Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.645
|
čitano: 1.281.499
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

što nisu rekli za "scoreboard in February"?

doduše ništa ne piše na tweetu

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
moderator
offline
Battlefield 2042

Kraj drugog mjeseca je veliki patch + scoreboard

 

Ak budemo cijepidlačili to nije live service....live service je hrpa malih patcheva...svaki dan ako treba.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.1.2022 10:47 (pirat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

Kraj drugog mjeseca je veliki patch + scoreboard

 

Ak budemo cijepidlačili to nije live service....live service je hrpa malih patcheva...svaki dan ako treba.

To su oni sami rekli da je https://sirusgaming.com/battlefield-2042-live-service/

Ocito da im bas nejde ta live service stvar. 
Sjetimo se njihove epske live service igre... Anthem...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Santana kaže...
pirat kaže...

Kraj drugog mjeseca je veliki patch + scoreboard

 

Ak budemo cijepidlačili to nije live service....live service je hrpa malih patcheva...svaki dan ako treba.

To su oni sami rekli da je https://sirusgaming.com/battlefield-2042-live-service/

Ocito da im bas nejde ta live service stvar. 
Sjetimo se njihove epske live service igre... Anthem...

Sjećam se ja jedne situacije kad je ME Andromeda izašla -  singleplayer je bio toliko u kurcu da smo svi igrali MP  (isto je bio strgan ali manje nego SP) i pošto igra ima one lootboxove netko od igrača je primjetio da jedan od tih paketa daje bolju šansu za bolja oružja od drugih i to stavio na reddit. 

 

U roku od 2 dana Bioware je nerfao te pakete do besvijesti (btw nije bilo patch notesa o toj promjeni) ali nisu imali niti dostojanstva da barem poprave bilo šta drugo (npr melee uopće nije radio) nego je patch glasio na neke tamo launcher izmjene. I to još prikazivali kao super duper pozitivno iskustvo. Kad je u pitanju para od lootboxeva onda se fixa odmah, ali kad je u pitanju core igre onda ko jebe kupca.....nema veze što je on platio a dobio kur*inu.

Takve stvari su naravno konstantno radili i igra je podržana malo više od pola godine i onda napuštena. Kako su je tada ostavili takva je i dan danas. Ista situacija i sa Anthemom i sa BF5.

 

 

Pa kad si EA može opravdati da tako nešto napravi ne jednom nego više njih od svojih najunosniji IP-ova zašto itko misli da će BF2042 biti išta drugačiji? Jer su oni tako rekli?

 

 

 

Btw, ja sam BF2042 kupio prije par tjedana, igrao par  sati i onda refundirao sa zidom teksta gdje sam im u uvodu teksta rekao da sam namjerno kupio igru da je mogu refundirati i da to radim pošto se oni isto tako odnose prema svojim mušterijama ..........refund odobren u roku 10 min.

Pa kad mogu oni ploviti u mutnim vodama e pa mogu to onda i ja

 

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
offline
Battlefield 2042

Opasno se živi a? 

Moj PC  
11 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Granzon kaže...
...

Btw, ja sam BF2042 kupio prije par tjedana, igrao par  sati i onda refundirao sa zidom teksta gdje sam im u uvodu teksta rekao da sam namjerno kupio igru da je mogu refundirati i da to radim pošto se oni isto tako odnose prema svojim mušterijama ..........refund odobren u roku 10 min.

..

 Hahaha

Power move :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Granzon kaže...

Btw, ja sam BF2042 kupio prije par tjedana, igrao par  sati i onda refundirao sa zidom teksta gdje sam im u uvodu teksta rekao da sam namjerno kupio igru da je mogu refundirati i da to radim pošto se oni isto tako odnose prema svojim mušterijama ..........refund odobren u roku 10 min.

Pa kad mogu oni ploviti u mutnim vodama e pa mogu to onda i ja

 

 

 ko će plaćat server forumašu da igra sa easy botovima sad?

nisi u redu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield 2042

Bf1 premašio broj igrača-botova. Željni pravog bf ne bira se sve je bolje od ligabuje i bf4 se drži.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.1.2022 14:15 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Granzon kaže...

Btw, ja sam BF2042 kupio prije par tjedana, igrao par  sati i onda refundirao sa zidom teksta gdje sam im u uvodu teksta rekao da sam namjerno kupio igru da je mogu refundirati i da to radim pošto se oni isto tako odnose prema svojim mušterijama ..........refund odobren u roku 10 min.

Pa kad mogu oni ploviti u mutnim vodama e pa mogu to onda i ja

 

 

 

Ja sam siguran da je bot koji provjerava "if gametime < 2 hours = refund" pročitao cijeli tvoj zid teksta i shvatio da i AI ima emocije, pa se okrenuo protiv stvoritelja, iskreno stao na tvoju stranu i odobrio ti refund. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Malo mi je trebalo da skužim kak je najlakše obarat zrakomlate....kad ga uloviš u lock ne pucaš nego pričekaš par sekundi da baci flare, nakon toga novi lock i tvoj je. Ponoviš dva puta :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Hvala ti EA/DICE na lošem BFu jer da je drugačije nikad ne bi zaigrao ovo

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...

 Ja sam siguran da je bot koji provjerava "if gametime < 2 hours = refund" pročitao cijeli tvoj zid teksta i shvatio da i AI ima emocije, pa se okrenuo protiv stvoritelja, iskreno stao na tvoju stranu i odobrio ti refund. 

 

 U Originu ti ljudi ručno odobravaju refundove, čak i ako imaš više od 2 sata igre ako ima daš dovoljno dobar razlog

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Naletio si na neiskusnog pilota koji ne zna razliku ispaljene rakete i locka. Kad se dvoje pametno rasporede sa stingerima nema letenja. Young padavan uči se uči ali uskoro će i botovi napustit igru nečeš stiči naučit.

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Battlefield 2042

Ima takvih u svakoj partiji koliko želiš, rijetki koriste teren kako treba. Uglavnom punooo zabave za mene, preordam i novi battlefield hero shooter 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Hvala ti EA/DICE na lošem BFu jer da je drugačije nikad ne bi zaigrao ovo

 

 

 

 Oprobaj GOW pa ćeš vidjet šta je igretina. 

Igram po drugi puta, topčina od igre.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
Soldier977 kaže...

Hvala ti EA/DICE na lošem BFu jer da je drugačije nikad ne bi zaigrao ovo

 

 

 

 Oprobaj GOW pa ćeš vidjet šta je igretina. 

Igram po drugi puta, topčina od igre.

 GOW je dobar, a i ovaj Tomb Rider je brutalan. Sve 3 nove igre su predobre, ne zaostaje baš za GOW, samo drugačiji setting

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...
Soldier977 kaže...

Hvala ti EA/DICE na lošem BFu jer da je drugačije nikad ne bi zaigrao ovo

 

 

 

 Oprobaj GOW pa ćeš vidjet šta je igretina. 

Igram po drugi puta, topčina od igre.

 GOW je dobar, a i ovaj Tomb Rider je brutalan. Sve 3 nove igre su predobre, ne zaostaje baš za GOW, samo drugačiji setting

 Slažem se, prešao sam ih sve, ali užasno repetativno je puškaranje. Dio s istržaivanjem i grobnicama je puno bolji.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
Soldier977 kaže...

Hvala ti EA/DICE na lošem BFu jer da je drugačije nikad ne bi zaigrao ovo

 

 

 

 Oprobaj GOW pa ćeš vidjet šta je igretina. 

Igram po drugi puta, topčina od igre.

 Instalirano i čekam da završim TR. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
2 godine
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Malo mi je trebalo da skužim kak je najlakše obarat zrakomlate....kad ga uloviš u lock ne pucaš nego pričekaš par sekundi da baci flare, nakon toga novi lock i tvoj je. Ponoviš dva puta :D

 Ono kad neko u 2022 otkrije bf2 mehaniku... nije ni čudo da mu se jedinom sviđa igra..

PRN8 JBG MOR8
15 godina
moderator
offline
Battlefield 2042

Pošto MRSKI i Soldier977  vole gledati videiće i mišljenja SVIH youtjubera,evo za njih jednog s kojim se i ja slažem...

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

Pošto MRSKI i Soldier977  vole gledati videiće i mišljenja SVIH youtjubera,evo za njih jednog s kojim se i ja slažem...

 

 Slažem se i ja s njim. Ali opet mrzim što idu smjerom kojim idu. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

Pošto MRSKI i Soldier977  vole gledati videiće i mišljenja SVIH youtjubera,evo za njih jednog s kojim se i ja slažem...

 

  Ne sporim ja to da ti, forumaš, levlcap i ostali sa foruma uživate u igri i da je super. Ali za neko moje viđene stvari jedina poveznica sa prijašnjim BFovima je da imamo puške i možemo korisiti vozila. Sve ostalo je po mom mišljenju toliko daleko otišlo od BFa da ne zaslužuje taj naziv i meni je neigrivo i odbojno. Ali opet kažem to je moje mišljenje koje vidim dijeli većina starih BF igrača. 

Kako kažu "svaka budala ima svoje veselje"  te tako i ja igram Tarkov i za mene je daleko najbolja igra od svih koje sam do sada igrao bez obzira šta ovdje ko rekao ili mislio.  

15 godina
offline
Battlefield 2042

if u dont like it dont buy it..

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Komentar na post o season 1 BFa:

 

 

"You didn't listen to feedback at all. You can't push season one, when season zero is ALT+F4 simulator."

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042
Say hello to my little friend
Moj PC  
3 0 hvala 3
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...

 Jedva cekaju da ljudi odustanu od igre pa da vele da nema dovoljno interesa za nju pa se prebacuju na novi BF

If Microsoft ever made a product that didn&amp;amp;#39;t suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 16:41 (Santana).
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

AHAHAH! Kakva komedija...

 

DON'T BE SAD, THIS IS JUST HOW IT WORKS OUT SOMETIMES!

uteče Medžedža!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 16:59 (animosity_frenzy).
Moj PC  
5 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...

 "Upcoming updates" i ispod tri rečenice!

Ovi nisu normalni

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...

To je to, igra je i službeno mrtva.

Isti scenarij kao i kod Andromede, Battlefronta, Battlefronta 2, Anthema, BF5 i većine novijih igara pod okriljem EA koji nisu zadovoljili njihove očekivane projekcije.

 

 

 

Sad je samo pitanje kad ćete dobiti (vjerojatno tamo negdje 11. ili 12. mjesec) obavijest kako je stao razvoj na igri i kako je to bilo savršeno pozitivno iskustvo i kako su oni sigurni da su im kupci zadovoljni sa dobivenim i najaviti će  kako se možete radovati njihovom sljedećem super duper projektu koje izlazi jako uskoro..........stay tuned kako bi oni rekli

 

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

 "Upcoming updates" i ispod tri rečenice!

Ovi nisu normalni

 I to 3 stvari koje je je*eni BF2 imao na launchu prije 17 godina

Say hello to my little friend
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice