Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.416
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Apex Legends
BeLLicus kaže...

U Battlefieldu i Pubgu sam bio Bog i batina, ovdje me sabijaju haha. Ne paše mi taj dugački TTK, nema šanse da dobijem fight 1 na 2 jer toliko metaka treba samo da bi jednog srušio a dvojica me praše u isto vrijeme. Mislim nisam igrao više od godinu dana ali opet to je takva igra gdje nema šanse ako si brojčano nadjačan a likovi imalo znaju šta rade da dobiješ fight. Jbg navikao sam sapunjat likove a ovdje mene sapunjaju likovi sabijaju kako igraju... 

 

iz petog pokušaja

9 godina
offline
Re: Apex Legends

Bravo Kuky vidi se da si u formi. Ma imao sam i ja winova i killova ali ono nije to to. Kakav je TTK u Modern Warfare Warzoneu? Isto moraš pucat poprilično zbog Armora?

12 godina
offline
Re: Apex Legends

Zbog toga TTK-a sam se vratio na PUBG.

15 godina
offline
Re: Apex Legends
BeLLicus kaže...

Bravo Kuky vidi se da si u formi. Ma imao sam i ja winova i killova ali ono nije to to. Kakav je TTK u Modern Warfare Warzoneu? Isto moraš pucat poprilično zbog Armora?

 Nisam igrao Apex više od 6 mjeseci haha, ovo igrao radi steama.

 

Warzone je dosta brži ttk, brži od večine BR igri.

 

Apex TTK je prevelik, ali to dosta donosi tome da možeš dobiti fight i tako te netko prvi vidi. Nije sve kao u PUBG tko prvi koga vidi, taj je mrtav. Slično i u Warzoneu

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 11:49 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
Apex Legends

Ma pubg je najbrutalniji definitivno, mala greškica padaš kao pokošen za manje od sekunde. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Snajperi su realniji , u Warzoneu pogodis nekog 50.cal on ne pada iz prve.Mozda bi se mogao vratit na BF4 kako kaze CyberDemon.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Treba mislit kako šta izvest.
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends

... kakva je nova mapa??? tek skidam, nisam igrao duze... po screenovima djeluje fora...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 20:04 (Tallahassee).
12 godina
offline
Re: Apex Legends
cvaja997 kaže...

Nebi čovječe izvukao par killova, nema šanse.  Honorable mention od sinoć. Nije G7 niti triple take, doslovno volt/prowler sam koristio sinoć sve matcheve i opet ne mogu ubit jer teammate dođe i počisti tih 10 dmg. A kad bih ih trebao, nema ih. Bježe.Edit 2: windowse neću aktivirat dok me ne prisile. Skinuti su sa MS stranice...

Ovo me tako podsjetilo na prošlu nedjelju. Partija za partijom, nema šanse više od 6 killova i dalje od #2 mjesta ma da mi je zadnje na svijetu. Slikala (mobom jer me prnt scrn zafrkavao) samo dvije jer kasnije više nije imalo smisla, cijeli dan je bio ovakav. Ak tad nisam uninstalala neću nikad 

Zato sam jučer u jednoj partiji svojim dečkima maznula 3 killa s 93 dmga. Pao je konsenzus da je efektivnost bitnija od dilanja dmga lel 

 

Btw nova mapa je jako dobra, djelovala je skroz malo iz trailera iako su govorili da je najveća no razuvjerilo me.

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
16 godina
online
Re: Apex Legends
Ukulele kaže...
cvaja997 kaže...

Nebi čovječe izvukao par killova, nema šanse.  Honorable mention od sinoć. Nije G7 niti triple take, doslovno volt/prowler sam koristio sinoć sve matcheve i opet ne mogu ubit jer teammate dođe i počisti tih 10 dmg. A kad bih ih trebao, nema ih. Bježe.Edit 2: windowse neću aktivirat dok me ne prisile. Skinuti su sa MS stranice...

Ovo me tako podsjetilo na prošlu nedjelju. Partija za partijom, nema šanse više od 6 killova i dalje od #2 mjesta ma da mi je zadnje na svijetu. Slikala (mobom jer me prnt scrn zafrkavao) samo dvije jer kasnije više nije imalo smisla, cijeli dan je bio ovakav. Ak tad nisam uninstalala neću nikad 

Zato sam jučer u jednoj partiji svojim dečkima maznula 3 killa s 93 dmga. Pao je konsenzus da je efektivnost bitnija od dilanja dmga lel 

 

Btw nova mapa je jako dobra, djelovala je skroz malo iz trailera iako su govorili da je najveća no razuvjerilo me.

 

14 godina
offline
Apex Legends

Ovo mi je već drugi put da sam dobio

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Cetvrti game vec champ.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Dosta ekipe se žali online na grindanje battlepassa. Kazu da ova zadnja  promjena od 5000 nije dovoljna. Ako usporedimo sa prijasnjim sistemom u pocetku je teze, ali kasnije je lakse. Recimo 54000 kolko je bilo max. Sada ovih 10 zvjezdica, 6 mozete rjesiti sa daily challengima, a ostalo sa 20000 pontsa. Prije ste od 54000, 10000 mogli rjesiti sa daily c., ostalo bi vam 44000. Prednost proslog sistema prestaje nakon prva 3 levela. Vec sa 36000 je lakse po sadasnjem. Sad to sve i ovisi koliko igrate, ako ste vec iskoristili d.c. i levelali onda je prednost novog sistema samo u usporedbi sa 54000.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
bruno03 kaže...

Dosta ekipe se žali online na grindanje battlepassa. Kazu da ova zadnja  promjena od 5000 nije dovoljna. Ako usporedimo sa prijasnjim sistemom u pocetku je teze, ali kasnije je lakse. Recimo 54000 kolko je bilo max. Sada ovih 10 zvjezdica, 6 mozete rjesiti sa daily challengima, a ostalo sa 20000 pontsa. Prije ste od 54000, 10000 mogli rjesiti sa daily c., ostalo bi vam 44000. Prednost proslog sistema prestaje nakon prva 3 levela. Vec sa 36000 je lakse po sadasnjem. Sad to sve i ovisi koliko igrate, ako ste vec iskoristili d.c. i levelali onda je prednost novog sistema samo u usporedbi sa 54000.

 Pa do 54000 si već rješio 5 levela, sad ti za jedan level treba tih 50000. Osim toga prije si mogao normalnim igranjem dobivati levele, sad je to dosta teško i gotovo si forsiran na igranje onime što developer želi.

14 godina
offline
Apex Legends

Forsiranje da probamo druge likove i oružja ne smatram lošim. Evo danas je 8 zvjezdica u dailyu znaci to i 10000 i level gotov. Prije si već za 18000 level kroz dailye mogao skupit samo 10000, ostalo ti je 8000.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
bruno03 kaže...

Forsiranje da probamo druge likove i oružja ne smatram lošim. Evo danas je 8 zvjezdica u dailyu znaci to i 10000 i level gotov. Prije si već za 18000 level kroz dailye mogao skupit samo 10000, ostalo ti je 8000.

 Forsiranje na nešto što ne želiš je loše, ako igra mora igrača forsirati da nešto igra što je loše znači da su odradili loš balans ili nešto nije dovoljno interesantno. Isto su radile neke druge igre i nikad nitko nije bio oduševljen.

 

Nek balansiraju likove, puške i nek puste ljude da sami biraju. Nek igraju igru na svoj način i time dobivaju levele za season pass kojeg su ionako platili, a ti neki assignmenti nek budu lagani side objective za onoga tko želi malo brže levelati. Kao što je bilo prije, a ne da si prisiljen na ovo ako želiš da ti se season pass isplati.

6 godina
offline
Apex Legends

Napokon win sa heal off-om. Bloodhound je igrao za win, dosadan game, al barem je win. 5 sekundi prije sužavanja zadnjeg kruga potrebno je uć u ring i primit 1 tick štete. Zatim počet uzimat medkit i ako protivnički squad nije to napravio, GG. Ja sam imao gold shield, ali bez small healsa.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

Počeo je Belli sapunjati, samo da povatam igru jbg neam ni 50 sati svekupno igrao sam samo S1, R99 dere guzove :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

jel se može ovaj mazon prime aktivirat u hrvatskoj. Sviđaju mi se ov skinovi

edit

Evo uspio sam. Trebao sam se unutar prebilt web browsera tri puta logirat amazon, twitch, ea acc

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 22:19 (bruno03).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Apex Legends

Nisam dugo igrao, vidim da ima nekakav crveni shield i crvena oružja.

Što to predstavljaju? Jel u kombinaciji s crvenim shieldom i oružjem dobijem neki perk ili skill?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apex Legends

Ne . Crvena oruzja su oruzja iz dropa (aka kraber ,sada i prowler itd.) A crveni shield je grind sa  5x  crtica (naspram 4 od ljubicastog) . Ne dobiješ ništa extra s tim 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends

Još pitanje 

 

Koje tipke za što koristite?

6 godina
offline
Apex Legends

PC? Sve default osim trčanja, to sam si prebacio na miš kad sam prerezao prst lijeve ruke i igrao sa 2 prsta na tipkovnici. Imam isključeno auto rotate weapon when out of ammo. To me toliko puta zeznulo da nisu istine.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 21:10 (cvaja997).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Apex Legends

nisam igrao godinu dana...u međuvremenu upgradeao na rx5700...igra mi ne ide preko 80fps bez obzira na postavke lol

di griješim?

 

druge igre rade bez ikakvog problema. Proc je r5 2600 ryzen.

 

dosta se toga izmjenilo...tško je pohvatat kad jednom izađeš iz klotečine.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Probaj promjenit dx11-12 ako ide.

13 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

nisam igrao godinu dana...u međuvremenu upgradeao na rx5700...igra mi ne ide preko 80fps bez obzira na postavke lol

di griješim?

 

druge igre rade bez ikakvog problema. Proc je r5 2600 ryzen.

 

dosta se toga izmjenilo...tško je pohvatat kad jednom izađeš iz klotečine.

 O, pa di si kolega!  Ja isto krećem igrati ovih dana. Evo jedan dobar video. Ja ću poštelati postavke po njemu 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 22:29 (Baldurion).
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Baldurion kaže...
fila2208 kaže...

nisam igrao godinu dana...u međuvremenu upgradeao na rx5700...igra mi ne ide preko 80fps bez obzira na postavke lol

di griješim?

 

druge igre rade bez ikakvog problema. Proc je r5 2600 ryzen.

 

dosta se toga izmjenilo...tško je pohvatat kad jednom izađeš iz klotečine.

 O, pa di si kolega!  Ja isto krećem igrati ovih dana. Evo jedan dobar video. Ja ću poštelati postavke po njemu 

 

 pozdravski>!

 

ma nema mi smisla, dakle sve jede bez beda samo igra na 13 god starom engineu radi 70fps. Smiješno.

Budem vidio di je bed pa se čujemo za game.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Apex Legends

meni na rx580, i7 4770 u 2560*1080 na večinom low postavkma daje 70-130 fps

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
bruno03 kaže...

meni na rx580, i7 4770 u 2560*1080 na večinom low postavkma daje 70-130 fps

 ja imam neke glupe dropove i trzavo mi radi, a ni proc ni gpu nisu preko 70%

 

žalosno.

U sred fajta takve dropove i stuttere dobijem je da je to užas.

 mislio sam da su u dve god složili da to radi dobro, ali vidim da su isti problemi tu

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 12:12 (fila2208).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Stavio sve na low, 1080p, svakako se laptop dere ko avion
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice