Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.024
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Ovo dugo nisam vidio. 14 ljudi s liste mi igra BF V.

 

došli ljudi probati, vidjet ćeš navalu kad wake izađe. I sam si mislim da ponovo raid wejka skinem

 Došli ljudi uživati, ovo je najbolji DLC koji je Battlefield ikad dobio. WW 2 feeling je konačno tu, ona grafika na Pacifik mapi je umjetnost, koji su tu leveli detalja uneseni, kad te avion šiba iz zraka a na podu frca palmino lišče onako. A tek breaktrough na Iwo Jimi majko draga, i sad se možemo samo pitati, što da su na ovako jakom enginu sa ovako jakom grafikom sa odličnim gunplayom išli otpočetka sa povjesno najpoznatijim mjestima, sa Pearl Harborom, Omaha Beachom, Leningradom,Stalingradom,Pacifikom te na kraju krajeva samom kraju Berlinom i slično, a ne izigravat mudonje i pustit igrače da igraju na lokacijama za koje nikad nisu ni čuli samo da kažu e ovo do sada nikad nije bilo u igri. 

 i prije je bio vjerovatno najbolji shooter na tržištu, a sa Pacific DLCom su samo pokazali kolko je igra dobra. Možeš uživati kao infantry, sniperista, tenkista, pilot ma sve.

14 godina
offline
Re: Battlefield V

I mene u zadnje vrijeme sa patchevima zajebava ,rjesio sa deinstaliranjem origina (necete ti zbrisat igre) i instaliranjem starije verzije OriginSetup_10_5_41_27263 ,onda skida onoliko koliko je stvarni patch i sve bude ok

nije mi htio stavit citat kak treba nije mi htio stavit citat kak treba
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 13:21 (Andi_zg).
15 godina
offline
Battlefield V

Sada još samo da vrate Operations kakav je bio u BF 1 i imaju igru kojoj će se igrači istog trena vratiti. Ovo je napokon BF. Kakav feeling kada krećeš na Iwo Jimi s Amerima i vidiš stotine brodova uokolo, ili kako se penješ na brdo, a s tih brodova kao pucaju. Ma pogodili su atmosferu s ove dvije mape.

 

Ovako su trebali odmah krenuti, a ne ona sranja s zaboravljenim bitkama ili šta već. Vjerojatno zato i jesu zaboravljene zato što nisu bile zanimljive glavnini ljudi, osim možda povjesničarima ili ljudima s tim određenim interesima...

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

vrh svega mi je postavljanje americke zastave na brdo a prije toga kada krene napad sa v2 raketama :-)

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_World_War_II_battles

koliko ima samo bitki u zapadnoj europi.

iskreno nadao sam se da ce staviti onu poznatu bitku ameri vs švabe u onoj šumi (jbg nezz kak se zove) gdje su ameri skoro popusili.šuma im nebi bio problem napraviti samo kopiraju sa star warsa :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...

vrh svega mi je postavljanje americke zastave na brdo a prije toga kada krene napad sa v2 raketama :-)

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_World_War_II_battles

koliko ima samo bitki u zapadnoj europi.

iskreno nadao sam se da ce staviti onu poznatu bitku ameri vs švabe u onoj šumi (jbg nezz kak se zove) gdje su ameri skoro popusili.šuma im nebi bio problem napraviti samo kopiraju sa star warsa :-)

 Misliš na ovu bitku - Battle of Hürthen Forest ?

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
16 godina
offline
Re: Battlefield V
BF3:fluffy_inside
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Rhox kaže...

Sada još samo da vrate Operations kakav je bio u BF 1 i imaju igru kojoj će se igrači istog trena vratiti.

 

Ja se nadam da nikad neće vratit operacije iz BF1. Na ove dvije mape (i na još nekima) praktički imaš sve dobro iz operacija BF1 minus iritantne stvari poput cancera zvanog behemoti i onih debilnih uvoda u svaku bitku. Jedino što nema su povezane mape, što po meni nije nužno jer imaš 6 sektora za osvajanje/branjenje i stvarno gigantske mape. Iwo Jima je veća od svih CoD-ova kombinirano. Fact.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Battlefield V

Da li postoje serveri koji vrte dvije nove mape samo u Conquest modu?
Ili se kombinira Conquest i Breaktrough?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...

Da li postoje serveri koji vrte dvije nove mape samo u Conquest modu?
Ili se kombinira Conquest i Breaktrough?

 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Wolf88 kaže...

 e tako je.u ardenskoj šumi,pa prije toga bitka za onaj most sta švabe nisu dignuli u zrak,itd

uglavnom steta sto nema amera na švabe

15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
Rhox kaže...

Sada još samo da vrate Operations kakav je bio u BF 1 i imaju igru kojoj će se igrači istog trena vratiti.

 

Ja se nadam da nikad neće vratit operacije iz BF1. Na ove dvije mape (i na još nekima) praktički imaš sve dobro iz operacija BF1 minus iritantne stvari poput cancera zvanog behemoti i onih debilnih uvoda u svaku bitku. Jedino što nema su povezane mape, što po meni nije nužno jer imaš 6 sektora za osvajanje/branjenje i stvarno gigantske mape. Iwo Jima je veća od svih CoD-ova kombinirano. Fact.

 

 

No no, nemoj tako. Super su operacije bile u BF1.

Sta fali narativnom uvodu da ljude nauci nesto, vidis ovaj kolega koji post iznad bi naucio ime sume.

 

 

A za behemote, bilo bi fora ih ubaciti u takav jedan mod, radi totalnog havoca. 

12 godina
offline
Battlefield V

Koliko košta šora oko A zastave 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Definitivno preslaba kombinacija 1070ti i i5 6600K,trza za popizdit,non stop pada i ispod 30 na mix postavkama,1440 reza!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
volegradele kaže...

Definitivno preslaba kombinacija 1070ti i i5 6600K,trza za popizdit,non stop pada i ispod 30 na mix postavkama,1440 reza!

 prije ti je do procesora nego do grafe!

jesi gledao tenperature proca

12 godina
offline
Battlefield V

Vratili se iz mrtvih:

https://sym.gg/

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...
volegradele kaže...

Definitivno preslaba kombinacija 1070ti i i5 6600K,trza za popizdit,non stop pada i ispod 30 na mix postavkama,1440 reza!

 prije ti je do procesora nego do grafe!

jesi gledao tenperature proca

 Ok je to kombinacija cpu i gpu ...

Cpu malo kloknit a ovih 30 fremova malo u postavkama pogledat  sta si sve poukljucivao, rtx on?

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 0:15 (psihoroba).
9 godina
offline
Battlefield V

Jeste li već pozlatili garandicu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Jeste li već pozlatili garandicu?

 jok, nakon što sam riješio medica do onog ZK, 80% assaulta i supporta, te 3 snipera. Odustao sam od tih assignmenta. Previše mjenjaju moj način igranja, a i ne igram s timom kad to rješavam pa sam to zanemario. :)

9 godina
offline
Battlefield V

Ma i ja to inače ne radim, to sam napravio samo na puškama koje super često koristim, MP40,Thompson,STG 44 i sada M1 Garand premda igram non stop sa njim sada. Dok za druge gunove sam koristio dosta chrome finished, ponekad i sama igra daje dobre skinove kroz assigmente. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Jeste li već pozlatili garandicu?

 Naravno, jeste da je ruzno al neka se ima 🤣

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 11:37 (psihoroba).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
volegradele kaže...

Definitivno preslaba kombinacija 1070ti i i5 6600K,trza za popizdit,non stop pada i ispod 30 na mix postavkama,1440 reza!

 tu je samo procesor problem,odavno poznato da ovaj battlefield na 4 jezgre stalno steka pa makar bile i na 5Ghz.

 

ryzen 5 2600 ili jos bolje r5 3600 i to je to

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
offline
Re: Battlefield V
mersimh kaže...
volegradele kaže...

Definitivno preslaba kombinacija 1070ti i i5 6600K,trza za popizdit,non stop pada i ispod 30 na mix postavkama,1440 reza!

 tu je samo procesor problem,odavno poznato da ovaj battlefield na 4 jezgre stalno steka pa makar bile i na 5Ghz.

 

ryzen 5 2600 ili jos bolje r5 3600 i to je to

 Ja sam imao isti pa nije stekao...

6600k, 8600k, sad 9700k...

1070, 1080, 1080ti, 2080 ...

30 fpsa je jako malo

 

12 godina
offline
Battlefield V

za pocetak bi promjenio pastu na procesoru!

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
mersimh kaže...
volegradele kaže...

Definitivno preslaba kombinacija 1070ti i i5 6600K,trza za popizdit,non stop pada i ispod 30 na mix postavkama,1440 reza!

 tu je samo procesor problem,odavno poznato da ovaj battlefield na 4 jezgre stalno steka pa makar bile i na 5Ghz.

 

ryzen 5 2600 ili jos bolje r5 3600 i to je to

 Ja sam imao isti pa nije stekao...

6600k, 8600k, sad 9700k...

1070, 1080, 1080ti, 2080 ...

30 fpsa je jako malo

 

 Budem se danas malo pozabavio i snimim malo stanje sa Frapsom!

AUDIOFIL
4 godine
neaktivan
offline
Battlefield V

Ja se čudim šta meni šteka tu i tamo na i5 4690K i grafičkom 1060 

Ako može preporuka kako namjestiti postavke da otklonim štekanje, može i na uštrb grafike.

Pojavljuje mi se kada igram desno ikonica low fps, nekada je nema, nekada je narančasta a nekada čak i pocrveni.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 8:06 (frane998).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

Ja se čudim šta meni šteka tu i tamo na i5 4690K i grafičkom 1060 

Ako može preporuka kako namjestiti postavke da otklonim štekanje, može i na uštrb grafike.

Pojavljuje mi se kada igram desno ikonica low fps, nekada je nema, nekada je narančasta a nekada čak i pocrveni.

 Ovo ja koristim za svoju konfu ali ti slobodno jos spusti detalje/texture.

 

https://www.gamingscan.com/best-settings-for-battlefield-5/

 

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

Ja se čudim šta meni šteka tu i tamo na i5 4690K i grafičkom 1060 

Ako može preporuka kako namjestiti postavke da otklonim štekanje, može i na uštrb grafike.

Pojavljuje mi se kada igram desno ikonica low fps, nekada je nema, nekada je narančasta a nekada čak i pocrveni.

 

Nađi si rabljeni i7 za svoju plocu ako ti se ne da sve mjenjati ili ryzen neki i bit ce dobro.

Eventualno sve na low i onaj future frame klinac probaj upaliti. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

Ja se čudim šta meni šteka tu i tamo na i5 4690K i grafičkom 1060 

Ako može preporuka kako namjestiti postavke da otklonim štekanje, može i na uštrb grafike.

Pojavljuje mi se kada igram desno ikonica low fps, nekada je nema, nekada je narančasta a nekada čak i pocrveni.

 koja 1060? od 3 ili 6gb?

koliko imas rama?

12 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

Ja se čudim šta meni šteka tu i tamo na i5 4690K i grafičkom 1060 

Ako može preporuka kako namjestiti postavke da otklonim štekanje, može i na uštrb grafike.

Pojavljuje mi se kada igram desno ikonica low fps, nekada je nema, nekada je narančasta a nekada čak i pocrveni.

 Kako izgleda to štekanje? 

Jer moja sestra igra BFV na 2600K i GTX 780 pa uspije dobiti stabilnih 60fps, sve na low i još malo spušten ondje render na 80-tak %.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

@Lange

Asus ROG Strix ge Force GTX 1060, 6gb

16 gb rama

 

@CyberDemonVZ

A tipa kada uđeš u dim gdje ima puno igrača počne trzat, inače mi je sve ok kada je open space.

Ali to mi se ne događa uvijek, da trza.

 

@mrfloyd

Nemam para trenutno 

Ali čisto savjet, koja je best buy?

matična: Gigabyte GA-Z97X-Gaming 3, 1150, iZ97

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 12:54 (frane998).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice