Odvest malu na sljeme

poruka: 61
|
čitano: 9.701
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
Da ćorka u šumi :)))
A ono zaključani u autu i panično osluškuju kaj se to čulo, ne vide ništa od mrakače, zatamnjenih i zamagljenih stakala, laganini panika i pomisao na film 'pogrešno skretanje', sve skupa recept za katastrofu bez umočaja i brzinsko povlačenje na rezervni položaj negdje bliže doma :))))
11 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
picajzla0707 kaže...
Da ćorka u šumi :)))
A ono zaključani u autu i panično osluškuju kaj se to čulo, ne vide ništa od mrakače, zatamnjenih i zamagljenih stakala, laganini panika i pomisao na film 'pogrešno skretanje', sve skupa recept za katastrofu bez umočaja i brzinsko povlačenje na rezervni položaj negdje bliže doma :))))

 

pih, ja kad sam bio u tim godinama i kad malu odvezem iz diskača u neki mračni ćošak moglo je šuškat šta god i tko god je htio ja ne stajem 

14 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
ibme74 kaže...
picajzla0707 kaže...
Da ćorka u šumi :)))
A ono zaključani u autu i panično osluškuju kaj se to čulo, ne vide ništa od mrakače, zatamnjenih i zamagljenih stakala, laganini panika i pomisao na film 'pogrešno skretanje', sve skupa recept za katastrofu bez umočaja i brzinsko povlačenje na rezervni položaj negdje bliže doma :))))

 

pih, ja kad sam bio u tim godinama i kad malu odvezem iz diskača u neki mračni ćošak moglo je šuškat šta god i tko god je htio ja ne stajem 

 šta rambo nož, sekirče u prtljažniku, dekica u autu, jer kak mi je jedna teta objasnila:

 

svaki auto je dobar za ševu - u svaki stane dekica, a kad imaš auto, ni šumica nije daleko...

 

uz to ak neko šušne, uvijek možeš pitati da se pridruži....

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
Vi dečki pričate o čistoj mehanici, nečem kaj traje par minuta i ondak nju voziš mado, a ti na pivce. Ljubavnik je pak štel romantiku, zvjezde, cvrčci, pa malo pjezde, pa opet zvjezde i cvrčci... pa tak cijelu noć :)))
11 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
picajzla0707 kaže...
Vi dečki pričate o čistoj mehanici, nečem kaj traje par minuta i ondak nju voziš mado, a ti na pivce. Ljubavnik je pak štel romantiku, zvjezde, cvrčci, pa malo pjezde, pa opet zvjezde i cvrčci... pa tak cijelu noć :)))

 

biće daje u novoj vezi 

16 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
Stric_Jura kaže...

svaki auto je dobar za ševu - u svaki stane dekica, a kad imaš auto, ni šumica nije daleko...

 

uz to ak neko šušne, uvijek možeš pitati da se pridruži....

 Nije baš tak. Smart je premali. Ali eto čovjek ima tatin obiteljski suv, pa bude mjesta. 
Što se sljemena tiče, Ja sam odradio jednom na tomislavovom domu. Neznam dali je sad otvoren. Bilo je kolko se sjećam 512 kuna noćenje. NIje big dil za nekog sa autom od 70k. 
Ajd da budem konkretniji, ovo je uobičajeni fukodrom. https://goo.gl/maps/nPgacngcmTQCVCGC9
Ali imaš gomilu staza koje se račvaju od glavnog puta pa možeš prošvrljati autom. Još bolje, biciklom, koji dan ranije. 
recimo i ovo je lijepa pozicija:
https://goo.gl/maps/Ex9kiJ2xdNX9BqJU8

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
7 godina
protjeran
offline
Odvest malu na sljeme

Ja sam stalno po sumi i planinama, i vjeruj mi, ne zelis spavat u automobilu.

 

Ako zelis dozivjeti izlazak sunca, onda se to radi tako da pjesacis nocu do vrha,

i docekas izlazak sunca na vrhu, te se spustis pjeske natrag do parkiralista.

 

Jest 3-5h avantura, ali je vrh.

 

Druga opcija je da poneses sator, i postavis ga kako spada, u njemu prenocis i ujutro sat prije izlaska sunca,

odpjesacis do vrha.

 

Sve drugo su seks-avanture i nemaju veze s prirodom. Karacit se mozete gdje hocete, u krevetu je najbolje,

sto god drugi rekli. Nema bolje nego na toplom i mekanom, nikakav stiskavac u automobilu, za nike pare.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
14 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
overhaul kaže...
Stric_Jura kaže...

svaki auto je dobar za ševu - u svaki stane dekica, a kad imaš auto, ni šumica nije daleko...

 

uz to ak neko šušne, uvijek možeš pitati da se pridruži....

 Nije baš tak. Smart je premali. Ali eto čovjek ima tatin obiteljski suv, pa bude mjesta. 
Što se sljemena tiče, Ja sam odradio jednom na tomislavovom domu. Neznam dali je sad otvoren. Bilo je kolko se sjećam 512 kuna noćenje. NIje big dil za nekog sa autom od 70k. 
Ajd da budem konkretniji, ovo je uobičajeni fukodrom. https://goo.gl/maps/nPgacngcmTQCVCGC9
Ali imaš gomilu staza koje se račvaju od glavnog puta pa možeš prošvrljati autom. Još bolje, biciklom, koji dan ranije. 
recimo i ovo je lijepa pozicija:
https://goo.gl/maps/Ex9kiJ2xdNX9BqJU8

 kaj u Smart ne stane dekica...?

 

pa put šumice, pa dekica na travicu...

 

jel si i ti neka metroseksualna pahuljica, pa ne moš' mrčit' vani ?

 

pa valjda nam je evolucija dala rutava leđa s nekim razlogom ?!?

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Odvest malu na sljeme

7 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
picajzla0707 kaže...
Vi dečki pričate o čistoj mehanici, nečem kaj traje par minuta i ondak nju voziš mado, a ti na pivce. Ljubavnik je pak štel romantiku, zvjezde, cvrčci, pa malo pjezde, pa opet zvjezde i cvrčci... pa tak cijelu noć :)))

A ono inspiraciju sam dobio gledajuci ovaj video

 

 

 

Iako na prvu izgleda kao da je lik teski simp, ubiti je cute thing to do eh eh

 

Sad tek vidim kolko ljudi s ovog foruma su teske jebacine al ono jbt led pa nismo mi muski zivotinje, mozemo se valjda kontrolirat...

6 godina
protjeran
offline
Re: Odvest malu na sljeme
domi321 kaže...

Ovak, htio bi malicku odvest na sljeme i tamo prenocit u autu.

Imam SUV ....

gadno je i ako ona ima SUVU. 

ponesi vazeljin.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
9 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme

...kakav klikbejt...tata#volvo#mala#sljeme

7 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
ZGamer kaže...

...kakav klikbejt...tata#volvo#mala#sljeme

 Od kud znas da vozim volva???

 

Netko nam stalka, nije ti to dobro...

6 godina
offline
Odvest malu na sljeme

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
Odvest malu na sljeme

Tak da se zna, od nedavno odvest malu na Sljeme znači "ja i mala idemo na Sljemensku provaliju".

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Odvest malu na sljeme
Brah that's gay
10 godina
offline
Odvest malu na sljeme

Uzmite trip, dekicu i vode i zapalite na jezero u Fužine. Tamo nakon bauljanja po šumi u krug, ima jedna plaža sa improviziranom klupicom od srušenog stabla a iza toga šuma i šuma. Jedna od boljih karačina na svježem zraku

 

Sam, tamo se stvarno čuvajte medvjeda. Reko mi je šofer koji nam dovozi drvnu građu da su našli polupojedenog imigranta, negdje prema Liču, valjda jedan od onih kaj se razbole pa ostanu na kraju krda. 

 

I čuvajte se imigranata, pogotovo ako imaš dlakavu guzicu da te ne zamjene za kozu pa da na kraju ti budeš jeben. 

 

Možda bolje da vas medvjed pojede? 

 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
protjeran
offline
Re: Odvest malu na sljeme
gocc01 kaže...

I čuvajte se imigranata, pogotovo ako imaš dlakavu guzicu da te ne zamjene za kozu pa da na kraju ti budeš jeben. 

 Humor na razini osmoljetke.

ukrućena goropadnica
10 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
Mary Sue kaže...
gocc01 kaže...

I čuvajte se imigranata, pogotovo ako imaš dlakavu guzicu da te ne zamjene za kozu pa da na kraju ti budeš jeben. 

 Humor na razini osmoljetke.

 

Zar se ne uklapa u temu?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
protjeran
offline
Re: Odvest malu na sljeme
gocc01 kaže...

 Zar se ne uklapa u temu?

 Ksenofobija se uklapa samo u HDZ-ove izborne programe.

ukrućena goropadnica
5 godina
protjeran
offline
Odvest malu na sljeme

Lijepo je znati da se i dan danas to radi, neka neke stvari ostanu imune na utjecaj tehnologije...

10 godina
offline
Odvest malu na sljeme

Ako mi čovjek kojeg znam već 10 godina kaže da se ljudi više ne usude navečer prošetati zbog najezde, da ih u 2 ujutro probude jer im rovaju po dvorištu, susjedu dvije kuće dalje provale u kuću dok je on na moru i poseru se nasred dnevnog boravka a wc napune limenkama, zapale vatru na podu spavaće sobe... A u grupama su po njih 10-20.. Kroz prozor kad padne mrak vidiš da su si zapalili vatru u šumi, griju se, žao ti ih je a kad dođeš drugi dan tamo smeća, boca, limenki vrećica kao da je bio festival od 1000 ljudi..

 

Nema to veze sa ksenofobijom.

 

Valjda si od onih koja bi ih dočekala raširenih ruku. 

 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
protjeran
offline
Re: Odvest malu na sljeme
gocc01 kaže...

Nema to veze sa ksenofobijom. 

 Recimo da ti ne vjerujem.

ukrućena goropadnica
10 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
Mary Sue kaže...
gocc01 kaže...

Nema to veze sa ksenofobijom. 

 Recimo da ti ne vjerujem.

 

Recimo da me to ne brine. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
10 godina
offline
Odvest malu na sljeme

 

 

@domi321

 

 

Možeš otići autom, negdje pored nekoga pl.doma, neku čistinu sa vozilom, neki parking, negdje jednostavno staneš uz cestu..... Ne možeš ići baš po gori, jer postoje rampe za pristup stazama koje su namjenjene za kretanje vozila (dovoljna širina).

 

BTW, tzv. Sljeme, odnosno Zagrebačka gora, nije baš nešto. To je više kao neka gradski park namjenjen raji koja se ne želi previše naprezati, a opet voli reći da je bila u prirodi.

U principu do svakog mjesta možeš doći sa automobilom, previše smeća, previše ljudi, šuma je devastirana, dobro da još nisu lunapark doveli na vrh Sljemena.

Zagrebačka gori ne trebaju tzv. Snježne kraljice, žičare, asfaltirane cesta, motorna vozila, itd....Kada sam razgovarao sa ovim što vode brigu oko održavanja Sljemena, znam da su se neki izletinici znali žalite na divlje svinje, na blato na planinarskim putevima, na srušena stabla koja bi trebalo betonirati, a staze valjda asfaltirati...

 

Najbolje da sam provjeriš raznorazne lokacije, odeš pa vidiš kako ti je tamo.... Ne trebaš baš vjerovati ovim stručnjacima opće prakse, koji su stručnjaci za seks, preživljavanje u prirodi, ljubitelji prirode koji ne razliku bukvu od graba i obrnuto...

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Odvest malu na sljeme

Na Sljemenu svakako ima laganih staza prikladnih za svakoga, ali ima i nešto zahtjevnijih staza, kao i dovoljno staza i površine da se nepripremljen izletnik može izgubiti ako ne pazi. Najopasnija planina je podcijenjena planina.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
protjeran
offline
Re: Odvest malu na sljeme
Mary Sue kaže...
gocc01 kaže...

 Zar se ne uklapa u temu?

 Ksenofobija se uklapa samo u HDZ-ove izborne programe.

 Ksenofobija je i kada mrziš jednu stranku, dakle sve ljude koji su njezini glasači, bio to HDZ ili SDP.

 

Glupih pitanja ima kao i glupih odgovora..

 

Glup primjer bi bio da postavim anketu ; volite li imigrante iz Sirije i okolice ?

Moguća dva odgovora su 

1. DA

2. NE

 

Što bi ti odgovorila ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
7 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
gocc01 kaže...

Uzmite trip, dekicu i vode i zapalite na jezero u Fužine. Tamo nakon bauljanja po šumi u krug, ima jedna plaža sa improviziranom klupicom od srušenog stabla a iza toga šuma i šuma. Jedna od boljih karačina na svježem zraku

 

Sam, tamo se stvarno čuvajte medvjeda. Reko mi je šofer koji nam dovozi drvnu građu da su našli polupojedenog imigranta, negdje prema Liču, valjda jedan od onih kaj se razbole pa ostanu na kraju krda. 

 

I čuvajte se imigranata, pogotovo ako imaš dlakavu guzicu da te ne zamjene za kozu pa da na kraju ti budeš jeben. 

 

Možda bolje da vas medvjed pojede? 

 

 

 

 Zadnji put kad sam bio u fuzinama jezero je presusilo ili ga oni ispumpavaju ne bi znao

10 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme
2.
10 godina
offline
Re: Odvest malu na sljeme

@MrBlc

 

Slažem se sa tobom generalno. Ali, 90% ekipe na Sljemenu je fejk.

Idem što dalje od tih utabanih staza, gdje ljudima treba do vrha 3h.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice