Black Friday 2022 zaključana tema

poruka: 295
|
čitano: 104.498
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Black Friday 2022

meni pise free za mailbox.de

10 ako je hr adresa

7 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022
Isplati li se kupiti 6700xt za 3700kn ili se vise isplati cekati da padnu jos cijene?
5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2022

Baš slaba ponuda, prije bi to nazvao "Navlakuša Friday" nego "Black Friday".
Očekivao neku solidnu ugradbenu pećnicu do 2000kn na sniženju, a kada ono većina malo podigla cijene i na kraju došlo na isto kao i prije.

3 godine
neaktivan
offline
14 godina
offline
Re: Pevex Mastercard zaba

Cijene su najmanje 1000 kn veće nego što bi trebale biti ali sa 50% popusta ispadne vrlo dobra ponuda

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 20:44 (Genoxxx).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Black Friday 2022
Danas poznanik priča kak je prije dva tjedna dobio ponudu za materijal. Danas je taj materijal cca 20% skuplji ali je na popustu 50% za BF

#klasika
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 20:47 (silvio3105).
10 godina
offline
Re: Pevex Mastercard zaba

 Ja sam mislio piknuti chuwi,za surfanje bi bio ok,ali nemam zabinu karticu hh

15 godina
offline
Black Friday 2022

Graficki tablet jel naso neko na actual popustu, neki entry model.

Hrvatska
10 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Bubabug kaže...

Graficki tablet jel naso neko na actual popustu, neki entry model.

 

pogledaj malo Huion marku, imaju solidnih modela za malo para

11 godina
offline
Re: Black Friday 2022

suixilak

 

Na akord-zupanja.hr imaju BF popust na Franke pećnice. Najjeftinija (2500 kn) izlazi iz budžeta, no u odnosu na druge trgovine u HR, pa i EU, cijene su stvarno značajno niže. Jedino što se po određenim stranicama rezervnih dijelova može vidjeti da je to Whirlpool grupa, a i na ovim jeftinijim modelima je unutrašnji koncept sličan Indesit-ovim modelima, a od skupljih Whirlpool-ovim. Ne bih znao jesu li dijelovi i završna obrada zaista bolje kvalitete ili je samo do imena.

Alles ima popust na Indesit modele pa ima nekih solidnih modela oko 1600 kn (besplatna dostava). Iako su tijekom godine bile i jeftinije ili slične cijene (po povijesti cijena s nabava.net). 

Ako postoji mogućnost za proširenjem budžeta (ne kupuje se pećnica baš svaki dan...), u Emmezeti su Whirlpool-ove (kataliza (info) - 2500 kn / piroliza (info) - 2700 kn) pećnice s najpovoljnijom cijenom na tržištu pa bih osobno možda njih uzeo u obzir. Iako su opet tijekom prošle godine cijene tih pećnica bile oko 2200-2300 kn.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022
kiwi_91 kaže...

suixilak

 

Na akord-zupanja.hr imaju BF popust na Franke pećnice. Najjeftinija (2500 kn) izlazi iz budžeta, no u odnosu na druge trgovine u HR, pa i EU, cijene su stvarno značajno niže. Jedino što se po određenim stranicama rezervnih dijelova može vidjeti da je to Whirlpool grupa, a i na ovim jeftinijim modelima je unutrašnji koncept sličan Indesit-ovim modelima, a od skupljih Whirlpool-ovim. Ne bih znao jesu li dijelovi i završna obrada zaista bolje kvalitete ili je samo do imena.

Alles ima popust na Indesit modele pa ima nekih solidnih modela oko 1600 kn (besplatna dostava). Iako su tijekom godine bile i jeftinije ili slične cijene (po povijesti cijena s nabava.net). 

Ako postoji mogućnost za proširenjem budžeta (ne kupuje se pećnica baš svaki dan...), u Emmezeti su Whirlpool-ove (kataliza (info) - 2500 kn / piroliza (info) - 2700 kn) pećnice s najpovoljnijom cijenom na tržištu pa bih osobno možda njih uzeo u obzir. Iako su opet tijekom prošle godine cijene tih pećnica bile oko 2200-2300 kn.

Hvala na preporuci, svakako ću pogledati.

Budžet mi je baš ograničen na 2000kn (200kn +/-) jer ne tražim nešto nešto prespecijalno već je to više za stariju osobu pa što manje "klikanja" gumbi. I uvijek sam nekako najviše imao dobrih iskustava sa Electrolux i Gorenje, ali nažalost za to nisam našao nikakvu Black Friday ponudu i sniženje.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2022

Ako imaš Diners, onda pogledaj i zutiklik.hr jer bi s tih dodatnih 10 % popusta ti obični modeli samo s kotačićima bili najjeftiniji (npr. Beko - 1215 kn; Gorenje - 1440 kn; Indesit - 1450 kn). Treba provjeriti i dostupnost jer Beko i Gorenje baš i nisu dostupni u ostalim trgovinama.

Electrolux-ov najjeftiniji model je vjerojatno EZB3400AOX (od 1627 kn), ali to je pećnica manjeg volumena (57 L vs oko 70 litara ovi gornje nabrojani modeli).

 

EDIT: Baš imam jednu narudžbu od prošle godine za usporedbu s ovogodišnjim cijenama. Electrolux EZA2400AOX je tada bila 1400 kn, a iako ima dva programa manje, to je malo jača pećnica od ove EZB (2725 W vs 2500 W) i ima katalitičke stijenke pa je pretp. bolja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 16:12 (kiwi_91).
14 godina
offline
Re: Black Friday 2022
kiwi_91 kaže...

Ako imaš Diners, onda pogledaj i zutiklik.hr jer bi s tih dodatnih 10 % popusta ti obični modeli samo s kotačićima bili najjeftiniji (npr. Beko - 1215 kn; Gorenje - 1440 kn; Indesit - 1450 kn). Treba provjeriti i dostupnost jer Beko i Gorenje baš i nisu dostupni u ostalim trgovinama.

Electrolux-ov najjeftiniji model je vjerojatno EZB3400AOX, ali to je pećnica manjeg volumena (57 L vs oko 70 litara ovi gornje nabrojani modeli).

 Em ako se odlučiš trči po taj sa Diners popustom jer to nije akcija tipa 30 dana nego dok ne popune quotu.

Jučer sam u Svijet medija htio ubost Tv ali nemam diners , veli lik pričuvam ti jer ja imam kolegu koji je radio do 16 30, a ima Diners.

Dođem u po 5 ,dogovor ,ja kolegi cash on na karticu Diners... 

Niš, otišao sav taj nazovimo ga Diners bonus u Smedija i telka skuplja 650-700 kn.

Sada čekam jer je akcija ionako do kraja godine na taj Tv bum snajpao još Diners bonus ako se pojavi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022
toma20 kaže...

Jel ima sta bolje za 2k kn? znaci trebao bih za surfanje i serije-filmovi

LINK

 

Imaš puno boljih opcija, kad smo kod Pevexa:

https://pevex.hr/black-friday-50-na-laptope-uz-zaba-mastercard-kreditne-kartice

 

Evo recimo taj Chuwi Gemibook je vjerojatno po svemu bolji i povoljniji. Ima 3 puta više RAMa, 12GB vs 4GB, ima bolji CPU 4c 4t vs 2c 2t, ima duplo veći SSD, 256GB vs 128GB, daleko bolji display, kvalitetni 2k 3:2 IPS vs jeftini 16:9 fHD IPS, gotovo je duplo lakši. Jedino što je bolje kod Acera je duplo dulje jamstvo, 24mj. vs 12mj.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 19:55 (mzopg).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2022

Jedino što će mu za serije i filmove definitivno biti bolji 15,6 inčni 16:9 displej od 13 inčnog 3:2 bez obzira što je ovaj drugi kvalitetniji...

Ali laptop jest prilično loš, šteta što nije uhvatio onaj iz Linksa za 1800, taj bi mu najbolje odgovarao

https://www.links.hr/hr/laptop-fujitsu-lifebook-a3511-core-i3-1115g4-8gb-256gb-ssd-hd-graphics-15-6-led-fhd-dos-crni-010101396

 

Ja sam uzeo jedan, idem u ponedjeljak da preuzmem. Biće dobar poklon nekom za praznike

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 20:23 (Widowmaker).
5 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Widowmaker kaže...

Jedino što će mu za serije i filmove definitivno biti bolji 15,6 inčni 16:9 displej od 13 inčnog 3:2 bez obzira što je ovaj drugi kvalitetniji...

Ali laptop jest prilično loš, šteta što nije uhvatio onaj iz Linksa za 1800, taj bi mu najbolje odgovarao

https://www.links.hr/hr/laptop-fujitsu-lifebook-a3511-core-i3-1115g4-8gb-256gb-ssd-hd-graphics-15-6-led-fhd-dos-crni-010101396

 

Ja sam uzeo jedan, idem u ponedjeljak da preuzmem. Biće dobar poklon nekom za praznike

 

Onda, ako mu je ok 2/2 ima za ispod 2 kile : https://vacom.hr/proizvod/laptop-acer-aspire-3-a315-23-nx-hvtex-03b-156-amd-athlon-8-gb-amd-radeon-graphics-256-gb-ssd-windows-crna/

15 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Bubabug kaže...

Graficki tablet jel naso neko na actual popustu, neki entry model.

 Vjerovatno si vidio ponudu iz Linksa; ali evo link ako nisi pa pogledaj odgovara li ti nešto od ovoga. ne znam kakve su bile cijene prije.

https://www.links.hr/hr/discounted-products/graficki-tableti-010402

10 godina
offline
Re: Black Friday 2022

Da,steta nisam odmah pratio sta nudi links 😞

 

@Widowmaker 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 21:39 (toma20).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022

Nitko ne spominje Maxgaming, imaju brutalne popuste za gamere.

 

G pro x superlight 90 eura, 680 kuna:

 

Imaju još dobrih popusta, ovaj mi je najviše zapeo za oko jer je popularan miš.

 

 

 

 

 

Chaos is just somehow saying the very familiar fact that everything's complicated
12 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Gamer6669 kaže...

Nitko ne spominje Maxgaming, imaju brutalne popuste za gamere.

 

G pro x superlight 90 eura, 680 kuna:

 

Imaju još dobrih popusta, ovaj mi je najviše zapeo za oko jer je popularan miš.

 

 

 

 

 

Ima li netko iskustva s narudžaba s te stranice? Kakvi su u slučaju povrata?

10 godina
offline
Re: Black Friday 2022

imaju i obican g pro za 65 eura + 10 eura dostave, to mi se čini još bolje

 

 

ovaj gpro x superlight kad ubacis i dostavu košta kao i kod nas na nabavi u protisu i laptopi hr

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2022 14:15 (Del_Boy97).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pevex Mastercard zaba
toma20 kaže...

 Ja sam mislio piknuti chuwi,za surfanje bi bio ok,ali nemam zabinu karticu hh

Ovo mi je promaklo (da nemaš zaba karticu), imaš i akciju na Chuwi službenoj trgovini, šalju iz Španjolske.

https://promotion.chuwi.com/shopify-black-friday-2022/

 

Widowmaker kaže...

Jedino što će mu za serije i filmove definitivno biti bolji 15,6 inčni 16:9 displej od 13 inčnog 3:2 bez obzira što je ovaj drugi kvalitetniji...

Ali laptop jest prilično loš, šteta što nije uhvatio onaj iz Linksa za 1800, taj bi mu najbolje odgovarao

https://www.links.hr/hr/laptop-fujitsu-lifebook-a3511-core-i3-1115g4-8gb-256gb-ssd-hd-graphics-15-6-led-fhd-dos-crni-010101396

 

Ja sam uzeo jedan, idem u ponedjeljak da preuzmem. Biće dobar poklon nekom za praznike

Ovisi što ti je bitno, meni je kvaliteta slike ispred dimenzije (ukoliko nije prevelika razlika, kao ovdje), 15.6" ima samo prednost što je malo veći, u brojkama je to 0.4" visina (zanemariva razlika) i 2.5" širina (malo preko 6 cm više).

 

S druge strane ovaj 13" ima daleko bolju pokrivenost boja, veću rezoluciju, bolje osvjetljenje, ukratko puno bolju kvalitetu slike.

 

Za surfanje je 3:2 omjer daleko bolji od 16:9.

 

EDIT: sad vidim da je ovaj model iz Pevexa 14", a ne 13", pa je razlika u dimenziji još manja. 14" model ima nešto sitno veću visinu, a u širini je 15.6" širi za 1.95" (4.95cm).

 

http://www.displaywars.com/15,6-inch-16x9-vs-14-inch-3x2

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2022 16:33 (mzopg).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2022
60nine kaže...

da, baš gledam, dostava 35 eura - ne znam zašto, a inače je 9.99 za te manje artikle sa amazon.de

 Pa odite preko mailbox de, ionako je free dostava unutar njemacke, odnosno besplatno do mailbox de adrese a njima cete platit cca 10 eura da vam proslijede u hrv, ako ne i manje

13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022
FileFicho kaže...
Gamer6669 kaže...

Nitko ne spominje Maxgaming, imaju brutalne popuste za gamere.

 

G pro x superlight 90 eura, 680 kuna:

 

Imaju još dobrih popusta, ovaj mi je najviše zapeo za oko jer je popularan miš.

 

 

 

 

 

Ima li netko iskustva s narudžaba s te stranice? Kakvi su u slučaju povrata?

 Iskreno, nemam ni ja iskustva, znam ih samo zbog nekih priča o Artisan podlogama pošto su popularne trenutno u pro gamingu i kad god netko online spominje stock artisan podloga za eu područje maxgaming bude u priči, nikad nisam čuo ništa loše, eto barem to mogu reći.

 

Ono šta za mene izdvaja ovog retailera od drugih je izbor gaming opreme, nemaju ono klasične pizdarije, Razer, Logitech, bla bla, imaju baš aktualne i nove brandove koji se polako natječu sa večim brandovima. 

 

Pozz

Chaos is just somehow saying the very familiar fact that everything's complicated
16 godina
offline
Black Friday 2022

Bome je loše ove godine. Svake godine prošećem dućanima jer znaju imati 10-20% popusta u C&A, H&M i tim dućanima pa kupim gaće, čarape, kratke majice i te stvari koje ionako trebam. Ove godine ni to. Amazon je isto imao neka slaba sniženja.

 

Naručio sam igre za Playstation iz tri dućana, prva dva otkazali narudžbe iako je pisalo da imaju u dućanu i da se ne treba naručivati a treći se ne javlja.

 

Proteklih godina mi se već desilo da kupim nešto, oni otkažu narudžbu i vrate novac a za to vrijeme akcije prođu. Jako iritantno.

 

 

8 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Gledao sam na tv, kazu da je i u americi izostala black friday ludnica totalno, sto navala naroda, sto stvarno snizenje i popusti.

Cak se i na odredjenim specijaliziranim forumima jako cesto ,odnosno za puno shopova i fizickih trgovina, mogla procitati i pogledati frapantna slicnost s potezima nasih trgovaca - enormno poskupljivanje neki vremenski period prije, te onda velikodusno davanje popusta, samo da bi stvari i dalje bile skuplje nego mjesec-dva prije crnog petka......

Cak ni onih cuvenih scena guzve, gazenja, otimanja nije bilo, ljudi setaju kao penzici po konzumu subotom popodne, tek poneki nesto ima u kolicima ili rukama......
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022
Damir22 kaže...
Gledao sam na tv, kazu da je i u americi izostala black friday ludnica totalno, sto navala naroda, sto stvarno snizenje i popusti.

Cak se i na odredjenim specijaliziranim forumima jako cesto ,odnosno za puno shopova i fizickih trgovina, mogla procitati i pogledati frapantna slicnost s potezima nasih trgovaca - enormno poskupljivanje neki vremenski period prije, te onda velikodusno davanje popusta, samo da bi stvari i dalje bile skuplje nego mjesec-dva prije crnog petka......

Cak ni onih cuvenih scena guzve, gazenja, otimanja nije bilo, ljudi setaju kao penzici po konzumu subotom popodne, tek poneki nesto ima u kolicima ili rukama......

Ljudi kupuju sve više online. U americi je oboren rekord za BF 2022 za online kupovinu i sada iznosi $9.1 mlrd. Gotovo pola kupovine je obavljeno preko mobitela.

 

https://techcrunch.com/2022/11/25/thanksgiving-black-friday-online-sales-figures

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2022 22:33 (mzopg).
15 godina
offline
Black Friday 2022

Nzn ja sam bacio oko kod nas i vani(DE). Gledo sam tehinku vecinom, i stvarno nista dobro nisam videl ove godine, dosta losije u odnosnu na prijasnje godine po meni.

8 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Da, malo kriza,no malo se i navike mjenjaju, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce ponedeljak proci u financijskom smislu....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
3 godine
offline
Re: Black Friday 2022
R4zOR229 kaže...

Nzn ja sam bacio oko kod nas i vani(DE). Gledo sam tehinku vecinom, i stvarno nista dobro nisam videl ove godine, dosta losije u odnosnu na prijasnje godine po meni.

 Ma vani(US) imas more toga na popustima doslovno duplo jeftinije  nego u europipropali smo skroz.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 1:22 (Boris grozni).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice