Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.051
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Battlefield V

Da barem izađe na početku sljedeće godine.

Baš mi se troše pare na novi HW. Nisam dugo

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Koeficijent je 1.20 da će nešto zajebati.

 

Koeficijent je 1.01 da će gameri naći neki detalj kao razlog da pokrenu pljuvačku kampanju u samom startu. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
Bit će dobar novi bf

 Aha, nema kakav drugačiji biti :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
.... sigurno mora biti prihvatljiva za pendejos i kokas..
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Evo ovaj jutjuber nešto priča o BF6

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

za one kojima se ne da gledati, "navodno" da je bf6 remaster bf3

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

za one kojima se ne da gledati, "navodno" da je bf6 remaster bf3

 ne dao im Bog da ostave suppression effect

13 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

za one kojima se ne da gledati, "navodno" da je bf6 remaster bf3

 ako to naprave bit će još jedan fail u nizu

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
LeftY_CRO kaže...

za one kojima se ne da gledati, "navodno" da je bf6 remaster bf3

 ako to naprave bit će još jedan fail u nizu

 Do sad nisu napravili ni jedan remaster.

A baš sad, kad igru rade već godinama, i treba im nešto stvarno dobro da se izvuku iz govna, teško da će izdati "samo" remaster.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

za one kojima se ne da gledati, "navodno" da je bf6 remaster bf3

 ... lol, ako je activision uspio, misle da ce i oni??... a joj...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Ma iskreno ne bi ni volia remaster trice, koji će im k opet mape kojih su se ionako svi naigrali ne tako davno

A i taj westie izvlači iz konteksta bezveze s tim komentarom. Možda se komentar samo odnosi na to da bi opet moga biti seting ka bf3
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 20:13 (Volume).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
Ma iskreno ne bi ni volia remaster trice, koji će im k opet mape kojih su se ionako svi naigrali ne tako davno

A i taj westie izvlači iz konteksta bezveze s tim komentarom. Možda se komentar samo odnosi na to da bi opet moga biti seting ka bf3

 sve kaj vesti veli treba uzeti s dozom opreza jer je ipak on EA-ov placenik

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Battlefield V

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Battlefield V

Možda slijedeći BF neće biti remaster nego reimagine igre?

Razlika je CoD4:MW Remastered iz 2017, CoD:MW2 Remaster iz ove godine i Modern Warfare iz prošle. Modern Warfare nije remaster.

 

Zapravo, nadam se da će slijedeći BF biti nastavak na BF4. Za očekivati je da će setting biti kao u BFBC2, BF3 i BF4 ali će imati ograničenja nadograđenog enginea kao BF1 i BFV.

 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Ma samo da ne useru opet, da nije bf4 nebi godinama ništa zaigra
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Ništa remaster, samo zukni onaj setting i onaj plavi filter i nazovi ga bf3.8 gtdibiturboopc.

 

Komentar je izvučen bezveze, al aj.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 Dobar kvalitetan video.

 

Sad će ti netko reć, tko je taj lik samo sere a ima 40k subskrajbera. 

Sve je krivo od samog početka, i uništenja kompletne igre. Ako iz ovog sveg sranja nisu naučili ništa i serviraju to opet u novom bf e pa onda stvarno...

 

 

flak je meni isto odličan

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 11:56 (fila2208).
15 godina
offline
Battlefield V

Pa lik ponavlja ono što se zna odavno. Igra se prodala manje nego je to EA zacrtao, to su sami rekli, ne treba ti neke podatak 2 godine kasnije. I dalje više nego BF3, ali manje od zacrtanog i definitivno manje nego BF1 koji im je oborio rekord.

 

Sam dokaz kako je igri pao broj igrača ne čudi s obzirom da je to normani tijek događaja za igru staru godinu i pol, a s tolko loših odluka i bez pravog updatea(osim Pacifica). Ne vidim zašto to novo, pa oni su otkazali support za igru ranije od očekivanog, sigurno nisu jer im dobro ide haha.

 

 

 

Na stranu sad to. BF6 nadam se da nije samo remaster BF3. Iako su mi dobre single player igre remaster, mislim da je to loše za multić. Neće donjeti ništa novo i originalno, samo staru igru sa boljom grafikom. A svi znamo da grafika nije sve.

 

Bolje da BF3/4 uzmu kao primjer i onda na toj baz naprave novi originalni Battlefield. Sa novim mehanikama iz novijih igri, ali sa settingom i atmosferom BF3. Slično kao MW2019.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 

Na stranu sad to. BF6 nadam se da nije samo remaster BF3. Iako su mi dobre single player igre remaster, mislim da je to loše za multić. Neće donjeti ništa novo i originalno, samo staru igru sa boljom grafikom. A svi znamo da grafika nije sve.

 

 

Zašto svi misle na grafiku i mape kad se spomene remake? Meni su ključni sami gameplay mehanizmi. Kad bi se uspostavila neka meta, koja bi se s vremenom polirala, bilo bi to super. Bio bih presretan kada bih dobio igru sa meni omiljenim mapama iz BF3-4, ali sa dorađenim mehanizmima (bez 3D spotanja, bez revive vlakića, bez vizualnog recoila, ...).

 

Možda pretjerujem, ali rotaciju mapa tipa Back to Karkand, Propaganda, Caspian Border, Paracel Storm, Kharg Island itd. bih igrao u nedogled.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 

 

Zašto svi misle na grafiku i mape kad se spomene remake? Meni su ključni sami gameplay mehanizmi. Kad bi se uspostavila neka meta, koja bi se s vremenom polirala, bilo bi to super. Bio bih presretan kada bih dobio igru sa meni omiljenim mapama iz BF3-4, ali sa dorađenim mehanizmima (bez 3D spotanja, bez revive vlakića, bez vizualnog recoila, ...).

 

Možda pretjerujem, ali rotaciju mapa tipa Back to Karkand, Propaganda, Caspian Border, Paracel Storm, Kharg Island itd. bih igrao u nedogled.

 

 zato jer su skoro sve gameplay mehanike bolje u novim igrama

 

Probao sam nedavno BF4 koji je kao najbolji sad nakon updatanja. Fali mi dosta novih mehanika iz BF1 i BF5.

Ljudi uz to spominju remaster, što je u principu ista igra s boljom grafikom. Remake je potpuno nova igra rađena od nule. Često takve budu dosta različite od original, kao Resident Evil 3 koji je dosta toga imjenio. Ili RE2 isto dodao dosta novog. Modern Warfare je remake, onaj iz 2017 je remaster. Vidi se ralika, i dosta je mjenjana prema modernim standardima.

 

Ja bi rađe remaster ako već idemo tome. Kao MW, tematika slična starom MW i vremenski period, ali ostalo mjenjano na bolje.

13 godina
offline
Battlefield V

Jednostavno je:

 

moderan setting, sve mehanike i mehanizimi prošlih nastavaka ubačeni u ovaj + upgrade, poliranje.

Customizacija  oružja neki blend tarkov+mw2019

 

royale - gubljenje vremena i resursa, bolje se okrenuti mp-u.

Coop - nepotreban

SP- nepotreban.

 

Stavi sve u dobitnu kartu,mp sa mapama za sve ukuse igrača, slušaj community on ti daje kruha.

Naglasak na 4-5 najjačih modova, ostale u rotaciju.

Okreni se i rankedu, nemoj otpisati nešto što može eksplodirati jako dobro, ako se dobro napravi.

 

Premium ili battlepass sustav - financiraj se za dalje.

 

Budi transparentan, izvještavaj igrače, od prvog dana CTE lagano.

 

Ili reci ako vam se ne sviđa ne kupujte, i ljudi ne kupe.

 

 

Jack Sparrow kaže...

Pa lik ponavlja ono što se zna odavno. Igra se prodala manje nego je to EA zacrtao, to su sami rekli, ne treba ti neke podatak 2 godine kasnije. I dalje više nego BF3, ali manje od zacrtanog i definitivno manje nego BF1 koji im je oborio rekord.

Sam dokaz kako je igri pao broj igrača ne čudi s obzirom da je to normani tijek događaja za igru staru godinu i pol, a s tolko loših odluka i bez pravog updatea(osim Pacifica). Ne vidim zašto to novo, pa oni su otkazali support za igru ranije od očekivanog, sigurno nisu jer im dobro ide haha.

Na stranu sad to. BF6 nadam se da nije samo remaster BF3. Iako su mi dobre single player igre remaster, mislim da je to loše za multić. Neće donjeti ništa novo i originalno, samo staru igru sa boljom grafikom. A svi znamo da grafika nije sve.

Bolje da BF3/4 uzmu kao primjer i onda na toj baz naprave novi originalni Battlefield. Sa novim mehanikama iz novijih igri, ali sa settingom i atmosferom BF3. Slično kao MW2019.

 Zabavno je kako uspoređuješ brojke igara koje su bile po 5$ kao bf1, i bf5 kojem je isti taj bf3 i donio popularnost, jer nikog nije bilo briga za bf, barem na višoj razini do bf3, 4 eksplozije.

Čudi broj igrača koji su igru napustili nakon 2mj, jer nije nudila ništa što bi zadržalo ljude. Od mijenjanja ttk, malo mapa, masu problema do svega ostalog. Jedini peak je bio kasnije, na pacificu. Zato je trebalo odradit dve godine pa izvuć cijeli ciklus igre koja je živjela svukupno 6mj.

Zadnje se uvelike slažem, ništa remaster remake, nego uzeti nešto kao nit vodilju, i u tom smjeru složiti sve bolje od originala, u svim segemntima. Nisam siguran da to Dice više može, ali neka se varam, da bar.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 15:40 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

uteče Medžedža!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

 Zabavno je kako uspoređuješ brojke igara koje su bile po 5$ kao bf1, i bf5 kojem je isti taj bf3 i donio popularnost, jer nikog nije bilo briga za bf, barem na višoj razini do bf3, 4 eksplozije.

Čudi broj igrača koji su igru napustili nakon 2mj, jer nije nudila ništa što bi zadržalo ljude. Od mijenjanja ttk, malo mapa, masu problema do svega ostalog. Jedini peak je bio kasnije, na pacificu. Zato je trebalo odradit dve godine pa izvuć cijeli ciklus igre koja je živjela svukupno 6mj.

Zadnje se uvelike slažem, ništa remaster remake, nego uzeti nešto kao nit vodilju, i u tom smjeru složiti sve bolje od originala, u svim segemntima. Nisam siguran da to Dice više može, ali neka se varam, da bar.

 Ne uspoređujem, nego sam napisao da im je prodaja ispod očekivanja, ne našeg očekivanja nego onoga što su EA/DICE zacrtali.

Nakon rekordnog BF1 koji je oborio rekord(njihov rekord) mislili su prodati BF5 više nego što jesu. Barem je tako na onoj konferenciji bilo rečeno.

 

 

Samo pitanje kolko će to dobro ispasti. Dosta onih starih iz BF3 je otišlo, a ovi novi tko zna.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Ovakvi ka Kuky su najviše krivi za raspad serijala
Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Battlefield V

Sad gledao video Dannya i izgledaju dosta dobre te dvije nove mape. Jedna ova infantry only djeluje malo kao Archi Baba i Sinai(samo onaj grad) iz BF1, a druga kao neki mix St Quentin Scar i Arras.

 

 
 

 

 

 

Voljum ti igraš BF5 ili šta sad?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Ja i dalje pičim bf4, pokušam se natjerati na bf5 svako malo al jednostavno ne ide
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

40.62 GB. here. we. go.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Šta ima u tih 40gb, pečeno janje
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

mah, ne znam. meni stalno skida oko 40gb updateove. ne znam zasto

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice