Stripovi,ljubitelji stripova!

poruka: 85
|
čitano: 38.975
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Mnogi vi ste kao mali čitali stripove,a možda i sada!!!Ja čitam stripove Martin Mystere,genijalan strip,evo sad čitam Vrilova moć i kupio sam Martin Mystere Spektar,stvarno extra strip,svaka preporuka!!!

 

Razmjenite sa nama stripove koje čitate,koje stripove volite,itd,itd

 

(Samo za ljubitelje stripova)

(Isključivo za one koje neće pisat gluposti i otići daleko u {#})

 

 

 

harry
14 godina
protjeran
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!

Alan Ford no.1

Mirko i Slavko no.2

Zagor nr.3

 

Dog Dillan -> van svake konkurencije, za sve ljude.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Zagor, Tex Willer, Veliki Black, Mister No, Martin Mystere i Alan Ford su mi najdraži stripovi.

Pošto sam stara škola odrastao sam uz njih i pročitao sam ih na stotine. Zagor mi je ipak najomiljeniji od strip junaka.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!

martin mystere,alan ford....nathan never

13 godina
neaktivan
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Čitao sam neke Alan Ford,i Zagor,zanimljivi,isto mi je Martin Mystere zanimljiv,pun je zagonetki!

harry
15 godina
neaktivan
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Dylan Dog i Alan Ford !!!

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 22:20 (4ucker).
14 godina
neaktivan
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Alan Ford i Mickey Mouse su mi najbolji. {#}

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2010 12:58 (nidjo123).
15 godina
neaktivan
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

zagor,komandant mark i alan ford su meni najdraži {#}

Nulla e reale, tutto e lecito. Requiescat in pace
16 godina
online
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!
lzgr kaže...

zagor,komandant mark i alan ford su meni najdraži {#}

Napokon je neko spomenutl Komandanta Marka, a tu je i njegova druzina Blaf i Žalosna Sova legendaran trojac štemera na strani pravde.{#} Inace uz tu druzinu i Alan Ford mi je najomiljeniji, kaj drugo teško je nac originalniju i uvrnutiju družinu.{#}{#}

14 godina
odjavljen
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Kad se borim, neprijatelja nemam. by GRUNF

 

Alan Ford ROCKS.

 

(Dylan Dog isto jako dobar)

Pinky je zakon... ⇓ tu klikni :) I ♥ π
14 godina
protjeran
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!

Mirko i Slavko

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!

hm klasika je uvijek u modi... ali sam u zadnjih par godina zapustio jako domaće stripove i samo downloadam stripove s neta. teško sad pojasniti možda priče ali unatrag par godina od civil war marvelovog, hulkove odiseje u svemiru i povratka, trinity serijal batman superman i wonderwoman, trudio sam se pratiti i blackest night od marvela ali kad je došao brightest day sve otišlo na preveliki raspon koji preteško pohvatati. 15-20 superjunaka ima svoj strip i onda pratiti kak ose koji tie-in događa... imam original batman: killing joke, jedan epski trenutak u njihovoj povijesti gdje je također objašnjeno i (teoretsko) jokerovo podrijetlo. a sad sam kupio Ultimate iron man u algoritma, kao reboot priče i mogu reći da mi se jako svidjelo. 180 kn, debela knjižurina.

 

ako ima nekih koji naginju ovim ili ovakvim stripovima nek se jave, ja bi moga još par dana laprdati što sam pokušavao pratiti i što sve imam na hddu.

14 godina
neaktivan
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Alan Ford, Dylan Dog i Zagor FTW {#}

13 godina
neaktivan
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Odlična tema {#}Što se stripova tiče, najbolji stripovi su iz Zlatne serije i LMS-a.

 

Moja lista top 5 strip junaka {#} :

 

1. Zagor

 

2. Mister NO

 

3. Diabolik

 

4. Dylan Dog

 

5. Alan Ford

15 godina
neaktivan
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Alan Ford

Zagor

Tex Viller

15 godina
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Uf dosta sam ih pročito, a od najdražih bi redom išli ovako - Zagor, Alan Ford, Komadant Mark, Blek Stjena, Dylan dog, Tex.

 

Mister NO-a i Martin Mystere (valjda se ovako piše) sam znao ponekad pročitati.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
neaktivan
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Ova tema vraća me u prošlost,pa zato pohvala. Evo najviše sam volio :

 

 Alan Ford-Tko leti-vrijedi,tko vrijedi-leti, tko ne leti- ne vrijedi.

 Družina od vješala.

  Zagor,Veliki Blek,Tex Viler,Komandant Mark,Kapetan Miki (he he Salaso I smuk)Mister No,Ken Parker,Džudas,Martin Mysterie,Talični Tom,Modesti Blaise,Asterix i Obelix,Mandrak,Volio sam I Laso(vestern) pisane romane,

 

 

15 godina
protjeran
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!- Pozor! Oprez ! ! !

    ...opet neka zanimljiva tema… izgleda da ljudi osim svojih „društveno-asocijalnih mreža“, emitiranja sebe na nekoj cijevi gdje obavještavaju svekoliko međumrežno pučanstvo o bitnim stvarima poput svojih hemoroida preko svojih slikopisnih uradaka, slušanja obilje loše glazbe, buljenja u filmove iz one „šume za sveti blud“, igranja i zabavljanja sa krvožednim videoigrama…ipak, nalaze vremena za malo čitanja, pa i takve umjetnosti kao što je strip.

  ...naime, strip je nastao kao olakšavajuća okolnost za one ljude koji svojom inteligencijom ne mogu apsorbirati veliki broj podataka koji leže u debelim knjigama(te ih pretvoriti u informacije), pa su manje inteligentni ljudi izmislili strip, koji donosi puno slika, malo teksta. Tako da na primjer kada jedan ljubitelj stripa vidi onog duha iz Darkwoda (mračne šume) da izvuče svoju sjekiru primitivnog oblika i izgleda i prodere se iz sveg glasa: „ahrrrahhha“, to se ne bi uplašio, a kamoli zlikovci koji su se našli sa one strane zakona i morala. Kod takvog jednog čitatelja takvog uratka koji je prosječne inteligencije(mada se na forumu i dečkima iz ulice hvali da ima 178, nečega), taj nabildani  muškarac srednjih godina, sa malo gušćom frizurom na glavi u lijepim smeđim čizmicama, u plavim uskim pankerskim hlačicama, sa crvenom majicom bez rukava sa nekim čudnim simbolom na torzu, proizvodi takav učinak u njegovom mozgu da on(-čitatelj stripa), se jednostavno ne može osloboditi osjećaj „vječne zaljubljenosti“, koja traje do kraja života i prenosi se na slijedeći naraštaj, ako je isti muškoga roda, jer curice, ne čitaju Zagora, nego Dylan Doga, jer on u svakoj epizodi stripa ima seksualni snošaj sa suprotni spolom, a taj mračanjak Dylan to radi na takav način da to jednostavno bude „nježno silovanje“ ili pak snošaj bez falusa, a to kod curica najviše prolazi, jer one seks doživljavaju na jedan drugi način, nego muški perverzniji spol.

       Druga stvar, koja bode oči osim ovoga glupastog načina padanja na jeftine floskule o nekim junacima koji se bore protiv nepravde i zla u svijetu je podsvjesna manipulacija koja mlade ljude usmjerava na otupljenje prirodnog osjećaja protiv osnivanja obitelji, te usmjeravanja svog duhovnog rasta prema zdravom heteroseksualnom odnosu prema suprotnom spolu. Sve ovo navodim iz razloga što kada malo bolje promotrimo neke o tih junaka poput Zagora, vidimo da je on vječni neženja, te luta svijetom od Europe do Sjevernog pola sa jednom željom da se bori protiv zla, a samo malo boljim uvidom  kako on drži revolver oko pasa vidimo da takav način nošenja istoga, prilikom situacija koja zahtjeva brzo potezanje, ne bi preživio ni da na drugoj strani ima svog debeljuškastog prijatelja i vječnog suputnika  Chico, jer naime on nosi revolver naopačke, te mora sa suprotnom rukom izvlačiti isti iz futrole ili sa rukom koja se nalazi na strani futrole, ali onda mora okretati oružje u zraku da bude spremno za pucanje, te mu sve to uzima dragocjeno vrijeme, te na taj način Zagor postaje laka meta ljudima sa lošim refleksima poput kuhane kokoši ili pak nekog igrača koji igra velike mrežne strategije u realnom vremenu.

…problem je što se preko stripova, nadalje, ruši razina pismenosti u našoj vječnoj nam Domovini Hrvatskoj, jer većina današnje čitalačke publike dolazi iz boljševističkog nam režima „tamnice naroda“, gdje je hrvatski jezik bio ugrožen hegemonijom Gornjeg Milanovca, tako da i danas ljudi za zapovjednika Marka, kažu da je komadant, mada to nije dio naše terminologije kada govorimo o vojski, odnosno u dugu našeg jezika, koliko god „naši“ odnarođeni, anacionalni te petokolonaški jezikoslovci i priučeni novinari-sociolozi trekeljali drukačije.

    Najgora stvar od svega je problem sa upitnom moralnom vrijednošću takvih stripova, jer strip je to bolji što ima više pljački, ubijanja, silovanja, puškaranja, uništavanja te ostalih promocija u kojima se promiče zlo. Naravno, odmah će skočiti apologeti stripa koji će reći da se tu radi o borbi „protiv zla i nepravdi“, ali kao što znamo cilj nikad ne opravdava sredstvo, tako da možemo vidjeti Mirka i Slavka, kao „antifašiste“ koji se bore protiv mrskoga okupatora, te se pritom veliča totalitarna ideologija, što je nedopušteno u današnjem demokratskog društvu, mada povijest bilježi da je sedam slavnih ofenziva bilo sedam slavnih „bežanija“, gdje je moćni Wehrmacht imao ustvari vojne vježbe, ali je to družini poput „mirkove i slavkove“ izgledalo da netko njih napada, te da oni svojim terorističkim akcijama zadaju smrtne udarce okupatorima, mada je na primjer svaki njemački borac sa Istočnog fronta koji je preživio mogao posvjedočiti da je ova gerilska taktika „slavno“ nazvana „pokret otpora“ na Balkanu bilo ustvari škakljanje diva, sa drvenom zapaljenom šibicom. Znači pored ideološke manipulacije, imamo i povijesni revizionizam skupine koja sebe stavlja u središte povijesnog zbivanja, mada joj se mjesto nalazi na povijesnom smetlištu.


     Prodaja kukavičjeg jaja, mladim i nezrelim dušama koji nisi prozreli život, kakav on u istinu je, pa tko voli, neka izvoli, ali neka svoja povraćanja trulih jaja zadrže za sebe, da se poslije mogu vratiti onome što su povraćali.

Uvijek i sve za Hrvatsku, a našu jedinu i vječnu Hrvatsku ni za što - predsjednik i vrhovnik Republike Hrvatske dr. Franjo Tuđman
14 godina
odjavljen
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!- Pozor! Oprez !
Garfield-LŠ kaže..

  Ma ja jednog dana želim biti upravo kao ti.

 

P.S Jasno je napisano u prvoj poruci da nebude offtopic. Ja glasam za Alan Ford-a.

Can't Read Can't Read No He Can't Read My poker face
15 godina
protjeran
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!- Pozor! Oprez !

Dragi moj držim se ja teme, pa to je moje razmišljanje o stripu!

Uvijek i sve za Hrvatsku, a našu jedinu i vječnu Hrvatsku ni za što - predsjednik i vrhovnik Republike Hrvatske dr. Franjo Tuđman
14 godina
odjavljen
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!- Pozor! Oprez !
Garfield-LŠ kaže...

Dragi moj držim se ja teme, pa to je moje razmišljanje o stripu!

Ma ti uvijek imaš neka kavzisuperultreamegagigamafia2Blackops razmišlljanja ko Mentalist i soap_mc_tawish i svima tuces TD ko da te placaju za to.

Inace imam IQ 172 i volim stripove! Pa sto sad odama mi se smanjla inteligencija...

da se razumijemo 7. sam razred i kužim kvantu teoriju, teoriju relativnosti, hawkinga, programiram...itd...

Pinky je zakon... ⇓ tu klikni :) I ♥ π
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!- Pozor! Oprez !
Garfield-LŠ kaže...

    ...opet neka zanimljiva tema… izgleda da ljudi osim svojih „društveno-asocijalnih mreža“, emitiranja sebe na nekoj cijevi gdje obavještavaju svekoliko međumrežno pučanstvo o bitnim stvarima poput svojih hemoroida preko svojih slikopisnih uradaka, slušanja obilje loše glazbe, buljenja u filmove iz one „šume za sveti blud“, igranja i zabavljanja sa krvožednim videoigrama…ipak, nalaze vremena za malo čitanja, pa i takve umjetnosti kao što je strip.

  ...naime, strip je nastao kao olakšavajuća okolnost za one ljude koji svojom inteligencijom ne mogu apsorbirati veliki broj podataka koji leže u debelim knjigama(te ih pretvoriti u informacije), pa su manje inteligentni ljudi izmislili strip, koji donosi puno slika, malo teksta. Tako da na primjer kada jedan ljubitelj stripa vidi onog duha iz Darkwoda (mračne šume) da izvuče svoju sjekiru primitivnog oblika i izgleda i prodere se iz sveg glasa: „ahrrrahhha“, to se ne bi uplašio, a kamoli zlikovci koji su se našli sa one strane zakona i morala. Kod takvog jednog čitatelja takvog uratka koji je prosječne inteligencije(mada se na forumu i dečkima iz ulice hvali da ima 178, nečega), taj nabildani  muškarac srednjih godina, sa malo gušćom frizurom na glavi u lijepim smeđim čizmicama, u plavim uskim pankerskim hlačicama, sa crvenom majicom bez rukava sa nekim čudnim simbolom na torzu, proizvodi takav učinak u njegovom mozgu da on(-čitatelj stripa), se jednostavno ne može osloboditi osjećaj „vječne zaljubljenosti“, koja traje do kraja života i prenosi se na slijedeći naraštaj, ako je isti muškoga roda, jer curice, ne čitaju Zagora, nego Dylan Doga, jer on u svakoj epizodi stripa ima seksualni snošaj sa suprotni spolom, a taj mračanjak Dylan to radi na takav način da to jednostavno bude „nježno silovanje“ ili pak snošaj bez falusa, a to kod curica najviše prolazi, jer one seks doživljavaju na jedan drugi način, nego muški perverzniji spol.

...................

 

 

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2010 21:28 (nidjo123).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!- Pozor! Oprez !
Garfield-LŠ kaže...

    ...opet neka zanimljiva tema… izgleda da ljudi osim svojih „društveno-asocijalnih mreža“, emitiranja sebe na nekoj cijevi gdje obavještavaju svekoliko međumrežno pučanstvo o bitnim stvarima poput svojih hemoroida preko svojih slikopisnih uradaka, slušanja obilje loše glazbe, buljenja u filmove iz one „šume za sveti blud“, igranja i zabavljanja sa krvožednim videoigrama…ipak, nalaze vremena za malo čitanja, pa i takve umjetnosti kao što je strip.

  ...naime, strip je nastao kao olakšavajuća okolnost za one ljude koji svojom inteligencijom ne mogu apsorbirati veliki broj podataka koji leže u debelim knjigama(te ih pretvoriti u informacije), pa su manje inteligentni ljudi izmislili strip, koji donosi puno slika, malo teksta. Tako da na primjer kada jedan ljubitelj stripa vidi onog duha iz Darkwoda (mračne šume) da izvuče svoju sjekiru primitivnog oblika i izgleda i prodere se iz sveg glasa: „ahrrrahhha“, to se ne bi uplašio, a kamoli zlikovci koji su se našli sa one strane zakona i morala. Kod takvog jednog čitatelja takvog uratka koji je prosječne inteligencije(mada se na forumu i dečkima iz ulice hvali da ima 178, nečega), taj nabildani  muškarac srednjih godina, sa malo gušćom frizurom na glavi u lijepim smeđim čizmicama, u plavim uskim pankerskim hlačicama, sa crvenom majicom bez rukava sa nekim čudnim simbolom na torzu, proizvodi takav učinak u njegovom mozgu da on(-čitatelj stripa), se jednostavno ne može osloboditi osjećaj „vječne zaljubljenosti“, koja traje do kraja života i prenosi se na slijedeći naraštaj, ako je isti muškoga roda, jer curice, ne čitaju Zagora, nego Dylan Doga, jer on u svakoj epizodi stripa ima seksualni snošaj sa suprotni spolom, a taj mračanjak Dylan to radi na takav način da to jednostavno bude „nježno silovanje“ ili pak snošaj bez falusa, a to kod curica najviše prolazi, jer one seks doživljavaju na jedan drugi način, nego muški perverzniji spol.

       Druga stvar, koja bode oči osim ovoga glupastog načina padanja na jeftine floskule o nekim junacima koji se bore protiv nepravde i zla u svijetu je podsvjesna manipulacija koja mlade ljude usmjerava na otupljenje prirodnog osjećaja protiv osnivanja obitelji, te usmjeravanja svog duhovnog rasta prema zdravom heteroseksualnom odnosu prema suprotnom spolu. Sve ovo navodim iz razloga što kada malo bolje promotrimo neke o tih junaka poput Zagora, vidimo da je on vječni neženja, te luta svijetom od Europe do Sjevernog pola sa jednom željom da se bori protiv zla, a samo malo boljim uvidom  kako on drži revolver oko pasa vidimo da takav način nošenja istoga, prilikom situacija koja zahtjeva brzo potezanje, ne bi preživio ni da na drugoj strani ima svog debeljuškastog prijatelja i vječnog suputnika  Chico, jer naime on nosi revolver naopačke, te mora sa suprotnom rukom izvlačiti isti iz futrole ili sa rukom koja se nalazi na strani futrole, ali onda mora okretati oružje u zraku da bude spremno za pucanje, te mu sve to uzima dragocjeno vrijeme, te na taj način Zagor postaje laka meta ljudima sa lošim refleksima poput kuhane kokoši ili pak nekog igrača koji igra velike mrežne strategije u realnom vremenu.

…problem je što se preko stripova, nadalje, ruši razina pismenosti u našoj vječnoj nam Domovini Hrvatskoj, jer većina današnje čitalačke publike dolazi iz boljševističkog nam režima „tamnice naroda“, gdje je hrvatski jezik bio ugrožen hegemonijom Gornjeg Milanovca, tako da i danas ljudi za zapovjednika Marka, kažu da je komadant, mada to nije dio naše terminologije kada govorimo o vojski, odnosno u dugu našeg jezika, koliko god „naši“ odnarođeni, anacionalni te petokolonaški jezikoslovci i priučeni novinari-sociolozi trekeljali drukačije.

    Najgora stvar od svega je problem sa upitnom moralnom vrijednošću takvih stripova, jer strip je to bolji što ima više pljački, ubijanja, silovanja, puškaranja, uništavanja te ostalih promocija u kojima se promiče zlo. Naravno, odmah će skočiti apologeti stripa koji će reći da se tu radi o borbi „protiv zla i nepravdi“, ali kao što znamo cilj nikad ne opravdava sredstvo, tako da možemo vidjeti Mirka i Slavka, kao „antifašiste“ koji se bore protiv mrskoga okupatora, te se pritom veliča totalitarna ideologija, što je nedopušteno u današnjem demokratskog društvu, mada povijest bilježi da je sedam slavnih ofenziva bilo sedam slavnih „bežanija“, gdje je moćni Wehrmacht imao ustvari vojne vježbe, ali je to družini poput „mirkove i slavkove“ izgledalo da netko njih napada, te da oni svojim terorističkim akcijama zadaju smrtne udarce okupatorima, mada je na primjer svaki njemački borac sa Istočnog fronta koji je preživio mogao posvjedočiti da je ova gerilska taktika „slavno“ nazvana „pokret otpora“ na Balkanu bilo ustvari škakljanje diva, sa drvenom zapaljenom šibicom. Znači pored ideološke manipulacije, imamo i povijesni revizionizam skupine koja sebe stavlja u središte povijesnog zbivanja, mada joj se mjesto nalazi na povijesnom smetlištu.


     Prodaja kukavičjeg jaja, mladim i nezrelim dušama koji nisi prozreli život, kakav on u istinu je, pa tko voli, neka izvoli, ali neka svoja povraćanja trulih jaja zadrže za sebe, da se poslije mogu vratiti onome što su povraćali.

Ovaj se rodio s knjigom u rukama...{#}

15 godina
neaktivan
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!- Pozor! Oprez !
Garfield-LŠ kaže...

...

Jesi ti svjestan da ti nisi normalna osoba, na sve što je normalno tebi ne valja, kad je bila Metallica lupao si gluposti, dokle više?

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
15 godina
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!- Pozor! Oprez !
Garfield-LŠ kaže...

Dragi moj držim se ja teme, pa to je moje razmišljanje o stripu!

 Tvoje držanje teme je samo želja da izvrijeđaš sudionike ove teme. Ja ako ne volim neki dio umjetnosti neću pljuvati po njoj jer je mnoštvo stručnjaka oduševljeno time, što znači da postoje razlozi za to i to ću kao takvo i prihvatiti. Ne piše ništa o tebi u profilu ali si dovoljno o sebi rekao.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!- Pozor! Oprez !
Micek kaže...
Garfield-LŠ kaže...

Dragi moj držim se ja teme, pa to je moje razmišljanje o stripu!

 Tvoje držanje teme je samo želja da izvrijeđaš sudionike ove teme. Ja ako ne volim neki dio umjetnosti neću pljuvati po njoj jer je mnoštvo stručnjaka oduševljeno time, što znači da postoje razlozi za to i to ću kao takvo i prihvatiti. Ne piše ništa o tebi u profilu ali si dovoljno o sebi rekao.

On je dovoljno o sebi rekao već davno, stariji je i imam poštovanja prema starijima, no nekada jednostavno moraš izbaciti iz sebe ono što misliš... On je jako iskompleksirana osoba...

 

 

No nećemo u OT :P Rasprave o Zagoru i Bleku Steni nas čekaju! :D

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
14 godina
protjeran
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Citao sam Alan Forda, probao sam Zagora i Texa, ali to nije bilo to.

15 godina
offline
RE: Stripovi,ljubitelji stripova!- Pozor! Oprez !
Garfield-LŠ kaže...

   ...

Ja neznam kakva si ti osoba? Znaš li za zabavu? šalu? ili za bilo šta osim knjiga?

Govoriš nama kako stripovi, televizija, i ostali mediji ispiru mozak, a očito je tebi ispran i to od strane nekog vjerskog fanatika.

Ohladi malo, kreni gledati svijet na drugi način.

I onda ćeš shvatiti zašto nemaš prijatelja.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
neaktivan
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Imaš pravo, nisam pismen. Zapravo, ovo ne pišem ja nego moj prijatelj koji je pismeniji od mene. On, naravno

ne čita stripove i u slobodno vrijeme čita Rat i mir te se propituje koji je pravi smisao života i svrha ljudskoga postojanja.

Slažem se i u tome da ima previše silovanja, ubijanja, pljački, puškaranja i ostalih promocija zla. U pravom je svijetu mnogo bolje!
Ljudi se poštivaju i ne ubijaju se, svaki put kad se vide kažu si "Dobar dan!" i ne vade pištolje zbog besmislenih razloga te, ne daj Bože,

ne siluju nasumično odabranu sedamnaestogodišnjakinju iza grmlja.  Znate što, odo ja spaliti ovih petnaestak stripova koje imam i dijeliti

svijetu svoju ljubav koja će mi se uzvratiti. Hvala na prosvjetljenju, sada više neću zatvoren u podrumu čitati te ogavne čovjekove uratke.

16 godina
neaktivan
offline
Stripovi,ljubitelji stripova!

Svaka tema u kojoj Garfield posta, se u trenu pretvori u temu o njemu.

 

BTW ne čitam stripove :)

http://boards.4chan.org/b/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice