Privatni torrent trackeri P&O izdvojena tema

poruka: 3.326
|
čitano: 1.068.242
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
16 godina
online
Re: Privatni torrent trackeri P&O
1samek kaže...

Pozdrav, može preporuka za neki dobar tracker za knjige/PDF? Trebala bi mi stručna literatura za grafički dizajn.

 BitMe.org

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

ako ima neko invite za torrent hr da mi prosljedi bio bih mu zahvalan..

15 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
DangerousB kaže...

ako ima neko invite za torrent hr da mi prosljedi bio bih mu zahvalan..

 Trenutno nitko nema inviteova za THR. 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
14 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
mind_challenge kaže...
DangerousB kaže...

ako ima neko invite za torrent hr da mi prosljedi bio bih mu zahvalan..

 Trenutno nitko nema inviteova za THR. 

 

 Nije to 100% tačno...

 

@DangerousB pošalji mi na pp minimalno 2 dokaza sa 2 privatna trackera i frišak speedtest svoje kućne konekcije

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
14 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Bok, ima netko neku preporuku za privatni tracker za TV serije preporuciti, da nije tesko upasti kao na btn
16 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
luka.miskovic kaže...
Bok, ima netko neku preporuku za privatni tracker za TV serije preporuciti, da nije tesko upasti kao na btn

 MoreThanTV

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

jel se razumije tko u irc? disaeblan sam na jednom trackeru a nemam pojma zasto, pa bi htio pristupiti njihovom irc za disableane ali neznam kako

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozdrav, zanima me koji su privatni tracker-i najbolji za TV Serije ako netko ima neki prijedlog, pošto me zanima dosta starijih serija kojih baš i nema svugdje za naći.

Zahvaljujem

15 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

moze li mi netko molim Vas  poslati invite kod za torrentHR??? Unaprijed hvala...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
sashx kaže...

moze li mi netko molim Vas  poslati invite kod za torrentHR??? Unaprijed hvala...

 100x spomenuto na zadnjih par stranica. Ali ako je toliki problem pogledat: THR JE UKINUO KUPNJU POZIVNICA KARMOM I NE ZNA SE DA LI ĆE I KAD BITI PONOVNO OMOGUĆENO.

 

EDIT: Da nadopišem ukoliko netko ne zna. Može se doći do pozivnica samo donacijom pravog novca.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2015 13:59 (axos).
14 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Antros kaže...

Pozdrav, zanima me koji su privatni tracker-i najbolji za TV Serije ako netko ima neki prijedlog, pošto me zanima dosta starijih serija kojih baš i nema svugdje za naći.

Zahvaljujem

 BTN i Freshon.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

pozdrav, izgubio sam svoj login za torrent hr i trebao bi inv, hvala unaprijed

 

sad vidio post iznad, sry

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2015 15:49 (1337Code_breaker).
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

jel ima koji tracker za e-learning (programiranje itd.)

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2015 23:12 (loky4i4).
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Otvorene registracije na HD-Space od prije 20-ak minuta povodom Božića, ne znam do kada.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
9 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

HD-Bits otvorene rege.

10 godina
suspendiran
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
WalterWolf kaže...

HD-Bits otvorene rege.

 

hvala na informaciji. Registrirao sam se. 

 

Ovako, imam SeedBox s 3 TB mjesečnog uploadašto se nadam da je dovoljno? Mene zanima kako da ja "postavim" na rTorrent-u na svome seedboxu da mi na HD-Bits-u prikazuje koliko seedam...?

 

 

Edit:

Sorry, na ovom HD Bitsu nema skoro pa ništa :-) Odoh ja ča odande!

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2015 9:00 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
9 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozdrav, može preporuka za neki dobar tracker (bilo bi lijepo da ima dosta ebook materijala i tutorijala i edukativnog sadržaja),

ukoliko treba seedbox i njega bi isto uzeo, ali nisam baš informiran kako se s njime rukuje. Hvala!

15 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O
Ima li tko invite kod za crnu berzu ?
Samobor je lepa varoš
12 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Baldric kaže...

Pozdrav, može preporuka za neki dobar tracker (bilo bi lijepo da ima dosta ebook materijala i tutorijala i edukativnog sadržaja),

ukoliko treba seedbox i njega bi isto uzeo, ali nisam baš informiran kako se s njime rukuje. Hvala!

http://elbitz.net/signup.php

 

Ovo ti je otvoreno ali nije lako držati ratio,i nema freeleech. 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
8 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

NOVI EXYU TORRENT TRACKER

 

WWW.BALKANULTIMATE.NET

 

REGISTRACIJE SU OTVORENE

15 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozdrav, neka dobra duša sa Bitme pozivnicom? ili barem savjetom kako doci do nje?

15 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

može preporuka ako je što otvoreno za registraciju a da je edukativnog sadržaja, konkretno videotel(za pomorce) ili tako nešto alično.

zahvaljujem

kayser soze
13 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Jel sve u redu sa balkanelite? Zaboravio sam lozinku otisao na recovery ali nikako da dobijem mail od njih :)

14 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
yaga01 kaže...

Jel sve u redu sa balkanelite? Zaboravio sam lozinku otisao na recovery ali nikako da dobijem mail od njih :)

 Što se tiče logina trenutno radi, da li je jutros radilo i u mene, ne znam

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
9 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Pozdrav!
Već godinu i nešto imam praksu seedanja svakog torrenta koji skinem do omjera 1/10 (dl/ul).
Htio bih se pridružiti nekom domaćem torrent trackeru.
Može li me netko savjetovati preko pm u vezi osnovnih stvari za početak i preporučiti dotični?

Hvala! :)
12 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Probaj sa BE...otvorene su ti registracije :)

http://balkanelite.org

13 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Zna netko dobar tracker za tutoriale s teamtreehouse i lynda.com.

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

CroBytes organizira nagradnu igru za svoje korisnike - nagrada za prvo mjesto je Kingston HyperX Fury 240 GB SSD pa nemojte propustiti priliku da ga osvojite

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Imam vise pozivnica za CroBytes

 

14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozdrav,

 

Zna li iko koliko ti torrent na IPT-u može stat na onoj listi prije nego dobijeŠ H&R?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice