Call of Duty: Modern Warfare 2

poruka: 14.364
|
čitano: 1.936.283
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Modern warfare 2
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

dečki ne želim otvarati novu temu ali imam jedan problem u COD4 i ne znam kako ga riješiti...evo slike pa bi molio za pomoć...hvala unaprijed!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2009 16:53 (barca).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
barca kaže...

dečki ne želim otvarati novu temu ali imam jedan problem u COD4 i ne znam kako ga riješiti...evo slike pa bi molio za pomoć...hvala unaprijed!!!

Updatea PunkBuster, ručno.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
barca kaže...

dečki ne želim otvarati novu temu ali imam jedan problem u COD4 i ne znam kako ga riješiti...evo slike pa bi molio za pomoć...hvala unaprijed!!!

imao sam isti problem, stavi cl_maxpackets na 100

Luckyluke!
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

hvala bogu da tog smeća od punkbustera nema u mw2

kolko sam ja problema imao s time

jedan od najgorih programa s kojim sa mse susreo

stalno neki error

Najnovija fora u 2r. srednje:Gle kak si MOKER!
Moj PC  
5 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
barca kaže...

dečki ne želim otvarati novu temu ali imam jedan problem u COD4 i ne znam kako ga riješiti...evo slike pa bi molio za pomoć...hvala unaprijed!!!

Ovisi gdje si igrao, na promod serverima je standard 100 za maxpackets.

Orvori konzolu, upiši /cl_maxpackets 100, rokni Enter i ponovo   se spoji na server.

Usput ćeš si smanjit i ping za nekih 5-10.

Ako te nekad izbacuju paketi (losing key packets) probaj i s: cl_packetdup 1 ili 2.

Također, obavezno i /snaps 30

Ima još mali milijun tih komandi, pa ako ti se ne da sve ručno, skini si neki .cfg s već podešenim komandama.

 

Eto, malo off topica, al ne boli glava.

 

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
TopForumaš kaže...

hvala bogu da tog smeća od punkbustera nema u mw2

kolko sam ja problema imao s time

jedan od najgorih programa s kojim sa mse susreo

stalno neki error

to je zato jer si imao crack

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
BannedOnThisForum kaže...
TopForumaš kaže...

hvala bogu da tog smeća od punkbustera nema u mw2

kolko sam ja problema imao s time

jedan od najgorih programa s kojim sa mse susreo

stalno neki error

to je zato jer si imao crack

jedva ste čekali da mi zakucate thumb down

ja mislim da program nije dobar i to je moje mišljenje

Najnovija fora u 2r. srednje:Gle kak si MOKER!
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2009 19:59 (TopForumaš).
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Otkljucao sam Prestige, kada dodjem do prestige lvl 70, onda prestige lvl 2 i tako sve do Prestige 10 ili ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
Adisuki kaže...

 

 

IMHO, koliko god htio ih vidjeti, dedi serveri se neće pojaviti. Prvo, ne ispalti se, drugo, ovo funkcionira za većinu (konzolaši i pub igrači).

 Zivjeli pub igraci lol :P A sta su, stvarno, pub igraci? Jel to nesto negativno?

 

Kimi - the King of Spa.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
TopForumaš kaže...

jedva ste čekali da mi zakucate thumb down

odsad ih dijelim šakom i kapom

ja mislim da program nije dobar i to je moje mišljenje

Zar si zbilja toliko iskompleksiran da ti je toliko važno da li se netko slaže, ili ne slaže s tobom?

Dragi Bože, trebalo bi napraviti nekakav psiho test prilikom registracije na forum...

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
FlyBoy kaže...
TopForumaš kaže...

jedva ste čekali da mi zakucate thumb down

odsad ih dijelim šakom i kapom

ja mislim da program nije dobar i to je moje mišljenje

Zar si zbilja toliko iskompleksiran da ti je toliko važno da li se netko slaže, ili ne slaže s tobom?

Dragi Bože, trebalo bi napraviti nekakav psiho test prilikom registracije na forum...

 

 

Najnovija fora u 2r. srednje:Gle kak si MOKER!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2009 13:42 (TopForumaš).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
TopForumaš kaže...

lol pa thumb down ti podiže rank tj. zvjezdice zar ne?

  Ne znam odakle ti takva informacija.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
16 godina
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
TopForumaš kaže...
FlyBoy kaže...
TopForumaš kaže...

jedva ste čekali da mi zakucate thumb down

odsad ih dijelim šakom i kapom

ja mislim da program nije dobar i to je moje mišljenje

Zar si zbilja toliko iskompleksiran da ti je toliko važno da li se netko slaže, ili ne slaže s tobom?

Dragi Bože, trebalo bi napraviti nekakav psiho test prilikom registracije na forum...

lol pa thumb down ti podiže rank tj. zvjezdice zar ne?

zato mi je važno

Thum Up i Thumb Down NEMAJU NIKAKVE VEZE SA ZVJEZDICAMA.   (a i da imaju, opet WTF!? Kaj su ti tak bitne te zvjezdice?)

Comfortably Numb/// D.A.V.E. THE DRUMMER @ BOOGALOO 4.12.2009. meine fav DJ!!........ P.L.U.R.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
dub0x kaže...

Otkljucao sam Prestige, kada dodjem do prestige lvl 70, onda prestige lvl 2 i tako sve do Prestige 10 ili ??

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
dub0x kaže...
dub0x kaže...

Otkljucao sam Prestige, kada dodjem do prestige lvl 70, onda prestige lvl 2 i tako sve do Prestige 10 ili ??

 

da. svaki put do 10 prestiga moraš od lvl 1 do lvl 70 i otključat sva oružja i attachmente. tako da u biti imaš 770 lvl. za svaki prestige dobiješ jednu dodatni custom class.

Google Wave account: gen.balet@googlewave.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
Joe Cavallo kaže...
dub0x kaže...
dub0x kaže...

Otkljucao sam Prestige, kada dodjem do prestige lvl 70, onda prestige lvl 2 i tako sve do Prestige 10 ili ??

 

da. svaki put do 10 prestiga moraš od lvl 1 do lvl 70 i otključat sva oružja i attachmente. tako da u biti imaš 770 lvl. za svaki prestige dobiješ jednu dodatni custom class.

A lazes, glupsot po meni

14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Jel onda kada dodjem do Prestige 2, jel mi se brisu oruzja, perkovi, challengei?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

jeste citali na games masteru da je mw2 za pc podbacio?? pa jel to znaci da je multi shit?? e da.. i puno ljudi je to skuzilo i jednostavno nedaju pare za lag, cheatere, igru bez modova , za hebeni host migrating i nedogledno nacekavanje u loobyu.. kako napredujem u igri tako sve brze gubil volju za mp.. jednostavno mi se vise neda ovo smece igrati.. ali platio sam, a bad company jos nije izasao pa igram.. da sve valja vec bi imao lvl70 najmanje..

http://www.dropbox.com/gallery/2831042/1/ModernWarfail2/Banners/?h=8e07a5#
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

jeli mi netko može pomoći ,kada uđem u igru sve je totalno nečitko ,ništa se ne može pročitat

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
bgrgi44 kaže...

jeli mi netko može pomoći ,kada uđem u igru sve je totalno nečitko ,ništa se ne može pročitat

Skini nove drivere za graficku karticu mozda ti to pomogne. Jos netko je tu imao takvih problema i nakon novih drivera je bilo ok.

http://profile.xfire.com/dejanzg
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
red_bull kaže...

jeste citali na games masteru da je mw2 za pc podbacio?? pa jel to znaci da je multi shit?? e da.. i puno ljudi je to skuzilo i jednostavno nedaju pare za lag, cheatere, igru bez modova , za hebeni host migrating i nedogledno nacekavanje u loobyu.. kako napredujem u igri tako sve brze gubil volju za mp.. jednostavno mi se vise neda ovo smece igrati.. ali platio sam, a bad company jos nije izasao pa igram.. da sve valja vec bi imao lvl70 najmanje..

Pricas stvari koje nemaju veze sa stvarnim stanjem i istinom. Doslovno gluposti!

Cheatera ima tek tu i tamo, a juce ih je banirano 2500, ukljucujuci cheatera kojeg sam osobno vidio i snimio. Nista manje nego u MW1 ili bilo kojoj drugoj igri. Laga rijetko, bas kad netko ima smece od veze. a host migrating nije nikakav problem, vec pozitivna stvar jer igra ne puca nego se kroz par sekundi nastavi (a rijetko se desi, tj. bas kad host izadje. Modovi? Kome trebaju modovi? Warovi su se uvijek igrali na sluzbenim mapama, vecina nikada nije zaigrala nikakvu posebnu custom mapu, a modovi za oruzja ne trebaju nikome. Tko se nije sposoban pridrzavati pravila je ionako kreten.

Cekanje u lobbyu? Ma o kakvom ti cekanju pricas? Jesi ti siguran da igramo istu igru?

Meni se cini da si ti na piratu, pa da imas mali problem s verzijom igre, jer na originalu apsolutno NISTA ne cekas. Spajanje je za bilo koji mod igre skoro pa trenutno, a cesto jest doslovno trenutno.

Pirati, naprotiv, mogu igrati i spaja ih samo s njihovom verzijom igre, sto dokazano rezultira ogromnim cekanjima jer je igraca daleko manje nego sluzbenih.

 

 

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2009 19:16 (naxeem).
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Ovo sa Prestige je cisto sranje

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Prijatelj i ja imamo dosta problema s partyem. Recimo kada nas ubaci u odbrojavanje i ako nam se nesviđa mapa mi izađemo i nemožemo se više spojit tj moramo izać iz igre ,ponovo ući i onda radi invite.dosta puta nemožemo se spojit sa serverom

 

dubox@ kao da nisu imali šta pametnije za smislit pa ajmo sve ponavljat....ccc

Kupujem afričkog tvora.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2009 19:26 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Pozzz.vidim da svi imate orgiđiđi igru svaka čast malo vam zavidim no ima li kakve novosti za pir.... može i na PMSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2

ne mogu nači driver za ati radeon 1650 x serie ,najvjerovatnije je ova igra prezahtijevna za moju grafičku

15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
M_dipl. kaže...

 mislim sama sintagma "ozbiljan gaming" je oksimoron, daj ljudi nađite si život! LOL

Zar je? Belji se

 

Ja mislim da nije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2009 19:36 (VirtUoso).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
naxeem kaže...
 Laga rijetko, bas kad netko ima smece od veze. a host migrating nije nikakav problem, vec pozitivna stvar jer igra ne puca nego se kroz par sekundi nastavi (a rijetko se desi, tj. bas kad host izadje. Modovi? Kome trebaju modovi? Warovi su se uvijek igrali na sluzbenim mapama, vecina nikada nije zaigrala nikakvu posebnu custom mapu, a modovi za oruzja ne trebaju nikome. Tko se nije sposoban pridrzavati pravila je ionako kreten. 

 

Da, baš je super taj host migration. Skoro pa mi je drago što su ubacili njega umjesto dedi servera. Mislim, o čemu pričamo. Nikakav p2p ne može zamijeniti dedicated servere, bez obzira kskve sve mogućnosti, migracije itd. posjedovao.

 

Drugo, s čime se ne slažem je tvoje negativno mišljenje o potrebi za modovima.

 

Istina, warovi se uvijek igraju na službenim mapama (u COD4 ih je svega 5 od cca 20 koje se igraju po kupovima i raznim natjecanjima) ali nije sve do mapa i zabrane GL-a, attachmentsa, perkova.

Uzmimo za primjer, promod za COD4 koji (uz spomenute restrikcije) optimizira igru po pitanju zahtjevnosti, uključuje fixeve za određena oružja koja balansiraju igru, a imaju i dosta funkcija koje su jako korisne, a u promodu izvedena na najjednostavniji mogući način. Npr. bindovi za klase/oružja, poboljšan multiplayer meni s opcijama za optimizaciju igre, mrežnog koda itd.  

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

8 thumb down a zbog čega zašto?

jer nisam znao da thumb up i thumb down ne utječu na zvjezdice

jer nisam dovoljno dugo na forumu da bi to znao

HVALA VAM LIJEPA

Najnovija fora u 2r. srednje:Gle kak si MOKER!
Moj PC  
1 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2

Optimizacija mrežnog koda? Možda možeš postaviti postavke osvježavanja komunikacija sa serverom, ali sigurno ne možeš dirati kod mrežnog dijela igre.

Da, modovi za oružja? To je OK, to bi bilo korisno, ali to je nešto drugo. Ja govorim o modovima koji blokiraju i formiraju igru kako žele u granicama onoga što je postavio proizvođač. Inače, custom mape koje sam vidio, uglavnom su 3 reda lošije od službenih mapa. Uvijek i u svim igrama. Unreal Tournament je jedina igra u kojoj su neke mape bile dovoljno kvalitetne.

Host migration nije super sam po sebi, već u sustavu u kakvom se nalazi. Također, vidio sam ga dvadesetak puta od stotina partija koje sam odigrao. Dakle, nije baš da ometa igru. To je najobičniji reload mape od par sekundi.

Ne, P2P ne može zamijeniti dedicated servere, ali sada je tu i to ne možemo mijenjati.

Optimizira igru po zahtjevnosti? Zahtjevnosti čega? Od kada ti to možeš modificirati renderer? Mislim da ne možeš, možeš samo isključiti opcije. To možeš i u standardnom dijelu igre i kroz config datoteke i video drivere.

 

Infinity Ward je rekao: nema modova jer želimo da igru igrate kako smo je MI balansirali i na mapama koje smo mi napravili.

Ja osobno nisam a priori protiv modova. Volio bih da su mogući. Mijenjao bih snagu baretta i snajpera općenito, kao i riot shield, ali ako ne mogu, a hebiga, igra nudi dovoljno da mi je i dalje prihvatljiva.

I modirati igru je moguće. Vidio sam da se u igri svašta može modirati, ali baš svašta. Uostalom, to je Quake engine, čak je i map editor vani već godinama (QRadiant).

Važe li modovi za službene ljestvice? Ne i mislim da je to OK, a mislim da nikada i nisu važili.

 

Mislim li da je greška IW-a izbacivanje dedicateda? Mislim da jest. Ali ne vidim nikakvu svrhu ni potrebu da se pljuca po segmentima igre koji rade dobro. Nedostataka ima: nema dedicated servera, nije moguće birati mape, neka su oružja nerealno slaba (snajperi), ali tu lista prestaje, jer svi ovi gore problemi jednostavno nisu tu.

Ja ne govorim o igranju na nekoj strašnoj fakultetskoj vezi od 1/1gbps, nego običnom kabelskom internetu od 4/0.5 mbps koji ni sam nije savršen.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2009 20:13 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
TopForumaš kaže...

8 thumb down a zbog čega zašto?

jer nisam znao da thumb up i thumb down ne utječu na zvjezdice

jer nisam dovoljno dugo na forumu da bi to znao

HVALA VAM LIJEPA

Zato si prvo lijepo trebao otići ovamo i ovamo, a kad si već tamo mogao bi pogledati i ovo.

 

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Modern warfare 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice