Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.627
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Apex Legends

Igra je puna bugova. I meni se isto desi. Sa vremena na vrijeme. Iskreno ne igram puno pa ne znam koliko je čest problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

What ?? Baš sam toxic player 

 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Ajd, ja sam trebao report stisnut njemu koji me reportao, al eto, nisam tuži baba ko on. Sad nema veze što je on meni sve rekao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
cvaja997 kaže...

Još se igra. Još je zabavno. Puno ljudi je odustalo na PCu. Navodno će uvest crossplay, ali ako ćeš imat PC igrača u party-u; bit ćeš u PC lobby-u. Na PS4 je igra super popularna još uvijek. Šteta, ima super movement, sama mehanika je super. Ostalo je EA.

 ja sam igrao sezonu 1 aktivno i nesto druge sezone i to je to.

sada sam prije par dana opet krenuo s kolegom s posla...

 

Nego i jedan i drugi imamo crasheve na desktop bez ikakvog errora, znas li mozda u cemu bi mogla biti kvaka ? iskljucili smo full screen, iskljucili smo overlay origina... ne znam kako to fixat

za komunikaciju koristimo discord...

 To jos vuku od dana kad je izasla igra... Neki od fixeva su bili smanjivanje postavki (pogotovo ako si stavio "texture streaming budget" na insane), disableanje overlaya, disableanje fullscreen optimizacije (udjes gdje si skinuo igru, desni klik na ikonicu od apexa i pod compatiblity), run as admin, reapir anticheata i iskljucivanje game moda u windowsima. Ako si na zadnjim nvidijinim driverima moguce da je i to problem jer su slampavi pa vrati 2-3 drivera unazad, ja sam na 451.67 i na ovim driverima mi je sve super, dok sam skinuo najnovije ja sam na primjer imao green screen u nekim trenutcima jedino u rustu kad brzo okrenem mis.

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Luka123 kaže...

What ?? Baš sam toxic player 

 

 

cvaja997 kaže...

Ajd, ja sam trebao report stisnut njemu koji me reportao, al eto, nisam tuži baba ko on. Sad nema veze što je on meni sve rekao...

 ma i meni su poslali prije 6 mjeseci, jer sam napisao damn loot goblin

15 godina
offline
Apex Legends

Ja retardiraniji cross play nisam vidio..

 

https://www.eurogamer.net/articles/apex-legends-cross-platform-add-friend-progression-6014

 

wow.. dakle sve ko i prije

ako igras na pcu nema sanse da igras protiv igraca na konzolama i obrnuto...

jedina opcija je da igras protiv nekog tko ima konzolu je ako si u timu s igracem koji je na konzoli...

 

next level lol...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

Ja retardiraniji cross play nisam vidio..

 

 

 Zašto, PS i Xbox fino igraju jedni protiv drugih bez da moraju trpiti mnoštvo cheatera na PC-u, a i ne igraju s kontrolerom protiv ljudi s miševima i tipkovnicama. CoD je pokazao što se dogodi kada staviš PC i konzole u crossplay, odmah su svi konzolaši tražili da im se isključi crossplay, što zbog prednosti koje imaju na PC-u što zbog ogromnog broja cheater i hackera koji su na toj platforim.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
16 godina
offline
Apex Legends

Mene ljudi reportali zbog nicknamea, i to balkanci jer mi je nickname Poppu_Shimmy.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Apex Legends
ukay1000 kaže...

Mene ljudi reportali zbog nicknamea, i to balkanci jer mi je nickname Poppu_Shimmy.

 da si ostavil ukay nebi te reportali... 

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Rhox kaže...
toxic kaže...

Ja retardiraniji cross play nisam vidio..

 

 

 Zašto, PS i Xbox fino igraju jedni protiv drugih bez da moraju trpiti mnoštvo cheatera na PC-u, a i ne igraju s kontrolerom protiv ljudi s miševima i tipkovnicama. CoD je pokazao što se dogodi kada staviš PC i konzole u crossplay, odmah su svi konzolaši tražili da im se isključi crossplay, što zbog prednosti koje imaju na PC-u što zbog ogromnog broja cheater i hackera koji su na toj platforim.

 cuj ima ih i na ps-u btw i to je dokazano... cak se i mnk smatra zabranjenim..

 

Okey ti je kada ljudi na ps4 igraju (koji imaju malo vise love ) s misom i tipkovnicom protiv tebe na gamepadau... sorry ali ovo je glupo...

Bnet: mNik987#2148
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends

Mamuti na livadi hodaju

Popu Šimi ukrali bicikl

 

Btw jel se može na PCu igrati s kontrolerom ali samo s konzolašima?

6 godina
offline
Apex Legends

Ne može. Kratko i jasno. Bez konzole ne možeš uć u konzolaški lobby.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends

Kak na PCu s đojom igrati protiv likova s đojom?

Nije fer da igram protiv miševa.

6 godina
offline
Apex Legends

Lijepo. Igraš protiv MNK ako imaš đoju na PCu. Konzole imaju svoj party.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends

MNK?

6 godina
offline
Apex Legends

Mouse and keyboard. 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Apex Legends

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

imam igru instaliranu na originu ,posto stize na steam htio bi je imat na njemu ali da je ponovno ne skidam ,

da li netko zna kako?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
ZeNGe_CRO-mt kaže...

imam igru instaliranu na originu ,posto stize na steam htio bi je imat na njemu ali da je ponovno ne skidam ,

da li netko zna kako?

 

 

 pa mislim da ćeš morati čekati da izađe na steam kad nitko ne može testirati, pošto igra nije ni izašla haha

13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Pa pojavila se jučer na steamu za preload

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Šteta, u season 7 će nerfat mojeg lika Caustic i moje oružje prowler. em su prowler stavili u Supply Drop em ga nisu buffali.

pričalo se o buffu L-star, neš su izmjenili, al meni sve što treba napraviti je prebaciti ga u SMG. 3x i 4x je beskoristan na njemu, daj  mi radije digital threat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 15:27 (bruno03).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Kakav će nerf biti na plinašu?
15 godina
offline
Re: Apex Legends
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Pa pojavila se jučer na steamu za preload

 preload, igra se i dalje ne može pokrenuti

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...
Kakav će nerf biti na plinašu?
  • Nox Gas Trap/Nox Gas Grenade: Legends no longer get a blurred vision effect while in the gas. Damage updated from 4-10 ticks of damage to 6-12 ticks of damage.

 

ovdje mozes vidjeti sve promjene

 

https://www.ea.com/games/apex-legends/news/ascension-patch-notes

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 18:02 (toxic).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
A damage je veći, nije to bolje?
Ionako ih plin uspori
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Kakvo je stanje s čiterima na PCu?
Btw loše je to što nema cross progression 😔
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

Ja nisam igrao 100 godina. Kad sam igrao igrao sam sa Bangalore, sad kad igra dolazi na Steam vratio bih se u igru malo. Koja su najbolja oružja sada? Ja sam obožavao R-301 Carbine dobar mi je bio i Spitfire te Mastiff Shotgun jel se to štogod mjenjalo, vidim na listi da nema tu puno novih oružja a nisam igrao godinu dana sigurno i Wingman je bio odličan pištolj R-99 je bio vrh ali vidim ubačen je sada u drop lol... Ova nova mapa što dolazi šta će biti sa starom? Igrat će se samo na novoj i to je to?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apex Legends

Samo prva dva tjednam onda se naizmjenicno mjenjaju. 1-2 sata jedna pa druga, s tim da ove sezone nece biti kings canyon u rotaciji(prva mapa)

6 godina
offline
Re: Apex Legends

R99 se vraća kao ground loot. Volt je bolji SMG, malo sporiji, ali više štete i manji recoil pattern. Prowler ide u CP. Mastiff je ground loot, bez shotgun bolta jako sporo puca. Treba ADS (ciljat niz nišan) kako bi se pelleti "stisnuli" (konzistentno 50+ damage dealt). Hemlok je bio broken, burst bez recoila, ludi damage. Sada će ga jako nerfat. Spitfire sporo puca. Buffan je recoil, staviš 2X optiku i doslovno samo tracking sa kakvih 50m. Triple take je bio jako jak, sada će ga nerfat malo. R301 je dobar. Flatline je meni bolji AR. Wingman je super ako možeš ciljat. Inače najteži weapon za koristit.
Edit: za ljubitelje pištolja, mozambique sada ima 4 shota. Ako netko nađe hammerpoint hopup, plavi štit ode sa 2 i onda imate još 2 za knock. Brutalno dobro, meni bolje od wingmana jer je lakše za koristit. Flatline+mozamb je bio moj najbolji kombo.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 14:26 (cvaja997).
14 godina
offline
Apex Legends

meni bi bilo bolje da su vratili peacekepper(umjesto mastiff), nego r99. Već imamo volt, dosta su slična oružja a neki će reć da je volt bolji čak i od nabrijane supply drop r99 verzije

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice