(ne)zadovoljan sa T-com-om

poruka: 19
|
čitano: 3.237
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om
pitanje

Evo samo zelim pitati dali se nekom isto takvo dogodilo? Od 12.7.2008 tj. skoro 3 puna mjeseca je proslo od kad sam predao zahtjev za telefonski prikljucak,max adsl i maxtv uslugu. Znaci, 8.8.2008 su nam javili da ima tehnickih mogucnosti i da je sve u redu. Umjesto da dodu sljedeci tjedan oni do sad nisu dosli a kamoli da se netko iz T-coma javio. Jos dan danas mi govore da ce nazvat kada termin bude dogovoren. Zar nije mjesec dana maximum od uspostave ugovora do prekida? Zar nisu oni samo obicni laznljivci kakve ih ja smatram. MOLIM vas ako itko zna sta da radim,kome da se obratim uoci ovog problema bit cu vam zahvalan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: (ne)zadovoljan sa T-com-om

Ja nazvao, rekli su mi da će se javit da će potrajat, oko dva tjedna.

Nazove stari, došli za jedno 4 sata. hahahahaah

Probaj biti oštriji s njima, ako ne ti daj nekome da nazove.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
16 godina
offline
RE: (ne)zadovoljan sa T-com-om

nemas bas previse mogucnosti, puno ljudi je u takvoj situaciji sa t-comom. Najbolje bi ti bilo da zaboravis da si ih nazvao, onda dok ti dodju jedan dan bi ti bio kao dobro iznenađenje :)

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
neaktivan
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

Hmm ,a ja predao zahtjev za telefonom i maxTV-om i čovjek mi dođe tjedan nakon bez ikakvog požurivanja od moje strane, sada samo čekam da mi izmjere što trebaju pa da dobijem maxtv, a da ne ispadne da mi je T-Scum ok firma zbog ovog moram ih drukati za jednu vrlo važnu i raširenu pojavu, do prije nekih 5 mjeseci DSL mi je radio na 90% od maximalnih 8MBit/s što je predobro, nakon toga je počeo raditi na 2Mbit/s u idealnom slučaju,nakon 20 poziva službi za korisnike nije ništa riješeno, lažu da vide kako je sve ok sa linijom i da oni tu ništa ne mogu, e pa seru zato što je brzina očigledno "odrezana" i uvjek ista, bio sam prisiljen spustiti na minimum,sad plaćam manje ali zato jer sam prisiljen(!!!). Razmišljam jeli moguće da su me svrstali u domenu "leechera" ili je to jednostavno tako zbog susjeda koji su dobili maxTV pa trose bandwidth previse, ili nešto treće... Mislim da je realnija mogućnost da se prave glupi i ne ulažu u infrastrukturu koja im je preopterećena u nekim dijelovima grada, režu troškove sa mišlju da im nitko ne može ništa što je donekle istina,jer otkud meni dokazi da su oni to učinili namjerno...

 

Uglavnom sam nezadovoljan sa T-Scumovim DSL-om.

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

stalno ih zovi i budi uporan i dosadan...pa će valjda doći...Osmijeh

ako ne izaberi neki alternativni isp

when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: (ne)zadovoljan sa T-com-om
To je istina samo treba malo zarežat na njih i da vidiš kako dolaze brzinom svjetlosti.
nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
16 godina
neaktivan
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

Ja sam zadovoljan s t.comom. Nikad nisam imao problema, internet nikad nije štekao, brzina je uvijek na maximumu (2 Mbit/s), router radi perfektno, a i instalacija je bila brza i bezbolna...

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: (ne)zadovoljan sa T-com-om
i_rambo_plache kaže...

Ja sam zadovoljan s t.comom. Nikad nisam imao problema, internet nikad nije štekao, brzina je uvijek na maximumu (2 Mbit/s), router radi perfektno, a i instalacija je bila brza i bezbolna...

 potpisujem, jedini ovo za štekanje zna se desit ponekad, no živim u rijeci
Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

nema ti druge nego da ih tužiš, možeš čak i pobrat neku lovu

"Imam sve karakteristike ljudskog bica; meso, kosti, kozu, dlake, ali nijednu emociju - osim pohlepe i gadjenja. Kad me vidite imate osjecaj da je to jaka osoba sa cvrstim stavovima i jakom voljom. Ali kad mi pogledate u oci, ja jednostavno nisam tamo..."
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: (ne)zadovoljan sa T-com-om
autorov komentar

Ma joj da znas da bi najrade. Ali eto za jos i to nemam para. Ma zovem iz svaki dan 5 puta i samo govore da ce me nazvat tokom sljedeceg tjedna, a to govore vec 2 mjeseca. hvala decki za sve komenater,evo i ja od dosade nezanm sta cu pa napisao i ovdje temu o tome...samo da znate kako su bezobrazni svi tamo a posebno agenti s kojima kao trebas pricat jer budale nemogu niot neznaju nista

15 godina
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

Ja sam dugo cekao na ADSL radi birokracije.

 

U njihovoj bazi sam se vodio kao korisnik sa PCM-om, a DialUp mi je radio super. I ok, rekli su da ce maknit PCM i da ce mi to rijesit i da treba cekat. i tako sam cekao jedno 6 mjeseci dok slucajno serviser iz T-Coma nije dosao kod susjeda, ja ga uhvatio i objasnio da ne mogu imat PCM ako se na dialupu spajam na 46kbps i lik kaze svarno, sve bi trebalo bit ok, pogleda u centrali sve ok, nazove ove svoje, nakon tjedan dana sam dobio adsl.

 

U principu sam zadovoljan sa uslugom (kvaliteta veze), cijena moze biti i bolja al eto...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

ja bi na tvome mjestu poništio nekako ugovor ako se može i otišao na neki drugi ISP, gamad su oni u t-comu, slatno puca veza, ništa ne znaju. općenito sam nezadovoljan uslugom i mislim da ću prijeći na neki drugi ISP...

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

Meni veza super! Nikad nikakvih problema, DL i UL genijalni :)

 

Covjek koji je kod H1 preso kaze da mu svaki drugi dan ne radi telefon, a internet i da ne spominjem. Tehnicka podrska je uzasna (ona preko telefona) dok su ovi sto dodju u posjetu na servis ko da su odvjetnici, odijela i tako to... Smijesno!

 

Ja mislim da sam cuo za Optimu da nije losha kombinacija Tel + ADSL... samo je kod mene nema

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

meni su ga donijeli tek za tri mjeseca

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

slažem se sa ovima dečkima gore. nikad ni najmanjeg problema sa t-com uslugom a cijena je za flat sada prihvatljiva

 

sad mi za 2 mjeseca istjece ugovorna obveza, ali svejedno ih ne mislim napustat. jednostavno sam prezadovoljan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

evo da se i ja uključim

 

došu u t-com - reko daj telefon, daj 8mbit dsl, nedaj onu kazu ili onaj drugi šit od rutera- platim 1 kn - došli dečki za 3 dana sve spojili i šljaka bezprijekorno - samo da još smanje cijenu ili povečaju brzinu i to je to

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: (ne)zadovoljan sa T-com-om
Susjed mi je neki šef u t-scumu tak da nikad na ništ nisam čekal. ISDN sam dobil drugi dan od kad su ponudili i to sam zato jer su majstori koji postavljaju NT došli bez tipli pa mi nisu mogli uređaj objesit na zid (čitaj došli su pripiti bez ikakvog alata) pa su morali dolazit drugi dan. ADSL sam isto dobil drugi dan od kad se pojavio u ponudi. Susjed FTW!
16 godina
neaktivan
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

Ja ne kužim zašto se svi žale na t.com.

 

Iskreno, ne vjerujem da im treba 3 mjeseca da postave običan j*beni router kad taj posao traje ni manje ni više nego 5-10 min. A t.comu je u interesu da imaju što više korisnika zato da dobe što više para (i ugled).

 

Uz to nikad ne kradu, mislio sam da ni ostale firme ne kradu, ali me iskreno iznenadio b.net kad je došao račun za TV 200 kn više nego što je trebao (mislim da je u objašnjenju bilo to da su oni postavili u zgradi svoj priključak iako je zgrada već imala priključak za TV-antenu) i tek nakon intervencije mog starog i nakon 15-20 min prepiranja je operater preusmjerio poziv nekom na višem položaju koji je umirio mog starog s objašnjenjem da ne treba uplatiti tih 200 kn. Čitaj: pokušaj prevare - NEUSPJEŠAN!

 

Vjerojatno će se mnogi pitati zašto branim t.com, možda će neki reći da i imam veze s t.comom (iako nemam), a branim ih jer ja s njima nikad nisam imao problema...

 

A mislim da je istina, da nije bilo t.coma (htnet-a) danas bi Hrvatska bila u banani s internetom, jest da je t.com kapitalistički div i da ubire velike pare, al zauzvrat daje dobru uslugu...

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
(ne)zadovoljan sa T-com-om

Ja sam također zadovoljan sa t-comom, veza pukne 1 u 6 mjeseci cca. Jedino sto me zivcira a to su ispravili je da su prije davali govna od routera tipa Kasda, sada su i to popravili. Zadovoljan!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice