Informatičar starog kova

poruka: 1.401
|
čitano: 350.506
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Informatičar starog kova
Još jedan glas za arhivu u bilo kojem obliku, falit će mi blog...
5 godina
offline
Informatičar starog kova

Pozdrav ekipi - evo malo da "cickam" sto bi se reklo, danas mi stigle obe knjige od g. ISK-a, u daleku Njemacku! I to potpisane  
I ja dajem glas za upload arhive bloga na bug forum! 

73 DE 9A3BGG
16 godina
neaktivan
offline
Informatičar starog kova

Ajde bar smo dobili nekakve informacije .... i ja sam mislio da je čovjek umro ....

Nego daj mi reci, iako razumijem ako ne želiš javno napisati, zašto si ugasio obrt ?

15 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
gReMLiN kaže...

Ajde bar smo dobili nekakve informacije .... i ja sam mislio da je čovjek umro ....

Nego daj mi reci, iako razumijem ako ne želiš javno napisati, zašto si ugasio obrt ?

 - klik..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
offline
Informatičar starog kova

Na kraju krajeva, tu i tamo ako nema bas nekih 'zanimljivih' prica uvijek se moze javiti tu i tamo, sta se radi, kako je fra V. ...

12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
SeaCucumber2 kaže...

Na kraju krajeva, tu i tamo ako nema bas nekih 'zanimljivih' prica uvijek se moze javiti tu i tamo, sta se radi, kako je fra V. ...

 

jutros korisnik (inače na blogu kodno ime "komplikator"):


- imamo veliki problem!
- da li sam ja dio tog "mi"?
- kako da dođemo do šifre od wlana?
- zovi tcom službu za korisnike i reci nek ti iščita.
- a koji je broj?
- 0800 9100
- i šta da kažem?
- nek ti pročita wlan ključ.
- ok fala...

…. pa jeben ti tito majku šta nis poginija na drvaru sad vi vakvi trunili digdi u rudniku mrkog ugljena, a ne imali firme...

15 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...
..

- a koji je broj?
- 0800 9100
..

…. pa jeben ti tito majku šta nis poginija na drvaru sad vi vakvi trunili digdi u rudniku mrkog ugljena, a ne imali firme...

 060 516 000 .. mlad si, naučit ćeš :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
protjeran
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...
SeaCucumber2 kaže...

Na kraju krajeva, tu i tamo ako nema bas nekih 'zanimljivih' prica uvijek se moze javiti tu i tamo, sta se radi, kako je fra V. ...

 

jutros korisnik (inače na blogu kodno ime "komplikator"):


- imamo veliki problem!
- da li sam ja dio tog "mi"?
- kako da dođemo do šifre od wlana?
- zovi tcom službu za korisnike i reci nek ti iščita.
- a koji je broj?
- 0800 9100
- i šta da kažem?
- nek ti pročita wlan ključ.
- ok fala...

…. pa jeben ti tito majku šta nis poginija na drvaru sad vi vakvi trunili digdi u rudniku mrkog ugljena, a ne imali firme...

 Legenda je još živa!

12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
ihush kaže...
Informatičar starog kova kaže...
..

- a koji je broj?
- 0800 9100
..

…. pa jeben ti tito majku šta nis poginija na drvaru sad vi vakvi trunili digdi u rudniku mrkog ugljena, a ne imali firme...

 060 516 000 .. mlad si, naučit ćeš :))

 he he kolega :)

 

inače dotičnom korisniku je prije dva tjedna isporučena nova radna stanica, ne zvijer nego... ono, isporuka je bila "znaš šta, ja san malo razmišlja, najbolje da mi to obavimo lipo u miru božjem 1.5. niko nam neće smetat" - "a može java te nosa luda tako". (njegova žena mi je posli rekla da ga je poslala u k**** jer je imala neke planove, a i mene moja zbog istog razloga). nakon cjelodnevnog boravka u preduzeću ja doma na kauču radim defrag mozga.

 

poziv 1 19:00:

- šta mi je ovo d?

- hard disk.

- aha... a ovo c?

- ssd.

 

poziv 2 19:30:

- a di se stavlja cd?

- u guzicu, kakav te cd napa?

- pa šta nema za cd?

- nema, al imaš iza za vhs.

 

poziv 3 20:00:

- ja bi ipak cd... nek ima...

 

 

15 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

poziv 3 20:00:

- ja bi ipak cd... nek ima...

 - Ja bi laptop al da je laki i manji da ga mogu stavit u torbu znate i da je tih da ne zuji puno ko ova moja stara uzasna Toshiba i da baterija traje puno

- Ok evo ima ovih 13'', 14''

- A to mi je maleno za vidit

- Ima ovih od 15''

- A jel ima CD

- Nema, sad to micu da bude lakse

- Al ja bi da se nadje ima mala dvd od krizme

- Ok 15'' sa dvdom

- Koliko ima mjesta na disku, znate imam puno slika

- 256GB ali je ssd, to je brze

- A nema neki sa terabajtom

- Ima ali onda je kombinacija, pa je tezi i baterija ce manje trajat

- Ma dobro nek ima da prebacim te snimke krizmi, a koliko je ovaj, 17 inca?

- Ne, ovaj je 15''

- A i to mi maleno necu nista vidit

- Ok evo onda ovaj HP, ima 17'', terabajt diska, i DVD

- A HP? A nema Toshiba?

- Toshiba vise ne radi laptope

- Aha ok - al ovo mi je nesto otesko -  - Ja bi laptop al da je laki i manji da ga mogu stavit u torbu znate i da je tih da ne zuji puno ko ova moja stara uzasna Toshiba i da baterija traje puno

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
offline
Informatičar starog kova

eto vidis, mozda nije štorija za blog ali za forum dovoljna :D

baj d vej zanimljivo je kako tu i tamo po nekim it grupama po fejsu se netko sjeti pitati za onog 'informaticara'. mozda ne znaju puno ime ali poznat si

a i kad zavrsis ove baustelke radove, za nekoliko god ces opet skupiti bar koju pricu. znas i sam kako u dalmaciji zima zna biti dosadna i opet te moze zasvrbiti prst da napises koji post

 

 

12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
SeaCucumber2 kaže...

eto vidis, mozda nije štorija za blog ali za forum dovoljna :D

baj d vej zanimljivo je kako tu i tamo po nekim it grupama po fejsu se netko sjeti pitati za onog 'informaticara'. mozda ne znaju puno ime ali poznat si

a i kad zavrsis ove baustelke radove, za nekoliko god ces opet skupiti bar koju pricu. znas i sam kako u dalmaciji zima zna biti dosadna i opet te moze zasvrbiti prst da napises koji post

 

 

 

ja san odavno ugasija fejs zbog umne higijene i osjećam se božanstveno otad. kamo sriće da ga nika nisan ni upalija, živija bi mirnije da nisan sazna koji je intelektualni doseg stanovitih individua koje poznan :)

 

samo još jedna informacija: ekipa lagano sa ovog threada naručuje bukvare, što je vrlo pohvalno (evo baš maloprije jedan naručija dvi druge derivacije reka je da će ih staviti u RAID1) pa samo da napomenen: preferiram slanje priko tiska trafike jer em šta nam je grad raskopan neman se di parkirat za u poštu, em su ovi u pošti spori kao windows update, em su mi već dvi knjige posijali, em u ovom obližnjem tisku radi zgodna žena.

12 godina
offline
Informatičar starog kova

hm... nije on naručija maloprije nego u petak popodne, a ja tek sad iša vit mail. vikend je :)

15 godina
offline
Informatičar starog kova

-tina mandarina? ah, sirote, ima krupne oči, onako iskrene, duboke. .. prodala bi eskimima frižider + pristojbu za rtv ili bocu jane (koja je putovala 800 godina do površine.. i ostala svježa, a pokvari se za par dana u tom frizeru), di neće tebi paket .. :))

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Informatičar starog kova

jutros korisnik:

- kasniš uru vrimena

- kasni i ti sa plaćanjem fakture uru vrimena

12 godina
offline
Informatičar starog kova

dođu 4 informatičara u lokal:

- DDR4 piva

15 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

jutros korisnik:

- kasniš uru vrimena

- kasni i ti sa plaćanjem fakture uru vrimena

 - Evo sad ce zena ako vec nije cim dodjem doma, a placala je nesto mora da je platila, ako nije sad ce kad dodjem doma

....

....

- Postovanje, faktura za prosli mjesec je dosla na naplatu prosli tjedan, ali prema nasoj evidenciji jos niste platili!

- E jel mi mozes poslat zadnju fakturu na mail, nemam je kod sebe ipak.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

Postovi. Ako neko želi čitati blog, imam na NAS-u kompletnu arhivu, možda bi mogao to zapakirati u .zip ili napraviti jedan veliki .pdf... pa poslati kome treba.

 

Bilo bi super kad bi objavio arhivu postova! Uvijek bilo rado citano stivo!

12 godina
offline
Informatičar starog kova

dobila ćer iz informatike za domaći da na onoj tepsiji napravi u power pointu prezentaciju od 5-6 slajdova sa efektima i još nekim sitnicama na temu ili neki komad hardvera ili neki komad softvera. normalno moja pomoć se sastojala u tome da dok san objašnjava da san prezentaciju napravija ja. ali ono šta je u teamsu profa napisa je "... a ako baš želite možete napraviti prezentaciju o svojoj omiljenoj grupi ili pjevaču..."

ja napravija prezentaciju na temu "Grupa Pantera". squaw počela skrikat "nemoj da mala dobije 1 jer se ti zajebaješ" - "šta oš jel vidiš da može i o grupi"

i došli mi večeras iz polja i stoji poruka od profesora informatike:

- jel ovo baš ti slušaš panteru ili ti tata sluša?

- to tata sluša u auti pa i ja s njime i reka mi je da ne smin slušat rozgu

- trebaš slušati tatu

stari as

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
12 godina
offline
Informatičar starog kova

ova dica te stvarno izdrukaju uvik... stvarno san joj reka ovo za rozgu... 

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Eddie kaže...
Informatičar starog kova kaže...

Postovi. Ako neko želi čitati blog, imam na NAS-u kompletnu arhivu, možda bi mogao to zapakirati u .zip ili napraviti jedan veliki .pdf... pa poslati kome treba.

 

Bilo bi super kad bi objavio arhivu postova! Uvijek bilo rado citano stivo!

 A kako bi bilo da kupite knjige dok ih još ima a ne žicat arhivu???

Nema ništa lipše nego sist na zahod (wc) i uzet bukvar u ruke i lipo u miru čitat daleko od zujalica hoću reć žene i dice.

Milina jedna.

 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
12 godina
offline
Informatičar starog kova

ne govori to luđače nije još gotova nestašica wc papira dolazi drugi val korone na jesen, ko zna šta in može past na pamet da napravu sa bukvarom na zahodu

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova

Ma neće im ništa past na pamet čisto zato što je papir pregrub za tako fine g***ce a inisu valjda toliko ludi da naprave takvo svetogrđe.

 

Nisan to proba AMD-a mi

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
12 godina
offline
Informatičar starog kova

vjerujem ti iako si krivovjernik. uglavnom, informatičara starog kova ima još oko 15 cm, a druge derivacije oko metar ipo... da se izrazim u starim jugoslovenskim mjerama za knjige u regalu

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
10 godina
offline
Informatičar starog kova

Ajmo ljudi jeste li čuli, triba čoviku očistit regal. 

Vadite novčanike i naručujte ajmoooo još malo pa nestalo

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
nicky.sl kaže...

Ajmo ljudi jeste li čuli, triba čoviku očistit regal. 

Vadite novčanike i naručujte ajmoooo još malo pa nestalo

 Evo naručio i ja dva komada. Rado se pridružujem humanitarnim akcijama.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Informatičar starog kova

Evo stigli i moji primjerci. Malo se odužilo jer sam naručio verzije prevedene na zagorski. 

 

Još malo pa nestalo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Hexfire kaže...

Evo stigli i moji primjerci. Malo se odužilo jer sam naručio verzije prevedene na zagorski. 

 

Još malo pa nestalo.

 

 Nije do mene, Zagor je sjeba.

Nego zašto vas dva imate zvizdu priko avatara?

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Jer smo Bugovci starog kova.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Hexfire kaže...
Jer smo Bugovci starog kova.

 a da niste vas dva forumska milicija? 

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice