Overclock grafičkih kartica izdvojena tema

poruka: 577
|
čitano: 152.823
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
odjavljen
offline
Re: Overclock grafičkih kartica

Pokušaj s MSI Afterburner.

SkorvY
13 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica

isprika za pitanje ovdje, ali ne vidim tu temu nigdje, imam Evga X precision program, i zanima me ako netko zna kako da iz lijevog kuta pomakne u tom programu brzinu fana i ostale podatke u donji lijevi kut, jel postoji uopće ta opcija ?

ako bude trebalo mogu i slikat, uglanvom riječ je o tome da sma uključio neke stvari da mi pokazuje temperaturu GPU CPUa i taktove brzinu fana u igri, i to mi je u lijevo kutu tik pokraj profila od Diabla 3 što me nervira.

pa bih volio to prebacit u neki drugi kut, jel postoji ta opcija jer ja nikako ne mogu naći na youtubu da netko to objašnjava, hvala unaprijed.

EDIT: http://imgur.com/a/vGhNO

evo na što mislim, dakle ovo narančasto u kutu lijevo iznad, želim pomaknut lijevo dolje ili desno dolje-gore, kako da to napravim u programu Precision X jel ga koristi netko pa mi može dat savijet ?

može i na pp odgovor, hvala unaprijed.

i 5-3570K
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.4.2017 6:42 (GoodAngel).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Overclock grafičkih kartica

e ljudi ovako : prije nekih mjesec dana pisao sam u neku drugu temu kako nakon svakih pola sata igranja moran restartirat komp jer fps padne sa 250 na 80-90 ( csgo ) .  pa smo ja i jedan forumaš došli do zaključka da mi se clock na grafi ''ruši'' . grafa je gtx 560ti zotac. samo je core clock klokan sa 850mhz na 900mhz i to mi je dosta bilo jer u npr. igri H1Z1 sa tim clockom dobijem oko 20-ak frejmova. sve je bilo OK radilo s tim clockom par mjeseci dok se nije počelo rušit i stvarat low fps u igrama.   zna li neko kako- šta ?  i ima li tu pomoći ?

RAMPAGE
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica

Imam probleme sa FPS u igri PUBG , pa sam pokusao overclockati grafu Gigabyte GF GTX1050 Ti OC ,instalirao sam gigabyte xtreme gaming engine i kad kliknem OC mode i apply jednostavno loada par sec i nazad baca na gaming mode . Neznam u cemu je problem , jel nije graficka pogodna za overclock ? il je mozda problem u maticnoj il je procesor pre slabi??,

 

•AMD Ryzen 3 1200 AM4, 3.1Ghz, box cpu
•MSI B350M PRO-VDH, AM4, mATX
•Crucial DRAM 8GB DDR4 2666 MT/s (PC4-21300) CL19 SR x8 Unbuffered DIMM 288pin
•Gigabyte GF GTX1050 Ti OC, 4GB GDDR5
•Seagate HDD, 1TB, 7200rpm, SATA 6, 64M
•Fortron Hyper 500W, 80+ - .

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Overclock grafičkih kartica

Imam r7 240 karticu i želio bih ju overklokirat, no ne dopušta mi ići iznad postavki clocka koje sam namjestio u AMD softwareu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Overclock grafičkih kartica

Koristim tvornicki OC grafe na mislim 1980mhz a ona se boosta na prosjecnih 1950mhz.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Overclock grafičkih kartica

Trenutno držim 4. i 5. mjesto u svijetu u 3DMark Night raid benchu sa  RTX 2080 Super karticama. Shebali me intelovci sa njihovim visokim taktovima koji im daju bolji score.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice