Ark: Survival Evolved

poruka: 242
|
čitano: 71.724
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ark: Survival Evolved

Nasa gaming zajednica trenutno hosta dvije igre:

1.Ark Survival Evolved - https://toparkservers.com/server/217.182.250.30:8070
2.Conan Exiles - https://topconanservers.com/server/88.99.138.169:27036

Vise o svemu na nasem discordu: https://discord.gg/XCF5S4v

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 20:25 (dani20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved
E di ste bili prije cca 2tj kada sam trazio bug squad server pa ga nije nalazio :D
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Neznam kako nisi nasao.Oko 2 mj je server online.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved
dani20 kaže...
Neznam kako nisi nasao.Oko 2 mj je server online.

 Ne znam, i dalje ga ne nalazi po imenu kroz server browser..

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
15 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Server browser je ubagan na neki nacin.Na nasem discordu imas sce moguce nacine napisane kako se connectat.ili preko linka gore sto sam napiso.
6 godina
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

Imama problem dali neko zna kako u novom updata povecavati moment speed na pticama.

Zato sto na svim ostalim dinosaurima mogu ali na letecim ne 

Ako ynate molim pomoc

HVALV!!!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
N_Sve909 kaže...

Imama problem dali neko zna kako u novom updata povecavati moment speed na pticama.

Zato sto na svim ostalim dinosaurima mogu ali na letecim ne 

Ako ynate molim pomoc

HVALV!!!!

 koja platforma koji server, možeš jedino na serverima koji su modani

14 godina
offline
Ark: Survival Evolved

Jel se može na jogurt verziji igrat u dvoje u LAN-u, koji je postupak, pokušavam ovo host dedicated server, al ga drugo računalo u LAN-u ne pronalazi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ark: Survival Evolved

kako vidjeti koji su sve modovi instalirani i kako neke obrisati, mislim s kompa ne s servera

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

Dobro vecer svima

 

Stvar je ovakva,htio bi da pokrenem Ark na svom pc ali on je poprilicno slab,zato bi uzeo neku graficku koja moze da vrti igru na srednjim postavkama i u 1920x1080 rezoluciji,pa bi molio za vasu preporuku.

Hvala ;)

 

Malo sam istarazivo i mislim da bi nekako najbolji izbor ulozeno/dobiveno bio GTX 1050 Ti,ispravite me ako grijesim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2018 19:53 (Lecram).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

Pozdrav 

 

Imam pitanje dali za TLC moram platiti Season Pass.

I dali ce se dinosauri sami spawnati ili ih moram ja preko admin cheats. 

Planiram uzeti Ark Explorer's Edition jesu li u to ukljucene sve mape i svi DLCs

 

I dali neko mozda igra na Ps4 ako da neka me doda (N_Sve907) 

 

 

Hvala 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2018 15:24 (N-Sve).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Ark: Survival Evolved

Pozdrav,

 

Igram ovu igricu već neko vrijeme i ovo je super ideja da igramo svi na jednom serveru.

Jel jos uvijek aktivno? Nas 4 bi se pridružili :)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 15:59 (Udes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved

Misliš na Official? 6 Man tribe? Conquest?

Nisam igrao već već par mjeseci ali vuče me još...

 

12 godina
offline
Ark: Survival Evolved

Igram solo ovu igru mjesec dana i koliko me odusevljava,toliko me i razocarava!

Graficki je savrsena,jako je igriva,ali koliko vidim poprilicno bugovita.

Patio sam se tri dana da pripitomim Argentavisa(cisto zbog velike nosivosti),napatio se da mu napravim sedlo,digao mu nosivost preko 1000 kg,krenuo u planine po metal,letio nisko iznad plitke rijecice i odjedanputa on je nestao???

No to nije rijetko da mi ptice iz nekakvoga neobjasnjivoga razloga nestaju (samo pritce),kasnije ih nađem razbacane po cijelome svijetu zabijene naopcacke u stjenu ili negdje u šumetini!

Argentavis nije malena ptica i ne mogu je samo tako izgubiti,no ipak jesam.

Ima li ikakva fora da ga pronađem,jer fićukanje i traženje u širokom krugu od mjesta nestanka ne pomaže?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Milka30 kaže...

Igram solo ovu igru mjesec dana i koliko me odusevljava,toliko me i razocarava!

Graficki je savrsena,jako je igriva,ali koliko vidim poprilicno bugovita.

Patio sam se tri dana da pripitomim Argentavisa(cisto zbog velike nosivosti),napatio se da mu napravim sedlo,digao mu nosivost preko 1000 kg,krenuo u planine po metal,letio nisko iznad plitke rijecice i odjedanputa on je nestao???

No to nije rijetko da mi ptice iz nekakvoga neobjasnjivoga razloga nestaju (samo pritce),kasnije ih nađem razbacane po cijelome svijetu zabijene naopcacke u stjenu ili negdje u šumetini!

Argentavis nije malena ptica i ne mogu je samo tako izgubiti,no ipak jesam.

Ima li ikakva fora da ga pronađem,jer fićukanje i traženje u širokom krugu od mjesta nestanka ne pomaže?

 Igraš na PVE serveru ili igraš solo singleplayer, zašto patnja kod tejmanja životinja? Ako igraš na PVE serveru Official, preko vikenda imaš 2x puta tejmanje, srušiš određeni lvl Argentavisa ogradiš ga i pustiš ga određeno vrijeme da ogladni, zatim ubiješ alpha raptora doneseš prime meat i tejmaš ga za cca 30 minuta do sat vremena ovisi o lvl Argentavisa. Što se tiče igre zna se dogodit da nestanu životinje no jako jako rijetko. 

12 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved

Igram Solo singleplayer!

JBG,nije bas jednostavno pripitomiti Argentavisa,pogotovo zbog toga sto okolo ima pun kuhac sabljozubih tigrova i koji su uvjek u coporu,a da ne govorim o tome da put do Argentavisa mi je podug od mjesta di sam se skrasio!

Ubiti Alphu???Jednom sam probao i nikada više .

Ne vjeruj ženi koja laže!
9 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Milka30 kaže...

Igram Solo singleplayer!

JBG,nije bas jednostavno pripitomiti Argentavisa,pogotovo zbog toga sto okolo ima pun kuhac sabljozubih tigrova i koji su uvjek u coporu,a da ne govorim o tome da put do Argentavisa mi je podug od mjesta di sam se skrasio!

Ubiti Alphu???Jednom sam probao i nikada više .

 Uff ti si još neiskusan onda, ja imam cca 2500 sati staža u arku pa znam skoro sve što se tiče te igre. Onda ako igraš singleplayer malo si olakšaj i stavi si taming x3 u postavakama, ako ti se baš ne čeka 5 dana da tejmaš životinju, također moj ti je savijet prvo tejmaš pteradona odeš tamo gdje su argentavisi i napadneš jednog i lagano ga dovučeš do baze jer će te pratiti kad je agro i tu ga srušiš i imaš mir, također imaš posebne recepte za ultra brzo tejmanje životinja zove se Kibble, to se kuha u coocking potu i treba ti određeno jaje dinosaura, povrće nešto mesa voda i sl. Sve recepte imaš na arkpediji. Onda se čak i 150lvl koji je brutalan tejma svega 40tak minuta. Sretno :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 9:22 (BeLLicus).
12 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved

Malo sam se opametio i sada puno bolje igram/uzivam solo u igri!

Ali imam pitanjce:Kako da nabavim vece kolicine Chitin/Keratina,treba mi za Cement paste?

Ne vjeruj ženi koja laže!
9 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Milka30 kaže...

Malo sam se opametio i sada puno bolje igram/uzivam solo u igri!

Ali imam pitanjce:Kako da nabavim vece kolicine Chitin/Keratina,treba mi za Cement paste?

 Chitin je zeznuta stvar, najbolje riješenje je za chittin tejmanje vuka veći lvl i odlazak u spilju, neku lakšu di su pauci i na njima farmaš chitin, vuk ima 5 zvjezdica za harvestanje chitina, znaci kad snjim pojedeš životinju koja daje chitin dobijes veliki broj istoga, no za cementig pastu imaju laksa rjesenja, posjeti dabrove brane i tu mozes se fino nakupiti nalaze se brane oko redwood šume, takodjer mozes tejmat zabu i otici u mocvaru ubijati komarce i automatski zaba proizvodi chitin kad ih pojede :)

12 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved

JBG malo sam dosadan,ali rekao si da sve znas!

Prebacio sam se na ovaj dlc scorched earth i nakon podosta pocetne patnje više mi se svidila od obicnoga arka.

Trebalo mi je par dana na easy modu da ukredem jaje od wyverina,jedva sam ga uspio odhraniti,poletio sa njime i malo rasturao(inace fora zmaj,ali nista posebno),krenuo u potragu za jos jednim jajetom i tu mi je moj wyverin nestao...

Vec sam gubio letece petove u Arku (posebno kada letim blizu vode),no Wyverin mi je nestao iako je imao naredbu da bude totalno neutral,onako parkiran na krovu moje kucice,dok sam cekao da prođe noć.

Obisao sam sve okolo,nema ga,fićukao,totalno nestao

 

-Mogu li ga ikako vratiti?

-Koji je najbolji dino protiv Wyverina(kada kradem jaja),jer ako idem sa Wyverinom na drugoga,agilnost mu je 0,ne mogu nikako u "dogfightu"usmjeriti glavu da ugrizem protivnika,pa se tako ganjamo u krug do besvjesti,sto opet,nema smisla.

Ili je bolje ukrasti jaje i BJEŽ!?

Ne vjeruj ženi koja laže!
11 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved

Vjerujem da ti imaš problem jer ti ostane da slijedi nekoga drugoga dinosaura ili ti je enable wandering... ili je na aggressive. Nešto od toga sigurno.

Imaš na netu cijeli wiki ark pa si malo prouči a i hrpa youtube videa ti je na raspolaganju.

Ako si već u single playeru podesi si postavke da si olakšaš... iako je single player koristim samo za istraživanje i testiranje.

Probaj malo na PVP Official da osjetiš comunity i obavezno imati mikrofon.

12 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved

Ma nije to,jer obavezno pazim da mi je na disable wandering,volim dinu ostaviti tamo di ga ostavim!

Kvaka je u tome sto mi nestane onako bezveze,dok letim sa njim(pogotovo iznad vode)

Ne vjeruj ženi koja laže!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved

Igra još netko Ark? Postoji li možda kakav naš server?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved

gotovo godinu dana je prošlo od mojeg zadnjeg posta... igra netko?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Ja sam htio se vratiti u igru pa me zanima jesi li stogod nasao?
15 godina
offline
Ark: Survival Evolved

-ima li neki dobar howto za podizanje servera? (ne hostanje-online)..

problem postojećih info-tema.. je starost, datum + izmjene + lan vs online itd. a igra je malo veća pa mi se ne da isprobavati više puta install-DL..

-naravno, poželjno za nešto novje verzije ali nije uvjet, tj važno da se zna koja verzija ida radi.. tad mi nije problem po računalima instalirati-podesiti ili podići server.

 

-službene upute nisu od veće koristi (što je recimo normalno-očekivano.. interes) a meni nije zanimljiv klasičan online nego privat, lan (+ lako otvoriti mrežu.. ali ne ovisiti o ark servrerima, aktivaciji-validaciji i verzijama..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Bio je neki nas server trajbnjak ili tak nesto se zvao ali ne znam jel jos aktivan. Bilo je takoder nekih balkanskih servera.
Ja sam vecinom na smal tribe, mts i arkpocalypse.

Znam da je na tom nasem trajbnjaku bilo problem sto je s vremenom igralo malo ljudi i samo je jedna mapa bila. I jos je bio ORP ukljucen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

Igra li neko ovu igru ja sam je igrao pre 2 godine sto online sto singlplayer ima li koga da igramo online da se zezamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Pozdrav, otvorio se Trajbnjak prije par dana! ;)
11 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Koja mapa? Jel ima ljudi?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice