Kako prići djelatnici u Linksu?

poruka: 75
|
čitano: 14.049
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Pozdrav ekipa, trebam vašu pomoć.

Naime, u gradu iz kojeg sam ja, u Linksu radi jedna prelijepa cura koja mi je uhvatila oko otkako tamo radi. Od tog dana, nema sata ni minute da ne razmišljam o njoj. Vremenom sam potrošio tisuće i tisuće kuna nadajući se da će mi ona izdati robu, no skoro uvijek bude neki lik tamo, a ona radi nešto u pozadini. Mislim da je možda voditeljica poslovnice. Najbliže što sam došao je da mi je prodala produljenu garanciju na monitor, no ja sam se skoro smrzo kada mi je pričala o tome, jedva sam izvršio transakciju i uzeo monitor i otišao van. Nažalost kada sam vratio monitor nazad jer je slika bila katastrofa na njemu, preuzeo je opet jedan drugi kolega, a ona je bila slagala ostalu robu iza blagajne. Od onda se svako malo vrtim oko trgovine, pored je jedan kafić, no mislim da tamo sumnjaju u moje motive zašto sam toliko tamo. Čak sam i kod zubara počeo redovno ići, preko puta je, pa škicnem u Links da vidim je li ona tamo. Kada slučajno vidim da poslužuje drugog kupca kipim unutra i mislim si zašto to nisam ja. Mislim ovih dana otići i gledati laptope kao i kada bude ona prisutna možda početi pričati o cijenama grafičkih kartica ili nešto.

Pomagajte, što da radim?

13 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Je samo tebe čeka cijeli život...

12 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

o kojem gradu se radi?

 

možda čita pa dobiješ priliku

3 godine
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Izd*kaj i proci ce te. :)
14 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Nemoj biti retard. 

 

To su kemikalije u mozgu, proći će.

 

U međuvremenu. Lijepo joj kažeš da je baš simpa i da vi volio s njom na kavu (ne pred kolegama i ako je moguće ne u trgovini)

 

I to je to.

 

Ponesi zaštitu na kavu.

 

lp.

 

 

Dirty dosen
9 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
zaljubljeni.kupac29 kaže...

 Kada slučajno vidim da poslužuje drugog kupca kipim unutra i mislim si zašto to nisam ja.

 

Pa ako ovako sad razmišljaš kakav ćeš tek biti da slučajno profurate? Izbost ju na radnom mjestu ako se nasmiješi mušteriji??

 

Pod uvjetom da si normalan tip koji se jednostavno malo zaljubio, preporučio bi ti da odeš direktno do nje i pitaš ju hoće na kavu. Nije da imaš nekih drugih opcija. Jedino probaj prije saznat jel u vezi ili udana il tak nešto, ako je onda zaboravi

11 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?

Kao da se radi o Osijeku jer odgovara opis poslovnice (postoji kafić pored i preko puta je Dom zdravlja Drava), a i ima tamo djelatnica, doduše nisam bio neko vrijeme pa ne znam radi li još uvijek tamo (po LinkedIn-u radi...).

11 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Kakvi sve debili troše kisik hjoj

13 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Mislim da je ovo shitpost

LP
6 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

 "E mala, imaš rižu 5900X, RTX 3080Ti, malo majnam, malo streamam, video editing, programiranje, teretanica, ovo, ono... Plaćam kešom, uzmi si za kavu." 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Hajde vi iz marketinga Linksa nemojte zaj..... Mogli ste direktno napisat: "ljudi dođite nešto kupit da vidite kakva cura radi u poslovnici, pa nismo ju bez veze zaposlili".

2 godine
neaktivan
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Pislje kaže...

Nemoj biti retard. 

 

To su kemikalije u mozgu, proći će.

 

U međuvremenu. Lijepo joj kažeš da je baš simpa i da vi volio s njom na kavu (ne pred kolegama i ako je moguće ne u trgovini)

 

I to je to.

 

Ponesi zaštitu na kavu.

 

lp.

 

 

 Drago mi je da je netko ozbiljan o ovome kao i ja. Budem probao, hvala na savjetu.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?

Javi se meni na instrukcije, ja potrošio par sto kuna na 2 kabla, dobio broj i eto. 😂

9 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
kiwi_91 kaže...

Kao da se radi o Osijeku jer odgovara opis poslovnice (postoji kafić pored i preko puta je Dom zdravlja Drava), a i ima tamo djelatnica, doduše nisam bio neko vrijeme pa ne znam radi li još uvijek tamo (po LinkedIn-u radi...).

 

Odgovara sve osim da je djelatnica prelijepa i da se ne može do nje doći. Ova u Osijeku radi odma na blagajni, možeš doći do nje kad god želiš

6 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Cansee kaže...

Odgovara sve osim da je djelatnica prelijepa i da se ne može do nje doći. Ova u Osijeku radi odma na blagajni, možeš doći do nje kad god želiš

 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
15 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
zaljubljeni.kupac29 kaže...

 

Pomagajte, što da radim?

 Overclockiraj joj fiskalnu kasu...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
12 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?

Ne moze i3 clockat ima zakljucan mnozitelj.

11 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
zaljubljeni.kupac29 kaže...

Pozdrav ekipa, trebam vašu pomoć.

Naime, u gradu iz kojeg sam ja, u Linksu radi jedna prelijepa cura koja mi je uhvatila oko otkako tamo radi. Od tog dana, nema sata ni minute da ne razmišljam o njoj. Vremenom sam potrošio tisuće i tisuće kuna nadajući se da će mi ona izdati robu, no skoro uvijek bude neki lik tamo, a ona radi nešto u pozadini. Mislim da je možda voditeljica poslovnice. Najbliže što sam došao je da mi je prodala produljenu garanciju na monitor, no ja sam se skoro smrzo kada mi je pričala o tome, jedva sam izvršio transakciju i uzeo monitor i otišao van. Nažalost kada sam vratio monitor nazad jer je slika bila katastrofa na njemu, preuzeo je opet jedan drugi kolega, a ona je bila slagala ostalu robu iza blagajne. Od onda se svako malo vrtim oko trgovine, pored je jedan kafić, no mislim da tamo sumnjaju u moje motive zašto sam toliko tamo. Čak sam i kod zubara počeo redovno ići, preko puta je, pa škicnem u Links da vidim je li ona tamo. Kada slučajno vidim da poslužuje drugog kupca kipim unutra i mislim si zašto to nisam ja. Mislim ovih dana otići i gledati laptope kao i kada bude ona prisutna možda početi pričati o cijenama grafičkih kartica ili nešto.

Pomagajte, što da radim?

Sastojci dobitne formule...

 

1.Mercedea GLE coupe...sparkas se ispred trgovine i trazis da ti pomogne nesto odnjet do auta da si 100% siguran da ga je vidjela.

2.Kad te pita gdje radis(radi auta) kazes joj da ne radis da imas svoju IT firmu...

3.Kad se pocne zalit kako je BAS ostavila decka i da je usamljena kazes joj kako si i ti solo a bas trebas na odmor od mjesec dana...skijanje....Aspen ili slicno atraktivna lokacija....i ne zelis ic sam 😢

 

Ako ne zadovoljavas ove kriterije/sastojke nastavi ju stalkat iz birca.

14 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Pislje kaže...
 

Ponesi zaštitu na kavu.

 

 

 

 

Antivirus? I da kaže da licenca ne prolazi?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 13:58 (spiderhr).
9 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Potrosio si Nekoliko tisuca kuna?
Slabo je to brate, ona je ipak menadžerica, Kupi pola Linksa, Kupi stan prekoputa linksa i parkiraj novi auto.
Svaki dan idi u links i svadaj se s prodavacem, reci mu da hoces pricati s menadžericom 😄 I eto dejta
14 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Joj kako je ono išlo? Pošalji joj njene gole slike

11 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Hahhahaha...brutalan topic u ovaj tmurni dan....

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
12 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Uleti joj sa pricom o grafama, sigurno vole kad in netko veli "e ima tamo jeftinije ali dobre su i vase cijene" pa nastavi konverzaciju sa "Liječnik sam, nisam voajer i gledam vas iz birtije kao predmet istrazivanja"

15 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
jozef kaže...

Hajde vi iz marketinga Linksa nemojte zaj..... Mogli ste direktno napisat: "ljudi dođite nešto kupit da vidite kakva cura radi u poslovnici, pa nismo ju bez veze zaposlili".

 Ovo i meni palo na pamet. Ono trebamo glavnom šefu objasnit zašto smo zaposlili curu koja misli da je amd outside zato što je intel inside 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
6 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Veoma jednostavno, udes, izvadis ga, udaris njime u sto da vidi svu tvoju snagu i velicinu i to ti je to. Zavrsis na psihijatriji i dobijes pomoc, sa vremenom postanes normalna osoba bez suludih ideja i kad izades, primjetis ju jer je i ona zavrsila na psihijatriji radi fobije od muskaraca i musterija. Onda ju pitas za kavu i to ti je to.

Drzim fige!

12 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Pošalji meni 10000kn da odem kupiti komponente pa joj usput spomenem kako imam super frenda koji je u HDZ-u i ima kitu od 20cm.

11 godina
online
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
zaljubljeni.kupac29 kaže...

Čak sam i kod zubara počeo redovno ići, preko puta je, pa škicnem u Links da vidim je li ona tamo. 

 

Jesi barem zube izbjelio? 

11 godina
online
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Gogy7 kaže...
Potrosio si Nekoliko tisuca kuna?
Slabo je to brate, ona je ipak menadžerica, Kupi pola Linksa, Kupi stan prekoputa linksa i parkiraj novi auto.
Svaki dan idi u links i svadaj se s prodavacem, reci mu da hoces pricati s menadžericom 😄 I eto dejta

 

Možda da ovo proba

 

16 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Jel to dex.pwn iz friendzone teme? 

LOL: Crobrother
16 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Ovo je u rangu onog legendarnog, kako da je nagovorim na lignju?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice