Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

poruka: 35
|
čitano: 69.487
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Možete li mi preporučiti neku stranicu ili slično gdje bi mogao pogledati ponudu apartmana/kampova/bungalova na Jadranu? Mislim ići negdje sa društvom samo ne znam odakle da počnem tražiti. Gledao sam u Oglasniku ali nije mi to to, nikad ne znaš tko te može zeznuti preko telefona... Pa ako imate neku stranicu ili ako netko iznajmljuje povoljno neka mi javi Namigiva

Tnx!

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
16 godina
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Netko?

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
15 godina
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Gdje bi ljetovao?

 

http://www.dubrovnik-area.com/

 

Evo jedne koja se odnosi na podrucje dubrovnika. Pa ako sam pomoga a i adriatica.net ima isto dosta privatnog smjestaja.

 

 

A.D.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2009 13:19 (unic0rn).
16 godina
offline
RE: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?
Pero Dinamit kaže...

Možete li mi preporučiti neku stranicu ili slično gdje bi mogao pogledati ponudu apartmana/kampova/bungalova na Jadranu? Mislim ići negdje sa društvom samo ne znam odakle da počnem tražiti. Gledao sam u Oglasniku ali nije mi to to, nikad ne znaš tko te može zeznuti preko telefona... Pa ako imate neku stranicu ili ako netko iznajmljuje povoljno neka mi javi Namigiva

Tnx!

u dubrovnik ne idi jer ce te oderat a ponuda je nikakva.

16 godina
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Ma to mi je predaleko a vjerujem i da je skupo tamo... Kvarner i srednja Dalmacija bi bilo najbolje, a i da nije preskupo...

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
15 godina
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Ako hoces uzivat i opustit se Peljesac je odlicna destinacija, a ako hoces se ubijat u alkoholu i nespavat idi na zrce, a nesto izmedju toga je makarska i okolica! Normalno istra je takodjer super ali tamo ti za info nemogu pomoc

A.D.
15 godina
neaktivan
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Najbolje je u Zadru(po meni).Grad je lijep,nije skupo,dobre plaže i vjerujem da nije predaleko.

16 godina
offline
RE: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?
Tomislav95 kaže...

Najbolje je u Zadru(po meni).Grad je lijep,nije skupo,dobre plaže i vjerujem da nije predaleko.

zadar je odlican a makarska je isto dobra.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Pogledajte na:

 

http://free-si.t-com.hr/starine/index.htm

 

mislim da bi moglo biti intersantno.

 

14 godina
neaktivan
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

kod Keruma i Fani na MejamaSmijehPoljubacNamigivaŠutim

imam 22 godine
13 godina
neaktivan
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

http://www.apartmani-otok-hrvatska.com/

 

Evo povoljnih apartmana na otoku Ciovu pored Trogira.

Apartmani su novi, klimatizirani, terase s pogledom na more, 200 metara do plaza....

15 godina
neaktivan
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Toplo preporucamo ciovo,pogotovo onaj dio koji gleda prema bracu,ne znam koji te dio gornji ili donji,uglavnom tamo mi je prekrasno,nema puno ljudi,plaze su prekrasne i sjecam se da ima jedan visok mol za skakat

12 godina
offline
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

http://apartmanilucija.net/

evo ti jedni na čiovu.

15 godina
neaktivan
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Ja kad sam isao s deckima na more, spavali smo po vani(plazi, parkovima, klupicama i sl. i bilo je fenomenalno)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

www.apartmaniruza.com

 

Vodice

14 godina
neaktivan
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Ima ovdje stranic gdje vlastniki apartmana odavaju svoje apartmane pa je valjda povoljnije nego od agencije ;)

vidi: Apartmani u Hrvatskoj

8 godina
neaktivan
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Neka alternativa gornjem linku za 7mj? Odmor na jadranu? :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 14:31 (Dario10Horvat).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Netko od Vas bio u Loparu? Kako se krecu cijene apartmana? Skupo? Gledao po njuskalo al to tako relativno

16 godina
online
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?
JasnoLXL kaže...

Netko od Vas bio u Loparu? Kako se krecu cijene apartmana? Skupo? Gledao po njuskalo al to tako relativno

 Pa ak ideš sad nije nigdje skupo 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?
lllnuclearlll kaže...
JasnoLXL kaže...

Netko od Vas bio u Loparu? Kako se krecu cijene apartmana? Skupo? Gledao po njuskalo al to tako relativno

 Pa ak ideš sad nije nigdje skupo 

 

Bio sam u par navrata u Loparu. Imam tamo šogora. Skupi su za popizdit. Prekrasno mjesto, prekrasne obale i more... ali cijene su nevjerojatne!

Freak Show Inc.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?
Friday kaže...
lllnuclearlll kaže...
JasnoLXL kaže...

Netko od Vas bio u Loparu? Kako se krecu cijene apartmana? Skupo? Gledao po njuskalo al to tako relativno

 Pa ak ideš sad nije nigdje skupo 

 

Bio sam u par navrata u Loparu. Imam tamo šogora. Skupi su za popizdit. Prekrasno mjesto, prekrasne obale i more... ali cijene su nevjerojatne!

 Govoris opcenito o cijenama ili cijenama apartmana samo?

12 godina
neaktivan
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Nije mi jasno zašto niko ne koristi booking.com, najbolja stranica za privatan smještaj, imaš recenzije drugih ljudi, piše ti sve lijepo, preko njih rezerviraš i na miru si :)

Battlelog: gjurki
6 godina
neaktivan
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Pozdrav ljudi, idem na neočekivani godišnji i treba mi smještaj, ciljam na apartman, a želja mi je Istra. Tražila sam dosta po netu ali većina je već bookirana na mjestima gdje sam tražila ( Pula , Rovinj, Motovun) ili me smještaj baš i ne privlači iz više razloga  Odnosno, kada idem na taj godišnji jednom u godini volim imati neku dozu komforta   Molim Vas za ideje, i što se tiče smještaja, a može i za lokaciju. Blizina mora mi nije toliko bitna jer švrljamo s autom stalno po ostalim mjestima. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?
NikPraskaton412 kaže...

Pozdrav ljudi, idem na neočekivani godišnji i treba mi smještaj, ciljam na apartman, a želja mi je Istra. Tražila sam dosta po netu ali većina je već bookirana na mjestima gdje sam tražila ( Pula , Rovinj, Motovun) ili me smještaj baš i ne privlači iz više razloga  Odnosno, kada idem na taj godišnji jednom u godini volim imati neku dozu komforta   Molim Vas za ideje, i što se tiče smještaja, a može i za lokaciju. Blizina mora mi nije toliko bitna jer švrljamo s autom stalno po ostalim mjestima. 

 

Moje iskustvo je da krajem 6. mjeseca jaaaaako teško budeš išta normalno našao, pogotovo za Istru i Kvarner.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?
Zoko kaže...
NikPraskaton412 kaže...

Pozdrav ljudi, idem na neočekivani godišnji i treba mi smještaj, ciljam na apartman, a želja mi je Istra. Tražila sam dosta po netu ali većina je već bookirana na mjestima gdje sam tražila ( Pula , Rovinj, Motovun) ili me smještaj baš i ne privlači iz više razloga  Odnosno, kada idem na taj godišnji jednom u godini volim imati neku dozu komforta   Molim Vas za ideje, i što se tiče smještaja, a može i za lokaciju. Blizina mora mi nije toliko bitna jer švrljamo s autom stalno po ostalim mjestima. 

 

Moje iskustvo je da krajem 6. mjeseca jaaaaako teško budeš išta normalno našao, pogotovo za Istru i Kvarner.

 Jooj, daj malo optimizma :D Ma svjesna sam toga da bude jako jako teško, nude se smještaji ali me ne privlače odnosno baš nisam pronašla nešto za obiteljski odmor, znači djeca, pas, a i muž se nađe tu ali on može i na kauč . Ugl. rado primam i sugestije za neke druge destinacije i smještaj ili način kako pronaći smještaj... možda za Zadar i okolicu, dalje se ne bi previše spuštala prema jugu da ne gubim previše na putovanje s obzirom da je u pitanju nekoliko dana samo. Možda uhvatim kakvu last minut opciju 

13 godina
neaktivan
offline
Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Moj savjet je da izbjegavaš otoke, tj. trajekt.

Mi smo lani za Dugi Otok izgubili 13 sati dana. 4 sata do Zadra, a ostatak čekali trajekt, vozili se njime i onda još od pristaništa.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Jeftin smještaj sa određenom (pretpostavljam malo većom, zbog djece, psa..) dozom komfora? To ni u kampu ne možeš dobiti.

 

Vrti nekoliko puta dnevno booking.com, last minut opcije sa scontom čak i do 50% ti odu u pola sata. Kod mene na Krku ima još uvijek praznih apartmana, ja ne rentam ali vidim kod susjeda da nisu puni.

13 godina
offline
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?
chutac kaže...

Moj savjet je da izbjegavaš otoke, tj. trajekt.

Mi smo lani za Dugi Otok izgubili 13 sati dana. 4 sata do Zadra, a ostatak čekali trajekt, vozili se njime i onda još od pristaništa.

 

untisumpor ja baš rezervirao apartman na dugom otoku.. nisam još bio jbg..

imaš neki savjet, da krenem ranije ili dođem u neko specifično vrijeme?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje pronaći jeftini smještaj na moru?

Mi smo išli starom cestom jer je daleko jeftinije(cestarina), a ne puno sporije(uglavnom ne voziš ispod 100, često više). Planirali smo na popodnevni trajekt i uzeli vrijeme sa Google Mapsa i dodali dva sata(WC i slično). Stigli smo na vrijeme, ali je bilo mjesta na knap(ljudi kupe kartu ranije i onda samo dođu tamo).

Pa ti preporučam, ako možeš, da uzmeš kartu online ili nekako, da ne bi izvisio, pogotovo sada kada je najviše turista.

 

Najgore je čekanje trajekta. Dođeš tamo, formira se nekoliko kolona za trajekt. Ali nema hlada, kafića, vjetra, ništa. Lani, početak 7. mjeseca, umireš u luci. Prvo čekaš dva sata prije i onda kad trajekt dođe, još pola sata za ukrcaj. Ne možeš u autu(još ja imam šajbu od 6 kvadrata, niti jedno sjenilo ju ne može pokriti), ne možeš van njega, ne možeš slušati glazbu, pali economy mode, ne možeš se klimatizirati...

Možeš napucavati loptu i paziti da ne ode u more 

I kad dođeš trajekt, pržiš se na njemu dva sata i tako 

 

Di si na Otoku?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice