IPTV u Njemackoj i Fire Stick

poruka: 16
|
čitano: 8.119
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
IPTV u Njemackoj i Fire Stick

Imam nekoliko pitanja i ako se meni pomogne, nadam se da ce nekome takodjer dobro doci informacija.

 

Naime plan je uskoro seliti u Njemacku, TV se bude nabavio kad se bude mogao nabaviti.

Posto ne znam kako ide sa televizijom i tim stvarima, imam od prije jedan amazon firestick 4k (slika u prilogu nize) kojeg sam planirao jedan dan koristiti za IPTV pa me sad zanima:

 

1. sto mi sve treba da mogu gledati nase programe tamo gore i ima li legalan nacin (platio bih neku postenu IPTV listu za cijelu godinu, al da stvarno kad upalim neki nogomet i sl. da slika ne zajebava)

2. koliko otprilike kostaju takve IPTV liste?

3. hoce li taj firestick biti dovoljan za tako nesto ili mozda visak ako TV ima nesto drugo ugradjeno kao npr. KODI?

 

Svaka informacija je dobrodosla i unaprijed zahvaljujem na pomoci!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPTV u Njemackoj i Fire Stick
Računaj oko 10 eura mjesečno ako želiš da radi kad treba.

Dosta ti je i TV s Kodijem, ali bolje je iskustvo preko FireTV-a. Uzmeš si Tivimate za cca 60kn godišnje i preko njega gledaš listu.

Imaš temu na forumu "Gledanje tv programa preko interneta" koja se bavi baš time pa pročitaj malo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: IPTV u Njemackoj i Fire Stick
@acmilan2
IPTV je još uvijek legalan u njemačkoj jer gotovo svi moji poznanici gore imaju nekakav Android box preko kojeg učitaju listu i gledaju TV programe s Balkana. Ono što je bitno je da ako budeš koristio Kodi i neke addone za filmove/serije, pazi da ti addoni nisu povezani s torentima. Odmah ćeš dobiti kaznu od cca 1.000€
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2022 11:31 (izzy007).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
IPTV u Njemackoj i Fire Stick

Dobro, Tivimate vidim da je samo player kao i KODI, kako imati neku listu gdje mogu gledati nase programe/vecinu ostalih ili nekako kombinirati?

Gdje se to placa na godisnjoj razini i kome?

Citao sam da na razlicitim mjestima ljudi pricaju o tome, ali gdje, kako i na koji nacin, to nisam uocio pa ako netko moze pomoci.

 

Posto vec imam fire stick, volio bih ga iskoristiti, ustekam ga kao USB i vjerojatno je brzi od samog TV-a osim ako TV nije neki ekstra dobar. (pretpostavljam)

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
IPTV u Njemackoj i Fire Stick

Za test iptv možete se javit na PP

mmmm
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: IPTV u Njemackoj i Fire Stick

acmilan2   Ako niste našli iptv javite se na pp

mmmm
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2022 19:25 (slanipotok).
11 godina
offline
Re: IPTV u Njemackoj i Fire Stick
slanipotok kaže...

Za test iptv možete se javit na PP

 

slanipotok kaže...

acmilan2   Ako niste našli iptv javite se na pp

 Nisam jos odabrao i nasao, gledam i razmisljam kako iskoristiti taj firetv stick, kako bih instalirao uopce nesto na njega, a i uzeo bih tek pocetkom iduce godine IPTV.

 

Kovačić
13 godina
offline
Re: IPTV u Njemackoj i Fire Stick
Nema tu puno mudrosti. Uštekaš stick, s official storea skineš Tivimate ili što god ti je draže i onda u samoj aplikaciji upišeš link koji će ti dati prodavatelj liste.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: IPTV u Njemackoj i Fire Stick

Robinhood kodi addon pukni, zadnje dvije godine ga koristim u njemackoj, nikakvih problema, niti "stekanja",gasenja,kazni i slicno..


Android box s 4k izlazom

Vodafone Net 1000mbps download(989 ocitava na mjerenju), 300 upload (253 ocitava na mjerenju)

Tv Samsung 4K Curved

 

Ali streamovi su u 1080p i 1440p pa nemam nikakve benificije od 4K Tv-a

 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
11 godina
online
Re: IPTV u Njemackoj i Fire Stick
Hazzard From da Hood kaže...

Robinhood kodi addon pukni, zadnje dvije godine ga koristim u njemackoj, nikakvih problema, niti "stekanja",gasenja,kazni i slicno..


Android box s 4k izlazom

Vodafone Net 1000mbps download(989 ocitava na mjerenju), 300 upload (253 ocitava na mjerenju)

Tv Samsung 4K Curved

 

Ali streamovi su u 1080p i 1440p pa nemam nikakve benificije od 4K Tv-a

 

 

To malo radi malo ne.

Ok je za tu i tamo imat tv kanale, ali za taj i onaj green thunder reći da je stabilno i pouzdano je smijesno.

Ne vjerujem da ima stabilnija opcija od tvviet, a i imaju svoj player prek kojeg gledaš.

Ljude ne poznajem, nemam od njih nikakve koristi, ali što se tiče stabilnosti bolji IPTV nisam isprobao.

O broju i izboru kanala se da raspravljati, nekom dovoljno, nekom previše,a nekom premalo kanala u ponudi.

 

 

 

11 godina
offline
IPTV u Njemackoj i Fire Stick

Volio bih imati sportklub i arenasporte da si mogu pogledat utakmice bez stekanja ili ako vani postoji neka opcija gdje imam domace kanale plus njihove sportske, sve skupa meni 20 kanala dovoljno koje zelim gledati, al eto, stabilnost se placa, a ne broj kanala vjerojatno.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: IPTV u Njemackoj i Fire Stick
acmilan2 kaže...

Volio bih imati sportklub i arenasporte da si mogu pogledat utakmice bez stekanja ili ako vani postoji neka opcija gdje imam domace kanale plus njihove sportske, sve skupa meni 20 kanala dovoljno koje zelim gledati, al eto, stabilnost se placa, a ne broj kanala vjerojatno.

 Ne znam zašto ostali komentatori na forumu ne pojednostavne svoje odgovore. Pričate o vodafone netu, robinhoodu itd., a vidi se da acmilan2 traži jednostavne odgovore.

U principu to ovako funkcionira:
Nađeš nekoga kome ćeš plaćati IpTV uslugu, u prosjeku je to nekih cca 10ak eura mjesečno. Plaćanje u vecini slučajeva PayPalom, Revolutom ili na neki treći način. Ne moram objašnjavati zašto.

Nađeš apikaciju/player preko kojeg ćeš pokretati IPTV, kao što je već i netko savjetovao na forumu - po meni je najbolja opcija TiViMate. Jako jednostavan za korištenje, vizualno po meni odličan. Postoji i besplatna opcija ali također savjetujem za 60kn godišnje kupiti Premium verziju jer nudi dodatne mogućnosti.

Aplikaciju bi trebao moći skinuti preko FireSticka. Najveći minus (neka me netko ispravi ako griješim) FireSticka je što nema ugrađen Google Play Store pa treba zaobilaznim putem dolaziti do TiViMatea. Ali, u principu se do aplikacija dolazi kao i na mobitelu. Kažem, ovo zadnje nemoj uzeti 100% zdravo za gotovo - neka netko ispravi ako griješim. 

 

IPTV liste obično imaju veliki broj kanala, ako nađeš hrvatskog pružatelja usluge - većinom imaju i dostojne videoteke sa more filmova i serija. Sve u HD-u i sa prijevodom. Redovite ažurirane.

 

Čisto da znaš, utakmice/Kanali kasne po otprilike 60-90 sekundi. Preko IpTVa većinom su ograničeni kanali na 25fps-a što je svejedno dovoljno za kvalitetno pogledat utakmicu/sport.

 

Savjetujem bar 25 MBPs brzinu interneta ali to danas imaju skoro svi nuditelji internet usluga, a pripremi se na veliku potrošnju interneta (količinski) jer ga IpTV dobro pocucla.

Ne znam na što treba biti oprezan u Njemačkog pri gledanju IpTV-a pa ti tu ne želim ni davati savjete.

9 godina
offline
Re: IPTV u Njemackoj i Fire Stick
WillyWonka kaže...
acmilan2 kaže...

Volio bih imati sportklub i arenasporte da si mogu pogledat utakmice bez stekanja ili ako vani postoji neka opcija gdje imam domace kanale plus njihove sportske, sve skupa meni 20 kanala dovoljno koje zelim gledati, al eto, stabilnost se placa, a ne broj kanala vjerojatno.

 Ne znam zašto ostali komentatori na forumu ne pojednostavne svoje odgovore. Pričate o vodafone netu, robinhoodu itd., a vidi se da acmilan2 traži jednostavne odgovore.

U principu to ovako funkcionira:
Nađeš nekoga kome ćeš plaćati IpTV uslugu, u prosjeku je to nekih cca 10ak eura mjesečno. Plaćanje u vecini slučajeva PayPalom, Revolutom ili na neki treći način. Ne moram objašnjavati zašto.

Nađeš apikaciju/player preko kojeg ćeš pokretati IPTV, kao što je već i netko savjetovao na forumu - po meni je najbolja opcija TiViMate. Jako jednostavan za korištenje, vizualno po meni odličan. Postoji i besplatna opcija ali također savjetujem za 60kn godišnje kupiti Premium verziju jer nudi dodatne mogućnosti.

Aplikaciju bi trebao moći skinuti preko FireSticka. Najveći minus (neka me netko ispravi ako griješim) FireSticka je što nema ugrađen Google Play Store pa treba zaobilaznim putem dolaziti do TiViMatea. Ali, u principu se do aplikacija dolazi kao i na mobitelu. Kažem, ovo zadnje nemoj uzeti 100% zdravo za gotovo - neka netko ispravi ako griješim. 

 

IPTV liste obično imaju veliki broj kanala, ako nađeš hrvatskog pružatelja usluge - većinom imaju i dostojne videoteke sa more filmova i serija. Sve u HD-u i sa prijevodom. Redovite ažurirane.

 

Čisto da znaš, utakmice/Kanali kasne po otprilike 60-90 sekundi. Preko IpTVa većinom su ograničeni kanali na 25fps-a što je svejedno dovoljno za kvalitetno pogledat utakmicu/sport.

 

Savjetujem bar 25 MBPs brzinu interneta ali to danas imaju skoro svi nuditelji internet usluga, a pripremi se na veliku potrošnju interneta (količinski) jer ga IpTV dobro pocucla.

Ne znam na što treba biti oprezan u Njemačkog pri gledanju IpTV-a pa ti tu ne želim ni davati savjete.

 Zasto bi placo,ako je naprimjer robinhood addon besplatan, i ima sve moguce programe koji meni evo trecu godinu rade bez problema, i bez rusenja, covjeka koji uploada liste poznajem, i svakodnevno 3 godine dodaje nove liste i prolongira vjek trajanja, znaci besplatno je i radi stabilno te ima support..Izdvojit porgrame koje zelis gledat u favorite je najmanja i najjednostavnija stavka cjelog procesa....

 

Pa da odgovorim na stanje u njemackoj po pitanju IPTV....Ti kao end-user, benutzer, nemas nista s time niti imas problema..Problem imas samo za torente, ili ako si distributer sadrzaja(sto ti nisi), kao korisnik(benutzer), nemoze ti nitko nista, provjereno i dokazano...

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
9 godina
offline
Re: IPTV u Njemackoj i Fire Stick
Silent horror1992 kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

Robinhood kodi addon pukni, zadnje dvije godine ga koristim u njemackoj, nikakvih problema, niti "stekanja",gasenja,kazni i slicno..


Android box s 4k izlazom

Vodafone Net 1000mbps download(989 ocitava na mjerenju), 300 upload (253 ocitava na mjerenju)

Tv Samsung 4K Curved

 

Ali streamovi su u 1080p i 1440p pa nemam nikakve benificije od 4K Tv-a

 

 

To malo radi malo ne.

Ok je za tu i tamo imat tv kanale, ali za taj i onaj green thunder reći da je stabilno i pouzdano je smijesno.

Ne vjerujem da ima stabilnija opcija od tvviet, a i imaju svoj player prek kojeg gledaš.

Ljude ne poznajem, nemam od njih nikakve koristi, ali što se tiče stabilnosti bolji IPTV nisam isprobao.

O broju i izboru kanala se da raspravljati, nekom dovoljno, nekom previše,a nekom premalo kanala u ponudi.

 

 

 

 Kao sto rekoh, 3 godine i nikad nije presto radit(bar kod mene), niti su kanali prestajali radit

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
16 godina
neaktivan
offline
IPTV u Njemackoj i Fire Stick

Ja imam fire tv stick vec 5 godina i zao mi je sto ga nisam uzeo i prije...  Stavio sam na njega IPTV Smarters aplikaciju i uzeo listu od jednog naseg tu u Stuttgartu i nemam nikakvih problema. 

Indoor Vision
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
IPTV u Njemackoj i Fire Stick

u njemackoj sam i koristim IPTV vec 3.5 godine, a prije toga sam bar 2 godine koristio u irskoj

 

https://hostvpn.xyz/

 

sa ovima sam dakle unazad 5+ godina.

na tv imam smart STB (radi na bilo kojem STB emulatoru).

prekidi su minimalni i za cijenu i kolicinu sadrzaja su zapravo zanemarivi

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice