Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 581.803
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ljudi koji kažu da je zvuk u igri dobar ili nikad nisu igrali neki drugi FPS gdje mogu vidjeti kolko zvuk znači ili su gluhi. 
Battlefield, Rainbow Six, PUBG, Rising Storm 2 i da ne nabrajam dalje imaju doslovno miljam bolji zvuk. Ne trebaju nikakva podešavanja, stavim na boost ultra turbo i čujem isto kako i na normal.

 

Sam dokaz kolko je sjebano je to da kad pitaš nekoga tko kaže da je zvuk dobar, a onda ti svatko od njih odgovori drugačije. Eto samo par postova gore, ovaj kaže boost low, drugi boost high haha

 

 

 

Ljudi s bugua koji testiraju tolko hardwarea sami rekli da je zvuk katastrofa. Danny je doslovno odustao od Warzonea radi užasnog zvuka, Davor koji ima 10 par slušalica doma i to onih skupih, ne dolazi testirati zvuk ovdje. Nego u BF ili drugu igru.

Meni taj zvuk još bio ok za normalnu igru, ali u Warzone je katastrofa. Iako su malo popravili i dalje jako loše. Pogotovo direkcija zvuka, jer kao da nemaju 3d zvuk kao druge moderne igre.

 

 

EDIT: eh baš to se nama svima dešava koji smo igrali skupa. Čuješ dobro, a nakon dvije minute ništa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 18:48 (Jack Sparrow).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Zvuk u igri je sranje i tocka. Tko kaže da je dobar nije nikad probao nit jednu drugu fps igru

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... zvuk na studio reference... sve default... smanjit muziku na 5%, ne na 0%... ak hocete shebat zvuk smanjite efekte, ak necete ne dirajte... boostovi su za k, jer ce vam shebat zvuk ovisno kakve slusalice koristite, ako imate sluske koje naginju visokima sa low bustom cete podebljat bas, ali to vam sluske nece ispratit kako treba... i vice versa za masne sluske... valjda je jasno onda, da na masnim sluskama low bustom dobivate techno koncert...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pa ne znam sta bi rekao.... Idem skidat patch i opet ono sranje sa brzinom skidanja.Ne skida nista dok ne ukljucim vpn. Zali boze sto imam 500Mb kad mi skida sa 80. Lud ko puska....

 

Prva slika je sadasnja brzina a druga kako inace ide, iako moze 70MB u sek....

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 21:39 (acarnoje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ovaj novi LMG što su stavili fino su ga zakomplicirali. Za otključati  treba 3 killa u 15 partija ali stavili 3 kila near smoke. Još mi 3 treba ali skužio da moram bacati smoke pored sebe da mi računa a ne pored protivnika wtf?

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Pa ne znam sta bi rekao.... Idem skidat patch i opet ono sranje sa brzinom skidanja.Ne skida nista dok ne ukljucim vpn. Zali boze sto imam 500Mb kad mi skida sa 80. Lud ko puska....

 

Prva slika je sadasnja brzina a druga kako inace ide, iako moze 70MB u sek....

 

Meni uopce nece ni krenuti. Samo izbaci error nakon pola minute. A patch klasika - 15 terabajta.

 

Jel netko brojao od pocetka koliko smo ukupno skinuli patcheva?

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...

Ljudi koji kažu da je zvuk u igri dobar ili nikad nisu igrali neki drugi FPS gdje mogu vidjeti kolko zvuk znači ili su gluhi. 
Battlefield, Rainbow Six, PUBG, Rising Storm 2 i da ne nabrajam dalje imaju doslovno miljam bolji zvuk. Ne trebaju nikakva podešavanja, stavim na boost ultra turbo i čujem isto kako i na normal.

 

Sam dokaz kolko je sjebano je to da kad pitaš nekoga tko kaže da je zvuk dobar, a onda ti svatko od njih odgovori drugačije. Eto samo par postova gore, ovaj kaže boost low, drugi boost high haha

 

 

 

Ljudi s bugua koji testiraju tolko hardwarea sami rekli da je zvuk katastrofa. Danny je doslovno odustao od Warzonea radi užasnog zvuka, Davor koji ima 10 par slušalica doma i to onih skupih, ne dolazi testirati zvuk ovdje. Nego u BF ili drugu igru.

Meni taj zvuk još bio ok za normalnu igru, ali u Warzone je katastrofa. Iako su malo popravili i dalje jako loše. Pogotovo direkcija zvuka, jer kao da nemaju 3d zvuk kao druge moderne igre.

 

 

EDIT: eh baš to se nama svima dešava koji smo igrali skupa. Čuješ dobro, a nakon dvije minute ništa.

 tocno to.

ja sam mislio da mi nove novcate slusalice ne valjaju, no kad sam probao na zvucnicima i drugim slusalicama ista prica.

a o zvuku u WZ da ni ne pricam.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel imate nakon zadnjeg update problem sa traženjem matcheva. Meni dođe do 200ms i vrti 5 minuta i ne može pronaći meč. Warzone nađe odmah na 42ms...ne znam gdje je problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
tu i tamo..vecinom nade na 42 a cim vidim da krene iznad 75 odmah restartam igru i rijesi mi problem
battlenet: SUGARfree#21113
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Pa ne znam sta bi rekao.... Idem skidat patch i opet ono sranje sa brzinom skidanja.Ne skida nista dok ne ukljucim vpn. Zali boze sto imam 500Mb kad mi skida sa 80. Lud ko puska....

 

Prva slika je sadasnja brzina a druga kako inace ide, iako moze 70MB u sek....

 isti problem inace skidam preko 100MB u sekundi jer imam 1000Mbita download ali kad kod je updejt ovog cuda skida mi 300kb i nitii jedna caka ne pomaze sem VPNa

juce skinuo tunnelbear i uspijem ga tak s tim da pocne skidat i onda kad mi istekne onih 500MB free od tunnelbear ipak nastavi skidat sa jedno 8MB i tako 2-3GB skine.

onda novi acc napravim na TB i opet tako.

drugu opciju nasao nisam

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

protonvpn je đabe i moš skidat kolko hoćeš samo moraš napravit acc.

za najbolje rezultate potrebno se spojit u aplikaciji battlenet na regiju americas i vpom na SAD ili Kanadu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Isti problem imam ja stalno traži na 200. Izgleda da danas ništa od mp-a.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
FileFicho kaže...

Jel imate nakon zadnjeg update problem sa traženjem matcheva. Meni dođe do 200ms i vrti 5 minuta i ne može pronaći meč. Warzone nađe odmah na 42ms...ne znam gdje je problem

 Također ista stvar , ja racunam kako dosta ljudi skida update pa nemoze igrati ali cini mi se da sam se zafrka 

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igra svakim patchem sve lošije radi. Prvo to sa downloadom, pa onda lag kad se spaja na server. Pod tim mislim da mi se igra smrzava na cca 5 do 10 sekundi dok ne uđem u server. I ako modificiram oružje dok čekam, sve smrzne....I sad na kraju sporo traži servere... Kako su kolege iznad rekli.... Katastrofa. Umjesto da je sve bolja igra s vremenom, oni sve više seru....

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 0:47 (acarnoje).
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Mene nece vise ni spojit na server, izbaci  me i kaze da je veza sa serverom prekinuta.. 

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

ne radi "disconnected from server"

battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

A jesu sjebali igru sa zadnjim updateom da je to strasno.Neznam cemu toliki gigabajti uopce kad nicemu ne koriste.Sinoc ispucam pola sarzera i lik u mene 3 metka i ja padnem mrtav.Govorim o mp,ne o warzone

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

i meni isto, disconnected from the server

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare
Reedy kaže...

Zvuk u igri je sranje i tocka. Tko kaže da je dobar nije nikad probao nit jednu drugu fps igru

Jack Sparrow kaže...

Ljudi koji kažu da je zvuk u igri dobar ili nikad nisu igrali neki drugi FPS gdje mogu vidjeti kolko zvuk znači ili su gluhi. 
Battlefield, Rainbow Six, PUBG, Rising Storm 2 i da ne nabrajam dalje imaju doslovno miljam bolji zvuk. Ne trebaju nikakva podešavanja, stavim na boost ultra turbo i čujem isto kako i na normal.

 

Sam dokaz kolko je sjebano je to da kad pitaš nekoga tko kaže da je zvuk dobar, a onda ti svatko od njih odgovori drugačije. Eto samo par postova gore, ovaj kaže boost low, drugi boost high haha

 

Ljudi s bugua koji testiraju tolko hardwarea sami rekli da je zvuk katastrofa. Danny je doslovno odustao od Warzonea radi užasnog zvuka, Davor koji ima 10 par slušalica doma i to onih skupih, ne dolazi testirati zvuk ovdje. Nego u BF ili drugu igru.

Meni taj zvuk još bio ok za normalnu igru, ali u Warzone je katastrofa. Iako su malo popravili i dalje jako loše. Pogotovo direkcija zvuka, jer kao da nemaju 3d zvuk kao druge moderne igre.

 

EDIT: eh baš to se nama svima dešava koji smo igrali skupa. Čuješ dobro, a nakon dvije minute ništa.

antimadridista kaže...

 Sve sam to napravio i također imam hyper xice ali to jednostavno nije to. Ako si igrao bilo koju competitive fps ili tps pucačinu onda ćeš razumjeti o čemu govorim. Znači u Fortniteu NIKAD nisam poginuo bez da sam znao jel lik iznad mene, ispod mene, lijevo ili desno. Ovdje mi se likovi iza leđa prikradaju bez ikakvih zvukova. Netko puca na mene i nemam pojma odakle po zvuku.

 

Znaš kako znam da postoji taj problem? Tako da igra nekad zna raditi dobro. Nekad čujem savršeno nečije korake. I onda 2 minute kasnije, isto mjesto, ista mapa i lik pokraj mene ne čujem ga. I pričam o gunfightu, tako da nije riječ o nikakvim perkovima ni bilo čemu. Jednostavno zvuk nije konstantno dobar. Kao da sve je smiksano i samo bačeno u igru bez puno truda. To me odbija u ovakvoj igri.

 

 

 

Da, nisam u ovih 10 god odigrao niti jedan fps di je soundwhoring bitan.

 

Pričam o MP komponenti, Warzone je toliko broken da nema smisla igrati to. Igram cdl 5v5 snd i redovito ljude čekam na zvuk, bez problema, boost low na 90 sam stavio, muzika off, efetki 10%.

 

ne kužim, ko je tu gluh, ko priča jer nikad nije soundwhorao itd. Za warzone ponavljam, neću pričati jer cijela komponenta igra koja je uništila igru komplet. Srveri su smeće, netcode nepostojeći, svaki vikend sve radi ko kurac.

Jebo ih free battle royale, što nisu odovojili to.

 

btw. stara tema, ali osvježena nakon treće sezone gdje maltene imaš aimbot na gamepadu + elkipa koja spoji tipke miš ali igra računa kao gamepad i imaju aimbot.

 

Uopće, ali uopće me ne zanimaju teze teže je igrat na gamepadu. Je, ali ako ikako možeš naciljat enemya, imaš aimbot i to je činjenica. Od zadnje sezone ljudi me melju u CDLu redovito radi aim assita jer skaču i lijepe metke po meni. To je maltene leguit cheat i to je patetično.

 

Slažem se da ga bude, da pomaže, ali samo kad si naciljao i kad pogodoio, a ne da ti samo ide. Ovo je jebeni užas.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 13:56 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Searching for a match <42ms ping
Searching for a match <58ms ping
Searching for a match <75ms ping
Searching for a match <91ms ping
Searching for a match <125ms ping
Searching for a match <141ms ping
Searching for a match <150ms ping
Searching for a match <174ms ping
Searching for a match <200ms ping
.
.
.
.
O MAMU TI JEBEM !!!

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Meni nade dva puta za redom match i onda nista pa moram restartati igru

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jebo ih warzone.... Od kad je to sranje izašlo od tad samo problemi....

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sickness kaže...

Searching for a match <42ms ping
Searching for a match <58ms ping
Searching for a match <75ms ping
Searching for a match <91ms ping
Searching for a match <125ms ping
Searching for a match <141ms ping
Searching for a match <150ms ping
Searching for a match <174ms ping
Searching for a match <200ms ping
.
.
.
.
O MAMU TI JEBEM !!!

 Evo išao pogledati kako je kod mene i sve ok. Odigrao 2 matcha domination ping 36 i 27 ,nalazi partije brzo sve izgleda normalno.

sake08
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Tako je i meni ali onda 3 ili 4 partiju nista , moram restartati igru 

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Jebo ih warzone.... Od kad je to sranje izašlo od tad samo problemi....

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

200 gb a jebenu partiju ne mogu odigrati...strasno

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Što više čačkaš po govnu.....to govno više smrdi.

A ovi čačkaju li ga čačkaju.

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nego ima itko kakav info sta je sa realism modom i sa nocnim mapama?Postoji li to u igri jos uvijek?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Evo opet nesto cackaju po serverima 

 

Stvarno nemos virovati koje milijune zaradauju i koliko igra ima gb i opet uvik problematika nekakva 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Tko je raspolozen za TDM ili HQ nek me doda. Battlenet ARNYmon#2110 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice