Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagovao

poruka: 17
|
čitano: 2.468
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia predstavila Windows Phone 8 uređaje!
16 godina
neaktivan
offline
Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagovao

Dakle,

 

Konferencija je prosla, ja gledao live. Mnogi portali vec pisu i analiziraju, cak i oni koji se ne bave racunarima i tehnologijom... Samo BUG ne reaguje.. 12og ce verovtno prenositi direktno Apple iShit 5....

Inace primetio sam da mnogo vesti procitam na B92.net ili blic.rs ili slicnim news portalima pa tek posle 3-4 dana na bugu... Sta se dogadja???

 

Pozdrav

---------- markantz
 
25 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagov

Apple im je dobro platio da "ne vide ništa".

 

Zato je svaki dan bar jedna vjesto o crappleu.

 

Dobro došao u kapitalizam.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
neaktivan
offline
Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagovao

bravo Don!

ako sam ti pomogao slobodno stisni tipku HVALA ili TU ispod :)) mail: anto.grgic2@gmail.com ili grgaveliki7@gmail.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagovao

Ništa čudno, Bug je sad u vlasništvu Samsunga. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2012 21:21 (Penryn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagovao

I mene baš to zanima zašto još nema nikakve naznake o ovom event-u na Bug-u. Također gledao online na Nokinoj stranici i mislim da bio red da se bar neki članak napiše o tome, u ostalom ako već nisu bili prisutni pa pratili uživo konferenciju mogu je pogledati "sa zakašnjenjem", a ako je i to predugo i previše vremena oduzima cijenjenim novinarima, nokijina stranica, i prepišite (pardon prevedite) bar specifikacije, i objavite vijest šta je predstavljeno.

 

Ovome se stvarno nisam nadao od Bug-a, pali ste mi u očima, pali jako.
Kao sto rece autor teme, Apple-ov event će se sigurno prenositi u živo, a za ovo se niste udostojili ni članak napisati.

Ništa drugo nego, loše, loše, loše, stvarno loše. {#}

 

P.S.

Po svemu viđenom mislim da će nove Nokije, posebice 920, biti predobri smartphone-i. Pocevsi od specifikacija, koje su u rangu najbrzih Androida, a svi mislim da znamo da ima podosta razlike u brzini (da ne kažem optimizacij) između wp8 i androida. 820 ima isti hardware u pozadini kao i snaznija sestra, sa dosta manjom rezolucijom ekrana, i nekako imam osjecaj da bi mogla biti kralj brzinskih testova. (Samo moje osobno mišljenje, ne znaci i da je točno) {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2012 20:09 (Gh0sT).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagovao

Bit ce pravo cudo ako budu imali recenziju iti jednog modela. Ali opet ... who cares {#}

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagovao

Istina je da malo kasne za razliku od samsungovih i appleovih predstavljanja al to je tako... Siguran sam da stiže iscrpan članak uskoro (bar je tako bilo s prvom lumijom).

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagov
pa sta ima veze
ima na gsmareni desetak vijesti o nokiji, oni su cak i pretjerali, po mom misljenju :)
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
16 godina
offline
Re: Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagov

Jadna uboga Nokia.

Koja zadnje 2 godine sama sebe ubija sa konjem od Ellopa na celu.

Boohoo.

I stvarno nemaju para, osim milijuna i milijuna od Microsofta koji ih gura. I koji je platio i doveo svog Ellopa tamo da ubiju sve svoje vlastito sto su imali i budu desna ruka WP8.

Jadni ubogi siromasni.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagov

Ti si jadan ako tako misliš. Pogledaj malo tekstove o WP-u 8, a ne samo pljuvati po "slavi" koju je stekao njegov prethodink...

14 godina
offline
Re: Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagov

O traču o imenu novog ajFona mogu napisati članak a o  konferenciji ne. Shame on you...

http://www.travian.com.hr/?uc=hr5_30144 Winter is coming...
16 godina
offline
Re: Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagov
royalhero kaže...

Ti si jadan ako tako misliš. Pogledaj malo tekstove o WP-u 8, a ne samo pljuvati po "slavi" koju je stekao njegov prethodink...

Mozes me nazvat kako god zelis.

To govori o tebi.

 

Ja nisam pljuvao po WP8. I nisam pljuvao po Nokii, vec po Ellopu. I po strategiji koju je Microsoft skovao dovevsi njega na celo Nokie, koji je onda unistio Symbian, MeeGo, i sve ostale projekte od Nokie, spustio nekad neunistivog proizvodjaca telefona na trece ili cetvrto mjesto po prodaji, a sve samo zato da bi sad Nokia bila desna ruka Microsofta.

 

I opet, ne pljujem po WP8 koji su super proizvod, ali ovo sto su napravili sa srozavanjem svog ugleda je katastrofa.

 

Sva sreca pa su sad pogodili u sridu sa lijepim dizajnom jer ipak je to najbitnije za prodaju, pa ce sa ovim Lumiama mozda napokon Nokia pocet ic prema starom mjestu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagov
elop je promijenio strategiju, ali daleko od toga da je unistio nokiu.
ni meni se ne svida prelaz na wp, ali realno nije ispalo lose
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
12 godina
offline
Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagovao
stvarno je sramota kako nisu uopce nista napisali o novim lumijama, a garantiram da ce 12.9
prva vijest biti : jos 12 sati do predstavljanja novog iphona,
sljedeca vijest ce ici : jos 3 sata do predstavljanja novog iphona,
nakon toga ide : upravo se predstavlja novi iphone
a zadnja vijest ce biti : I ovaj iphone je stvarno revolucionarni proizvod
Lopovi,ne kradite!Država ne voli konkurenciju
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagovao

Dobro Nokija izgleda at the moment, sad se i Samsung uključuje u WP8 priču, šta znači više kupaca WP platforme šta nije loše :)

http://msacademic.hr/ - Ne gubi vrijeme guglajući o prilikama koje učenicima i studentima nudi Microsoft, ovdje je sve što ti treba! Ako sad nemaš vremena, msacademic.hr je tu i sutra :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagovao

Gospodo, ohladite.

 

Vijest "kasni" jer sam ju pisao ja, veći ljubitelj Nokije od svih vas zajedno na kvadrat, i poslovično picajzlast tip, tako da je sve moralo biti pomno sređeno i dorađeno. Sad vam je vijest gore pa uživajte.

Domagoj
 
2 0 hvala 4
16 godina
moderator
offline
Nokia konferencija prosla... BUG nije odreagovao

http://www.bug.hr/vijesti/nokia-predstavila-windows-phone-8-uredaje/118173.aspx

 

I ovo seli u drugi podforum, stavljeno je na pogrešno mjesto...

...
Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia predstavila Windows Phone 8 uređaje!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice