Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

poruka: 17
|
čitano: 11.906
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

Dakle prvo skinite hide my ip , zatim instaliratje program te ga pokrenite, kada ga pokrenete odaberite "us ips only" opciju i stsinite hide my ip i to je to ! ali samo pazite da browres otvorite prije programa

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again,She lay beside me, but she'll be there when I'm gone....Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone..
13 godina
neaktivan
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

?

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!
xXxBIMBOxXx kaže...

?

Nekuzim sto zelis reci?

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again,She lay beside me, but she'll be there when I'm gone....Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone..
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!
Luxy2501 kaže...
xXxBIMBOxXx kaže...

?

Nekuzim sto zelis reci?

Ja ne kuzim sta ti zelis reci .

-.- .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
14 godina
protjeran
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

Nikakav Sharecash ne postoji.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!
xXxBIMBOxXx kaže...
Luxy2501 kaže...
xXxBIMBOxXx kaže...

?

Nekuzim sto zelis reci?

Ja ne kuzim sta ti zelis reci .

-.- .

ja zelim reci da ako vam pokazuje da nemozete downloadat te kad probate survey a on neradi onda si stavite fake ip i voila!

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again,She lay beside me, but she'll be there when I'm gone....Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone..
14 godina
neaktivan
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

Hvala mnogo, radi, napokon!

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
neaktivan
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

ko se bavi s sharecash zaradom ko bude sam svoje filove skidao dobit ce ban na sharecash ker sharecash ima proxy filter

Be Gamer
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!
damircazin kaže...

ko se bavi s sharecash zaradom ko bude sam svoje filove skidao dobit ce ban na sharecash ker sharecash ima proxy filter

Niđe veze? Zašto bi ja skidao svoje file-ove :S

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
neaktivan
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

zasto sto ako skidas svoje filove po filu dobivas 0.40$

Be Gamer
15 godina
protjeran
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

e kako skinuti fajl??? , otvori se neka survey lista i treba nes odabrat kaj god odaberem nigdje ankete ni nista. wtf? sta se treba registrirat? regam se opet nista!??!

http://adf.ly/SPAX
11 godina
neaktivan
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

Ovdje ću objasniti kako preuzeti fajl sa sharecash/fileice:

 

1. Instalirati Hotspot Shield - www.hotspotshield.com

2. Pokrenuti Hotspot Shield i konektovati se (Hotspot Shield automatski mijenja vašu IP adresu u američku)

3. Obrisati cookie i cache (možete manuelno ili pomoću programčića koji se zove Ccleaner)

4. Sada idite na vaš download link

5. Odaberite jedan survey po želji i odradite ga

6. Kada završite sa surveyom sačekajte minutu-dvije

7. Preuzmite vaš fajl.

 

Važno:

- svaki put prije surveya obrisati cookie i cache

- ukoliko se survey neće otvorit blokirajte Adblock

- ukoliko vam traži lične podatke naravno da nećete dati svoje podatke zato idite na www.fakenamegenerator.com

- ukoliko vam se survey ne otključa to znači da ste nešto zasrali pa ponovite sve ispočetka

- nemoj da bi me ko pitao da mu ja skidam fajlove (jer iskreno me zaboli mudo za vaš diablo 3 crack i slična sranja)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 6:12 (x-d3ton4t1on-x).
15 godina
neaktivan
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

Jesi baš siguran da ovo radi? 

 

Ja sam probao preko VPN-a i nije moglo. Riješim survey ali download se ne otključa. I dali ti je uvijek ista proxy adresa?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!
x-d3ton4t1on-x kaže...

 

>mfw

4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag
11 godina
neaktivan
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

da naravno da radi , ja sam hrpu fajlova tako skinuo a tu sam postavio link pa ko želi moze odmah da se uvjeri da metode funkcionisu tako da ne trazi fajlove po netu nadam se da ne smeta.. a samo idi na www.newipnow.com i u prazno polje kopiraj link tu su adrese sve američke..i da, ovo je jedan od rijetkih proxy-ija koji podržava javascript :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 3:28 (x-d3ton4t1on-x).
15 godina
neaktivan
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

Ajde ti onda budi dobar pa skini jedan moj fajl kad ja skidam tvoj. Kod mene neće. Dali je problem možda na mom sharecashu neznam...

 

LINK reci dali si uspio - možeš na PM

11 godina
neaktivan
offline
Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

trebam pomoc, nikako ne mogu skinut jednu datoteku sa sharecasha. popunim sve s informacijama sa fakenamegeneratora i neide pokusa ponovit proces i cekam cekam i nece da otvori, dns mi je uspilo izbacit poruku da mi je odkljucano downloadanje i stisnem ok i onda opet stoji na onoj listi za odabir anketa nece nikako da makne to i pocme downloadat. ima netko kakvo rjesenje?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice