Najstrasnija prica svih vremena - "The Magic"

poruka: 36
|
čitano: 17.418
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Najstrasnija prica svih vremena - "The Magic"

Pa ne kužim kako možeš dožvjeti šok od imaginarnog pisma? Razumio bih da mi mama pošalje pismo - grom ti spržio komp. Tada bi bilo šoka, ali ovako... Ne kužim. Morat ću pročitati :)

http://steam-expo.com/ But, you won't find love in a, won't find love in a hole. It takes more than fucking someone to keep yourself warm.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najstrasnija prica svih vremena - "The Magic"
Deus ex machina kaže...
@sizgoreo

kakvog tocno hoaxanja? {#} napisao sam da je prica jedna od najstrasnijih svih vremena, i da su reakcije svakojake :-P Sve ono u vezi vlastite odgovornosti - ne da mi se da neki klinjo sa aritmijom i beskonacnom vjerom u boga nem... svemogucega dobije infarkt, pa navali na mene.

pa ne znam kakvog hoaxa, još nisam pročitao ali mi priča smrdi na hoax po opisu, dakle nagovor čovjeka da se uplaši bez nekog stvarnog razloga za plašenje a tome doprinosi i uvod koji je izrazito ozbiljan i priprema čovjeka na nešto užasno... po nekoj novovjekoj definiciji bi kompletan sustav vjerovanja, religioznosti svrstao u hoax i to ne samo radi plašenja vječnim mukama već i radi konstantnog spamanja iz raznoraznih božjih ustanova...

 

btw. bili su zabavni emotikoni šale i šegačenja u điru, a ti prelaziš na namrštene, čemu to?

autori koje ignoriram: Sinatra, Ezio, alen-c, Viator, Talalej
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2011 22:55 ((s)izgoreo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najstrasnija prica svih vremena - "The Magic"
(s)izgoreo kaže...
pa ne znam kakvog hoaxa, još nisam pročitao ali mi priča smrdi na hoax po opisu, dakle nagovor čovjeka da se uplaši bez nekog stvarnog razloga za plašenje a tome doprinosi i uvod koji je izrazito ozbiljan i priprema čovjeka na nešto užasno... po nekoj novovjekoj definiciji bi kompletan sustav vjerovanja, religioznosti svrstao u hoax i to ne samo radi plašenja vječnim mukama već i radi konstantnog spamanja iz raznoraznih božjih ustanova...

btw. bili su zabavni emotikoni šale i šegačenja u điru, a ti prelaziš na namrštene, čemu to?

Gle ga, uvrijedio se :D

Pa znas da ja nikad ne koristim ikone kad sam namrsten ;-) :-D

A i ono, znas kako je to... branim se od nekakvih fiktivnih napada na Mene bespotrebno :-D

 

No, malo si zabrazdio u religiju opet... ovo je samo zabava, nista drugo :-)

 

 

Cyberpunk indie title - http://ghosts.pleasantnightmare.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najstrasnija prica svih vremena - "The Magic"
Deus ex machina kaže...
...ovo je samo zabava, nista drugo :-)

 

 

hmmm, nisi li ti spomenuo religiju, odnosno boga, a vidim i nekakve svijeće se spominju i sakralna atmosfera... a i dan mrtvih se bliži i nemirni duhovi vrebaju i vani je magla, pada kiša i smrt vreba iza ugla i oštri kosirić i sad će me va škinu... {#}{#}

autori koje ignoriram: Sinatra, Ezio, alen-c, Viator, Talalej
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najstrasnija prica svih vremena - "The Magic"
(s)izgoreo kaže...

hmmm, nisi li ti spomenuo religiju, odnosno boga, a vidim i nekakve svijeće se spominju i sakralna atmosfera... a i dan mrtvih se bliži i nemirni duhovi vrebaju i vani je magla, pada kiša i smrt vreba iza ugla i oštri kosirić i sad će me va škinu... {#}{#}

 

izgoreo(si) {#}

Bring out your dead!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2011 23:49 (forzzuk).
6 godina
neaktivan
offline
Najstrasnija prica svih vremena ikad naikad

Imam ja jednu strašno mnogo strašnu priču koju mi je pokojna ujna pričala pred samrti.
Bila jednom jedna devojčica pod imenom Klarisa. Ona nije imala ni oca ni majku, što bi moja pokojna ujna rekla ni kučeta ni mačeta. Odgajila ju je baka i Klarisa je bila veoma vredna. Međutim shvatila je jednog dana da sve nije onako kako jeste. Ono što je bilo više bilo nije. Što bi rekao najveći srbski pisac svih vremena Njeguš "Neka bude ka što biti mora, ođe vrata ođe i balona". I tako je Klarisa išla i tmirno i tumoruko gazila kroz život. I sve je bilo u redu ali jednog dana njena baka pod imenom Yazalica koju su u narodu od milošte zvali Baba Yaza ubica zmajeva i viteza trećeg reda a koju je Klarisa od strahotrepeta zvala baba Parmezana Tastatura nije umrla. Da. Umrla. Znate i sami šta to znači. Klarisa je ostala sama. Nije znala šta da radi. Počela je da pije a uskoro je počela da se drogira tako što je pušila benzin. Naravno, možete pretpostaviti da se vinula i u vode prostitucije. Zaista horor, znam, I jedne noći šetala je Klarisa gradom i riješila da promijeni ime. Sada se zove Zdravka, živi na Sinjajevinu, ima 4 koze i umrla je.
Kraj dečki, nadam se da sam vas malo zastrašila i eto tak je meni pričala pokojna ujna koja ne znam da li pomenuh ali se zvala Zdravka.

 

0 najjaca prica e
1 kuzis e
3 jao pa to je strasno
0 lul
0 alelelele
0 penis daaa
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 0:15 (p00s3yD3s+r0y3r420).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice