Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.210
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Apex Legends

Sj*bali su nešto. Dosta ljudi sa uber mašinama se žali.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
13 godina
offline
Re: Apex Legends
cvaja997 kaže...

Sj*bali su nešto. Dosta ljudi sa uber mašinama se žali.

 pa moja je osrednja, ali držim 144 bez beda svuda, da nebi u apexu starom  2 + 16 god starom source engineu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
6 godina
offline
Apex Legends

Došao novi-stari LTM. Nisam igrao dugo pa rekoh da probam subotu i nedjelju kad ono... Zabava je vrhunska!

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Apex Legends

Što su ovo novo dodali? Limu skinem šild kao odjednom dobije ljubičasti šilh na sto posto

Naravno, lik me završio. O čemu se tu radi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...

Što su ovo novo dodali? Limu skinem šild kao odjednom dobije ljubičasti šilh na sto posto

Naravno, lik me završio. O čemu se tu radi?

 možda uzeo s poda ili iz kutije neke

12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
Dex.pwn kaže...

Što su ovo novo dodali? Limu skinem šild kao odjednom dobije ljubičasti šilh na sto posto

Naravno, lik me završio. O čemu se tu radi?

 možda uzeo s poda ili iz kutije neke

 

Ne, mislim da je evolvo šild.

Meni se znalo to događati.

Nadam se da je EA skužio problem s tim evolvingom. Liku skinem cijeli šild, on meni skile pola - zbog toga dobije evolve šilda i šild bude pun.

Frustrirajuće je kad se tak nešto dogodi.

6 godina
offline
Apex Legends

Al nije pun. Jedino ako je swapao sa poda ili iz kutije...

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends

Neyy, na podu nije bilo ni[ta, a stvorio se ljubi;asti dim ili [ta ve' oko njega.

6 godina
offline
Apex Legends

Kad evolve-a, nastane dim, al ostane ti prazno mjesto koje moraš napunit. Nije instant puno, to bi bilo broken. Osim ako netko nije našao exploit, igra je jedan veliki bug haha.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Apex Legends

došao sam do platinum i ne mičem se od 4800. Želim natrag u gold

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

UUU!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Kakvo je stanje s čiterima u rankedu?
Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Zna bit. S tim da su silver i bronze puni smurf accounta.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Apex Legends

Jel ima neki način da se gunu 1 i gunu 2 zamjene mjesta?

Na jedan stavljam main weapon, a na dva ono koje izvlačim u ne daj bože situacijama.

No nekad to drugo oružje pokupim prvo.

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Pa jesi probao mišem prebaciti. Znam da se dodaci na oružju mogu prebacivati, nisam nikada oružja probao.
Ako tako ne ide jedino da izmjenjaš sa nekim trecim oruzjem koje je na podu. Samo što ti onda i dodaci po podu poispadaju ako nisu primjenjivi na novo oruzje.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends

Nisam to probao. Desni klik ne radi(kao s dodacima).

Napisanu opciju koristim jedino baš ako moram(dosta kriterija ima :D), no to mi uzima vremena.

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
6 godina
offline
Apex Legends

Lijevi klik miša držim u inventory na broju oružja i doslovno vučem lijevo-desno i šalta sa 1 na 2.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
cvaja997 kaže...

Lijevi klik miša držim u inventory na broju oružja i doslovno vučem lijevo-desno i šalta sa 1 na 2.

 

Meh, ja pređem preko oružja i ko budala desni klik da se prešalta.

Hvala, ovo će mi dosta pomoć :D

 

Kakve kombinacije uzimate?

Kod mene je Hemlok(s 2x HACOG optikom) i Tripletake(s 4x/8x optikom). Uvijek nosim dvije bombe i jednu flare bombu(šteta što se ne mogu stackati više).

Jedan slot ide za veliki šild, jedan za veliki medkit, jedan za 4x medkita mala, jedan za 4x mala šilda. Ostatak su meci(u slučaju kad furam snajper onda idem na 2 slota za snajper, ostatak Hemlok).

 

Ostale kombinacije su Helmok i Wingman ili Hemlok i strojnica(heavy bullets)

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 21:54 (Dex.pwn).
6 godina
offline
Apex Legends

Hemlok, flatline/volt, R301/R99, Havoc ako nadem turbo prije, Triple Take ako igram ranked, dobar za "bockanja". Wingman odličan ako sletim na njega. Kasnije kad su svi u full opremi jednostavno je preslab. Moraš bit precizan, mastiff je snažan u "peak behind cover" situacijama, hemlok je puno bolji od wingmana u svemu. Nerfali su pištolj, jako. Zbilja je potrebno igrat shootere i Apex dosta dugo da budeš dobar sa wingmanom. Volt je prejak i lagan za koristit. Ne smeta me, al daj onda buff i R99. Jer ovako možeš promašit 40% šaržera i svejedno srušit protivnika sa voltom. Najdraži mi je kraber. Šteta što je zbilja rijedak u paketu. Volim izvest situaciju da knockam nekog sa kraberom sa 50-80 metara, i onda cijeli tim pusha 3 na 2. Ili se 2 il 3 tima bore, a ja sa strane chillam i farmam. Kraber je strašan! Isto tak ne svida mi se sentinel rework. Sniper je bolt action, spor, treba 2 mala shielda za napunit "amped" efekt i radi samo 88 DMG u tijelo. Ne znam, jednostavno nije fer u usporedbi sa drugim iz svoje klase. Longbow je brži, više metaka... Iako ne volim baš snipere, movement je lud u ovoj igri.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends

Fali još piskiper i ona pjuca za heavy što je imala addon za select fire mode. Ta dva više ne viđam.

Hemlok je dobar kad mi legne na glavu.

Rijetko kad idem na R301/R99. R301 je dobar, R99 pre brzo puca, teško ga je za iskontrolirati.

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
14 godina
offline
Re: Apex Legends
bruno03 kaže...

došao sam do platinum i ne mičem se od 4800. Želim natrag u gold

 ...

u platinum sam naučio da nema srljanja. Drž se tima i u vijek blizu covera.

10 godina
offline
Re: Apex Legends
bruno03 kaže...
bruno03 kaže...

došao sam do platinum i ne mičem se od 4800. Želim natrag u gold

 ...

u platinum sam naučio da nema srljanja. Drž se tima i u vijek blizu covera.

 Ja sam došao u diamond ali jednostavno je to druga dimenzija naspram golda.Toliko toksičnih i arogantnih likova koji samo rushaju a ne stigneš se ni lootat.Doslovno ulazim u fight sa 50 metaka i naravno ja sam kriv jer nisam sa tih 50 metaka ubio bar dvojicu.U goldu sam redovno imao partije po 1k dmg sad ako skupim 400 dmg po partiji je vrh,jednostavno je puno brza igra i igraci su puno bolji ali cesto puta i teški šupci koji igraju solo i samo traže fight.

6 godina
offline
Apex Legends

Kako je teško igrat ponekad. U public matchevima sam igrao sa 2 mastera. To je toliko brže od mene, oni lete po mapi. Ja to jednostavno ne mogu popratit sa svojih 550 sati u 2 godine. Jbg.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Plat1/2 mi je uvijek bio plafon, jednostavno ne mogu napraviti taj "final push" do diamonda. Ali definitivno se slažem, što ideš više po ljestvici to su igrači više toxic a soloQ je za ubit se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

ja sam s lobom počeo igrat plat, inače nikad prije. Onaj glavni feature je veoma koristan, jer se mora paziti kako se kreće. Nema previše srljanja. + pridonosi da se kao tim više držite skupa. Svi vole lotooat preko toga , štedi na vremenu ako nešto tražiš ili ako tražiš nešto a toga nema nema srljanja ni lootanja pa da naiđeš slučajno na trojcu.

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Apex Legends

U ovih 200 h igre dosad najluđa partija.Nisam ni znao da Rampart moze montirat vise od jednog miniguna.Na kraju bilo 7 timova u tom malom krugu a mi u kuci 2 miniguna i na svakom ulazu po cover.Tko god je usao nije znao sta ga je snaslo.

Steta sto nismo uspijeli pobjedit jer nas je krug izbacio iz kuce pa smo se borili sa par timova doslovno na povrišini od 10 metara.Gušio sam se od smijeha cijelo vrijeme da nisam mogao ni nišanit haha,imao nekih 1200 dmg na kraju,od toga preko 500 sa minigunom.

 

https://imgur.com/xihf6qV

https://imgur.com/ekrTvrJ

https://imgur.com/H5ou4lS

https://imgur.com/bFEF1wW

https://imgur.com/VJOouTe

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Ja počeo igrati opet nakon dugo vremena. Da li netko od vas igra i dalje? Trenutno sam bronze II, pa ako nekom fali igrač neka mi se javi na PM(preferiram ranked, ali može i ovako za normalni meč). Mogu igrati skoro svaki dan popodne/navečer. Ajmo reći da sam trenutno prosječan igrač pošto nisam igrao jako dugo. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 22:20 (Baldurion).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Apex Legends

Jutros mi stiže email da sam dobio ban ingame zbog varanja, softwera ili glitchanja...


"We noticed that your EA account broke EA’s gameplay rules.

Because your account was cheating, we’ve permanently blocked your access to Apex Legends’ online features.

 What this means

When we talk about cheating, we mean things like using external tools, performing in-game exploits, or abusing glitches or bugs."

 

Moram priznat, malo nelagodna situacija. Nikad varao u igrama, otkad Steam i origin imam, čist ko suza.

Otvorio case da vidim što dalje.... Itko imao sličnu situaciju?

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 14:38 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apex Legends
Et_Tu_Brute? kaže...

Jutros mi stiže email da sam dobio ban ingame zbog varanja, softwera ili glitchanja...


"We noticed that your EA account broke EA’s gameplay rules.

Because your account was cheating, we’ve permanently blocked your access to Apex Legends’ online features.

 What this means

When we talk about cheating, we mean things like using external tools, performing in-game exploits, or abusing glitches or bugs."

 

Moram priznat, malo nelagodna situacija. Nikad varao u igrama, otkad Steam i origin imam, čist ko suza.

Otvorio case da vidim što dalje.... Itko imao sličnu situaciju?

 Prijatelj isto tako dobio ban kazu da je koristio cheat, pa ih pitao navedite mi razlog zasto i koji je softwer bio jos uvjek mu nisu odgovorili.

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
15 godina
offline
Apex Legends

Ne mora biti program, ako je koristio exploit ili nešto slično isto dobiješ ban. Ste možda koristili onaj neki code prije ulaska u igru da maknete intro i takve stvari?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice