Čitate li knjige? Preporuke... izdvojena tema

poruka: 816
|
čitano: 292.346
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Čitate li knjige? Preporuke...

Knjižnica je dobra opcija. Prije sam znao otići u knjižnicu i sat vremena gledati knjige i uvijek bih si nešto zanimljivo našao. Međutim sad sam se prebacio na Kindle i digitalne knjige tako da mi se ne da ići u knjižnicu samo u razgledavanje. 

No svakako jedna od boljih opcija! 

13 godina
offline
Re: Čitate li knjige? Preporuke...

Smart audio player. S tim da mi je toliko dobra app bila da sam kupio full inačicu kasnije.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
10 godina
online
Čitate li knjige? Preporuke...

Ekipa je li netko mozda ima pdf,ebook ili neki drugi format knjige Vatra i krv ali na hrvatskom.

Imam na srpskom ali volio bi ako ima na hr.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Re: Čitate li knjige? Preporuke...
Stric_Jura kaže...

evo, nakon 2-3 godine izašao je u nas i 2. dio Ibisove trilogije  Amitava Goša - Rijeka dima...

 

povelike knjige, povijesne, u razdoblju pred izbijanje Opijumskog rata (1839.), s velikim brojem likova, prepletene radnje koja vodi od zaselaka Britanskog Radža, mogulskih palača, do Mauricijusa, preko Nikobarskog prolaza do Malacce, Singapura, Maka, Hong-Konga do Kantona...

 

Lijepo prevedena, s taman dosta egzotičnih riječi (i riječnikom straga), iskričavim govorom, natruhama magičnog realizma...

 Odlična preporuka, pročitao 1. i 2. dio ali nažalost treći je dostupan samo na engleskom.

13 godina
offline
Re: Čitate li knjige? Preporuke...

Sorry, slučajno post umjesto privatne poruke

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2022 22:20 (jocker'86).
13 godina
offline
Re: Čitate li knjige? Preporuke...
Arto kaže...

Smart audio player. S tim da mi je toliko dobra app bila da sam kupio full inačicu kasnije.

Molim pomoć, natjeralo me na iPhone pa trebam preporuku za Audio Books aplikaciju na iOSu.

Hvala unaprijed!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice