Hrvatska pošta

poruka: 53
|
čitano: 33.451
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta

evo pogledajte kakav sam paket primio od forumasa Praedator koji je kupio novu kutiju i uredno sve zapakovao, naravno nije on kriv, posta je.
rjec je o ventovima, naravno fale mi molexi. ovo je sramota za jednu clanicu EU.

Potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2013 13:12 (pranja_dakovo).
11 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta

Ja nemogu vjerovati, imam non stop problema sa postom, vec mi je pun k...

Nerazumijem i bog, preporucena posiljka u njihovoj kutiji i onda ovo?

Katastrofa {#}

Što hladnije to bolje...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska pošta
Praedator kaže...

Ja nemogu vjerovati, imam non stop problema sa postom, vec mi je pun k...

Nerazumijem i bog, preporucena posiljka u njihovoj kutiji i onda ovo?

Katastrofa {#}

zato ja vjerujem jednoj traci selotepa i 3 jutarnja lista u kutiji od cipela :D pa nek kidaju onda {#}

Potpis.
15 godina
odjavljen
offline
Hrvatska pošta

prijavi ih policiji.. .to je već krađa

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
11 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska pošta
pranja_dakovo kaže...
Praedator kaže...

Ja nemogu vjerovati, imam non stop problema sa postom, vec mi je pun k...

Nerazumijem i bog, preporucena posiljka u njihovoj kutiji i onda ovo?

Katastrofa {#}

zato ja vjerujem jednoj traci selotepa i 3 jutarnja lista u kutiji od cipela :D pa nek kidaju onda {#}

Najgore je sto su mi zadrzali paket prvi puta jer sam 5 centimetara krivo napisao povratnu adresu, i onda je gospoda neljepila neljepnicu preko pola te adrese, i kao, paket neispunjava njihove zahtjeve za postanski promet i zadrzan je u posti.

Onda kupim njihovu kutiju da bude sve po propisima i onda dobijes ovo.

Pa tko je tu lud? {#}

Što hladnije to bolje...
14 godina
offline
Hrvatska pošta

Trebalo ih je lagano peglat zbog ovoga.

Ti odbiješ preuzet i nek vračaju.

Odbije i on i kaže da takav paket nije predao (što je i normalno, jer ga oni ne bi preuzeli takvog).

 

15 godina
offline
Re: Hrvatska pošta
zabranjeniples kaže...

Trebalo ih je lagano peglat zbog ovoga.

Ti odbiješ preuzet i nek vračaju.

Odbije i on i kaže da takav paket nije predao (što je i normalno, jer ga oni ne bi preuzeli takvog).

 

ne nego tražiš da plate štetu zbog oštećenja

pošta ima pošiljke osigurane do 40.000 kn tako da je osiguranje plaćeno kod poštarine

BTW, staviš na paket naljepnicu Lomljivo pa nek plate štetu.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska pošta
zabranjeniples kaže...

Trebalo ih je lagano peglat zbog ovoga.

Ti odbiješ preuzet i nek vračaju.

Odbije i on i kaže da takav paket nije predao (što je i normalno, jer ga oni ne bi preuzeli takvog).

 

Znam, ali ja sam slao paket, i pranja vec ceka duze nego sto treba da ga dobije jer su mi ga prvi put zadrzali zbog na krivom mjestu napisane povratne adrese. 

I da se prijavi nitko nebi nista napravio, jer to su molex kablovi od 10kn.

Ali najgore je sto mi se stalno desavaju takve stvari i onda od strane primatelja ja budem kriv.

Jedino pranja kuzi da ja nisam nista krivo napravio.

 

Ma ja neznam, nemogu vjerovati, ovo je nemoguce. {#}

Što hladnije to bolje...
14 godina
offline
Re: Hrvatska pošta
Darky kaže...

ne nego tražiš da plate štetu zbog oštećenja

pošta ima pošiljke osigurane do 40.000 kn tako da je osiguranje plaćeno kod poštarine

BTW, staviš na paket naljepnicu Lomljivo pa nek plate štetu.

 

Zato sam i rekao, da bi ih trebalo peglat.

Pod peglat, mislim na plačanje štete.

Pošta ne smije preuzet paket, ako on nije propisno zapakiran.

A života mi, ovo ne spada pod propisno upakirane pakete.

Što ukazuje na to, da je krivica njihova, pa kako god da okreneš.


Samo jbg, čovjek je preuzeo paket i sad je kasno za bilo što.

Neka vam to bude škola za ubuduće.

11 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta

Da, skola je i bila prije ovog paketa, zato sam i uzeo njihovu kutiju.

Ali ni to ocito nevrijedi.

Pa jer trebam u sef stavit posiljku da je majmuni neotvaraju i nepokidaju?

 

Ma ova HR je sh.ranj.e totalno u svemu. {#}

Što hladnije to bolje...
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta

Ja sam sa njima koliko toliko zadovoljan, imao sam nekoliko ok iskustava.

 

Ali, u zadnjem slučaju me jedna stva malo razočarala.

Možda je žena imala loš dan, ali, ja sam uzeo kutiju (u kojoj je bio G700 u svojoj originalnoj) i pokušavam na sve moguće načine ustvrditi da li je unutra stvarno ono što bi i trebalo biti (bilo je), kad već ne nude mogućnost otvaranja paketa, a ona se čudom čudi što ja to radim i već skoro viče na mene hoću li ja potpisati da preuzimam ili će ona stornirati. A samo sam htio vidjeti težinu i po gibanju stvari u kutiji ustanoviti da li je otprilike to ono što bi trebalo biti.

Nije neko jako strašno iskustvo ali eto. Na kraju mi je čak i skalpel posudila (nakon što sam potpisao) i još čak rekla da mogu nakon što otvorim i zapisnik napraviti ako unutra nije ono što sam očekivao! {#}

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
15 godina
offline
Re: Hrvatska pošta
zabranjeniples kaže...
Darky kaže...

ne nego tražiš da plate štetu zbog oštećenja

pošta ima pošiljke osigurane do 40.000 kn tako da je osiguranje plaćeno kod poštarine

BTW, staviš na paket naljepnicu Lomljivo pa nek plate štetu.

 

Zato sam i rekao, da bi ih trebalo peglat.

Pod peglat, mislim na plačanje štete.

Pošta ne smije preuzet paket, ako on nije propisno zapakiran.

A života mi, ovo ne spada pod propisno upakirane pakete.

Što ukazuje na to, da je krivica njihova, pa kako god da okreneš.


Samo jbg, čovjek je preuzeo paket i sad je kasno za bilo što.

Neka vam to bude škola za ubuduće.

ma možeš preuzeti, ali prije nego kaj potpišeš prijem slikaš i staviš primedbu da je oštećeno tako da odma zoveš njihovu službu prije nego poštar ode
djelatnik tada zove šefa i onda se pokreće postupak sa osiguranjem koje procjenjuje štetu i naknadu

(meni je tako overseas uvijek platio štetu koju su napravili)

jedino je caka da ne možeš koristiti robu dok ti ne prođe agent osiguranja i procijeni štetu

 

12 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta

da stvar bude gora ja sam to tako shebano dobio kad sam doso kuc jer je baba preuzela -.-

Potpis.
10 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta

ja bi im namjerno oblijepio 30m trake,pa neka kopaju onda....

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta
Evo da se pridruzim, poslao mi lik sa njuskala 1x1 m (+- neš sitno) one carbon folije. Kad je stigla folija, paket je sa kutijom bio prerezan na pola (ona duguljasta kutija) i gore samo obljepljen trakom... Sumnjam da mi je to taj sa njuškala tako rezao :@
Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
13 godina
offline
Hrvatska pošta

Ma ti u Hrvatskoj pošti su nesposobni ( cast iznimkama ) ! Evo moje jedno iskustvo prilikom slanja sadrzaja paketa na reklamaciju !

 

Ovako ide prica , odnio sam paket na poštu i rekao zeni na salteru da JA PLAĆAM SVE TROSKOVE SLANJA i da primatelj ne plaća nista ! Ona naljepi naljepnice lomljivo i ostale gluposti , uredno naplati oko 55kn i kao to je to !

Ja nakon 2-3 dana posaljem mail u servis dal je stigao paket , ovi nist ne odgovaraju , da bi mi drugi dan nakon toga dosao postar s mojim paketom i rekao da je primatelj odbio primiti paket jer je trebalo platiti jos nekih {#} 5 KUNA  ??!! Mislim si WTF , kakvih sad mrtvih 5 kuna ako sam ovoj u pošti rekao da ja placam sve troskove slanja ( inace , zasto bih slao paket da znam da ce mi ga primatelj odbiti jer treba platiti jos tih 5 kuna , zasto mi to ona baba na salteru nije odmah zaracunala ??? )

I jos morao platiti 15 kuna da sam mogao natrag dobiti paket i ponovno otici na poštu i ponovno poslati i ponovno platiti !

 

Nikad vise ne saljem pakete preko Hrvatske pošte {#} , a ovim putem im evo i jedan prikladan {#}

Music As A Weapon !!
10 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta

Ciganluk,a da ih tužiš,oni bi dobili,jer su državna firma...gadljivo je sve u ovoj drzavi(neki od mojih platili ekskurziju i dan prije im doslo da moraju platit j****** 3 kn ili ne mogu ici...)

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
13 godina
offline
Hrvatska pošta

Nisam imao nekih problema sa hrv. poštom,kad šaljem uvijek pakiram dobro da se ne razbije prilikom ''rukovanja''.

Pošto imam dobrog poštara koji mi donosi uvijek isti dan čim dođe nešto...pa smo tako pričali i kaže da je pošta u velikim dugovima,i da ako im ne bude išlo sa prodajom EVO TV-a do kraja godine da ne znaju više što će,da se sve raspada.S obzirom kakav je paket autor teme dobio,nije ni čudo da propadaju.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska pošta
1987veki kaže...

Nisam imao nekih problema sa hrv. poštom,kad šaljem uvijek pakiram dobro da se ne razbije prilikom ''rukovanja''.

Pošto imam dobrog poštara koji mi donosi uvijek isti dan čim dođe nešto...pa smo tako pričali i kaže da je pošta u velikim dugovima,i da ako im ne bude išlo sa prodajom EVO TV-a do kraja godine da ne znaju više što će,da se sve raspada.S obzirom kakav je paket autor teme dobio,nije ni čudo da propadaju.

postar bude najmanje kriv, to je ova banda u prijenosu.

Potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta
Nije poštar kriv, ja poznam svog poštara i totalno u redu lik...
Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
13 godina
offline
Hrvatska pošta

Pa da se malo manje krade, ne bi morali zatvarati. I čovjek se uguši kada previše stavi u usta, umjesto da stavlja malo po malo. 

Ko ih lebe! 

Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska pošta
turbojc kaže...

Pa da se malo manje krade, ne bi morali zatvarati. I čovjek se uguši kada previše stavi u usta, umjesto da stavlja malo po malo. 

Ko ih lebe! 

istina, al opet mi je cudno da ima kretena koji bi riskirali posao zbog takvih gluposti -.-

Potpis.
12 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta
Vjerujem da ima svega u HP-u ali u mom kvartu poštar je stvarno pošten i ok. Dobivam pošiljke iz EU i Kine i uvijek su ispravni. Lučko i Stupnik pošte su ok i nikada nisam imao problema sa zaposlenicima. Ugodni i ljubazni uvijek. Žao mi je što neki njihovi zaposlenici pljuju i kvare ugled poštenih kojih ima. Velika šteta.
Poželjno je stisnuti HVALA
13 godina
odjavljen
offline
Hrvatska pošta

Pitanje. Koliko vremena treba da se novac prebaci na bankovni račun pošiljatelja ako ja nešto primam pouzećem?

14 godina
odjavljen
offline
Hrvatska pošta

Nikoliko, jer mu ne ide na bankovni račun nego dobije novac poštom. Iz mog iskustva, dva do pet dana.

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
odjavljen
offline
Hrvatska pošta

a ja sam mislio da moze tako. Hvala na odgovoru

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska pošta
footballer kaže...

a ja sam mislio da moze tako. Hvala na odgovoru

nemoze, moras platit 14 kn prijenos novca

Potpis.
12 godina
neaktivan
offline
Hrvatska pošta

Da ne otvaram novu temu o ovim Hp lopovima,nikad više neću s njima poslovati,čekam već 10 dana za novce ali nikak stići do mene.

Poslao sam preporučenu pošiljku i otkupnina naravno ,ali nikad pare stići.Moraš zvati službu pa područnu pa gradsku poštu to je za popi...{#}Kud su djelatnici neuljudni,bahati i arogantni seronje(ispričavam se na izrazu frustracija i nezadovoljstvo izlazi iz mene),tu su skupe usluge i spori do zla boga. Primjer, iz Berlina do Munchena sam paket primio za dva dana bez ikakvih problema švabo je švabo, a kod ovih katastrofa.

Danas moram predati potvrdu kontroloru u pošti pa će se valjda otkriti tko hapa pare. Ubuduće koristim ili tisak ili neku dostavljačku službu i svakako preporučujem ljudima  da izbjegavaju HP.

16 godina
offline
Re: Hrvatska pošta
Mene interesira da li ja mogu otvorit/pogledat paket prije nego ga platim?

Salje se hrvatskom poštom i preporučeno s otkupninom.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Hrvatska pošta

Eventualno u postanskom uredu uz pisanje zapisnika

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.2.2015 21:54 (Kant).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice