Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.673
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozz svima, do jučer mi je Warzone radio uredno a od danas mi izbacuje poruku server disconnected čim pokušam ući u igru.

Battlenet radi normalno, updateao igru normalno, probao Speedrunnerse, L4D2 i Off World Trading Company i normalno mi se spoji u njih. Jedina promjena je IPS. S A1 na Optimu. Sve ostalo mi je zasad normalno osim CoDa. Greška se događala i prije updatea kada su ukoponirali Cold War. Any tips?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

nisam igrao malo duže i sad bih trebao skinuti patch od 80 giga... kriste

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nakon zadnjeg updatea za doć do MW je za popizdit. Koliko klikova moraš napravit da dođeš i otvoriš multiplayer. Glupo je bilo kad su warzone spojili sa mw, a sada još gluplje kad je i cold war pod svime.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Kako ovo odabrati? Nekuzim ništa😬
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
online
Call Of Duty Modern Warfare

vidim novi peč čisto da se digne warzone malo, jel čemu, jel ima kakva značajnija promjena?

šta s novom sezonom, nisam zadnju završio ima li šanse da dođe još neka zadnja finalana?
ili je ovo dead game?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 16:46 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

vidim novi peč čisto da se digne warzone malo, jel čemu, jel ima kakva značajnija promjena?

šta s novom sezonom, nisam zadnju završio ima li šanse da dođe još neka zadnja finalana?
ili je ovo dead game?

 Misliš baš u MW ili Warzone? 


Pošto je u Warzone sad povezan sa Cold War Season 1, mislim da to označava kraj za MW. Biti će vjerovatno fokus na Warzone i Cold War

5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

vidim novi peč čisto da se digne warzone malo, jel čemu, jel ima kakva značajnija promjena?

šta s novom sezonom, nisam zadnju završio ima li šanse da dođe još neka zadnja finalana?
ili je ovo dead game?

Cak nije - zapoceo je Season 1 Za Black Ops, Warzone - i MW! Ujedinili su dakle ta 3 battle passa, tako da ti battle pass pa time i sezona vrijedi za sve 3 igre. Otkljucavas paralelno oruzja u MW (I BO ako ga imas). 

 

Pozitivno sam iznenaden, jer je MW najbolji MW unazad par godina, a hrpa MW fanova ni ne planira kupit BO, tako da su ovime produljili vijek igre. Pretpostavljam da ce tako i iduce sezone bit

13 godina
online
Call Of Duty Modern Warfare
mene je zanimao isključivo MP, royale ne smatram ni zabavnim, moram se siliti igrat... A dobro, s vremena na vrijeme upaliti mp radi ruganja, Izgelda da su ti segmenti igre dead.
blago vama kojima je to spajanje i to sve donijelo sreću, uživajte ;)
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ni ja ne igram Warzone, ide mi na k kako ti ga guraju pod nos, al bar imamo i dalje novi content za MW

 
1 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
encoding kaže...

Ni ja ne igram Warzone, ide mi na k kako ti ga guraju pod nos, al bar imamo i dalje novi content za MW

 to da, rok trajanje od 1god istekao igra nije complete dead

to je pobjeda na neki način 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
mene je zanimao isključivo MP, royale ne smatram ni zabavnim, moram se siliti igrat... A dobro, s vremena na vrijeme upaliti mp radi ruganja, Izgelda da su ti segmenti igre dead.
blago vama kojima je to spajanje i to sve donijelo sreću, uživajte ;)

 bugovi, hit detection broken i cheateri, cim dalje od kupovanja

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
LeftY_CRO kaže...
fila2208 kaže...
mene je zanimao isključivo MP, royale ne smatram ni zabavnim, moram se siliti igrat... A dobro, s vremena na vrijeme upaliti mp radi ruganja, Izgelda da su ti segmenti igre dead.
blago vama kojima je to spajanje i to sve donijelo sreću, uživajte ;)

 bugovi, hit detection broken i cheateri, cim dalje od kupovanja

 pa ja imam igru god dana od izlaska, srećm na mp sam sreo možda 10tak cheatera i moram reć da mi je igraće iskustvo bilo pozitivno u 80% slučajeva.

Igra ima svoje mušice, zahtjeva privikavanje na novi model, ali kad sjedne, bude zabavna, također neko vrijeme smo gurali CDL u nadi da će krenut ozbiljnije competitivei rankovi, i to mi je najveća zamjerka d anikad nije zaživjelo neko rangiranje i compe.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel se meni samo cini ili je grafika sad kao crtana? 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Jel se meni samo cini ili je grafika sad kao crtana? 

 fotnite kids rejoice and come to the game.

a moguće black cocks shema

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kako na ps4 , pokrenuti cold war sto je free za vikend ? Nigdje ne nadem... Ima smao kupi ?! 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
online
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrvaljam, svježina igri i novi sadržaj za napucvati se.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Odlicna vijest ako ce nastavljati sa MW

 

Za vikend sam skinio free Cold War multi...dojmovi su doslovno mehh, osobno mi se niti jedna mapa koju sam igrao ne svidja i poprilicno su dosadne, osim Nuketowna...

 

Opcenito su mi precudna oruzja iz Cold Wara i cjelokupno napucavanje, sto u multiju, sto u Warzoneu...zna se desiti (u Cold War multi, ali cak i u Warzone, nakon upgradea na season 1) kao da od 10 metaka koji roknem u protivnika, njih 5 kao da mu se ne prime, pocnem pucati na lika u visini prsa dok trci prema meni, opalit nekoliko metaka prije njega i na kraju zavrsim tako da me lik ladno nanisani i ubije rafalom, kao da mu nisam nista napravio... nove puske, pogotovo u pocetku, dok ih ne upgradeam, su gotovo neupotrebljive na longrangeu, kao da pucam s kalasem iz MW, bez attachmenta sa no stockom...

 

Osobno mi je Cold War poveci korak unazad naspram Modern Warfare-a...

 
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
mali.kresho kaže...

Odlicna vijest ako ce nastavljati sa MW

 

Za vikend sam skinio free Cold War multi...dojmovi su doslovno mehh, osobno mi se niti jedna mapa koju sam igrao ne svidja i poprilicno su dosadne, osim Nuketowna...

 

Opcenito su mi precudna oruzja iz Cold Wara i cjelokupno napucavanje, sto u multiju, sto u Warzoneu...zna se desiti (u Cold War multi, ali cak i u Warzone, nakon upgradea na season 1) kao da od 10 metaka koji roknem u protivnika, njih 5 kao da mu se ne prime, pocnem pucati na lika u visini prsa dok trci prema meni, opalit nekoliko metaka prije njega i na kraju zavrsim tako da me lik ladno nanisani i ubije rafalom, kao da mu nisam nista napravio... nove puske, pogotovo u pocetku, dok ih ne upgradeam, su gotovo neupotrebljive na longrangeu, kao da pucam s kalasem iz MW, bez attachmenta sa no stockom...

 

Osobno mi je Cold War poveci korak unazad naspram Modern Warfare-a...

 da, ovaj cold war totalno bezveze, sreca pa su ovako dali da se proba besplatno.

definitivno nije vrijedno novaca

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni bolji Cold War. TTK nije tolko brz, a mape su bolje. Nema neke pozicije za kempanje na mapama. Singleplayer najbolju u zadnjih ohoho godina, a i zombiji su ok.

 

Jedino ako uzimate Season Pass sad u MW morate znati da večina itema u tom season passu je za Cold war i warzone. Ono svaki 5 item je za čisti MW

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...

Meni bolji Cold War. TTK nije tolko brz, a mape su bolje. Nema neke pozicije za kempanje na mapama. Singleplayer najbolju u zadnjih ohoho godina, a i zombiji su ok.

 

Jedino ako uzimate Season Pass sad u MW morate znati da večina itema u tom season passu je za Cold war i warzone. Ono svaki 5 item je za čisti MW

 Nisam jos naisao na neki pozitivan komentar za Cold War, vecinom vidim minuse, a i vidim da se dosta njih vraca nazad na MW...

 

Bas taj TTK me nekad zna nazivcirat, pogotovo u Warzoneu, MW mi je po tom pitanju puno "realniji", al opet kolko je to kriv pojam, kad likovi skakucu ko klokani usred pucnjave hahahahah.....

 

Kazem sve je to stvar osobnog ukusa, ali da mi je nesto cudno s napucavanjem to svakako, jer nemoguce je da mi doslovno neke metke ne primi kad pucam u protivnika...

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Ma kakva realnost ovo je COD. Meni Warzone bolji od MW, MW mi jako smeta taj kratki TTK, iako Warzone treba dosta dugo opet rađe to nego da brzo kao u MW. Jednostavno mi ne paše to u COD, taj realistični TTK.

Cold War je taman u sredini po pitanju toga. A mape su bolje.

 

 

Dobar komentar? Pa pogledajte user review za MW na metacriticu, ima 2.5/10. Cold war je na 3.5 za sad. Dok su službeni reviewovi tu negdje na 76 i 80/100. Vidim igra u top 3 po prodavanosti u UK barem, trenutno mislim da bolje prodavana od Cyberpunka 2077

Eto BUG.hr je dao 90/100. Kampanja je meni vrhunska, nije sve u akciji. Kratka jeste, ali je zako dobra. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 16:31 (Jack Sparrow).
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nisam COD entuzijast, COD 4 je moj jedini COD do Warzone-a. Kad vidim dvostruka mjerila koja se postavljaju na ovim stranicam, kao da živim u paralelnom svemiru, COD Civil War je uz COD Ghosts u HC COD zajednici proglašen najgorim COD-om. Vjerujem da ova slika to i potvrđuje, otključao igrajuči Warzone. Mrežica ciljnika primjenjiva za što? Kome ovako nešto može past na pamet, a onda nekima dat ocjenu 90%? Bez obzira što piše MW ovo je nova Treyarchova inovacija koju se već naveliko sprda na Redditu i Twitteru.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...

Nisam COD entuzijast, COD 4 je moj jedini COD do Warzone-a. Kad vidim dvostruka mjerila koja se postavljaju na ovim stranicam, kao da živim u paralelnom svemiru, COD Civil War je uz COD Ghosts u HC COD zajednici proglašen najgorim COD-om. Vjerujem da ova slika to i potvrđuje, otključao igrajuči Warzone. Mrežica ciljnika primjenjiva za što? Kome ovako nešto može past na pamet, a onda nekima dat ocjenu 90%? Bez obzira što piše MW ovo je nova Treyarchova inovacija koju se već naveliko sprda na Redditu i Twitteru.

 Pa tko te tjera da imaš taj red dot? Nitko, kome pomaže? Nikome. Gdje je onda problem?

10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...

 Pa tko te tjera da imaš taj red dot? Nitko, kome pomaže? Nikome. Gdje je onda problem?

 Ispričavam se, ali na navedenoj slici ne postoji ni red ni dot.

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Pa tko te tjera da imaš taj red dot? Nitko, kome pomaže? Nikome. Gdje je onda problem?

 Ispričavam se, ali na navedenoj slici ne postoji ni red ni dot.

 istina, opcija koju neće nitko koristiti jer to odmaže

10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...

 istina, opcija koju neće nitko koristiti jer to odmaže

 Ali da se ne lažemo, opcija kojih postoji u Battlepassu 4 ili 5 i koje moraš otključat da bi išao dalje, a ne vrijede ničemu ni nikome. Činjenica da developeri Cold Wara siluju i MW i Warzone zajednicu da troše vrijeme otključavanjem tih gluparija koje nikome ne trebaju. 90/100 za Fortnite ekipu.

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Problem mw na pc: prilikom trčanja u multyplayeru svakih nekoliko sekundi događa se da se trk na trenutak ubrza (nije tactical sprint), pa uspori, pa nastavi normalno trčati, pa nakon par sekundi ponovo isto...

 

Framerate je ujednačen, tako da nije do gpu. Igram na laptopu helios 300, gtx 1660ti.

 

Testirao sam i s botovima, te se ovo nekad i tamo događa, a ponekad sve radi ultra glatko.

 

Ima li netko ideju gdje bi mogao biti problem?

 

tnx

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 20:16 (weevil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
I meni se to dogadjalo na PS4, posto igram na pokucnom netu, nisam se previse zamarao. Izmijerio bi na speedtestu brzinu, vidim da je mala i zakljucim da je ili moj net ili njihov server! 😅 Ako mi se to previse puta ponavlja, off/on PS4 ili apk i sve bude Ok! Mozda grijesim !?? Sad su blagdani i vecinom vise manje se ljudi gejmaju tako da je najvjerovatnije do tvog neta ili servera ! 😊✌️
Odmori u Istini! :-)
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Skužio sam gdje je bio problem. PC se spajao na repeater na kojemu je bolji signal nego na original wifi. 

 

Ovo je super za surfanje, ali kako se čini ne i za gaming.

 

Kada sam odabrao direktno wifi od rutera, mada je signal slabiji sve je proradilo kako treba bez zapinjanja.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice