Skrill - prevara

poruka: 7
|
čitano: 4.472
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Skrill - prevara

Pozdrav,

dobio jučer sljedeći mail od Skrilla u kojem između ostalo piše da će mi naplatiti 15.071 kn!!!

Da li je već netko dobio takav mail i da li postoji opasnost da mi stvarno skinu navedeni iznos?

 

Puno hvala u naprijed

 

*******************************************************************************************

THIS IS AN AUTOMATED EMAIL - PLEASE DO NOT REPLY.

 

TO GET IN TOUCH WITH US PLEASE USE OUR CONTACT PAGE.

*******************************************************************************************

 

Dear...,

 

We constantly strive to provide the best service to our customers. We previously informed you that we therefore waive the monthly service fee for all non-business customers for the first 12 months of inactivity. Since this time period has now passed your account will be charged with 15.071 HRK on 25/12/2016. This is in accordance with our fee schedule that can be accessed at any time on the Skrill website. Start using your Skrill account today and you will again be entitled to the waiver and can continue to use our service for free.

 

As you already know having an account with Skrill gives you a whole range of benefits. You can shop and send money online without revealing your financial details. It could not be any safer and easier! You can also take advantage of the latest deals that retailers offer exclusively for Skrill customers. Simply visit our shopping directory or check out our latest promotion in your "my account" section.

 

Kind regards,

 

Your Skrill Team

 

*******************************

Stay safe.

 

Please note that Skrill and its representatives will never ask you to reveal your password by phone or by email. Please also ensure that you only enter your username and password on the genuine Skrill website at www.skrill.com. If you see anything suspicious please contact our Skrill Help Team.

*******************************

 

Copyright © Paysafe Group plc. All rights reserved. Skrill Limited (FRN: 900001) is authorised by the Financial Conduct Authority under the Electronic Money Regulations 2011 for the issuing of electronic money and payment instruments. Skrill is a registered trademark of Skrill Limited.

 

To ensure that Skrill emails reach your inbox, please add no-reply@email.skrill.com  to your email safe list.

AMD Athlon X2 7750+ Gigabyte MA78GM-S2H Gigabyte Ati Radeon 4670 512 mb 4 gb OCZ, Platinum XTC LG Flatron W2241S PSU Fortron 400W
13 godina
offline
Skrill - prevara

Nisam ovo koristio, ali ako ti je linkano sa računom u banci onda vjerojatno mogu.

 

Ak sam dobro skužio naplatiti će ti jer si godinu dana bio neaktivan, zašto onda ne kupiš nešto bezveze i platiš skrillom da ti se i dalje obnovi godina dana besplatnog korištenja?

 

Ili čekaj Božić i nadaj se najboljem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Skrill - prevara

Neće ti naplatit 15.070 kn već 15 kuna i 07 lipa. Ameri između dolara i centa koriste točku( kod nas je obrnuto). Naplatit će ti 2 eura za ne korištenje računa a tečaj euro kuna je trenutno 1eur= 7,532 što znači da je 2eur= 15, 065 kn.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Skrill - prevara

Ajde sad mi je lakše :)

Ali šta su stavili te tri znamenke nakon točke

Puno hvala

AMD Athlon X2 7750+ Gigabyte MA78GM-S2H Gigabyte Ati Radeon 4670 512 mb 4 gb OCZ, Platinum XTC LG Flatron W2241S PSU Fortron 400W
10 godina
offline
Re: Skrill - prevara

Zato jer posluju na treću decimalu. Npr sa PTC stranica možeš dobiti na račun dobiti 0.005$ pa ti onda napišu iznos do treće decimale. Bez brige radi se o standardnoj naknadi od 2 eura koju možeš izbjeći ako napraviš bilo kakvu transakciju.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Skrill - prevara

Hvala još jednom, uljepšao si meni i ženi vikend 

AMD Athlon X2 7750+ Gigabyte MA78GM-S2H Gigabyte Ati Radeon 4670 512 mb 4 gb OCZ, Platinum XTC LG Flatron W2241S PSU Fortron 400W
15 godina
neaktivan
offline
Skrill - prevara

Bježite od skrilla.. to su ništa drugo nego lopovi.. imao sam na računu 110 eura i nisam koristio račun godinu i nešto.. idem sad da ću prebaciti jer trebam nešto platiti kad na računu 1,78 eura.. oni su sa računa 28.9 i 28.10 skinuli po 50 eura nekog MERCHANT SERVICE FEE navodno zbog ne korištenja ravna.. ajde da ti skine 2 eura ali u dva mjeseca sve sa računa.. bez ikakve obavijesti i upozorenja.. moj savjet ne ostavljate novce na računu ili bolje izbjegavati Skrill..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice