Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.650
|
čitano: 1.285.768
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
zhUPer_C18 kaže...
Ma to je neizbježno, da možeš i na PC-u igrat fps s gamepadom (abomination)

ali performance su praktički izjednačene na svim platformama. grafičke opcije u ovoj igri nemaju nikakvog smisla, mogu ih slobodno maknut.

 Kakav abomination. Stvar ukusa. Kad bih barem mogao namjestiti da upadam u mečeve gdje se igra samo sa gamepadom... Sa mišem i tipkovnicom mi se više ne da igrati ali za sad moram, jer igrati sa gamepadom protiv nekog sa mišem nije baš fer, kak god okreneš. Ugodnije i zanimljivije od gamepada mi je fpsove bilo igrati jedino sa nikad prežaljenom kombinacija move+navigation kontrolerom na ps3 u killzoneu.

BC2 mi je bio prvi fps na konzoli koji sam igrao sa guštom. TDM na novoj Arici mi je stoga fantastičan. Kad se sjetim kako nisam mogao pogoditi slona na 5 metara udaljenosti tada prije 10 godina sa gamepadom...Uzeo bih sniper, smjestio se iza drveta tamo u podnožju brda i učio se ciljati dok me netko ne skuži. S vremenom se navikneš i postaneš dobar na gamepadu pa rasturaš. Zanimljivije mi je i radi toga što je ciljanje na gamepadu izazov u odnosu na ciljanje mišem koje je jednostavno prelagano.

 

Meni igra radi sasvim dobro na omen laptopu iz moj pc na 1920x1080, high postavke. 

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ezio kaže...

 Kakav abomination. Stvar ukusa.

 Stoljetna rasprava, meni je uvijek bilo odvratno bilo šta precizno radit analognim gljivicama.

Say hello to my little friend
10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Ma normalno da je to stvar ukusa, neka ljudi igraju kako god žele, samo se nek makne auto aim.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Ima neko razumno objašnjenje zašto nema drugih službenih modova?
U prvom redu, Conquest 64, pa da se ubace u rotaciju i sve mape iz prijašnjih naslova, TDM...

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...

Ima neko razumno objašnjenje zašto nema drugih službenih modova?
U prvom redu, Conquest 64, pa da se ubace u rotaciju i sve mape iz prijašnjih naslova, TDM...

 Imas, igra je teska 40 GB. Ocito su ostatak ostavili na first year passu.

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...

Ima neko razumno objašnjenje zašto nema drugih službenih modova?
U prvom redu, Conquest 64, pa da se ubace u rotaciju i sve mape iz prijašnjih naslova, TDM...

 Ima, isječeš sve pa pustiš kao FREE content.

Fiktivno puniš igru sadržajem koji je spreman dok ti radiš na novoj igri. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...

Ima neko razumno objašnjenje zašto nema drugih službenih modova?
U prvom redu, Conquest 64, pa da se ubace u rotaciju i sve mape iz prijašnjih naslova, TDM...

 Nakon ovakve igre izbačene u ovakvom stanju i još pitaš za razumno objašnjenje

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Uf citam koliko negativnih komentara je tu vezano za igru...Nego koliko je vas bilo u restoranu platili vecaru cc 500 kn i niste bili zadovoljni i otisli to objasnit vlasniku restorana i kuharu da to nista nevalja.Sta ste tako napaljeni igra je ok nije vauu ali zabavna i valjda ce je popeglat.Ja i mistični zabacimo svaku vecer i baš nam je ok da ubace još koju mapu iz bf3 i ova sranja popeglaju igra bi bila odlicna i izgleda stvarno dobro bar u 2k

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 16:26 (ŠALA).
 
3 4 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
ŠALA kaže...

Uf citam koliko negativnih komentara je tu vezano za igru...Nego koliko je vas bilo u restoranu platili vecaru cc 500 kn i niste bili zadovoljni i otisli to objasnit vlasniku restorana i kuharu da to nista nevalja.

 

Sorry ali da ti kazu da ces dobiti najbolju pizzu ikada a dobijes zapravo neslanu langosicu narezanu kao pizzu i jos prelivenu sa majonezom i avokadom - zalio bi se...

Freak Show Inc.
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
ŠALA kaže...

Uf citam koliko negativnih komentara je tu vezano za igru...Nego koliko je vas bilo u restoranu platili vecaru cc 500 kn i niste bili zadovoljni i otisli to objasnit vlasniku restorana i kuharu da to nista nevalja.

 

Sorry ali da ti kazu da ces dobiti najbolju pizzu ikada a dobijes zapravo neslanu langosicu narezanu kao pizzu i jos prelivenu sa majonezom i avokadom - zalio bi se...

 Nije ni rekao da se ne treba žaliti...

سمندری ڈاکو
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

 Nije ni rekao da se ne treba žaliti...

 

A ja vidim da ce ovdje biti kartona

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Naravno...samo ima ona da su ukusi razliciti sto je nekom ruzno nekom je lipo.Ali opet nije na meni da sudim jer je mišljenje ko šup.. svak ga ima...

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ŠALA kaže...

Uf citam koliko negativnih komentara je tu vezano za igru...Nego koliko je vas bilo u restoranu platili vecaru cc 500 kn i niste bili zadovoljni i otisli to objasnit vlasniku restorana i kuharu da to nista nevalja.Sta ste tako napaljeni igra je ok nije vauu ali zabavna i valjda ce je popeglat.Ja i mistični zabacimo svaku vecer i baš nam je ok da ubace još koju mapu iz bf3 i ova sranja popeglaju igra bi bila odlicna i izgleda stvarno dobro bar u 2k

 ja prije dva mjeseca i nisu mi naplatili jer su se složili da je bilo premasno

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ŠALA kaže...

Naravno...samo ima ona da su ukusi razliciti sto je nekom ruzno nekom je lipo.Ali opet nije na meni da sudim jer je mišljenje ko šup.. svak ga ima...

 bugovi i nedostatak sadrzaja nisu stvar misljenja nego cinjenica

 

Neki tu su nisu igrali posteni bf jos od bf4 i nadali su se da ce ove godine dobit natrag pravi BF, al ocito nista od toga.

 

Nakon BF1 dosao je BF5 koji je bio losiji i siromasniji i sad je dosao ovaj koji je jos gori.Sve gore i gore je, a imaju obraza trazit cak do 110 eura.

 

Ako netko uziva u pizzi sa mišjim govnima nek uziva, al nebi se trebo cudit da to drugima bas ne odgovara

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Santana kaže...
Neki tu su nisu igrali posteni bf jos od bf4 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Činjenica je da su svi ocekivali čuda a to se nije ostvarilo pa sad nista nevalja nije ni bf3 bio savrsen na pocetku po mom mišljenju na je na kraju bio odlican opet kazem bar meni...Ovaj bf ima podlogu za to i daleko je od promasaja ko sta se prica...

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
Santana kaže...
Neki tu su nisu igrali posteni bf jos od bf4 

 

 

 A da još jednom pređeš Cyberpunk? 

8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ŠALA kaže...

Činjenica je da su svi ocekivali čuda a to se nije ostvarilo pa sad nista nevalja nije ni bf3 bio savrsen na pocetku po mom mišljenju na je na kraju bio odlican opet kazem bar meni...Ovaj bf ima podlogu za to i daleko je od promasaja ko sta se prica...

 Ima podlogu samo znamo da nece bit nista od toga, napustit ce igru kak su napustili i BFV, a to je bila kao live service igra

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
forumaš kaže...
Santana kaže...
Neki tu su nisu igrali posteni bf jos od bf4 

 

 

 A da još jednom pređeš Cyberpunk? 

 Ajde budi realan i sjeti se ili pogledaj video kakvo je "sranje" bila četvoka po izlasku. Godinam se kukalo kako je loše optimizirana...

8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
MRSKI kaže...
forumaš kaže...
Santana kaže...
Neki tu su nisu igrali posteni bf jos od bf4 

 

 

 A da još jednom pređeš Cyberpunk? 

 Ajde budi realan i sjeti se ili pogledaj video kakvo je "sranje" bila četvoka po izlasku. Godinam se kukalo kako je loše optimizirana...

 Bila je sranje, al zar je to opravdanje da i ova igra bude sranje na izlasku dok kosta najvise novaca? 

Kolko puta vas mogu naguzit ?

 

Ja mislim da su Dice i EA potrosili svoje kredite i sad su trebali izbacit kak spada proizvod da vrate povjerenje kupaca.

 

 

Reklamiraj onda da je ovo Early Access i to je to

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Santana kaže...
forumaš kaže...
MRSKI kaže...
forumaš kaže...
Santana kaže...
Neki tu su nisu igrali posteni bf jos od bf4 

 

 

 A da još jednom pređeš Cyberpunk? 

 Ajde budi realan i sjeti se ili pogledaj video kakvo je "sranje" bila četvoka po izlasku. Godinam se kukalo kako je loše optimizirana...

 Bila je sranje, al zar je to opravdanje da i ova igra bude sranje na izlasku dok kosta najvise novaca? 

Kolko puta vas mogu naguzit ?

 

Ja mislim da su Dice i EA potrosili svoje kredite i sad su trebali izbacit kak spada proizvod da vrate povjerenje kupaca.

 

 

Reklamiraj onda da je ovo Early Access i to je to

 Ček, ček...ti si spomenuo da se ljudi nisu naigrali poštenog battlefielda od četvoke i sad okrečeš pilu naopako i kao mi opravdavamo trenutno "sranje" sa prošlim sranjima.

 

Daj se uozbilji :D Kao prvo meni igra radi odlično. Nemam ja što opravdavati, ja sam zadovoljan. Nagužen? Kaj nije bila besplatna beta na 3-4 dana? nije se moglo probati prije kupnje? Kome se nije svidjelo i svjedno je kupšio pa sad kuka, kaj bi mu ja :D

Kome se nije svidjela, nije kupio ali sad visi po ovoj temi iako ne misli igrati, kaj bi mu ja :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Znas do cega je jos tu serijale bf kad sam poceo igrat imao sam 20 i kusur godina i sve mi je bilo vise manje ok i super ni tada se nisam opterecivao sa svim problemima sta su imali a sad s 40 i kusur godina ispada koda je los start novog bf upropastilo cili moj zivot ako igra nebude popeglana do savrsenstva odma sada odma.Za tih 500 kuna sta sam kupio igru da mi da 5 miseci zadovoljstva bar nekog s ljudima na ts i da se sprdamo i igramo i da se "maknem" malo od žene vridilo je svake kune makar ostala ovakva kakva je..

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 19:58 (ŠALA).
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ma to smo već spominjali, krize srednjih godina i sl. :D

8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
Santana kaže...
forumaš kaže...
MRSKI kaže...
forumaš kaže...
Santana kaže...
Neki tu su nisu igrali posteni bf jos od bf4 

 

 

 A da još jednom pređeš Cyberpunk? 

 Ajde budi realan i sjeti se ili pogledaj video kakvo je "sranje" bila četvoka po izlasku. Godinam se kukalo kako je loše optimizirana...

 Bila je sranje, al zar je to opravdanje da i ova igra bude sranje na izlasku dok kosta najvise novaca? 

Kolko puta vas mogu naguzit ?

 

Ja mislim da su Dice i EA potrosili svoje kredite i sad su trebali izbacit kak spada proizvod da vrate povjerenje kupaca.

 

 

Reklamiraj onda da je ovo Early Access i to je to

 Ček, ček...ti si spomenuo da se ljudi nisu naigrali poštenog battlefielda od četvoke i sad okrečeš pilu naopako i kao mi opravdavamo trenutno "sranje" sa prošlim sranjima.

 

Daj se uozbilji :D Kao prvo meni igra radi odlično. Nemam ja što opravdavati, ja sam zadovoljan. Nagužen? Kaj nije bila besplatna beta na 3-4 dana? nije se moglo probati prije kupnje? Kome se nije svidjelo i svjedno je kupšio pa sad kuka, kaj bi mu ja :D

Kome se nije svidjela, nije kupio ali sad visi po ovoj temi iako ne misli igrati, kaj bi mu ja :D

 Napiso sam da se neki nisu naigrali. Neki su preskocili BF1 i BFV iz vise razloga. Ova igra je trebala bit povratak na staro.

 

Ne znam stari meni se cini da jos uvijek igras betu. Bar tak izgleda po zadnjem dev Q&A.

 

Ljudi kukaju zato kaj hoce igrat dobar BF(po njihovim kriterijima, a ne po tvojim)

Ne znam kaj se cudis.

Ne zele specijaliste i R6 Siege nego normalne klase koje prilice jednom BF-u.

 

 

Mozda nas je vrijeme pregazilo, al vidjet ces kolko ce ljudi igrat za par mjeseci kad ce ti core fanovi dic ruke od igre.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Da ne znam kako neki ljudu tu se uopce odluce za kupit auto koje plate po desetke tisuca eura a svaki ima manu a ne nesto sto kosta 60 eura.Pa sta ces sidis vozis i idemo i dalje i opet se prodaju a nema automobila koji nema mana

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ŠALA kaže...

Da ne znam kako neki ljudu tu se uopce odluce za kupit auto koje plate po desetke tisuca eura a svaki ima manu a ne nesto sto kosta 60 eura.Pa sta ces sidis vozis i idemo i dalje i opet se prodaju a nema automobila koji nema mana

 .

8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ŠALA kaže...

Da ne znam kako neki ljudu tu se uopce odluce za kupit auto koje plate po desetke tisuca eura a svaki ima manu a ne nesto sto kosta 60 eura.Pa sta ces sidis vozis i idemo i dalje i opet se prodaju a nema automobila koji nema mana

Mozes ti i gluplju usporedbu napravit potrudi se molim te.

 

BF2042 je isto kao auto koji se gasi sam od sebe, kocnice mu ne rade, nejde preko 80 kolko god da mu gasa dajes ...

 

Ne znam nit za jedan takav auto u prodaji. Proizvođaci automobila ipak nekome moraju odgovarat jer ih netko regulira dok ove debile nitko ne regulira

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Santana kaže...
forumaš kaže...
Santana kaže...
forumaš kaže...
MRSKI kaže...
forumaš kaže...
Santana kaže...
Neki tu su nisu igrali posteni bf jos od bf4 

 

 

 A da još jednom pređeš Cyberpunk? 

 Ajde budi realan i sjeti se ili pogledaj video kakvo je "sranje" bila četvoka po izlasku. Godinam se kukalo kako je loše optimizirana...

 Bila je sranje, al zar je to opravdanje da i ova igra bude sranje na izlasku dok kosta najvise novaca? 

Kolko puta vas mogu naguzit ?

 

Ja mislim da su Dice i EA potrosili svoje kredite i sad su trebali izbacit kak spada proizvod da vrate povjerenje kupaca.

 

 

Reklamiraj onda da je ovo Early Access i to je to

 Ček, ček...ti si spomenuo da se ljudi nisu naigrali poštenog battlefielda od četvoke i sad okrečeš pilu naopako i kao mi opravdavamo trenutno "sranje" sa prošlim sranjima.

 

Daj se uozbilji :D Kao prvo meni igra radi odlično. Nemam ja što opravdavati, ja sam zadovoljan. Nagužen? Kaj nije bila besplatna beta na 3-4 dana? nije se moglo probati prije kupnje? Kome se nije svidjelo i svjedno je kupšio pa sad kuka, kaj bi mu ja :D

Kome se nije svidjela, nije kupio ali sad visi po ovoj temi iako ne misli igrati, kaj bi mu ja :D

 Napiso sam da se neki nisu naigrali. Neki su preskocili BF1 i BFV iz vise razloga. Ova igra je trebala bit povratak na staro.

 

Ne znam stari meni se cini da jos uvijek igras betu. Bar tak izgleda po zadnjem dev Q&A.

 

Ljudi kukaju zato kaj hoce igrat dobar BF(po njihovim kriterijima, a ne po tvojim)

Ne znam kaj se cudis.

Ne zele specijaliste i R6 Siege nego normalne klase koje prilice jednom BF-u.

 

 

Mozda nas je vrijeme pregazilo, al vidjet ces kolko ce ljudi igrat za par mjeseci kad ce ti core fanovi dic ruke od igre.

 I život ide dalje, ili je stao za te ljude. Prskočili su BF1, BFV i sad će preskočiti BF 2042. Čekaju novi veliki battlefild, tko čeka taj i dočeka. Iduči će biti najbolji ikada :D

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ŠALA kaže...

Da ne znam kako neki ljudu tu se uopce odluce za kupit auto koje plate po desetke tisuca eura a svaki ima manu a ne nesto sto kosta 60 eura.Pa sta ces sidis vozis i idemo i dalje i opet se prodaju a nema automobila koji nema mana

 

Ovaj BF je koda si kupio auto bez vratiju koje ces dobiti za 3 mjeseca, pa ne radi paljenje malo curi benzin i malo vuce u desno.

 

Jebote ovaj BF je cista prevara od EA, izdali su drlog kojem fali 6-9 mjeseci developmenta i nema tu neke filozofije ko oce nek im da pare ali nek onda ne cendra kakve polu proizvode izdaju godinu za godinom.

 

 

twice the pride double the fall
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Ja neznam sto tebi u igri neradi meni radi ljevo desno naprid nazad,radi mi i pucanje kad kliknem mišom a bome mogu čučnut i skoćit kad god hocu..kad sidnem u vozilo vozim priko ceste a s tenkom i kroz kuču.Padobran mi se aktivira kad ga povučem...A ubijem 20 ljudi kroz mec nije puno ali i pucanje radi nije da nemogu nikog ubit.Dali ja i ti imamo istu igru?

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 20:27 (ŠALA).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice