Kadet MORH-a

poruka: 204
|
čitano: 106.501
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kadet MORH-a

Da li je itko programu KADET? Ako nije problem da podijeli neka iskustva jer sam ja jako zainteresiran za to! Sva mišljenja su dobrodošla! Po meni je to jako dobra opcija, plaćeno školovanje i siguran posao!

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 21:46 (goggy).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a

moras imati njihov prosjek koji one odrede, koliko studiras duplo kod jih radis ... a gle i nije neka bajka !!!

nema gaaa...
15 godina
protjeran
offline
Kadet MORH-a

ternutno najbolje rješenje u hrvatskoj kaj se tiče studija i onih koji nemaju 20 000kn za bolji faks po godini...

dobiješ sve...naravno moraš istom mjerom i vratiti

a opet lako se skineš iz vojske i odeš raditi

ja razmatram tu opciju, prijave su za sve mlađe od 24 godine

sve predispozicije imam, iz vojne obitelji...odrađen vojni rok...

onih nekaj par tjedana "ljetne" obuke koje se svi boje je mi je mačji kašalj za odradit...faks je opet drugi par rukava

www.ddoxy.blogspot.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2009 10:49 (doxy).
15 godina
neaktivan
offline
Kadet MORH-a

Da, ali ako te pozovu u vojsku, u neki rat, ostavljaš školovanje i ideš na prve linije... a sad smo još u NATO-u tak da...

Osnovan - 1878. Igralište - Old Trafford, Kapacitet - 76.212 Predsjednik - Joel i Avram Glazer Trener - Alex Ferguson______________________ Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek. http://www.travian.com.hr/?uc=hrx_37430 - Klik i donesite mi uspjeh
15 godina
protjeran
offline
Kadet MORH-a

haha

ak je rat onda ideš u rat neovisno jel si kadet ili ne

hahaha

mobiliziraju te ionako

www.ddoxy.blogspot.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2009 10:52 (doxy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a

Meni je zao sta ja na to nisam isla;)

15 godina
protjeran
offline
Kadet MORH-a

još možeš

nije ti kasno

i meni je žao kaj nisma ove godine uletio

www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a

kao prvo već moraš bit jednu godinu na faksu

onda tek ulaziš u program i ako se hoćeš skinut moraš radit barem 10 godina

ili se skinut odma al vratiti cijelu stipendiju

onda je tu još rat,narednici koji maltretiraju...

ko voli nek izvoli

q8200,radeon4870 1gb, 8gb kingmax 1066 intel i ati moj prvi i jedini izbor sve se da kupiti novcem, ali osjećaj gta 4 u najvećim detaljima:neprocjenjivo
16 godina
offline
Kadet MORH-a

dobro je jer dobiš dodatno vojno obrazovanje a ak si dobar mogu te čak poslat i na west point

fuck yeah || ako nema riješenja nema ni problema II Win or lose, on the booze. II i nogom u guzicu je korak naprijed II when i'll be rich, you'll be my bitch II Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
15 godina
protjeran
offline
RE: Kadet MORH-a
pfliper kaže...

kao prvo već moraš bit jednu godinu na faksu

onda tek ulaziš u program i ako se hoćeš skinut moraš radit barem 10 godina

ili se skinut odma al vratiti cijelu stipendiju

onda je tu još rat,narednici koji maltretiraju...

ko voli nek izvoli

 u kojoj ti državi živiš?
pa to je vojska
nemogu maltretirat kolko možeš izdržat
kakvo vraćanje stipendije
haha
kaj ti koristiš?
kakvih 10 godina radit?
loooool
daj mi pokaži di si to pročitao

i reci kaj si pušil tak rano ujutro

Belji se



www.ddoxy.blogspot.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a

Eto meni bi bilo nekoga zao ostaviti i uvijek bi se odrekla svega da ostanem sa voljenom osobom.

15 godina
protjeran
offline
Kadet MORH-a

LoooL Ivana

kaj briješ ti

pa nikog ne ostavljaš ak odeš studirat/radit

fino studiraš u Zagrebu/Puli ... jedan mjesec imaš obuku na jednom od poligona vojnih il u vojarni i to je sve

ko školarac u internatu...samo puno slobodnije i korisnije

www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a
Ostale obveze

MORH će uvažiti prekid školovanja samo u slučaju ozljede kadeta koja je nastala neposredno u aktivnosti vezanoj uz programe školovanja. Raskidanje ugovora o školovanju iz bilo kojih drugih razloga obvezuje kadeta na povrat troškova školovanja.
Potpisivanjem ugovora o školovanju s MORH-om, kadet se obvezuje na ostanak u službi u OS RH u dvostrukom trajanju školovanja.

 

ovo je sa službene starnice ministarstva obrane,a kako danas prosječni fakultet traje 5 godina, duplo znači 10 godina

 

q8200,radeon4870 1gb, 8gb kingmax 1066 intel i ati moj prvi i jedini izbor sve se da kupiti novcem, ali osjećaj gta 4 u najvećim detaljima:neprocjenjivo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a

Svejedno ja tebe nebi ostavila....

15 godina
protjeran
offline
Kadet MORH-a

ak ideš za doktora da

 

uostalom

zar ti je malo 8000kn plaće ? a nemaš troškova jer ti je ostalo sve pokriveno

to je plaća poručnika...čin koji dobiješ po izlasku iz faksa

poručnik je osoba koja ima najmanje posla

narednici su ti koji RADE...

 

na to se vjeruj mi ne bi bunio

radiš 15 godina i onda u sigurnu mirovinu od 3500kn minimalno (ovisi do kojeg si čina dogurao...)

 

www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
protjeran
offline
RE: Kadet MORH-a
Iwana kaže...

Svejedno ja tebe nebi ostavila....

 bez offtopica
www.ddoxy.blogspot.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a

A kako zelis, sretno ti;)

14 godina
neaktivan
offline
Kadet MORH-a

Ja i bez toga svega mogu imati takvu plaću i jos veću..

15 godina
protjeran
offline
RE: Kadet MORH-a
Iwana kaže...

Ja i bez toga svega mogu imati takvu plaću i jos veću..

 imaš gumb UREDI
nemoj 2 posta zaredom
www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
Kadet MORH-a

Neki bi trebali malo smanjiti doživljaj i informirati se o pravima i obavezama prije postanja.

 

Osnovne informacije su na linku

http://www.morh.hr/hr/karijera-u-morh-a-i-os-rh/kadet/najcesca-pitanja-i-odgovori.html

 

 

i ako se kaže:

Kadet se naravno ima pravo predomisliti na višoj godini studija te prekinuti studij, no tada će se raskinuti ugovor sa njim,

na njegovu štetu, pri čemu će se tražiti povrat svih uloženih sredstava u školovanje kadeta.

 

... znači da se lova vraća.

 

Nadalje:

Potpisivanjem ugovora o školovanju s MORH-om, kadet se obvezuje na ostanak u službi u OS RH u dvostrukom trajanju školovanja.

 

Znači onih gore spomenutih 10 godina obaveze rada za morh i nije daleko od istine.

A također kao pripadnika OS zemlje članice NATO možete biti poslani u zadnju vuko***inu na kugli jer ste profesionalac plačenik.

 

 

Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja.- J. Krishnamurti
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a

samo ti njima objasni archeru

nije to med i mlijeko

za sve se mora radit mukotrpno i ništa u životu nije lako

nitko vam nije lud platit studij i ne tražiti ništa za uzvrat

q8200,radeon4870 1gb, 8gb kingmax 1066 intel i ati moj prvi i jedini izbor sve se da kupiti novcem, ali osjećaj gta 4 u najvećim detaljima:neprocjenjivo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a
Red Devil kaže...

Da, ali ako te pozovu u vojsku, u neki rat, ostavljaš školovanje i ideš na prve linije... a sad smo još u NATO-u tak da...

 nema sanse da te pozovu u rat..... brat mi je u vojsci 2 godine  niti ce ic vanka jedino ako on to zahtjeva a i kad ode u afganistan neces na 1 crtu doc...
Napojnica je ulaganje u buducnost
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a
doxy kaže...
Iwana kaže...

Ja i bez toga svega mogu imati takvu plaću i jos veću..

 imaš gumb UREDI
nemoj 2 posta zaredom
 I ti si ih gore napisao

Nije to samo tak, nebo oni u recesiji djelili pare sam tak... A 10 godina u vojsci, još smo u NATO-u... nebi se čudio da odeš u afganistan ili u neku drugi pripi***nu..
Osnovan - 1878. Igralište - Old Trafford, Kapacitet - 76.212 Predsjednik - Joel i Avram Glazer Trener - Alex Ferguson______________________ Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek. http://www.travian.com.hr/?uc=hrx_37430 - Klik i donesite mi uspjeh
15 godina
protjeran
offline
Kadet MORH-a

ko prvo

dok si vani plaća je dupla plus neki dodatci (pare pare)

nikad nisi na prvoj liniji

high life

 

DIE STE SAD CSS I COD4 igrači

iskusite kak je stvarno pucat iz ak74

www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a
El Maniachi kaže...
Red Devil kaže...

Da, ali ako te pozovu u vojsku, u neki rat, ostavljaš školovanje i ideš na prve linije... a sad smo još u NATO-u tak da...

 nema sanse da te pozovu u rat..... brat mi je u vojsci 2 godine  niti ce ic vanka jedino ako on to zahtjeva a i kad ode u afganistan neces na 1 crtu doc...
 wrong... ima velika razlika između zemlje pridružene članice i punopravne članice NATO.
Kako smo sada već punopravna članica promjenile su se i obaveze.
Tako da uskoro više neće biti na zahtjev nego zapovijed, a prve crte neće vidjeti jedino duboka logistika.
Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja.- J. Krishnamurti
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a
archer02 kaže...
El Maniachi kaže...
Red Devil kaže...

Da, ali ako te pozovu u vojsku, u neki rat, ostavljaš školovanje i ideš na prve linije... a sad smo još u NATO-u tak da...

 nema sanse da te pozovu u rat..... brat mi je u vojsci 2 godine  niti ce ic vanka jedino ako on to zahtjeva a i kad ode u afganistan neces na 1 crtu doc...
 wrong... ima velika razlika između zemlje pridružene članice i punopravne članice NATO.
Kako smo sada već punopravna članica promjenile su se i obaveze.
Tako da uskoro više neće biti na zahtjev nego zapovijed, a prve crte neće vidjeti jedino duboka logistika.
 tako je..
Osnovan - 1878. Igralište - Old Trafford, Kapacitet - 76.212 Predsjednik - Joel i Avram Glazer Trener - Alex Ferguson______________________ Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek. http://www.travian.com.hr/?uc=hrx_37430 - Klik i donesite mi uspjeh
15 godina
protjeran
offline
Kadet MORH-a

ajd mi pokaži di nato ima žestoke borbe

looool

 

 

uostalom

ko je mlad i sam ovo mu je savršena prilika za kvalitetnim obrazovanjem i životom kak se spada (military life 4ever)

pogotovo za pametne mlade ljude koji nemaju mogućnosti za fakultetom i boljim poslom

bolje im je to nego lopata

www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a
doxy kaže...

 

 

DIE STE SAD CSS I COD4 igrači

iskusite kak je stvarno pucat iz ak74

 evo me, pucao sam ja iz svega i svacega.. netreba ti vojska za to.. samo ocuh koji radi na poligonu kao instruktor..
Battlefield 2 Master Sergeant
16 godina
neaktivan
offline
Kadet MORH-a

Ovo je odlična ponuda i sigurno najbolja za mnoge. S faksom nećete biti prašinari koji desantiraju u mrtvački kovčeg, tako da su ove izjave o riziku malo pretjerane.

Avatar odgovara mojim reakcijama dok čitam ovaj forum...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kadet MORH-a
doxy kaže...

ternutno najbolje rješenje u hrvatskoj kaj se tiče studija i onih koji nemaju 20 000kn za bolji faks po godini...

dobiješ sve...naravno moraš istom mjerom i vratiti

a opet lako se skineš iz vojske i odeš raditi

ja razmatram tu opciju, prijave su za sve mlađe od 24 godine

sve predispozicije imam, iz vojne obitelji...odrađen vojni rok...

onih nekaj par tjedana "ljetne" obuke koje se svi boje je mi je mačji kašalj za odradit...faks je opet drugi par rukava

 koji fax kosta 20,000kn godisnje? Budi dobar na prijemnom, u srednjoj pa neces morat nista placat...Isto tako dali svi faxevi ulaze u taj program? Nekako sumnjam da si student i studiras u tom programu da ce te izvlacit van i slat u Afganistan. A osim toga isto tako ekipa sa faxom mislim da ima neke druge zadace i da treniras za ubiti nekog časnika, a ne obicnog vojnika.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2009 11:45 (mislav_01).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice