Batman: Arkham Asylum

poruka: 706
|
čitano: 189.567
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Batman Arkham Asylum
14 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Asylum

samo sa misem pogledaj prema gore (u lijevo ili desno) i vidjet ces one gargoyle gore i onda ispali kuku sa slovom -F-, kad se popnes gore onda opet -F- da se prebacis na drugog gargoyla koji se nalazi iza onog luđaka i onda samo glide ili skoci dole i napadni ga s leđa

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 17:00 (-zip-).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Asylum

pozdrav.kada pokrenem igru normalno radi no nakon sto prode "intro" (joker pobjegne) igra postane toliko spora da je totalno neigrivo... konfa je AMD Athlon 64 X2 5200+, 3gb ram,graficka geforce 8600 GTS(512mb)...hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Batman: Arkham Asylum

Igrao sam prije cca godinu dana batman arkham asylum i doslo mi opet da ga zaigram

I onda se pojavilo ovo

http://imageshack.us/photo/my-images/200/batmanaaerror.jpg/

Da li itko zna u cemo je problem

Igru sam probao pokrenuti na Windowns 7 i ne radi, a na drugom kompjuteru Windows Vista radi normalno

P.S.

Piratska je verzija igre i ako cete mi savjetovat da kupim original bolje da ne odgovarata na post

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2011 13:33 (Obi Wan).
16 godina
offline
Re: Batman: Arkham Asylum
Problem ti je upravo zbog toga što ti je igra piratska. Nije ti dobar crack, a za to nećeš dobiti pomoć ovdje.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
Re: Batman: Arkham Asylum

ne ne... crack je ok... na drugom pc-u radi bez problema. i na ovom na kojem pokusavam instalirat radila je prije ok, sad vise ne radi.

 

stvar je u tome da moj prijatelj ima istu situaciju, a igra mu je original. i probao je na eidosovim forumima trazit rjesenje, ali nije uspio rijesit. i patch je instalirao i opet nista.

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Batman: Arkham Asylum

imam pitanje i postotku igre. kad je prica gotova jel onda igra na 100% ili? ja sam sad na 20% jel ima jos puno do kraja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Batman: Arkham Asylum
Nije na kraju 100%. To ostvariš tek kad riješiš sve riddler challenge, pokupiš sve collectiblese i sl.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
Re: Batman: Arkham Asylum
mar123 kaže...

imam pitanje i postotku igre. kad je prica gotova jel onda igra na 100% ili? ja sam sad na 20% jel ima jos puno do kraja?

mislim da je oko 60% kad dovrsis igru bez riddlerovih challenga. racunajuci i onaj prvi koji se mora rijesit.

 

tesko je tocno procijeniti jer sto vise kupis tih stvari vise xp-a dobijas. a kad vidis neku stvar tesko je ignorirat i ne pokupit :D

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham City Two-Face Art-work and Biography

 

Real Name: Harvey Dent
Alias: TWO-FACE
Occupation: Professional Criminal
Base: Gotham City
Eyes: Blue
Hair: Brown/Grey
Height: 6 ft
Weight: 182 lb
First Appearance: Detective Comics #66 (August 1942)
Attribute 01: Hideously scarred on the left half of his face, which he plays up with clothing that’s differently styled on one side
Attribute 02: Extremely skilled with his weapons of choice: twin .45 automatics
Attribute 03: Psychotic obsession with duality, designing crimes around the number two
Attribute 04: Defers to his half-scarred coin in choices of life or death
Background Story: District Attorney Harvey Dent was one of Batman’s strongest allies in Gotham City, until a criminal threw acid in Dent’s face, hideously scarring him. The wounds fractured his psyche, and he was reborn Two-Face, a schizoid criminal mastermind obsessed with duality. His former good-luck charm, a “two-headed” trick silver dollar, was damaged on one side in the attack, and Dent has seized on it as a reflection of his half-scarred visage. He flips it to decide the fates of his victims. Two-Face is thriving in Arkham City, rallying inmates to join his gang using tried and true campaign tactics.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Batman: Arkham Asylum

Ovu sam igru igrao na starom PC kada se pojavila tek. 

I sada reko ajde da je odigram i setim se koliko je dobra i primim se da je kupio Original.

Uzmem i obrisem pirat i sutra kupujem original 5e je. 

A posle kada malo padne cena cu i Arkham City ako ima da se traze Riddle Thropy i ako je dobar.

Hocemo EVGA GK110 STO PRE
16 godina
offline
Batman: Arkham Asylum

Napokon sam i ja kupio ovu igru po povoljnoj cijeni i aktivirao na steamu.

 

Zanima me, da li je tko imao slučaj da dok pokrene igru mu se igra sruši uz naziv greške:"BmGame has stopped working"? Surfam, isprobavam sve moguće prijedloge i još nisam uspio uspješno pokrenut igru. Onaj neki servis od gfwl-a je pokrenut, što sam našao da mnogi predlažu da se provjeri, jer on može stvarat probleme. U device manageru sam disableao zvučnu, pokretao mimo steama, verificirao fileove, ubacio fileove od 1.1 patcha u binaries folder... i to je sve nije upalilo. Pa eto, ako tko još ima kakvu prokušanu ideju ne bi bilo na odmet da spomene, jer onako, kako bi se reklo, polako ludim {#}

 

Tražilicom nisam našao da je tko spomenuo išta u vezi ovoga u ovoj temi.

Unaprijed zahvaljujem {#}


Edit: riješeno. Samo je trebalo vratiti defaultnu putanju do my documentsa, kak {#}, ali ok

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 23:41 (denix).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Batman: Arkham Asylum

sjeća li se netko kako namjestiti controller na PC-u da valja*

12 godina
neaktivan
offline
Re: Batman: Arkham Asylum

pozdrav jel ima netko save na 100% bio bih mu zahvalan pozdrav 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Batman: Arkham Asylum
BoobZ kaže...

sjeća li se netko kako namjestiti controller na PC-u da valja*

Kako to misliš da valja? Ja sam svoj uštekao i bez ikakvih mijenjanja postavki je radio normalno.

12 godina
protjeran
offline
Batman: Arkham Asylum

Ima li još netko problema s PhysX-om u ovoj igri? Meni i na Normal uzrokuje fps dropove.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Batman: Arkham Asylum

Batman Arkham trilogija dolazi na Nintendo Switchu na jesen ove godine

 

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Batman Arkham Asylum
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice