Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 151.424
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

6.55"? pa to je cijela cigla od moba

to mi se cini malo preogromno.. nesto manjih dimenzija..

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Stane256 kaže...

6.55"? pa to je cijela cigla od moba

to mi se cini malo preogromno.. nesto manjih dimenzija..

 evo bacio sam oko na nabavu do 1700kn to ti je sve tu

 od 6.1" nadalje. koliko vidim za te pare xiaomi note 9 pro, ali taj je

 samo jos veci. 6" je postalo novi standard

11 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
dinos3 kaže...

Nije informatika, ali evo Nike patike za 100 i kusur kuna.

https://www.sportvision.hr/tenisice/697051-nike-tenisice-sb-charge-cnvs

Prilikom registracije dobije se kupon za -15% pa se može odma i on iskoristiti za kupnju.

 

 

Te tene i ne vrijede više od tih sto kusur kuna

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Stane256 kaže...

pozz, namjeravam mami i tati kupiti za bozic nove mobitele jer su im trenutni koma, koriste mobitel za pozive, poruke, malo prolistat fejs i tu i tamo koju slikicu i to je to.

budet mi je cca do 1700 kn za svaki mob, dal se isplati kupiti rabljeni mob pa malo bolji (iPhone 7/8) ili neki novi iz ducana pa slabiji? kaj bi bilo dugorocnije i isplatljivije?

gledao sam malo Samsung Galaxy A21 i cini mi se okej

ne pratim bas nesto prodaju moba i to posto imam iphone 8 (radi savrseno od prvog dana kad sam ga kupio a star je 2 god) pa cekam da izade iphone 15 da mogu kupit X

jel ima ko sta za preporucit, savjet itd? 

Ako im sluzi samo za to sta si naveo, a vjerovatno ne pate na marke pogledaj si ovdje. Propala je tvrtka da, ali za 200/300 kn msm da ce sluziti onome sta trazis.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
monsieur kaže...
Stane256 kaže...

pozz, namjeravam mami i tati kupiti za bozic nove mobitele jer su im trenutni koma, koriste mobitel za pozive, poruke, malo prolistat fejs i tu i tamo koju slikicu i to je to.

budet mi je cca do 1700 kn za svaki mob...

Ako im sluzi samo za to sta si naveo, a vjerovatno ne pate na marke pogledaj si ovdje. Propala je tvrtka da, ali za 200/300 kn msm da ce sluziti onome sta trazis.

 Ja bih ti savjetovao da ovo svakako izbjegneš. Ti mobiteli imaju lošu reputaciju po pitanju kvarova, vole krepati. Reklamacija i servis su bili problematični i bilo je natezanja i dok je firma bila funkcionalna, a kako će sada ići - tko zna, ali teško na bolje. Cijena i papirnate specifikacije su super, ali bacit ćeš te novce, a onda ponovno tražiti. Da sam na tvom mjestu gledao bih povoljne nokije i xiaomije u nekom od pouzdanih dućana.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

taman da se javio tokom vikenda za nokiu 5.3 dvije za 1600kn.

top deal

12 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Onda je moja greška jer sam mislio bar da vrijede tih 200, 300 kn. 

4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

evo da pohvalim hervis, 2 dana od narudzbe spremno za pick up.

 

don4ld javim kasnije kakve su.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 13:37 (bloodborne).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Arto kaže...
monsieur kaže...
Stane256 kaže...

pozz, namjeravam mami i tati kupiti za bozic nove mobitele jer su im trenutni koma, koriste mobitel za pozive, poruke, malo prolistat fejs i tu i tamo koju slikicu i to je to.

budet mi je cca do 1700 kn za svaki mob...

Ako im sluzi samo za to sta si naveo, a vjerovatno ne pate na marke pogledaj si ovdje. Propala je tvrtka da, ali za 200/300 kn msm da ce sluziti onome sta trazis.

 Ja bih ti savjetovao da ovo svakako izbjegneš. Ti mobiteli imaju lošu reputaciju po pitanju kvarova, vole krepati. Reklamacija i servis su bili problematični i bilo je natezanja i dok je firma bila funkcionalna, a kako će sada ići - tko zna, ali teško na bolje. Cijena i papirnate specifikacije su super, ali bacit ćeš te novce, a onda ponovno tražiti. Da sam na tvom mjestu gledao bih povoljne nokije i xiaomije u nekom od pouzdanih dućana.

Osobno iskustvo sa servisom NOA mobitela prije mjesec dana, pickup and return o njihovom trošku, trajanje 3 tjedna. A prema pisanju na forumu firma propala još prošle godine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 14:05 (sosta).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Malo mi teško povjerovat u ovu priču, zašto onda nisu tražili povrat novca ako im nisu mogli popraviti uređaj u jamstvenom roku?

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Dobro, sad smo došli do neke druge priče.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...

ne znam jako rijetko kupujem kod njih gotovo nikad. a i kad kupujem odem u fizicki shop.

opcenito robu volim isprobati ne narucivati online. buraz me nekad pita kad sebi

narucuje nesto iz hollistera da li hocu i ja stogod, i evo sad ove dvije majice iz hervisa.

 

ali pretezno nikad 10% robe mi je web shop mozda i manje.

i vecinom pohodim iste ducane, duge veste tom tailor jer je hilfiger postao smece.

hlace europa, trenirke dechatlon, adidas, puma, itd. a dukse isto gdje naletim.

cjenovno varira nekad prodem super, nekad solidno. da je jefitno kako kad i kako sta.

 

Iz tog razloga naručujem online. Imam dva sport visiona u blizini a kad uđem unutra ne mogu naći nešto što ima u mojem broju.

 

 

Sad sam se sjetio što je bilo s ovim otkazivanjem narudžbe.

Odmah mi je tlak skočio. 

 

Narudžba ne bi prošla, ne znam da li slučajno zbog loše organizacije ili neka klošarska fora.

 

Naime, tokom vikenda imaju akcije gdje roba zna biti dosta snižena.

Neke patike snižene sa 700 na 400 kn. Platim, uzmu novce, stoji, stoji, zovem, provjerit će. Ispadne da nije prošla, vratit će novce a ja nek ponovimo narudžbu. Naravno, sad je već druga, viša cijena.

Pitam da li će ispoštovati akciju posto sam naručio za vrijeme akcije i da novac već neko vrijeme stoji kod niih, ne kontaktiraju me itd. a žena se izvlači da je akcijski period prošao bla bla bla.

 

Manje me strah naručiti s AliExpressa od nekog dućana bez feedbacka nego od njih. Fuj

14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Moguće je da ću dobiti 3 komda Gopro Hero 9, iz chipoteke, jer sam dobio na mail da su predali tri od četiri narudžbe na dostavu.

Pa ako ima zainteresiranih neka se jave u PP, jednu uzima za sebe, a možda dobijem još dvije. 

Poslao bi pouzećem ili kako se već dogovorimo. Da bi za 2000kn/kom + troškovi poštarine.

 

 

P.S.

 

A kako je to prošlo ne znam, jer pisalo je da može samo jedna po kupcu.

A pošto im je šteko web-shop, a uspio sam doći do zadnjeg koraka Predaj narudžbu, a uvijek me nakon toga vraćalo u košaricu, te se nakon svega srušila stranica.

Da bi nakon 30min na mail dobio 4 narudžbe u mail, različitih brojeva.

 

Ništa nije sigurno dok ne dođe dostava sutra-preksutra.

 

 

 

 

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Tesko, jer ak se sjecam imali su samo nekoliko komada.

Tak da je greska, tebi bi oslo tipa 70% GoPro-a sto su prodavali.

Al tko zna, mozda ti dodu na vrata. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
don4ld kaže...
Ja provjereno znam da su ljudi nosili mojem starom noa mobitele na popravak jer ovi u hangaru nisu imali dijelove, pa im je stari lagano rekao di da on nabavi dijelove ako ni oni nemaju, a to je njihov brand.

 radio sam u jednom webshopu našem i to je živa istina, za noa mobitele je uvijek išao povrat ili drugi noa mobitel jer nije bilo opcije popravka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 19:07 (Del_Boy97).
13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Vidim ima dosta loših iskustva s Sport Vision trgovinom, imaju opciju plačanja preko PayPal-a, tako da nebi trebao biti problem dobit novce natrag, ako ne isporuče naručeno...

7 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Zašto jednostavno ne odaberete plaćanje pouzećem!? Ne samo što se tiče sportvisiona, nego ičega uopće :)

3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
birra kaže...

Zašto jednostavno ne odaberete plaćanje pouzećem!? Ne samo što se tiče sportvisiona, nego ičega uopće :)

 Zašto bi plaćao pouzećem nešto što mogu elegantno platiti preko neta?

To što neki žive u srednjem vijeku pa misle da im neka poznata i renomirana trgovina neće poslati nešto što su naručili i platili, to je već problem s glavama ljudi.

Ne kupuješ od nekog preprodavača s njuškala, kupuješ od trgovca koji ima webshop.

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
A zašto bi nešto plaćao netom ako mogu elegantno platiti pouzećem!
3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Šta je tu elegantno? Moram na bankomat po novce, moram platiti dostavljaču, moram čekati da mi on vrati ostatak i uglavnom gubim vrijeme na gluposti, i ja i dostavljač.

7 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Lenovo33 kaže...
birra kaže...

Zašto jednostavno ne odaberete plaćanje pouzećem!? Ne samo što se tiče sportvisiona, nego ičega uopće :)

 Zašto bi plaćao pouzećem nešto što mogu elegantno platiti preko neta?

To što neki žive u srednjem vijeku pa misle da im neka poznata i renomirana trgovina neće poslati nešto što su naručili i platili, to je već problem s glavama ljudi.

Ne kupuješ od nekog preprodavača s njuškala, kupuješ od trgovca koji ima webshop.

Ne znam jel ovo bila uvreda meni ili što.. ali vidim da se zadnjih 10-15 postova priča o negativnom iskustvu sa sportvisionom. 
Pa ako već ne vjerujete stranici i shopu, nemojte se registrirat/ne šaljite im brojeve kartica/ne ulazite u bespotrebnu agoniju vraćanja novaca na paypal.. 
Kupite, za 2-3 dana dođe poštar, vi otvorite paket, uvjerite se da su tenisice tu i ostavite lovu.  
Ukoliko se paket ne pošalje i nastanu komplikacije, vratite se na stranicu, ostavite loš review i nastavite dalje sa svojim životom. 

Ako je cijena bezbrižnosti biti osuđen da si zaostao u srednjem vijeku - samo daj, pokaži nam svima koliko si moćan i napredan. ;)


EDIT: osobno sve obavljam preko kartica i paypala.. Al kad naručujem sa nekih žnj shopova, pogotovo onih sa voljenom nam .hr domenom.. Pouzeće mi je najprisnije.


Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 19:22 (birra).
9 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Problem je sto si ti placenje pouzecem naveo kao prijedlog "u vezi icega", a ne samo sportvisiona.

7 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
perix231 kaže...

Problem je sto si ti placenje pouzecem naveo kao prijedlog "u vezi icega", a ne samo sportvisiona.

 Mislio sam na hrv dućane. Njima vjerujem slabo i nikako. Moja greška.

3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
birra kaže...
Al kad naručujem sa nekih žnj shopova, pogotovo onih sa voljenom nam .hr domenom.. Pouzeće mi je najprisnije.

 A jesi pametan, znači svi shopovi sa .hr su mutni i varaju?

Najbolje da se ostaviš bilo kakve online kupovine i odeš fizički u trgovinu i uzemš u ruke ono što kupuješ, to je savjet i ostalim paranoicima.

12 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Evo meni je dosla trenirka Umbro iz Sport Visiona nakon 3 dana. Vidi se da nije bas neka jeftinoca i za 90 kn je prva liga.

4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

don4ld under armour je identična ovoj mojoj narančastoj i tu se poliester

uopce ne osjeti pod rukom ( citaj kožom ) i jednako tako je iznutra bas fina mekana

i jako udobna za nosit, narancastu imam vec nekih god dana cca i nije se ni isprala,

rastegnula ni niš definitivno je za svaku preporuku.

 

na lottinoj se osjeti jer koliko sam citao 40+% je poliester malo je tanja

ali je iznutra isto mekana i malo elasticna, nije ona neudobna odvratna "plastika"

kakvu tipa furaju ovi u megicu one svoje kako ja kazem popularno odvratne dresove za rad.

 

naspram pumine koja je malo strukturirana iznutra su mekše, iako pumina je više za jesen

i puno je tanja ( nju sam piknuo neki dan u dechatlonu ) u usporedbi za originals kojih imam isto par kom

sve su finije i mekše adidas je baš ono debela, topla duksa u svakom smislu te rijeci i ima onako

malo strukture iznutra koja ti moze smetat malo za kozu dok se ne naviknes.

 

nisam slikao hollisterove ali one su po pitanju udobnosti rekao bih sam vrh uz under armour

mozda cak i mekanije iznutra i mozda za malu nijansu finije ali za njih treba posegnut

online. u svakom slucaju lotto kao nesto sto nisam nosio jos od djetinjstva me ugodno iznenadila

i bas me zanima kak ce izgledat nakon god dana i X pranja.

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ajde smanji malo doživljaj na gubljenje vremena dok ti dostavljač vraća kusur...presmiješan si...plaćaj kako hoćeš i ne maltretiraj ostale svojim konstatacijama!
3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Mali322 kaže...
Ajde smanji malo doživljaj na gubljenje vremena dok ti dostavljač vraća kusur...presmiješan si...plaćaj kako hoćeš i ne maltretiraj ostale svojim konstatacijama!

 Da ne zamarate kurire sa brojanjem novca možda bi i stigli nama drugima sve dovesti na vrijeme.

Kukate kako ništa ne stiže, a očekujete da vam ovaj broji kovanice, komedija.

Dostavljač nije banka niti uvijek ima para da vrati iznos i kompliciraš bezveze život čovjeku jer si nesposoban ukucat broj kartice na netu.

7 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Prvo, isprike svima, ovo je zadnji offtopic post, barem s moje strane. 
Lenovo33 stavljaš mi riječi u usta. Jasno se vidi razlog zašto sam komentirao cijelu situaciju. Radi ljudi koji prijavljuju loša iskustva sa dotičnim webshopom te onih koji se radi tih iskustava dvoume oko kupnje. Za izbjeći ikakve drame ganjanja povrata novca te ostavljanja osobnih podataka (brojeve kartica) svakakvim stranicama - biranje plaćanja pouzećem nije srednji vijek već jedina realna i logična opcija. Ukoliko nije shvaćen bit prijašnjih poruka, nadam se da sam svoje stajalište razjasnio ovom.


Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 19:48 (birra).
3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
birra kaže...

Za izbjeći ikakve drame ganjanja povrata novca te ostavljanja osobnih podataka svakakvim stranicama

 Sportvision nije "svakakva stranica", nego provjeren trgovac koji posluje godinama u HR i ima hrpu fizičkih trgovina.

Sam si rekao da su tebi svi s .hr domenom nepouzdani pa je najbolje da više ništa ne pišeš, dovoljno si rekao.

Ako mi je neki webshop sumnjiv onda neću uopće kupovati, a ne da ću plaćati pouzećem jer im ne vjerujem, gdje je tu logika??

 

To što neki imaju problema su pojediničani slučajevi koji se dogode svakoj trgovini, sve se može riješiti, neće nitko ostati bez para.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice