Procjena mjernog instrumenta

poruka: 4
|
čitano: 2.819
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Procjena mjernog instrumenta

Ne koristim ga vec dugo pa me zanima procjena jer ako je nest jeftino, radije cu ga sacuvat....

Ugl ispravan. Ne sjecam se koliko sam ga platio jer sam ga kupovao sa vise stvari. Na google ne nalazi nist osim onih unimera zelenih....

 

 

 

16 godina
offline
Procjena mjernog instrumenta

Meni svako malo zatreba, a moj je neispravan. Koristio se od kad je moj stari još išao u srednju Ako budeš za pivu-dvije rješavao, se dogovorimo

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 0:14 (Najbrži).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena mjernog instrumenta
realno ne vridi nesto puno... mozda vise nekom kolekcionaru starih stvari nego elektronicaru. ako nemas pristojni digitalni instrument onda ostavi, ali ono... paralaksa, mjerno podrucje, umjeravanje, tipovi instrumenata... "mjerenje i instrumentacija" - opis predmeta od prije 30 godina
14 godina
offline
Re: Procjena mjernog instrumenta
sks78 kaže...

Ne koristim ga vec dugo pa me zanima procjena jer ako je nest jeftino, radije cu ga sacuvat....

Ugl ispravan. Ne sjecam se koliko sam ga platio jer sam ga kupovao sa vise stvari. Na google ne nalazi nist osim onih unimera zelenih....

 

 

 

 Ubio se za srednje škole smjer elektrotrhničar/elektroinstalater.Da današnja djeca se nauče i snjim koristi. 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 8:45 (dreadmoore).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice