nesto moglo ostat i visjet na stranici, steta al budem probao. Hvala na savjetu!

 Opskins mi uzeo 5% za isplatu "u jednom satu", mislim da možeš "povući" iznose po 5 dolara, imao sam par centi iznad srećom pa sam većinu isplatio.

 

Ali paypal me fino oderao kad sam prebacivao pare sa paypal balance-a na račun, tipa -30hrk na 180hrk, jbg, htio sam skinut pare i šta je tu je. Možda sam mogao drugačije neznam.

Steam: okrad5656
8 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozdrav ekipa

Imam pitanje

Rank 21 sam i došlo mi je nesto,nekakav Prime Account Matchmaking

I sad ja trebam kao add svoj broj mobitela

Ako neko zna sto je to da mi objasni?

I ćemu to sluzi?

Unaprijed hvala,pozz!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Pozdrav. Koliko sam ja skuzia, trebaš dodat broj mobitela da oni mogu potvrditi da ka ti igraš(ja imam dodan mobitel za potvrdu ka transakcija na marketu-tako da nisam nista mora dodavati) + taj Prime bi treba omogućiti igru sa manje citera i boostera/boostanih ljudi.
8 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Aha aha skužio sam

Hvala puno

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Pavle98 kaže...

Aha aha skužio sam

Hvala puno

Takoder ako imas prime account i igras solo prime matchmaking onda te spaja samo sa ljudima koji su prime ili ako igrate vas 5 koji ste prime isto tako. Znaci ne mozete naletiti na smurfa od 5h igre.

Uglavnom puno je bolje igrati kad imas prime 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Skužio sam,hvala puno na pomoći

11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Evo i ja nakon nekog vremena da dobijem taj cuveni prime, kolika je mogucnost sad da naletis na citera il boostanih ljudi ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
PiDzI kaže...

Evo i ja nakon nekog vremena da dobijem taj cuveni prime, kolika je mogucnost sad da naletis na citera il boostanih ljudi ?

 Citera uvijek ima, a boostanih ljudi koliko sam skuzio nema (igram sa prime vec dosta dugo i svi su imali preko 700h).

Battleog - 191silvinjo
10 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Evo jedan

, malo losija kvaliteta zbog toga sto se prebacivalo sa twitcha na yt.

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
PiDzI kaže...

Evo i ja nakon nekog vremena da dobijem taj cuveni prime, kolika je mogucnost sad da naletis na citera il boostanih ljudi ?

 

Prije prima bilo je citera svaki drugi mec (supreme/global rank), ali kad sam presao na prime nisam naletio ni na jednog, a odigrao sam stotinjak meceva. Boostanih... kako kada!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
hahhaajaads kaže...

Evo jedan

, malo losija kvaliteta zbog toga sto se prebacivalo sa twitcha na yt.

 čuj hitbox fail hahahahaha više vježbat aim na dm i naučit kako recoil funkcionira pa se neće događat ovo

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...
hahhaajaads kaže...

Evo jedan

, malo losija kvaliteta zbog toga sto se prebacivalo sa twitcha na yt.

 čuj hitbox fail hahahahaha više vježbat aim na dm i naučit kako recoil funkcionira pa se neće događat ovo

daj ti malo pogledaj moj i ostale video zapise, kaj ti ne vidis da je crosshair na njegovoj glavi, nego, daj ti meni reci di ti meci idu posto si ti toliki pro

Battleog - 191silvinjo
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...
hahhaajaads kaže...

Evo jedan

, malo losija kvaliteta zbog toga sto se prebacivalo sa twitcha na yt.

 čuj hitbox fail hahahahaha više vježbat aim na dm i naučit kako recoil funkcionira pa se neće događat ovo

 troll, reported

11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

bio sam dmg, imao pauzu 2god i sad odlucio malo igrat imam viska vremena i vidim nemam rank, odigram jednu da mi gn2 i naravno uvijek mi daje neke ruse mm ili neke klince koji ne znaju trcati a kamoli slusati. mislim da cu brzo odustati od igre, prije nego sam mislio. jel ima koja ekipa da ima treba ovako igraca za zajebanciju al da se lijepo igra.

nek se javi na pm pa ga dodam da mozemo koju odigrati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
dennocro kaže...

bio sam dmg, imao pauzu 2god i sad odlucio malo igrat imam viska vremena i vidim nemam rank, odigram jednu da mi gn2 i naravno uvijek mi daje neke ruse mm ili neke klince koji ne znaju trcati a kamoli slusati. mislim da cu brzo odustati od igre, prije nego sam mislio. jel ima koja ekipa da ima treba ovako igraca za zajebanciju al da se lijepo igra.

nek se javi na pm pa ga dodam da mozemo koju odigrati.

 ja nisam igrao 2+ godine i sad poceo opet, bacilo me u silver 4 a bio sam LE. nebitno to, imam sad 5 wina , 1 lost i 1 tie i jos nisam se maknuo sa s4 lol

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
8 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ima koga mozda da igra eseu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Prije sam ovdje pitao da li se isplati poceti igrati CSGO i sad nakon nekog vremena sam odlucio da cu kupit igru. Zanima me samo ocu li imati igriv FPS? Zna li tko mozda da li je solidna konfa za 1280x1024

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
el.šef kaže...

Prije sam ovdje pitao da li se isplati poceti igrati CSGO i sad nakon nekog vremena sam odlucio da cu kupit igru. Zanima me samo ocu li imati igriv FPS? Zna li tko mozda da li je solidna konfa za 1280x1024

 

 

neces imati nikakvih problema sa igrom

sa tom konfom nemozes cak i na toj rezoluciji igrat sve igre

taman bi ti bila konfa sa g4560, rx 460 i 8 gb rama, a ovo sta ti imas nije za nista

hh
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
el.šef kaže...

Prije sam ovdje pitao da li se isplati poceti igrati CSGO i sad nakon nekog vremena sam odlucio da cu kupit igru. Zanima me samo ocu li imati igriv FPS? Zna li tko mozda da li je solidna konfa za 1280x1024

Mozes igrat, tak svi pro igraci (recimo scream) koriste 4:3 rezu tj 800x600 bb ili kao ja 1280x720.

Battleog - 191silvinjo
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice