Exkurzija ili vozacki

poruka: 48
|
čitano: 8.302
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Sta vi mislite otici na exkurziju ili polagati vozacki...ide se u spaniju,a vozacki mi je potreban jer zivim podaleko od grada i dosadilo mi je vise pitati nekogo mogu li s njim do grada..vasa misljenja ?

Almir
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.10.2014 19:45 (almir7356).
13 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Svatko drugačije razmišlja. Netko bi radije iša na exkurziju, a netko bi radije platio vozački..

Ja bi radije sa tim parama platio vozački nego tih par dana exkurzije. Osobno, nisam išao na exkurzije. Je li mi žao? Iskreno, nije.

Istina, tu je zabava, društvo i sve ostalo, ali opet..

Ništa ne ostavljam nezavrš
10 godina
neaktivan
offline
Exkurzija ili vozacki

a gle, maturalac je jednom u životu, sranja koja napravite su uspomene do kraja života.vozački možeš i položiti za pola godine-godinu, osim ako ti nije baš neophodno, onda opet nemaš kaj razmišljat.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
14 godina
neaktivan
offline
Exkurzija ili vozacki

Polaganje vozačkog zvuči isplativije i u tvom slučaju neophodno!

Ali za voziti biciklu ti ne treba dozvola, dakle nije samo u pitanju vozačka nego i što ćeš voziti.

 

A što se tiće ekskurzije, razmisli kakva ti je ekipa i koliko ćeš kondoma uspijeti potrošiti!

Ako je prvo loše, a drugo 0 (a 0 ne podrazumijeva male Almire), neznam - kupi novu bicilku, no wait - hm...

{#} {#}{#}

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
12 godina
odjavljen
offline
Exkurzija ili vozacki

1. stvari koje su potrebne, a tek onda ostalo. 

Najprije položi vozački. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
13 godina
neaktivan
offline
Exkurzija ili vozacki

Ja sam isto polozio vozacki umjesto maturalnog i nije mi zao jer dok su drugi dolazi u skolu busom ja sam s autom.

12 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Odlucio sam se za vozacki,jest da necu imat uspomena od exkurzije ali cu imat vozacku...sjedem u svoje auto i idem gdje zelim,a na ljeto mogu i sa jaranima na more :D

Almir
12 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Ako imas tako otvorene starce da ce ti dati auto da smijes kuda hoces, sve sumnjam.

Vozacki stignes, ja ga isto nisam imao sa 18godina pa nisam nsita propustio. Putovo sa vlakom u skolu i nista mi nije bilo.

 

A onih 7 dana u Pragu necu nikad zaboravit, genijalno iskustvo, prodes kroz 3-4 drzave... u svakoj stanes i sve. Stigne se vozacki, nije koda ti treba za posao ili nesto. Isto kako si putovo u skolu do sada, putovat ces i dalje... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 17:56 (SimeKZ).
15 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

bio sam prije mjesec-dva na maturalcu i nebi nikad to mjenjao za vozacki koji mogu polozit bilokad, za ovo imas jednu priliku u zivotu i to je to. i da, iz prve nisam ni htio ic jer sam reko da ce bit glupo s tom ekipom iz razreda, na kraju je bilo super.

12 godina
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
mar123 kaže...

bio sam prije mjesec-dva na maturalcu i nebi nikad to mjenjao za vozacki koji mogu polozit bilokad, za ovo imas jednu priliku u zivotu i to je to. i da, iz prve nisam ni htio ic jer sam reko da ce bit glupo s tom ekipom iz razreda, na kraju je bilo super.

Jos ako planira na faks, vozacka ce mu stajati u dzepu samo da moze pokazat kako je polozio... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Apsolutno maturalac. 

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
neaktivan
offline
Eskurzija ili vozacki

vece su ti sanse da ces ostati uzivo kontaktu ljudima iz osnovne i kvarta koje znas od rodenja (cak i ako se oselis jer ces posjecivati nazad rodbinu kad tad)

ako je briga oko ljudi iz srednje mala je sansa da se ostaje s njima u kontaktu osim preko drustvenih mreza

{#}

(cemu se zamarati sada nekima koje si vidio par kratki godina jos da nekazemo da na faksu automatski upoznajes nove tko ce se sad i s tima jos gnjaviti)

turisticke agencije ti to isto daju organizirana putovanja slicno eskurziji zapravo ti i je pocetno daljnje putovanje, u nekoj boljoj firmi imaju ta organizirana putovanja sa suradnicima (upitno ovdje?) (ako se mozes priustiti obje stvari ok)

 

nesjecam se polaganja vozacke jer jednom kada naucis znas kao biciklu...

nesjecam se svoje maturalke smrc mozda jer je bilo bezveze

kada se sjetim tada je bio cijeli zivot jer neznas za nista drugo sa zivotom shvatis da putovati mozes uvjek

 

 


 

 

TD collector
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 18:10 (Killua).
12 godina
protjeran
offline
Exkurzija ili vozacki

Ja bih na EKSkurziju a ne na exkurziju. {#}

 

Za vozački imaš vremena a uspomene s ekskurzije ćeš uvijek pamtiti.

★OMG! 了不起 NISPE !
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 18:08 (Budokai).
11 godina
neaktivan
offline
Exkurzija ili vozacki

asto nece imati i sa faksom putovanje???

TD collector
12 godina
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
Killua kaže...

asto nece imati i sa faksom putovanje???

Od kad imas sa faksom putovanja, osim ako se ne dogovoris sa ljudima na godini ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
neaktivan
offline
Exkurzija ili vozacki

eh vremena se mjenjaju (ili faksevi{#})

TD collector
12 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

keva ce dat da idem gdje hocu sa autom,na faks bi isto mogao ic sa autom...raja iz razreda mi je extra,bas smo ono pravi jarani..nas 30-toro je u razredu,sve muski lijepo se slazemo...u velikoj sam dilemi sta odabrati

Almir
15 godina
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
almir7356 kaže...

keva ce dat da idem gdje hocu sa autom,na faks bi isto mogao ic sa autom...raja iz razreda mi je extra,bas smo ono pravi jarani..nas 30-toro je u razredu,sve muski lijepo se slazemo...u velikoj sam dilemi sta odabrati

ako ste si u razredu svi super ja nebi ni sekunde razmisljo da odem na maturalac, to ce ti bit najjaca opijanja, a da ne govorim kakve cete gluposti radit.

12 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Idi na maturalac...

 

Auto moze cekat, ako ti treba da bi iso do birtije, skole, faksa onda je sasvim nepotrebno polagati... A prijatelji ce te rado povest na more, imao ti ili ne vozacku.

 

Zapravo ti ovo uopce nebi trebala biti dilema... al ajde... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 18:36 (SimeKZ).
16 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

 Maturalac čovječe :D 

Ja sam bio u istoj situaciji, hebeš auto za iti u školu, kak si se dosad vozio tako ćeš još i godinu dana izdržat.

A maturalac je jednom u životu, i sigurno već nećeš imati priliku posjetiti te države, moja ruta maturalca u španjolsku je uključivala, italiju (gardeland), španjolsku, pa francusku na povratu doma.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
11 godina
neaktivan
offline
Exkurzija ili vozacki

Maturalac

youtube.com/summercroatia
12 godina
offline
Exkurzija ili vozacki

Podjelio nam lik TDove... hebiga, vozacka je statusni simbol, bolje to nego vidjeti pola europe... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 19:20 (SimeKZ).
12 godina
odjavljen
offline
Exkurzija ili vozacki

Pa što je s vama ljudi? Bil sam na maturalcu i polagal sam vozački. 

Okej, maturalac je jedinstveno i super iskustvo, ali sad par godina nakon nikada nebih mijenjao maturalac za vozačku. Kada imate posao, vozačka znači jako puno, a meni znači sve. 

 

Nego, za autora teme, a nemožeš i na maturalac i polagati vozački? 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
Moji iz razreda su isli u cesku, ja nisam i na kraju kad su se vratili i price sta i kako, bilo bi mi zao para, ovako imam vozacku, treba mi i zbog posla, jer radim na terenu (tehnicka podrska), a sad ovi sto su bili u ceskoj, super sve to ali u globali svaki dan jeftino pijani i to je to, to se je moglo i vamo al ajde.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
PC - stručnjak kaže...
Moji iz razreda su isli u cesku, ja nisam i na kraju kad su se vratili i price sta i kako, bilo bi mi zao para, ovako imam vozacku, treba mi i zbog posla, jer radim na terenu (tehnicka podrska), a sad ovi sto su bili u ceskoj, super sve to ali u globali svaki dan jeftino pijani i to je to, to se je moglo i vamo al ajde.

to uvijek kazu ovi koji nisu isli, vjeruj mi ono sto smo mi radili se ovdje nije moglo. na maturalac se obicno ide u neke velike i poznate gradove, jedan zagreb u koji ja izlazim stalno je nula prema jednom pragu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
almir7356 kaže...

Odlucio sam se za vozacki,jest da necu imat uspomena od exkurzije ali cu imat vozacku...sjedem u svoje auto i idem gdje zelim,a na ljeto mogu i sa jaranima na more :D

Uspomene sa ekskurzije?

 

Pa osim ako si se planirao napiti i silovati neku maloljetnicu, malo toga je ostalo što nećeš vidjeti kasnije kad budeš obilazio europske gradove (sad je to superjeftino).

15 godina
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
Onjegin kaže...
almir7356 kaže...

Odlucio sam se za vozacki,jest da necu imat uspomena od exkurzije ali cu imat vozacku...sjedem u svoje auto i idem gdje zelim,a na ljeto mogu i sa jaranima na more :D

Uspomene sa ekskurzije?

 

Pa osim ako si se planirao napiti i silovati neku maloljetnicu, malo toga je ostalo što nećeš vidjeti kasnije kad budeš obilazio europske gradove (sad je to superjeftino).

nije bitno sto ces vidjet, nego s kim i u kojem trenutku, ja ovo sve sto sam vidio mogu vidjet i sa 30 godina, no to nece bit isto ko kad sam to vidio sa 17 godina sa ekipom iz srednje gdje vas je 60.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
mar123 kaže...

nije bitno sto ces vidjet, nego s kim i u kojem trenutku, ja ovo sve sto sam vidio mogu vidjet i sa 30 godina, no to nece bit isto ko kad sam to vidio sa 17 godina sa ekipom iz srednje gdje vas je 60.

U svakom trenutku možeš biti s maksimalno 3 osobe.

 

Osim ako si toliko cool da oko tebe gravitira 60. 

 

Većina tih ljudi svakako ti dosadi kroz srednju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 19:31 (Onjegin).
11 godina
neaktivan
offline
Exkurzija ili vozacki

Ovak razmisljaj: ako imaš lošu ekipu rađe odi na vozacki.

Ako imas dobru ekipu idi na putovanje.

Maturalac je nešto ne zaboravno. Nisam išao u osnovnoj školi, pošto mi je osnovna poprilično tulava (ravnatelj) ,ali sam išao u srednjoj. (znaci i znam kako je ne ic i kako je ici)

Maturalac je uz dobru ekipu obavezan.

Iskreno bih rađe propatio zbog dobrog maturalca.

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Exkurzija ili vozacki
Ma najgluplja fora je sto su oni bili samo skroz pijani, pola od predviđenih dijelova grada nisu ni htjeli ic vidit jer im je bilo do ro i u hotelu. Tako da ono meni bezveze, ak idem tamo idem vidit sta ima u tim gradovima, a ne izvalit se u hotel s ekipom pit i pusit. Uglavnu 0. A sad nakon znaci samo godinu i pol dana od zavrsetka, druzi se nas 3 aktivno, znaci svaki drugi 3. dan na kavi i tako, ostali se prave mutavi, nit ih cujemo nit ih vidiomo, stim da s tim ljudima kojima sam se nastavio druzit prije srednje skole ih nikad u zivotu nisam vidio. Znaci vecina tih ekipa iz srednje ti kasnije nece ni dobar dan reci a dok se islo u skolu zajebancija ovo ono. Zato ja bi iso polagat vozacki na tvom mijestu kako sam i sam i ni malo ne zalim ha onom drugom opcijom. Jer sta je je uspomene s maturalca nisu vrijedne tih para. Jer dalje ide svako svojim putem i vise se ni ne poznate.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice