Allegro.pl

poruka: 6
|
čitano: 3.491
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Allegro.pl kupovina

Pozdrav.Našao sam na Allegru pipe tj. mješalice za sudoper koje su 50% jeftinije nego takve iste u Hr.Poslao sam upit na tri trgovca,svi mi odgovorili da ne šalju u Hr.Kako se može kupit roba a da se šalje u Hr?

8 godina
offline
Allegro.pl

Valjda moraš imati firmu i naručiti veču količinu. Negdje sam pročitao da fb trgovine tipa supergoldy kupuju tamo, ne znam jel istina. Mislim da je to nešto kao alibaba.

14 godina
offline
Re: Allegro.pl kupovina
9111963 kaže...

Pozdrav.Našao sam na Allegru pipe tj. mješalice za sudoper koje su 50% jeftinije nego takve iste u Hr.Poslao sam upit na tri trgovca,svi mi odgovorili da ne šalju u Hr.Kako se može kupit roba a da se šalje u Hr?

možeš koristiti mail forwarding, naravno to će te dodatno koštati pa izračunaj jel ti se isplati. Npr clevver.io (nemam nikakva iskustva s njima ali vidim da imaju adresu u Varšavi). To što je 50% jeftinije nego u HR nije ništa čudno, iste cijene možda možeš naći i negdje otkud će ti slati u HR. Ja sam prije otprilike 5 godina naručio podžbuknu mješalicu iz UK, ako dobro pamtim za otprilike 100 funti sam kupio mješalicu kakva je ovdje bila 6500kn(!). Na neke kvalitetnije stvari naši nabiju cijenu valjda radi dodatne ekskluzivnosti.

 

dtdtdt kaže...

Valjda moraš imati firmu i naručiti veču količinu. Negdje sam pročitao da fb trgovine tipa supergoldy kupuju tamo, ne znam jel istina. Mislim da je to nešto kao alibaba.

 mislim da je to samo maloprodaja, kao poljski mall.hr ili slično. Prodaju lokalno. Imaju čak i same day deliver u nekim PL gradovima. 

10 godina
offline
Allegro.pl

Ma znam,mislio sam da to nije tak komplicirano.A,ono srce me boli kad vidim da je ista stvar duplo jeftinija vani nego kod nas.Pljuc.

12 godina
offline
Allegro.pl

Ovisi ti o Selleru, frend je prije par mjeseci uzeo turbinu za auto tamo i za 3 dana je dosla DHLom

10 godina
offline
Allegro.pl

Ma da,ovo u sve firme koje prodaju sanitarije pa ih boli kuki za nekog iz Hr i nemaju interesa.Drugo je privatna osoba.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 13:22 (9111963).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice