Poslovi za maloljetnike

poruka: 39
|
čitano: 44.133
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Poslovi za maloljetnike

Evo meni vec dozlogrdilo zicat pare od staraca za svaku sitnicu.Pa sam se odlucio da malo potrazim poslove za maloljetnike.Dakle uskoro cu 16 god i zanimaju me poslovi koje bi mogao obavljati.

Mislim nesto preko ljeta raditi ali mogo bi i tijekom sk. godine raditi ako nije nesto zahtjevno i da ne oduzima previse vremena.

Znaimaju me vasa iskustva (kad ste bili mladi gdje ste radili,itd.) i ponuda poslova (prvenstveno u Rijeci,Viskovo).

Don't drink and drive just smoke and fly !!!!! // http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
15 godina
offline
Poslovi za maloljetnike

metlice,duhan,kopanje vinograda,paprike itd.ovisi iz kojeg si dijela drzave

15 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Pa kod mene možeš prati auta,cjepati drva i ako si kompjuteraš sređivati ljudima kompjutere.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
14 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Mozes radit na benzinskoj pumpi preko ljeta.. Moj frend je tako dnevno zaradio i do 400Kn.. Pa ove godine idem i ja s njim radit..

http://www.speedtest.net/result/785760360.png
14 godina
protjeran
offline
Poslovi za maloljetnike

Hmm ne cini se lose.A gdje se treba prijaviti za peraca vjetrobranskih stakala na Ininim postajama?

To sa popravljanjem kompova isto nije lose ali mislim da me niko ne bi svacao ozbiljno.

Don't drink and drive just smoke and fly !!!!! // http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
15 godina
protjeran
offline
Poslovi za maloljetnike

Evo i mene zanima gdje bi se moglo sa 17 godina raditi preko ljeta u Rijeci? Neki posao da se isplati... Spominju neki rad na benzinskoj. Kako se tamo prijaviti, što je potrebno itd...?

http://zekidagames.webs.com /// http://www.youtube.com/user/ZeKiDaGames
14 godina
protjeran
offline
RE: Poslovi za maloljetnike
APazinjan kaže...

Evo i mene zanima gdje bi se moglo sa 17 godina raditi preko ljeta u Rijeci? Neki posao da se isplati... Spominju neki rad na benzinskoj. Kako se tamo prijaviti, što je potrebno itd...?

Ja se dogovorio s frendom da idem na ljeto raditi.Oko mjesec i pol dana na benzinskoj.Kolko sam cuo moram otici tamo i prijavite se pa ce oni reci da li je slobodno ili je vec neko zauzeo.

Jedan drugi frend radio je oko mjesec dana na jednoj ne bas puno prometnoj benzinskoj i zaradio oko 2100 kn.

Don't drink and drive just smoke and fly !!!!! // http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
14 godina
protjeran
offline
Poslovi za maloljetnike

Ja se malo raspito i necini mi se losa ova usluga doma mladih u rijeci pri pomoci u zaposljavanju maloljetnika.Tu pogledajte place za poslove.

Ima li ko iskustva s ovakvim nacinom zaposljavanja?

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
14 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Ljudi jel itko zna di se može naći posao u zagrebu i njegovoj okolici?

17 mi je godina tek.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
14 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Može, reci di da se prijavim.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
14 godina
neaktivan
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
Slash 666 kaže...

Ljudi jel itko zna di se može naći posao u zagrebu i njegovoj okolici?

17 mi je godina tek.

Ucenicki servis? 

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Prijavio sam se u 2, i nijedan ne nudi poslove, samo sređuju uplate.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
14 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

a jbg onda, probaj nac nesto na crno {#}

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Ako itko ima nešto, neka se slobodno javi na PM ili tu.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
13 godina
neaktivan
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
Slash 666 kaže...

Ako itko ima nešto, neka se slobodno javi na PM ili tu.

probaj otići na sezunu dole na more... ja sam gledao neke poslove tipa: iznajmljivanje ležaljki, suncobrana itd,- 200 kn radiš od 8 ujutro do 4 poslijepodne

ili možda konobarenje ili prodaja sladoleda... sad su ti takvi poslovi aktivni dole na moru, a može se i dobro zaraditi... ja isto tražim posao, pa ću vidjeti u učeničkom servisu , ako ništa ne nađem pičim na more :D

Svatko želi biti netko; nitko ne želi raditi na tome. R.I.P. EP 24.6.2011
14 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Problem je u tome, što da bih otišao na more, trebam novce :D

U kojem si učeničkom servisu?

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
13 godina
neaktivan
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
Slash 666 kaže...

Problem je u tome, što da bih otišao na more, trebam novce :D

U kojem si učeničkom servisu?

što se tiče učeničkog servisa to idem sutra srediti... trenutno nisam niti u jednom... pa gle za more ti treba nekih 200- tinjak kuna za kartu ( zavisi di nađeš posao) i još nekih 100 kn za prvu ruku... kad budeš tražio posao gledaj sa smještajem i hranom te da ti plačaju dnevnice... al onda nemoj svaki dan potrošit lovu neg čuvaj {#}

Svatko želi biti netko; nitko ne želi raditi na tome. R.I.P. EP 24.6.2011
14 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Ja sam ispunio formular za raditi u Konzumu na Krku, i rekla je da će me nazvat kada stigne potvrda iz Zagreba.

 

Pošto je već prošlo dosta vremena, sumnjam da će uopće zvati. {#}

 

 

 

Jel' itko od vas radio kada u Konzumu? Neka mi malo opiše kakvi su to poslovi (vjerovatno nešto sa slaganjem robe i sl.).

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
13 godina
neaktivan
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
ilija2010lukic kaže...
Slash 666 kaže...

Ako itko ima nešto, neka se slobodno javi na PM ili tu.

probaj otići na sezunu dole na more... ja sam gledao neke poslove tipa: iznajmljivanje ležaljki, suncobrana itd,- 200 kn radiš od 8 ujutro do 4 poslijepodne

ili možda konobarenje ili prodaja sladoleda... sad su ti takvi poslovi aktivni dole na moru, a može se i dobro zaraditi... ja isto tražim posao, pa ću vidjeti u učeničkom servisu , ako ništa ne nađem pičim na more :D

E, da samo ti tako razmišljaš, i u dalmaciji ima maloljetnika željnih za poslom. :)

Al stvarno, sad ti je već kasno ako planiraš ići tražiti posao, ako nešto nađeš, to će vjerovatno biti onako 5-6 dana. Svjedno sretno u potrazi.

Zeppe :D
14 godina
protjeran
offline
Re: Poslovi za maloljetnike

Nudim posao za maloljetnice... {#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Ja sleđa mogu proć pod jednu, reci šta nudiš.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
13 godina
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
Perkan777 kaže...

Evo meni vec dozlogrdilo zicat pare od staraca za svaku sitnicu.Pa sam se odlucio da malo potrazim poslove za maloljetnike.Dakle uskoro cu 16 god i zanimaju me poslovi koje bi mogao obavljati.

Mislim nesto preko ljeta raditi ali mogo bi i tijekom sk. godine raditi ako nije nesto zahtjevno i da ne oduzima previse vremena.

Znaimaju me vasa iskustva (kad ste bili mladi gdje ste radili,itd.) i ponuda poslova (prvenstveno u Rijeci,Viskovo).

Dok sam bio srednjoškolac, sredio sam si posao u blizini mjesta stanovanja u dogovoru sa direktorima firme, obzirom im je trebala mlada fizikalna snaga, a plaćanje je bilo preko student servisa, bez poreza i ostalih gluposti, tako da ako postoji neka sličnost, vrijedi pokušat, zarade su ako kompariramo onda i danas bile oko barem 4.000,00 kuna, a ako si mogao raditi i prekovremeno, mogao sam zaraditi i do 8.000,00.

Sada, postavlja se pitanje, koliko si za kakav rad,osobno sam uvijek preferirao dobar i zdrav fizički rad, iz nekoliko razloga, a 1 je; naučiš poštivati rad i muku drugih i uočiš koliko je školovanje važno u životu, 2 uz tolike fizičke napore, prvo otvrdneš, ožilaviš, niti ne primjetiš tako se razjačaš, skorom bolje od teretane, 3 u svakom novom poslu, upoznaješ i nove ljude, tko zna kada ćeš ti nekom zatrebat i kada će netko tebi zatrebat, tako da s poslom preko ljeta se nije za šaliti, a ono na benziskim pumpama, tu su cure 12000% u prednosti, neka se ne nađu uvrijeđene, ali zna se zbog čega, i da, tringelt ti danas baš i nije Bog zna kakav, i tu je recesija zarovala ooOOoopako, na žalost  {#}!

  Kako god odlučio i zaradio koju kintu, želim ti uspjeha u ljtnom delu {#}!

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Najbolji su vam poslovi kod rodbine, npr kumovi, stričevi itd. Teško da će vas zezniti za lovu, uglavnom plate više nego što si ustvari zaradio, ne daju ti baš teške poslove. Naravno to ne vrijedi ako imate pacjente u obitelji :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2011 11:34 (Dkc).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
Dkc kaže...

Najbolji su vam poslovi kod rodbine, npr kumovi, stričevi itd. Teško da će vas zezniti za lovu, uglavnom plate više nego što si ustvari zaradio, ne daju ti baš teške poslove.

  Tako je!

 

Blago nama što imamo takvu rodbinu {#}

http://androoolog.blogspot.com/
14 godina
protjeran
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
ATJLučko kaže...

osobno sam uvijek preferirao dobar i zdrav fizički rad, iz nekoliko razloga, a 1 je; naučiš poštivati rad i muku drugih i uočiš koliko je školovanje važno u životu

 

Dakle, ti si sa svojih 17 godina krenuo u nabavku posla s mislju vodiljom Sad cu ja nauciti postivati muku i rad drugih i nauciti koliko je skolovanje vazno?

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
Mentalist kaže...
ATJLučko kaže...

osobno sam uvijek preferirao dobar i zdrav fizički rad, iz nekoliko razloga, a 1 je; naučiš poštivati rad i muku drugih i uočiš koliko je školovanje važno u životu

 

Dakle, ti si sa svojih 17 godina krenuo u nabavku posla s mislju vodiljom Sad cu ja nauciti postivati muku i rad drugih i nauciti koliko je skolovanje vazno?

  Ne, to je naučio kroz rad. U nabavku posla je krenuo (valjda) s mišlju: "Treba mi lova"

http://androoolog.blogspot.com/
13 godina
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
Mentalist kaže...
ATJLučko kaže...

osobno sam uvijek preferirao dobar i zdrav fizički rad, iz nekoliko razloga, a 1 je; naučiš poštivati rad i muku drugih i uočiš koliko je školovanje važno u životu

 

Dakle, ti si sa svojih 17 godina krenuo u nabavku posla s mislju vodiljom Sad cu ja nauciti postivati muku i rad drugih i nauciti koliko je skolovanje vazno?

Dečkac, to što sam ja i kada naučio, gle, to ti je bilo tamo negdje od 1982 prema 1990, kada sam se malo odlučio i otišao igrati se rata, dočim za tebe stvarno ne znam, ti si totalna mi nepoznanica što si i kada radio, pa ako nemaš potrebe neke stvari učiti, zaraditi, priškrbiti sebi i svojima ne teži način, na vlastitoj koži, ima nas koji su kroz onu umjetnu tvorevinu do 1990 morali, teško i krvavo {#}!

ATJ Lučko
14 godina
protjeran
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
ATJLučko kaže...

Dečkac, to što sam ja i kada naučio, gle, to ti je bilo tamo negdje od 1982 prema 1990, kada sam se malo odlučio i otišao igrati se rata, dočim za tebe stvarno ne znam, ti si totalna mi nepoznanica što si i kada radio, pa ako nemaš potrebe neke stvari učiti, zaraditi, priškrbiti sebi i svojima ne teži način, na vlastitoj koži, ima nas koji su kroz onu umjetnu tvorevinu do 1990 morali, teško i krvavo {#}!

 

U umjetnoj tvorevini je skolovanje bilo dzaba i za sve... Sve sto si morao je uciti. Nemoj mi prodavati price.

 

Sve moje tetke i tata s tatine strane su zavrsili fakultet, a zivjeli su u stanu koje je velicine moje sobe i sestrine skupa (u ovoj kuci).

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Poslovi za maloljetnike

Pre nego sto pocnete spamati i vredati se znajte da vas budno motrim.

Jedna ruka mi je na kartonima

 

 

There's no device known to mankind that will prevent people from being idiots
13 godina
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
Mentalist kaže...
ATJLučko kaže...

Dečkac, to što sam ja i kada naučio, gle, to ti je bilo tamo negdje od 1982 prema 1990, kada sam se malo odlučio i otišao igrati se rata, dočim za tebe stvarno ne znam, ti si totalna mi nepoznanica što si i kada radio, pa ako nemaš potrebe neke stvari učiti, zaraditi, priškrbiti sebi i svojima ne teži način, na vlastitoj koži, ima nas koji su kroz onu umjetnu tvorevinu do 1990 morali, teško i krvavo {#}!

 

U umjetnoj tvorevini je skolovanje bilo dzaba i za sve... Sve sto si morao je uciti. Nemoj mi prodavati price.

 

Sve moje tetke i tata s tatine strane su zavrsili fakultet, a zivjeli su u stanu koje je velicine moje sobe i sestrine skupa (u ovoj kuci).

Možda je i bilo mukte, ali po kojem ključu i po kojoj cijeni, dočim su djeca političara škole završavali i onda privatne vani {#}!

Lazarus Long kaže...

Pre nego sto pocnete spamati i vredati se znajte da vas budno motrim.

Jedna ruka mi je na kartonima

 

 

Dobar ujutar gospodine LL, još jednom čestitke na izboru, i da, drago mi je znati da ste vrijedni, ali nemoj sada kada je počelo ljeto, za karoniranje ima jesen, zima, bolje da se dijele oni kartoni pive, radlera ili nečeg desetog {#}!

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice