Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 585.401
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
fila2208 kaže...
Friday kaže...

Meni igra konstatno prebacuje graficke postavke na Borderless fulscreen i smanjuje mi rezoluciju rendediranja na 50. Pokrenem igru a ono sve mutno kao da mrenu imam jbt. Jos neke graficke postavke isto ne jebe da zapamti.

 Known bug, i meni se počelo, samo meni baci na 66 i makne shader cache.

patetično, ali eto.,

 

Zadnji patch također lagana trzuckanja isto.

 

Ma meni je i dalje igra super-zabavna. Ali sad mi stvarno vec na jaja ide to sto ne mogu mapu birati a vidim i da drugi zbog toga pizde. Pokrenem matchmaking i bude nas 12 u party-ju. Onda se pojavi dolje naziv mape pa ih pola otpadne. Onda neki novi dodju, pa odu i to tako traje par minuta. Ljudi izadju kad vide koja mapa ce biti. Pa dok napokon partija pocne vec laganini zivci titraju...

 Slažem se, ali baš smo mistik i ja komentirali, barem iz sfere SND, prevrti nam više manje sve mape i moramo ih sve znati kad nas igra sili. I dobro i loše, ali da ljudi izlaze kad vide pikadili/aniyah/eufrat je činjenica i da serveri kasne minutama radi toga.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 Slažem se, ali baš smo mistik i ja komentirali, barem iz sfere SND, prevrti nam više manje sve mape i moramo ih sve znati kad nas igra sili. I dobro i loše, ali da ljudi izlaze kad vide pikadili/aniyah/eufrat je činjenica i da serveri kasne minutama radi toga.

 

Kad smo kod toga - eufrat nisam vidio doslovce od prosle godine. Igra je jednostavno nestala iz rotacije.

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
fila2208 kaže...

 Slažem se, ali baš smo mistik i ja komentirali, barem iz sfere SND, prevrti nam više manje sve mape i moramo ih sve znati kad nas igra sili. I dobro i loše, ali da ljudi izlaze kad vide pikadili/aniyah/eufrat je činjenica i da serveri kasne minutama radi toga.

 

Kad smo kod toga - eufrat nisam vidio doslovce od prosle godine. Igra je jednostavno nestala iz rotacije.

 Ne znam kakvi su ti filteri, mene redovno pogađa u 10v10 playlistama i to cancer hq mode i odmah moram alftf4 maltene.

 

Nije cod za takve mape, ili neka bude veća i sa više prolaza, ili treba destrukcija, a neće bit niti jednog ni drugog.

 

Rammaza, gun runner, hackney, grazna raid...dobre mape, lijepo teku u objective based modovima, iako ima kampanja, ali di nema.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 

Rammaza, gun runner, hackney, grazna raid...dobre mape, lijepo teku u objective based modovima, iako ima kampanja, ali di nema.

 

Hackney i gun runner bih igrao cijeli dan. Izuzetne mape.

BTW - danas imam cudan problem dok igram. Igrac mi sam stane dok trcim. Pa onda opet kad hocu stati ne stane nego produzi i takve bedastoce. I to bas onako cesto. Maloprije zavrsio partiju imao skor 6-23 ili tako nesto. Kao da uopce nemam kontrolu. Iduca partija ista stvar. Ugasio i dokurca...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Evo za danas dosta oci su mi ispale.Vidimo se u sljedeci petak, inace imam naumu sve odkljucati za m41a jer inace trenutno (nju duzim real life.)Eto vidim ljudi neki kazu da nevalja kao oruzje u igri meni je ok.Ali u realnom zivotu je smece iskreno nisam snjom zadovoljan bolje mi je lezala m16a1 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Da li se isplati uzeti ova igra ili je to samo još jedna reciklaža cod-a iz godine u godinu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Meni je se svidjela i odlicna je, stim da ima nekih bugova kako se neki zale ja ih dosad nisam primjetio.Jer sam tek kupio igricu i igrao samo jedan dan.A ako se vec zelis uputiti u neki trosak i kupovati je preporuka da ides preko ruskog VPN-a. Ja sam za to koristio google chrome i hola addon, za besplatni vpn u par klikova kupio sam je za 230Kn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 16:11 (dreadmoore).
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dreadmoore kaže...

Evo za danas dosta oci su mi ispale.Vidimo se u sljedeci petak, inace imam naumu sve odkljucati za m41a jer inace trenutno (nju duzim real life.)Eto vidim ljudi neki kazu da nevalja kao oruzje u igri meni je ok.Ali u realnom zivotu je smece iskreno nisam snjom zadovoljan bolje mi je lezala m16a1 

 

Bogme su ti lagali, m4 je i nakon silnih nerfova ponajbolja puška u igri.

14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Ali zato je smece u real life, preciznost joj je losa puno razbacuje pogotke pogotovo kad su mete na 100m ili vise.Inace njeno upucavanje se vrsi na udaljenosti 25m.Ja je koristim trenutno sve moguce pozicije sam isprobao ali nisam pretjerano zadovoljan.
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dreadmoore kaže...
Ali zato je smece u real life, preciznost joj je losa puno razbacuje pogotke pogotovo kad su mete na 100m ili vise.Inace njeno upucavanje se vrsi na udaljenosti 25m.Ja je koristim trenutno sve moguce pozicije sam isprobao ali nisam pretjerano zadovoljan.

 ... cijela Francuska vojska je presla na heklera 416 a imali su ponudu za m4, pametnom dosta... u igri misli da m13 glumata 416 i bolja je od m4, osobito sa .300 blackout municijom... pkm jos uvjek rula, na svim daljinama i ne treba ti uopce zamaranje jurisnim puskama...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dreadmoore kaže...
Ali zato je smece u real life, preciznost joj je losa puno razbacuje pogotke pogotovo kad su mete na 100m ili vise.Inace njeno upucavanje se vrsi na udaljenosti 25m.Ja je koristim trenutno sve moguce pozicije sam isprobao ali nisam pretjerano zadovoljan.

 Masovna produkcija i glorifikacija amerike je jedno, a realnost drugo. 416 je stroj od puške i g36 također.

Naš VHS glumata pušku, ali kad probaš g36 i onda vhs nakon nje nebo i zemlja. Heklerić mp5 mi je prezabavan bio za pucati.

 

Ali najdraža je pumperica, skida rame :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Ma vhs-2 ima neke prednosti za ljevake , nisam imao priliku se snjom susresti ali nakon toliko godina svih proizvodjaca.Jedino nasim je proizvodjacima pala napamet ta ideja kako rijesiti izbacivanje cahure i svaka cast im na tome. nisam ljevak ali kazem odlicna ideja i super napravljeno.Inace M60 duzim tako da znam sto je strojnica e sad usporedba pkm ili m60 opet kazem da se ja pitam izabrao bi pkm americki shit ce te kad tad izdati.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dreadmoore kaže...
Ma vhs-2 ima neke prednosti za ljevake , nisam imao priliku se snjom susresti ali nakon toliko godina svih proizvodjaca.Jedino nasim je proizvodjacima pala napamet ta ideja kako rijesiti izbacivanje cahure i svaka cast im na tome. nisam ljevak ali kazem odlicna ideja i super napravljeno.Inace M60 duzim tako da znam sto je strojnica e sad usporedba pkm ili m60 opet kazem da se ja pitam izabrao bi pkm americki shit ce te kad tad izdati.

 Vhs je to kopirao ako se ne varam sa belgijskog f2000 koji ima mogućnost prebacivanja di da ispadaju čahure (pričam iz sjećanja, neda mi se guglat da potvrdim)

 

Pričao sam s jednim razvojnim engijem u HS, kaže da su uzeli f2000, famas, g4 i još neke i po tome svemu stvorili vhs.

Kad uzmeš rastavljati vhs i g36 sve je jasno i vidljivo, samo prednosti su jeftin je i zato se dobro prodaje.

 

Ipak na kraju, najdraže mi je bilo kidati iz kalaša, tj. naše zastave m70. taj trzaj i osjećaj, nenadjebivo.

Nisam imao prilike probati neku veću strojnicu, iako bi rado. Gledao sam uživo mg42 što radi, e to je doživljaj.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Osjecaj se nemoze opisati pogotovo ako streses neki dobar rafal od 30-50 metaka. Mada se i strojnica koristi kao podrska u kratkim rafalim od 5-10 metaka.Recimo ja sam sa m16a1 probao na automatski naravno prvih 10 komada sam ispucao pojedinacno a onda prebacio na auto ostalih 10 komada rafalna paljba koja je to uzivancija.Kad sam gadjao metu haha od tih preostalih 10 komada sam samo vidio dva u meti.Dok sa m4 nisam imao prilike na burst valjda cu i to dozivjeti.
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

I onda se pojavio svizac....

Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Praetorian1 kaže...

I onda se pojavio svizac....

 kažeš, nemoguće je da netko radi u vojsci/policiji/službama koje rukuju oružjem i zna nešto o tome.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
Praetorian1 kaže...

I onda se pojavio svizac....

 kažeš, nemoguće je da netko radi u vojsci/policiji/službama koje rukuju oružjem i zna nešto o tome.

 

 Ma ko da moraju bit u bilo kakvoj službi,vamo se puca iz svega i svačega a nitko nema veze s time (posao itd.).

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kad bi trebao doć BR mod? Kaj se čeka?

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
red_bull kaže...

Kad bi trebao doć BR mod? Kaj se čeka?

 10tog ili 17tog.

Vjerojatno skidaju shadere pa čekaju da završe  

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... super, bravo, extra - bas sam malo prije ovo dozivio, jos su likovi koristili termalnu optiku... bas ce bit fora kad bude 200 igraca na mapi... smece od igre, s obzirom da su ovo popravili od kad datira video...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel jos netko ima ovaj problem i sto raditi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dreadmoore kaže...

Jel jos netko ima ovaj problem i sto raditi 

 Probaj neka od riješenja na ovom linku:

https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dn6m4k/dev_error_6070_directx_encountered_an/

Iako prvo probaj isključiti Geforce ingame overlay.

16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igrao sam prosli vikend i sad danas opet. I opet me jebe to sto igrac sam stane iz cista mira, ili pak nece stati dok trcim i tako dalje... Jel netko ima taj problem?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Igrao sam prosli vikend i sad danas opet. I opet me jebe to sto igrac sam stane iz cista mira, ili pak nece stati dok trcim i tako dalje... Jel netko ima taj problem?

 Imam ja, lik kao da mi se krece kroz vodu ili po ledu..., stoji u mjestu onda odjednom krene i kao da klizi i slicno..., vecinom kad ugasim igru i Bnet pokrenem opoet radi normalno

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
D3ViL kaže...
Friday kaže...

Igrao sam prosli vikend i sad danas opet. I opet me jebe to sto igrac sam stane iz cista mira, ili pak nece stati dok trcim i tako dalje... Jel netko ima taj problem?

 Imam ja, lik kao da mi se krece kroz vodu ili po ledu..., stoji u mjestu onda odjednom krene i kao da klizi i slicno..., vecinom kad ugasim igru i Bnet pokrenem opoet radi normalno

 To mora da je neki perk.

Sreća je put, a ne odredište.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Igrao sam prosli vikend i sad danas opet. I opet me jebe to sto igrac sam stane iz cista mira, ili pak nece stati dok trcim i tako dalje... Jel netko ima taj problem?

 latencyja ti divlja, a moze bit i visok ping pong. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Praetorian1 kaže...
Friday kaže...

Igrao sam prosli vikend i sad danas opet. I opet me jebe to sto igrac sam stane iz cista mira, ili pak nece stati dok trcim i tako dalje... Jel netko ima taj problem?

 latencyja ti divlja, a moze bit i visok ping pong. 

 

Na optici sam i generalno veza mi je rock-solid

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
Praetorian1 kaže...
Friday kaže...

Igrao sam prosli vikend i sad danas opet. I opet me jebe to sto igrac sam stane iz cista mira, ili pak nece stati dok trcim i tako dalje... Jel netko ima taj problem?

 latencyja ti divlja, a moze bit i visok ping pong. 

 

Na optici sam i generalno veza mi je rock-solid

 Isto sumnjam da je do konekcije, 50/5 Mbit-a 200 metara od pošte i centrale..., ping 40-60 Ms..., isto da je u pitanju jedan los "server" ili nesto sumnjam jer mi se konstantno to desava dok ne ugasim i upalim opet igru..., mozda je neki skriveni feature ili perk sto kazu ovi  ionako patchnotes neznaju sastaviti kako treba...
Ugl pali/gasi dok ne prođe 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
D3ViL kaže...
Friday kaže...
Praetorian1 kaže...
Friday kaže...

Igrao sam prosli vikend i sad danas opet. I opet me jebe to sto igrac sam stane iz cista mira, ili pak nece stati dok trcim i tako dalje... Jel netko ima taj problem?

 latencyja ti divlja, a moze bit i visok ping pong. 

 

Na optici sam i generalno veza mi je rock-solid

 Isto sumnjam da je do konekcije, 50/5 Mbit-a 200 metara od pošte i centrale..., ping 40-60 Ms..., isto da je u pitanju jedan los "server" ili nesto sumnjam jer mi se konstantno to desava dok ne ugasim i upalim opet igru..., mozda je neki skriveni feature ili perk sto kazu ovi  ionako patchnotes neznaju sastaviti kako treba...
Ugl pali/gasi dok ne prođe 

 

Pingam sad 8.8.8.8 i vidim da mi skace sa uobicajenih 2ms do skoro 50. To i dalje nije nesto strasno ali ocito da je neko sranje na vezi. Opet mislim da se ne bi trebalo tako drasticno manifestirati u igri.

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Hoće li Battle Royal biti besplatna ? Izlazi 10.3 ?

 

Imam oko 500-600 sati na Blackoutu ( BlackOps4) pa jedva čekam ovo , a do tada se Blackout pegla 👊💞

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice