Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.746
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
mrfloyd kaže...
 

 

Po tvom rjecniku je ocito da se previse druzis sa damom

 

Ma pusti ga.

Kopira me u svakoj prilici.

Šutio sam do sada...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

Ma pusti ga.

Kopira me u svakoj prilici.

Šutio sam do sada...

 

Sutio si jer se ne volis kaciti sa svojima

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
mrfloyd kaže...

Ma pusti ga.

Kopira me u svakoj prilici.

Šutio sam do sada...

 

Sutio si jer se ne volis kaciti sa svojima

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže... 

Di ste pederi?

 Eno ih rade na bf-u. Svaka njima čast ali neka prepuste pravim macho gadovima rad na sljedečem bf-u.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Battlefield V

 

kad čovjek to složi, lijepo to izgleda...sjetiš se kakva su to vremena bila...nadajmo se da nisu izgubili taj touch i da će se vratiti u 6tici...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

nesto cudno se desava, EA-ini placenici poput jackf(r)agsa i westiea su "nabrijani" na cod warzone odjednom.

pogledao sam par minuta od westiea di lik doslovno sv*sava nad warzoneom i svaka druga mu je "this is battlefield" bla bla bla

mozda indirektno zele pokazati kakav bude sljedeci bf, jer sam siguran da znaju

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

nesto cudno se desava, EA-ini placenici poput jackf(r)agsa i westiea su "nabrijani" na cod warzone odjednom.

pogledao sam par minuta od westiea di lik doslovno sv*sava nad warzoneom i svaka druga mu je "this is battlefield" bla bla bla

mozda indirektno zele pokazati kakav bude sljedeci bf, jer sam siguran da znaju

 

Ako Westie svršava nad Warzoneom pa to mora bit savršena igra, daj odmah tri primjerka, jedan da igram, dva da me gledaju. 

 

Daj molim te, Westie...  

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Warzone Plunder uopce nije los. Cak stovise, vrlo zabavno

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Kad se sjetim samo kako su svi oni lobirali za BR u BF-u, uh...

 

Naravno, nisu oni krivi što su to loše odradili u Criterionu/DICE-u, ali opet.

 

Moguće da su ovu kretensku customizaciju i osmislili pod pretpostavkom da će BR biti uspješan.

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Kad se sjetim samo kako su svi oni lobirali za BR u BF-u, uh...

 

Naravno, nisu oni krivi što su to loše odradili u Criterionu/DICE-u, ali opet.

 

Moguće da su ovu kretensku customizaciju i osmislili pod pretpostavkom da će BR biti uspješan.

 Ma jok, BR je bio dobar. Kad smo igrali nas 3-4 u squadu baš smo se zabavljali, ali nisu si dali truda da ispeglaju.

 

Ko cijela igra, sve odradili na pola i onda odustali.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2020 18:20 (Jack Sparrow).
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Kad smo igrali nas 3-4 u squadu baš smo se zabavljali

 Ja se nisam zabavljao,ja sam igrao na silu,zbog vas.

سمندری ڈاکو
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
animosity_frenzy kaže...

Kad se sjetim samo kako su svi oni lobirali za BR u BF-u, uh...

 

Naravno, nisu oni krivi što su to loše odradili u Criterionu/DICE-u, ali opet.

 

Moguće da su ovu kretensku customizaciju i osmislili pod pretpostavkom da će BR biti uspješan.

 Ma jok, BR je bio dobar. Kad smo igrali nas 3-4 u squadu baš smo se zabavljali, ali nisu si dali truda da ispeglaju.

 

Ko cijela igra, sve odradili na pola i onda odustali.

 

Pa, upravo to. Mod koji je trebalo konstantno osvježavat, popravljat oni su ostavili kakav je bio od početka praktički. Da ne govorim da su ga stavili iza paywalla.

uteče Medžedža!
10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

... mislim da se mozete nadati pozitivnom ishodu sljedec naslova, naime, pojma nisam imao da je Dice LA preuzeo Zampella kreator Respawna studija i Apexa ... sad Dice LA radi svoj suter, a Dice Svedska izgleda BF6... to bi po nekoj logici trebalo bit ok, jer je sa pojavom Dice LA sve otislo k vragu, a sad ga vodi covjek koji kuzi kak se radi i odjebava EA menadjment (nije supcima dao da se mjesaju u Apex)... http://gamerant.com/battlefield-dice-new-series/

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...

... mislim da se mozete nadati pozitivnom ishodu sljedec naslova, naime, pojma nisam imao da je Dice LA preuzeo Zampella kreator Respawna studija i Apexa ... sad Dice LA radi svoj suter, a Dice Svedska izgleda BF6... to bi po nekoj logici trebalo bit ok, jer je sa pojavom Dice LA sve otislo k vragu, a sad ga vodi covjek koji kuzi kak se radi i odjebava EA menadjment (nije supcima dao da se mjesaju u Apex)... http://gamerant.com/battlefield-dice-new-series/

 Situacija je obrnuta DICE LA je B studio(pomoćni studio), koji je popravlja BF4, SW:BF2 i sad opet BF V, tako da možemo biti jako zabrnuti to što na BF 6 samo radi DICE.

Druge strane ovo je pozitivna stvar jer možda vrate MOH iz mrtvih.

BF3:fluffy_inside
10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

... khm da, moguce je iz svega, da u stvari Dice LA/Zampellu uopce ne zanima BF...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

DICE zapošljava još ljudi!

Ja sam mislio da je to ogroman studio.. izgleda da će biti još veći.

 

 

Traže ljude s Live service iskustvom u razvoju igara, izgleda da se ostaje na tom modelu, nema više premiuma...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

DICE zapošljava još ljudi!

Ja sam mislio da je to ogroman studio.. izgleda da će biti još veći.

 

 

Traže ljude s Live service iskustvom u razvoju igara, izgleda da se ostaje na tom modelu, nema više premiuma...

 pas mater

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Meni se sviđa kako live service ima implementiran R6S. Ne znam kolko je usporedivo s BF-om i koliko je isplativo (vjerujem da je, budući da guraju isto već 4-5 godina), ali mape i oružja besplatni svima, svu kozmetiku i nove specijalce možeš kupit pravim parama i grind valutom, dok ekskluzivnu kozmetiku samo pravim parama. Svaka 3 mjeseca nova sezona, a godišnje dobiješ masu swag-a za ne znam više ni sam, valjda 15-20€, ako hoćeš, inače grindaj. Nije uopće teško skupit grind valutu unutar sezone za nove specijalce samo igranjem.

 

Zamislite da smo to imali u BFV. Svi na početku imaju defaultne, povijesno autentične uniforme i skinove. Kako vrijeme prolazi za pare dodaju autentične uniforme i skinove za vozila. Svaka vojska je imala toliko toga u WW2 da glava zaboli. U besplatnom klijentu za BR su mogli uvaliti sve one ludosti koje smo vidjeli u reveal traileru i koje trenutno imamo u igri. Niko ne bi ni pisnuo. Mogli su printati pare sebi, samo tako. Fail nad failovima.

uteče Medžedža!
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

Traže ljude s Live service iskustvom u razvoju igara, izgleda da se ostaje na tom modelu, nema više premiuma...

 Hebiga. Ako već spuštaju kvalitetu, ostavi barem kvantitetu.

Koliko taj RS6 ima mapa i kojim ritmom izlaze?

16 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

Traže ljude s Live service iskustvom u razvoju igara, izgleda da se ostaje na tom modelu, nema više premiuma...

 Hebiga. Ako već spuštaju kvalitetu, ostavi barem kvantitetu.

Koliko taj RS6 ima mapa i kojim ritmom izlaze?

 RS6 ima možda najbolji dizajn mapa od svih MP igara unazad 10-ak godina.

 

Svake sezone (3mj) izađe nova mapa ili rework već postojeće (reworkaju neke mape da ih izbalansiraju, poboljšaju siteove i omoguće normalne rotacije).

 

20 mapa, 12 u ranked rotaciji.

 

https://www.ubisoft.com/en-us/game/rainbow-six/siege/game-info/maps

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 9:28 (Dodinho).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...
C64 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

Traže ljude s Live service iskustvom u razvoju igara, izgleda da se ostaje na tom modelu, nema više premiuma...

 Hebiga. Ako već spuštaju kvalitetu, ostavi barem kvantitetu.

Koliko taj RS6 ima mapa i kojim ritmom izlaze?

 RS6 ima možda najbolji dizajn mapa od svih MP igara unazad 10-ak godina.

 

Svake sezone (3mj) izađe nova mapa ili rework već postojeće (reworkaju neke mape da ih izbalansiraju, poboljšaju siteove i omoguće normalne rotacije).

 

20 mapa, 12 u ranked rotaciji.

 

https://www.ubisoft.com/en-us/game/rainbow-six/siege/game-info/maps

 Hmm... RS6 u 5 godina 20 mapa

BF3, 2 godine, 9 mapa u startu i 20 mapa kroz 5 DLC-a

BF4, za isto razdoblje 10 + 20

16 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...

 Hmm... RS6 u 5 godina 20 mapa

BF3, 2 godine, 9 mapa u startu i 20 mapa kroz 5 DLC-a

BF4, za isto razdoblje 10 + 20

 Uzmi u obzir da dugovječnost R6 ne proizlazi iz mape već iz novih operatora. Svake sezone po 2 nova.

 

Izađu novi operatori i stara mapa poprimi potpuno novu dimenziju jer se mijenja meta. To je fora.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Ma najbolje ne radit novu igru nego izbacit 10ak novih mapa za bf4
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Haha, ja se uopće ne bi bunio :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Btw, mi se smijemo DICEu kaj ne mogu napraviti igru kaj spada, ali mi je palo na pamet, je itko osim njih ikada izdao igru u kojoj možeš igrati kao pješadija, s vozilima, plovilima, avionima. Ima 20-30 mapa, pedesetak oružja. Desetak modova igre..?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
Ma najbolje ne radit novu igru nego izbacit 10ak novih mapa za bf4

 

To bi im bila najbolja odluka jos od izlaska BF3

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Btw, mi se smijemo DICEu kaj ne mogu napraviti igru kaj spada, ali mi je palo na pamet, je itko osim njih ikada izdao igru u kojoj možeš igrati kao pješadija, s vozilima, plovilima, avionima. Ima 20-30 mapa, pedesetak oružja. Desetak modova igre..?

 

Pa ne bismo ih napadali da nisu napravili vec nekoliko takvih izuzetno dobrih (BF2, BF3, BF4 koliko ja znam - ne mogu govoriti za BF1 jer ga nisam igrao). I onda pocnu ubacivati fegete i manekenke u igru da se slucajno netko ne bi osjetio zakinut. Trebaju jos staviti da mozes igrati i kao svecenik, pop, imam i rabin - i to je to.

A ne, cekaj - zaboravio sam i "ono" skupinu. To su oni sto nisu ni musko ni zensko (iako uglavnom imaju puzdru medju nogama). E to jos treba pokriti i onda ce svi biti sretni, jel? Mislim, zasto ne bismo bili sretni?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Battlefield V

On prije nije volio igrat bf. Nakon izlaska bfv je igrač br 1.

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

On prije nije volio igrat bf. Nakon izlaska bfv je igrač br 1.

 

 Mmmmm 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
Ma najbolje ne radit novu igru nego izbacit 10ak novih mapa za bf4

 Ili još bolje: Premium 2 sa 4 nova DLC-a

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice