Company of Heroes 2

poruka: 1.259
|
čitano: 220.358
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Konačno je procurila vijest! Službeno je potvrđeno da jedna od najboljih igara ikada dobiva nastavak. CoH2 treba izaći negdje 2013.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-03-company-of-heroes-2-revealed

 

 

KILL! Have no fear!
Moj PC  
4 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

I dan danas ja i ekipa igramo COH u lanu svakih par dana. Nema bolje partije nego kad nas se skupi 4v4 ili 3v3 i partija traje sat i po. Jedva cekam COH2!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

CoH deleko  najbolji RTS. Svašta se prića i Japance su spominjali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Company of Heroes 2

Ima par dana prešao 1000h CoH-a (prema xfire) i još mi nije dosadio. Ova mi je vijest popravila dan (cijeli tjedan zapravo), jedva čekam... Najbolja vijest u zadnje vrijeme.

Tom Hanks u slobodno vrijeme. Drago mi je!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

E ovo me veseli.

Van originalne igre, COHO me oduševio i jako mi je žao što su ga ugasili nakon par mjeseci,

nadam se da će implementirati neki sličan matchmaking sustav (poboljšan i bez mikro transakcija naravno)

te način trajnog MP kreiranja Commandera i sve što ide uz to.

 

Inače sam veliki ljubitelj WWII-a i jako je malo kvalitetnih igara

na tu tematiku, RTS-a da ne govorim.

 

 

For shits and giggles.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Company of Heroes 2
forzzuk kaže...

E ovo me veseli.

Van originalne igre, COHO me oduševio i jako mi je žao što su ga ugasili nakon par mjeseci,

nadam se da će implementirati neki sličan matchmaking sustav (poboljšan i bez mikro transakcija naravno)

te način trajnog MP kreiranja Commandera i sve što ide uz to.

 

Inače sam veliki ljubitelj WWII-a i jako je malo kvalitetnih igara

na tu tematiku, RTS-a da ne govorim.

 

 

I meni se veoma svidio CoHo i onaj "trajni" način odabiranja "stabla". Kada su ga ugasili dobio sam popust da jeftino kupim CoH, hvala bogu da sam ga kupio (i to za siću, 30 kn). Ništa, sada nekako preživiti do 2013.

Tom Hanks u slobodno vrijeme. Drago mi je!
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Mene jako veseli što je nastavak temeljen na poboljšanju postojeće igre, a ne na izmišljanju tople vode. Samo u ovoj najavi je spomenuto nekoliko poboljšanja o kojima je coh community sanjao od početka. Sama implementacija dinamičkog line of sighta je nevjerojatno dobra stvar! Vojnici će preskakti manje preprepreke, tenkovi će zaglavljivati u blatu, bacači plamena će imati realističniji učinak, na okolinu će se još više moći utjecati. Vidim na screenovima da su i grafiku poboljšali, iako mi je i coh iz 2006. što se izgleda tiče 'second to none'. :-)

 

Službeno otkrivenje je u ponedjeljak 7. 5. na dan ruske pobjede, ko zna šta su još uzbudljivo pripremili. Možda neke vrste customizacija COHO style, iako sumnjam radi jebade sa balansiranje.

KILL! Have no fear!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Ja bi volio da bude i pacifičko bojište u igri.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Company of Heroes 2

neka naprave kao coho i ja sam zadovoljan

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

službena objava na novom coh site-u:

 

http://www.companyofheroes.com/news/company-heroes-2-announced

 

Okvirni datum izlaska:

- Company of Heroes® is scheduled to be taking gamers to the frozen frontlines of war in Russia in early 2013.

KILL! Have no fear!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
online
Company of Heroes 2

Izlazak early 2013. Mislite li da je to malo pre naglo? Samo se nadam da neće THQ utjecati na igru, pa da je poglupe i približe "masi". Uglavnom odlične vijesti, baš me zanima taj TrueSight sistem i taj novi Commander Abilities. A valjalo bi i kupiti novi PC prije izlaska igre :)

Tom Hanks u slobodno vrijeme. Drago mi je!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Prenaglo u odnosu na što? 2006?

 

čovječe, mogli su izdati nastavak osamnaest puta do sada.

For shits and giggles.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
forzzuk kaže...

Prenaglo u odnosu na što? 2006?

 

čovječe, mogli su izdati nastavak osamnaest puta do sada.

Bolje da nisu, ne volim kad se igre prebrzo štancaju.

13 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
Et_Tu_Brute? kaže...

Izlazak early 2013. Mislite li da je to malo pre naglo? Samo se nadam da neće THQ utjecati na igru, pa da je poglupe i približe "masi". Uglavnom odlične vijesti, baš me zanima taj TrueSight sistem i taj novi Commander Abilities. A valjalo bi i kupiti novi PC prije izlaska igre :)

Tog se i ja bojim, jer je to danas standardna praxa.

12 godina
online
Company of Heroes 2
@forzzuk Ti mislis da su oni poceli raditi na CoH 2 odmah nakon izlaska CoH-a 2006-e? Koliko ja znam CoH 2 je najavljen nekidan, iskreno, ocekivao sam da ce izlazak biti negdje prije bozica 2013-e. A i imali su dvije ekspanzije i CoH-o od 2006 pa... ...puno je tu posla za neku godinu dana od najave( iako iman osjecaj da cemo vidati dosta patcheva o balansiranju i dodatnom poliranju igre)
Tom Hanks u slobodno vrijeme. Drago mi je!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Company of Heroes 2

cisto da vam dam preporuku ako vam se svidio COHO. Europe in ruins mod za COH. Ja od kad sam doznao za njega,više nisam igrao COH. Mod je stvarno odlican,jedinice vam dobivaju veterancy tjekom bitke i ako prežive im ostaje i tako napreduju. Kako levelate(za svaku partiju dobijete određen broj XP-a ovisno dal pobjedite ili izgubite) tako se možete otkljucavat nove stvari u doktrini koju ste odabrali. Nema baze i gradnje unita,nego si prije bitke složite vojsku(imate određen broj resursa) i onda ovisno kolki vam je pop,zovete na teren što vam treba.

 

evo foruma http://forums.europeinruins.com/index.php?action=forum

 

evo primjera kako to izgleda,ja i frend smo igrali. (ja sam JustinBieberFan :p )

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2012 14:37 (Fallen87).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Ja očekujem prvi dio, sa boljom grafikom i boljom borbom.... Jer je prvi dio savršen, a nije ni loša expanzija sa novom vojskom i sl. Mislim da je treći dio čisto 'preseravanje' i donekle kopiranje LoL-a i Dote... Znači big fail... Nadajmo se da nešto od toga bude

Nemam potpisa :D
 
1 0 hvala 0
12 godina
online
Company of Heroes 2

Da, i meni bi bio dosta nešto kao orginalno CoH. Samo da bude velik izbor broj jedinica, da je grafički u toku sa 2012/13, veći komander tree, malo bolji sustav dodavanja prijatelja i pokušati smanjiti mogućnost "dropera" i maphackera. I da je više u stilu Blitzkrieg moda (tenkovi se lakše unište i treba malo bolje paziti na jedinice jer dosta brzo poginu).

Aut vincere, aut mori!
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Company of Heroes 2

@Company of Heroes (THQ) (Preko Facebooka)

"Getting ready to show Company of Heroes 2 to the world’s press!"

Aut vincere, aut mori!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Company of Heroes 2

* Basebuilding will stay in game.
* 110 people working on COH 2.
* Uses Essence engine 3.0, which means new effects,HDR Light, SSAO, new water renderer.
* True sight examples: Use Smoke Grenades to sneak through areas without uncovering your best troops. Or blow a gap in a wall to see what is behind it. You can only see what your units see.
* The weather is extremly realistic. Snow gathers on static objects and gets blown away by explosions.
* Soldiers now can jump over their cover.
* Co-op confirmed.

 

op op op

Moj PC  
1 0 hvala 4
12 godina
online
Company of Heroes 2

Me gusta! :)

Aut vincere, aut mori!
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
fila2208 kaže...

* Basebuilding will stay in game.
* 110 people working on COH 2.
* Uses Essence engine 3.0, which means new effects,HDR Light, SSAO, new water renderer.
* True sight examples: Use Smoke Grenades to sneak through areas without uncovering your best troops. Or blow a gap in a wall to see what is behind it. You can only see what your units see.
* The weather is extremly realistic. Snow gathers on static objects and gets blown away by explosions.
* Soldiers now can jump over their cover.
* Co-op confirmed.

 

op op op

Evo i linka sa scanovima i dodatnim informacijama iz nekog njemačkog časopisa (PC ACTION):

 

http://community.companyofheroes.com/forums/company-of-heroes-2-discussion/topics/Tons-of-Infos-and-Pictures-in-the-German-PC-ACTION

KILL! Have no fear!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2

da jesu ali uvijek su igre bolje što sporije izlaze tj. u razmacima.....pogledaj samo kako su sjebali CoD kada je počeo izlaziti jedan za drugim :)))

12 godina
online
Re: Company of Heroes 2
Major77 kaže...

da jesu ali uvijek su igre bolje što sporije izlaze tj. u razmacima.....pogledaj samo kako su sjebali CoD kada je počeo izlaziti jedan za drugim :)))

Ne nužno, ali ipak točno. A CoD je posebna priča ;)

Aut vincere, aut mori!
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

samo neka naprave neki remake od coh1 sa vise tenkova, topova, vecim izborom jedinica i ja sretan :D

bilo bi isto dobro da naprave da vojnici ne umiru tako lako, da se tenkovi malo lakse uniste i da mozes radit svoje tenkove

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2012 17:48 (CROBOY).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Company of Heroes 2

Nove slike.

Aut vincere, aut mori!
 
1 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Na netu su se počeli pojavljivati prvi preview-i:

 

http://www.rockpapershotgun.com/2012/05/22/first-look-company-of-heroes-2/

 

http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-22-company-of-heroes-2-preview-russian-attack

 

jako dobar preview jednog od članova community-ja:

 

http://forums.relicnews.com/showthread.php?266885-COH2-Preview-Hirm-s-perspective

 

Sve sluti da će nastavak stvarno biti opet najbolja igra svog vremena.

KILL! Have no fear!
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
online
Company of Heroes 2
Aut vincere, aut mori!
 
1 0 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice