DHL Pitanje

poruka: 15
|
čitano: 4.773
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
DHL Pitanje

Pozzdrav svima planiram narucit ovu lemnu stanicu http://www.dhgate.com/product/ly-bga-rework-station-ir6000-v-3-bga-machine/181860787.html#s1-15-1|3718485711

 

Posto ide preko dhl-a cuo sam da neke stvari ne propustaju bez obrta posto ja nemam obrt zanima me mogu li narucit ovu stanicu ako mogu jel placam onda samo carinu za ovo kod nas?Posto pise TAX FREE hvala svima i LP

11 godina
offline
Re: DHL Pitanje

Ukoliko naručiš, ovo te čeka: Prvo će ti se javiti DHL.hr da im daš punomoć carinske obrade paketa i to veselje te dodje čini mi se 180 kn. Nakon toga ide obračun carine na trošak robe i shippinga i onda na sve obračun PDV.  Od oka, trebalo bi te doći cca 750-800$ sve skupa.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
9 godina
neaktivan
offline
Re: DHL Pitanje
Jovanka kaže...

Ukoliko naručiš, ovo te čeka: Prvo će ti se javiti DHL.hr da im daš punomoć carinske obrade paketa i to veselje te dodje čini mi se 180 kn. Nakon toga ide obračun carine na trošak robe i shippinga i onda na sve obračun PDV.  Od oka, trebalo bi te doći cca 750-800$ sve skupa.

Hvala na odgovoru znaci bez obrta moze ovo? Super onda taman sam tu negdje racunao mislio sam je sam sastavit ali sam odustao

11 godina
offline
Re: DHL Pitanje

Da li DHL propušta ili ne propušta, to ti je najbolje pitati u DHLu; iako ne vidim što to točno i po kojoj osnovi oni ne bi propuštali...

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
9 godina
neaktivan
offline
DHL Pitanje

Moje iskustvo je sa DHLom je da su bezobrazni i skupi, ukoliko možeš naći drugu dostavu, bilo tko je bolji od DHl-a.

Uvijek nađu nešto dodatno za naplatiti.

13 godina
neaktivan
offline
DHL Pitanje

Znam da je prošlo dosta vremena, ali valjda će pomoć nekom jednom. Da sam prije tu pogledao ne bi mi se ovo nikad desilo.

Pre skupi, bahati, ne obavljaju zavrzlamu s EORIjem za tebe kao pošta, povratak paketa naplate brdo puta više nego kad šalješ. Dno dna.

15 godina
offline
DHL Pitanje

Očekujem jednu pošiljku koja dolazi DHLom. Pošiljka je deklarirana na 20 dolara (dobiven android media player na nagradnoj igri...vrijednost cca 50 dolara) i sad je status: Pošiljka na carinjenju.
Zanima me koje dodatne troškove da očekujem i mogu li ih ikako izbjegnuti?
Spreman sam i ne preuzeti pošiljku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2015 11:20 (tintin).
11 godina
offline
DHL Pitanje

Da li je moguće preko dhl-a pratiti baš svaki paket, tj da li oni nude pošiljke bez tracking numbera??

Naručio sam nešto s jedne stranice, i odlučio sam se za dhl uslugu dostave jer je bila najpovoljnija. Dosada sve što sam dobivao preko dhl-a je imalo tracking number, a u ovom slučaju nemam.. zapravo prilikom potvrde narudžbe u vjerojatno automatskom mailu od te stranice sa koje sam naručio je pisalo da ću dobiti t. n. u roku nekoliko dana, ali pošto ga još nisam dobia odlučia sam se obratiti toj stranici i oni kažu da ta moja pošiljka ipak nema t. n. što mi je jako čudno.

13 godina
neaktivan
offline
DHL Pitanje

Pozdrav!

Kad pokušam provjeriti stanje paketa na DHL, piše mi da ništa pod mojim brojem pošiljke nije pronađeno.(?)

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
DHL Pitanje

koliko sam upoznat, za DLH dostavlja HP Express... Prave su si našli 

13 godina
neaktivan
offline
Re: DHL Pitanje

Točno, danas mi je HP dovezao paket.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
Re: DHL Pitanje
chutac kaže...

Točno, danas mi je HP dovezao paket.

zato ti na trackingu ništa ni ne piše... nije pisalo niti meni puno tog, kao kad recimo DPD dovozi i znam u sat kad će paket doći... Ovi ti ni ne najave, samo banu na vrata... 

 

sramota za jednu firmu poput DHLa

13 godina
neaktivan
offline
Re: DHL Pitanje

A je, mogli su nazvati, u 11 kenjam i ovaj sjedne na zvono..

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
8 godina
offline
DHL Pitanje

Dobro da sam nasao ovu temu jer sad kuzim u cem je problem. 
Narucio neki dan nesto preko UPS-a i stiglo za par dana bez problema.

Narucio fotoaparat iz UK i platio postarinu 50 funti (DHL) i ono za 1 dan iz londona stigne u Zagreb (tj. za kakvih 12 sati) i sad mi stoji ovo na trackingu :

Friday, September 29, 2017

Scheduled for delivery as agreed ZAGREB - CROATIA

 

Prvo je pisalo da mi paket stize doma "Friday, September 29, 2017", a sad pise "The Estimated Delivery Date is currently unavailable. Please try again later." 

 

EDIT: I sad ovo

 Jel to znaci da su predali HP-u ?

https://www.instagram.com/celestial__emissary/?r=sun1
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 14:04 (Santana).
9 godina
offline
Re: DHL Pitanje

Ma ista stvar i kod mene. 

Prvo su mi par puta pokušali poslati da potpišem izjavu da me zastupaju za sve moje pošiljke (onako kao APP)

Pa kad sam pitao u čemu je kvaka, da je seller rekao da nema nikakvih troškova, jer je sve već uračunato u cijenu, 

tad su se kao fol javili da da, nemate dodatnih troškova pa kao više ne treba ništa slati.

 

Slijedeća poruka APP, evo baš smo carinili naša služba financija će vam poslati račun???, APP naravno.

Opet pitam o čemu oni to, pa opet isprika kao da šalju šprancu, da ipak nema nikakvih troškova.

 

Super, paket treba biti dostavljen u petak, ali naravno.. odjednom magično nestajanje i promjena kao i kod tebe.

Znači krivotvorenje statusa. Dok eto Aftership sve pamti.

 

Stvarno me zanima gdje ima neka centrala kojoj se možeš žaliti, ne ova šupa u hrvatskoj, već netko tko je njima šef.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2021 15:58 (WORA).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice