Finanzas Forex prevara

poruka: 12
|
čitano: 4.032
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Propalo ''ulaganje'' u Finanzas Forex

Poštovani, otac mi je uložio 2008. godine 4100$ u Finanzas Forex marketing, zanima me da li itko ima iskustva sa povratom s obzirom da je i u Hrvatskoj prevaren veći broj ljudi, od njega traže uplatnicu na kojoj piše da je taj iznos otišao baš toj firmi, ali što je najgore on je uplatio preko jednog ''gospodina'' kojeg ne želim imenovati, otac ne može naći uplatnicu preko koje je to uplatio navedenom, a kad ga se zovne odma promjeni boju glasa i kaže da on nema te uplatnice od 2008. i prekida pozive.. sta bi Vi na mom mjestu uradili ? Ima li nade za povrat tog novca ? Hvala i lp. 

14 godina
offline
Re: Propalo ''ulaganje'' u Finanzas Forex
rliner kaže...

Poštovani, otac mi je uložio 2008. godine 4100$ u Finanzas Forex marketing, zanima me da li itko ima iskustva sa povratom s obzirom da je i u Hrvatskoj prevaren veći broj ljudi, od njega traže uplatnicu na kojoj piše da je taj iznos otišao baš toj firmi, ali što je najgore on je uplatio preko jednog ''gospodina'' kojeg ne želim imenovati, otac ne može naći uplatnicu preko koje je to uplatio navedenom, a kad ga se zovne odma promjeni boju glasa i kaže da on nema te uplatnice od 2008. i prekida pozive.. sta bi Vi na mom mjestu uradili ? Ima li nade za povrat tog novca ? Hvala i lp. 

 Ima ima samo treba bit uporan! Taj Gospodin se ponaša kao zaposlenici u službama za korisnike!

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 17:08 (0verlord).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Propalo ''ulaganje'' u Finanzas Forex

E sad je pitanje da li je taj posrednik prevario oca i je li to uopće proslijeđeno na tu firmu ? Oni za povrat novca traže uplatnicu na  kojoj piše da je to išlo na račun te prevarantske firme, a on kaže da nema uplatnica, isto tako moj otac je izgubio uplatnicu, a u banci u kojoj je uplatio kažu da nemaju uvid u uplate iz 2008.? Koji je sljedeći korak ? Posrednik je udaljen od mene 400 km, da li bi ga bilo pametno posjetiti  ?

14 godina
offline
Re: Propalo ''ulaganje'' u Finanzas Forex
rliner kaže...

E sad je pitanje da li je taj posrednik prevario oca i je li to uopće proslijeđeno na tu firmu ? Oni za povrat novca traže uplatnicu na  kojoj piše da je to išlo na račun te prevarantske firme, a on kaže da nema uplatnica, isto tako moj otac je izgubio uplatnicu, a u banci u kojoj je uplatio kažu da nemaju uvid u uplate iz 2008.? Koji je sljedeći korak ? Posrednik je udaljen od mene 400 km, da li bi ga bilo pametno posjetiti  ?

 Obavezno! Franck ciglica kave i bajadera u ruku pa kod njega na vrata. Kad uzme poklone onda slijede batine

15 godina
offline
Re: Propalo ''ulaganje'' u Finanzas Forex

-poslovi su za odrasle samostalne osobe, rizik..

-možeš tužiti koga želiš, ali moraš imati osnovu.

-uplatnica.. imaš ili nemaš, ako nemaš.. tvoja greška, no i dalje moržeš tužiti, prijetiti pa čak i biti kažnjen.. tj zato moraš imati dokumente, dokaz, kao uplatnicu. Ako nemaš tad je prvi problem dokazati da uopće posotji osnova za neko potraživanje, pa ako druga strana odbije-ospori tad možda za tužbu.

 

ako je novac uplaćen 2008me.. danas je 2020.. tj malo kasniš s pitanjem gdje je novac ili potvrda-uplatnica, tj kad nešto uplaćuješ tad dobijaš uplatnicu i tad je tražiš, ne nakon par deseljeća.. jer ni poslovni subjekti ne moraju čuvati arhivu uplata (knjige..) nakon npr 10 god.. tj kao da tebi sad s računom iz 2008 dođe npr hep.. zakasnili su, tj imaju godinu dana za takve račune, nakon toga ne, a ovo je +22 god, bez uplatnice tj bilo kojeg komada papira osim same izjave.. a to jednostavno nije dovoljno za bilo što. Nije dovoljno vikati prevara, treba nešto i dokazati, ostalo je besmisleno... tj da je 22 dana ok, ali ne godine.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
protjeran
offline
Re: Propalo ''ulaganje'' u Finanzas Forex

Pa nije 22g nego 12g, al svejedno je prevara - ako je prevaren veci broj ljudi, privatnu grupnu tuzbu i sta bude bude.

Uglavnom sa HR pravosudjem, i to je pusiona, plate se odvjetnici, oni zadrzavaju slucaj sto duze, da se sto duze placa,

i na kraju kita u usta i jos veci gubitci.

 

Sve u svemu, tko nema u glavi, ima u devizama... koje uplati nepoznatim osobama. A sam je kriv sto nece otici na policiju i imenovati "gospodina".

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
3 godine
offline
Re: Propalo ''ulaganje'' u Finanzas Forex

Pozdrav,

evo i ja sam uložio nekoliko dolara više iste godine preko posrednika,nakon što sam u tri navrata slao papire u SAD  u neki ured pravde ili kako se već zvao,dobio sam ovih dana ćek o povratu sredstava koje sam uložio,samo što je ćek u Citibank u Frankfurtu pa još neznam dali moram ići gore ili dići tu kod nas preko neke banke,imam rok od 6 mjeseci da to dignem.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Propalo ''ulaganje'' u Finanzas Forex
šoštar kaže...

Pozdrav,

evo i ja sam uložio nekoliko dolara više iste godine preko posrednika,nakon što sam u tri navrata slao papire u SAD  u neki ured pravde ili kako se već zvao,dobio sam ovih dana ćek o povratu sredstava koje sam uložio,samo što je ćek u Citibank u Frankfurtu pa još neznam dali moram ići gore ili dići tu kod nas preko neke banke,imam rok od 6 mjeseci da to dignem.

 Tko ti je poslao ček odnosno rekao da je poslao ček? Da li si se javio u poslovnicu da vidiš mogu li isti poslati poštom? 

3 godine
offline
Re: Finanzas Forex prevara
Dobio sam ček poštom ovaj tjedan iz SAD-a na podružnicu Citibanke Europe,sad moram otići u neku našu banku da vidim dali ću moći unovčiti ček jer su neke naše banke to ukinule,uglavnom ima 6 mjeseci da unovčim ček.
3 godine
offline
Re: Finanzas Forex prevara
Pozdrav,
evo novci stigli na račun,čak sa zaradom tako da nisam ništa izgubio osim 12 godina živaca.
12 godina
odjavljen
offline
Finanzas Forex prevara

i onda je svizac zamotao čokoladu...

3 godine
offline
Re: Finanzas Forex prevara
Ja sam novce dobio natrag,tvoja je stvar hoćeš ili nećeš vjerovati.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice