Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.096
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Evo, još jedna stvar koja je tu trebala biti od prvog dana.

 Ili to ili je rankanje trebalo usporiti kao u BF2.

Baš to. Bilo je ljudi koji su drugi tjedan nakon izlaska igre bili lvl 50 :(

 

A za zadnjih nekoliko levela možeš "otključati" samo ako imaš određen broj bodova i s avionima, tenkovima i pješice.

 

MRSKI kaže...

Nikako se ne mogu oteti dojmu da na igri trenutno rade dva čovjeka i to par-time. Neko onako ko špelac što radi u fušu iz fotelje kad dođe kući s pravog posla.

 Znači, malo aktivnije nego na poslu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Nikako se ne mogu oteti dojmu da na igri trenutno rade dva čovjeka i to par-time. Neko onako ko špelac što radi u fušu iz fotelje kad dođe kući s pravog posla.

 

Nda... Na pacifičkom ratištu, 5v5 kompetitivnom modu, popravljanju bugova i quality of life stvarima, RSP-u, itd. rade 2 čovjeka. Samo na BFV subredditu jedno 5-6 developera koji aktivno rade na igri posta samoinicijativno.

 

Davno su još potvrdili da nikad u BF franšizi još nisu imali toliko mapa koje su simultano u izradi.

 

Za mrvicu ozbiljniji website 2-3 ljudi mora raditi 2 mjeseca. Video igra poput BF-a je za barem 2 reda veličine složeniji proizvod.

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Battlefield V

Znači četiri do šest ljudi. Pa ok to je ipak puno ozbiljnije. My bad

Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Battlefield V

Bilo bi ok cekati da oni srede igru da svake 2 godine ne izlazi novi battlefield. Kada ga poprave onda ti serviraju novi battlefiel. I tako dok se boje ne rastope. Community se preseli. Kada su sredili BF4, vecina servera je bilo Metroll 64 grudvanje ili Locker. Nisi mogao naci normalne mape. DLC mape jako slabo igrane.

 

Sto se tima tice koji radi na igri, post launch uvijek ostanje manji broj ljudi za popravljanje i DLC-ove. Ostali se prebace na slijedeci BF. Dooooosta toga je u BF5 svakako nabavljeno kroz outsourcing. Sve mape, pa cak i lighting se mogu naci na art station. Jako je dobro pitanje sta oni uopste rade. Nema tu nesto puno ljudi. Moraju traziti pomoc od drugog studija kao prije Visceral ili sada Criterion. Ovaj BF je posebno zapostavljen, iz nekog razloga. Da li su izgubili vremena na implementaciji ray tracing ili, kako glasine kruze, vec odavno rade na BC3, ko ce ga znati. Ali  ovo je prvi BF koji je izasao kao early access.  Tako da ta prica, dva lika se pojave u utorak i odrade nesto malo i odu kući prije rucka, nije daleko od istine. Mislim, BF4 je nakon pola godine imao 22 mape. Nakon stotinjak dana, BF5 je imao 9 mapa, BF4 18.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
DOPE kaže...

Bilo bi ok cekati da oni srede igru da svake 2 godine ne izlazi novi battlefield. Kada ga poprave onda ti serviraju novi battlefiel. I tako dok se boje ne rastope. Community se preseli. Kada su sredili BF4, vecina servera je bilo Metroll 64 grudvanje ili Locker. Nisi mogao naci normalne mape. DLC mape jako slabo igrane.

 

Sto se tima tice koji radi na igri, post launch uvijek ostanje manji broj ljudi za popravljanje i DLC-ove. Ostali se prebace na slijedeci BF. Dooooosta toga je u BF5 svakako nabavljeno kroz outsourcing. Sve mape, pa cak i lighting se mogu naci na art station. Jako je dobro pitanje sta oni uopste rade. Nema tu nesto puno ljudi. Moraju traziti pomoc od drugog studija kao prije Visceral ili sada Criterion. Ovaj BF je posebno zapostavljen, iz nekog razloga. Da li su izgubili vremena na implementaciji ray tracing ili, kako glasine kruze, vec odavno rade na BC3, ko ce ga znati. Ali  ovo je prvi BF koji je izasao kao early access.  Tako da ta prica, dva lika se pojave u utorak i odrade nesto malo i odu kući prije rucka, nije daleko od istine. Mislim, BF4 je nakon pola godine imao 22 mape. Nakon stotinjak dana, BF5 je imao 9 mapa, BF4 18.

 

Prvo, ovo uopće nije prvi BF koji je izašao kao early access. Ali nostalgia is a bitch, sve što je bilo prije je bolje, pa tako i ovo.

 

Drugo, BF4 je imao Premium, BF5 nema premium. Dvije godine ljudi plaču, nariču i organiziraju masovne tantrume na redditu i ostalim društvenim okupljalištima: "Nećemo premium, dolje premium!" Izađe Battlefield bez premiuma i naravno ima manje mapa. Logično. Ako imam dvostruko manje budžeta da razvijem nešto, razvit ću i manju količinu proizvoda. Osnove matematike, gospodarstva i valjda svih ostalih znanosti i industrija koje postoje. E kurac. Kako sad to? Sad opet ne valja, mi bi da nam date isti broj mapa kao da premium postoji, ali da nema premiuma. Jer mi smo community, mi hoćemo, mi nećemo, pa opet hoćemo, jer mi zaslužujemo. Ako nećete, mi ćemo vam review bombati igru ili ćemo vam pisati dugačka pisma na redditu sve dok ne bude kako mi hoćemo. I onda kad napravite kako mi hoćemo, niste gotovi. Jer mi sad nećemo. Mi ćemo smisliti novi razlog zašto nam se igra ne sviđa. 

 

Rekao sam to već više puta, ali da sam ja game developer, već bih odavno potražio neki drugi posao. I ne zbog sranja koja se događaju u razvojnim studijima, nego zbog communityja. Publike. Ljudi. Stoke. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Ne tražim puno, samo savršenstvo
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...
DOPE kaže...

Bilo bi ok cekati da oni srede igru da svake 2 godine ne izlazi novi battlefield. Kada ga poprave onda ti serviraju novi battlefiel. I tako dok se boje ne rastope. Community se preseli. Kada su sredili BF4, vecina servera je bilo Metroll 64 grudvanje ili Locker. Nisi mogao naci normalne mape. DLC mape jako slabo igrane.

 

Sto se tima tice koji radi na igri, post launch uvijek ostanje manji broj ljudi za popravljanje i DLC-ove. Ostali se prebace na slijedeci BF. Dooooosta toga je u BF5 svakako nabavljeno kroz outsourcing. Sve mape, pa cak i lighting se mogu naci na art station. Jako je dobro pitanje sta oni uopste rade. Nema tu nesto puno ljudi. Moraju traziti pomoc od drugog studija kao prije Visceral ili sada Criterion. Ovaj BF je posebno zapostavljen, iz nekog razloga. Da li su izgubili vremena na implementaciji ray tracing ili, kako glasine kruze, vec odavno rade na BC3, ko ce ga znati. Ali  ovo je prvi BF koji je izasao kao early access.  Tako da ta prica, dva lika se pojave u utorak i odrade nesto malo i odu kući prije rucka, nije daleko od istine. Mislim, BF4 je nakon pola godine imao 22 mape. Nakon stotinjak dana, BF5 je imao 9 mapa, BF4 18.

 

Prvo, ovo uopće nije prvi BF koji je izašao kao early access. Ali nostalgia is a bitch, sve što je bilo prije je bolje, pa tako i ovo.

 

Drugo, BF4 je imao Premium, BF5 nema premium. Dvije godine ljudi plaču, nariču i organiziraju masovne tantrume na redditu i ostalim društvenim okupljalištima: "Nećemo premium, dolje premium!" Izađe Battlefield bez premiuma i naravno ima manje mapa. Logično. Ako imam dvostruko manje budžeta da razvijem nešto, razvit ću i manju količinu proizvoda. Osnove matematike, gospodarstva i valjda svih ostalih znanosti i industrija koje postoje. E kurac. Kako sad to? Sad opet ne valja, mi bi da nam date isti broj mapa kao da premium postoji, ali da nema premiuma. Jer mi smo community, mi hoćemo, mi nećemo, pa opet hoćemo, jer mi zaslužujemo. Ako nećete, mi ćemo vam review bombati igru ili ćemo vam pisati dugačka pisma na redditu sve dok ne bude kako mi hoćemo. I onda kad napravite kako mi hoćemo, niste gotovi. Jer mi sad nećemo. Mi ćemo smisliti novi razlog zašto nam se igra ne sviđa. 

 

Rekao sam to već više puta, ali da sam ja game developer, već bih odavno potražio neki drugi posao. I ne zbog sranja koja se događaju u razvojnim studijima, nego zbog communityja. Publike. Ljudi. Stoke. 

 DICE treba gurati po svojem i ne slušati svakoga na internetu. Gle kak je Apex ispao bez da se itko uplitao u razvoj.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Q-Tip kaže...

 

Prvo, ovo uopće nije prvi BF koji je izašao kao early access. Ali nostalgia is a bitch, sve što je bilo prije je bolje, pa tako i ovo.

 

Drugo, BF4 je imao Premium, BF5 nema premium. Dvije godine ljudi plaču, nariču i organiziraju masovne tantrume na redditu i ostalim društvenim okupljalištima: "Nećemo premium, dolje premium!" Izađe Battlefield bez premiuma i naravno ima manje mapa. Logično. Ako imam dvostruko manje budžeta da razvijem nešto, razvit ću i manju količinu proizvoda. Osnove matematike, gospodarstva i valjda svih ostalih znanosti i industrija koje postoje. E kurac. Kako sad to? Sad opet ne valja, mi bi da nam date isti broj mapa kao da premium postoji, ali da nema premiuma. Jer mi smo community, mi hoćemo, mi nećemo, pa opet hoćemo, jer mi zaslužujemo. Ako nećete, mi ćemo vam review bombati igru ili ćemo vam pisati dugačka pisma na redditu sve dok ne bude kako mi hoćemo. I onda kad napravite kako mi hoćemo, niste gotovi. Jer mi sad nećemo. Mi ćemo smisliti novi razlog zašto nam se igra ne sviđa. 

 

Rekao sam to već više puta, ali da sam ja game developer, već bih odavno potražio neki drugi posao. I ne zbog sranja koja se događaju u razvojnim studijima, nego zbog communityja. Publike. Ljudi. Stoke. 

 DICE treba gurati po svojem i ne slušati svakoga na internetu. Gle kak je Apex ispao bez da se itko uplitao u razvoj.

 

Čak i taj toliko hvaljeni Apex nije imao predugačak medeni mjesec. Nakon početnog oduševljenja internet se okrenuo onome što najbolje radi. Balans ovaj, balans onaj, jedna mapa, di je druga, ovaj lik je širi, ovaj je uži, onaj treći duži, ovaj shotgun ne vrijedi ništa, ovaj snajper je OP. Division 2 isto. Prvi mjesec pohvale, najjači looter shooter ikad, a nakon toga udri.

 

Internet će od svega napraviti sranje jer dežurni njurgatori i ekipa "mi hoćemo, mi nećemo, mi zaslužujemo" je uvijek glasnija od ostalih. Imaš viziju kako igra treba izgledati? Napravi je tako i ne slušaj svakog majmuna koji ima 1000 upvoteova na redditu. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Battlefield V

Izbacili su premium jer ce prihod novca potraziti kroz nesto "jace" mikro-transakcije nego sto je to do sada bilo. Identicna biznis model koji imaju free 2 play igre. Skontali su da kozmetickim mikro-transakcijama se obezbjedi konzistentni prihod $ dok je Premium ili pojedinacno DLC, one time buy. Nema zarade nakon uplacenih 120$/€ jer se oni battlepakovi nisu prodavali.  Zato neki ocekuju da Firestorm predje u f2p.

 

Ja inace i nemam problem sa placanjem DLC-ova ako su vrijedni para niti kozmetikom koja se placa kao u uspjesnom R6 siege modelu. Imao sam premium i za BF3 i za 4 i poslije za kec. Isplatili su se.    Ja licno nemam problem sa cijenom igre. Uzeoi sam i BF5 druge sedmice pa sad cekam da ga srede jer je prvih osam mapa jako brzo dosadilo. Firestorm je sasvim solidan ali je postalo tesko uci. Nema vise ni duo moda da sa prijateljem odigras. Sto se mene tice, neka uvedu sutra placene DLC-ove ali neka uvedu sadrzaja za igranje. 

 

Sto se early accessa tice, bagovit je svaki BF otkako koriste frostbite. Ne radi se o tome. Misli se na kolicinu mapa i modova.

 

A ja licno ne pamtim da su ikad slusali community. S vremena na vrijeme komuniciram sa developerima. Striktno su se uvijek drzali svoje filozofije. A eto, igram od BF2 dana.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

 

di su točno ti vraćeni igrači? 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 What's next for Battlefield?

Bad Company 3 nadam se 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

Neznam kak oni misle odrzati ovu igru i BF franžizu zivim do druge godine, s ovim tempom contenta koji izdaju trenutno :/

twice the pride double the fall
16 godina
offline
Battlefield V

Fortress is now available for a limited time in Battlefield V.

 

▪️Siege warfare in a single-sector experience based on Breakthrough.

▪️Maps: Hamada and Devastation.

 
 
0 0 hvala 3
12 godina
online
Battlefield V

Gore od conquest grinda, hebalo ih polurecikliranje modova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Ovo malo što sam igrao mi je bio dosta ok. Daleko bolje od grinda.

 

Ono kad defenderi rokaju po napadačima je feeling kao da je D-day. Možda to i je neki svojevrsni test za iskrcavanje na normandiju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Ako nekog zanima:

 

Aha da. I uskoro stižu dinosauri u BFV.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Mislim da je vrijeme da ova igra prestane zauzimati prostor na hardu, do nekih boljih vremena uninstall :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Ako nekog zanima:

 

Aha da. I uskoro stižu dinosauri u BFV.

 Ovo je postalo i suvišno/smiješno komentirati.

Ovaj novi frotbite tako dobro radi da su uspjeli uništiti cijelu igru 

13 godina
offline
Battlefield V

 

čekaj dižu max rank? pa ko će to sve maxat i levelat do kraja onda, užas 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Novi max rank = novi content. Ako laze koza ne laze rog

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Trailer:

 

 

Fun:

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Battlefield V

Išao malo čačkat šta mi toliko hebava fps u bf5 i gledao procese koji se odvijaju..Nvidia Container mi je uzimao oko 17% cpu-a za vrijeme igre i dok nisam u igri

Googlao fixao fps normalan i igra glatko radi :P

 

https://appuals.com/fix-nvidia-container-high-cpu-usage/

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Vraćam se, barem privremeno, na BF1. Katastrofalna vidljivost igrača me ubija u pojam. Ako se nešto ne riješi uskoro, do iduće igre u franšizi...

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
ved23 kaže...

Nvidia Container mi je uzimao oko 17% cpu-a za vrijeme igre i dok nisam u igri

Kad imaš slab procesor.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
15 godina
offline
Re: Battlefield V
catus69 kaže...

Vraćam se, barem privremeno, na BF1. Katastrofalna vidljivost igrača me ubija u pojam. Ako se nešto ne riješi uskoro, do iduće igre u franšizi...

 

Ja sam kupio veći monitor radi toga...

13 godina
offline
Battlefield V

Ne znam dal je zbog novog update, igre ili novih drivera ali u zadnje vreme mali stattering svaku partiju na:

RTX 2080, 8600K 4.6GHZ, SSD 1TB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Ne znam dal je zbog novog update, igre ili novih drivera ali u zadnje vreme mali stattering svaku partiju na:

RTX 2080, 8600K 4.6GHZ, SSD 1TB.

 Pogledaj opcije u glavnom meniju, ne dok si u mecu, i tamo mijenjaj. Svakim updateom sve vrate na ultra iz nekog razloga. Ako ih mijenjas u mecu iz nekog razloga ne prihvaca uopce. U glavnom meniju bez beda. Meni je fps skocio sa 70 sa stutterom na 100-120 bez problema.

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

U glavnom meniju ima opcija "Stutter ON/OFF"

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V

Ma sve je to OFF, fps od 100 do 170 i onda presece kad su neki efekti  u pitanju(smoke, eksplozija...)

Da ne kazem kad neko pocne pucat zablokiram (nekad).

 Kontam da je taj zadnji update sve pojebo...

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 23:37 (psihoroba).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice