Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.512
|
čitano: 2.613.904
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ovo za 70" qled je bila top ponuda.
Naručio sam, 473 eura ukupno.
Ali nije došao verifikacijski mail.
Tako da ne znam dali sam uopće naručio
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Prodavac je bio malo cudan, navodno legit stranica ali oni na njihovoj stranici prodaju nekakve kistove ili sta vec...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zakljucana ponuda, bit ce neka greska ili scam.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ponuda i dalje stoji samo je sada 550€ - KLIK

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

da je barem 55inch jeftinija
ne znam gdje bia sa 75 

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

Ponuda i dalje stoji samo je sada 550€ - KLIK

 Kako nabavit taj tv, pošto ne dostavljaju kod nas ? Isto preko mailboxa.de ? Pitam jer nisam nikad tako velike stvari rješavao preko mailboxa, a i vjerovatno bi dostava bila paprena ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
8 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

meni stoji free delivery to croatia

2 godine
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Sickness kaže...
djigibao kaže...

Ponuda i dalje stoji samo je sada 550€ - KLIK

 Kako nabavit taj tv, pošto ne dostavljaju kod nas ? Isto preko mailboxa.de ? Pitam jer nisam nikad tako velike stvari rješavao preko mailboxa, a i vjerovatno bi dostava bila paprena ?

 Meni piše da dostavljaju i to besplatno...

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja sam jučer htio 2 uzeti, dok je bilo 450+23 dostava.
Odbili su 2x narudžbu. Sad kalkuliram, stvarno ne znam kud bi s takvim TVom u stanu.
To bi trebala 30m2 dnevna. Čak i da ide na njušku, rijetko tko će uzeti takav ogroman TV.
Ali šta je je, izgledalo bi wow na zidu
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
x360gamer kaže...
Ja sam jučer htio 2 uzeti, dok je bilo 450+23 dostava.
Odbili su 2x narudžbu. Sad kalkuliram, stvarno ne znam kud bi s takvim TVom u stanu.
To bi trebala 30m2 dnevna. Čak i da ide na njušku, rijetko tko će uzeti takav ogroman TV.
Ali šta je je, izgledalo bi wow na zidu

 Ja sam naručio pa ću vidjeti bude li išta od toga. Amazon je uredno potvrdio narudžbu i skinuo novce s kartice.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam isto naručio TV. 577€ sa dostavom. Piše da će isporučiti 15.11. Žao mi je šta nisam vidio dok je bila 450€. 
Ne virujem da će amazon otkazati narudžbu jer je naručeno preko prime accounta, a s njima nema zajebancije :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Hexfire kaže...
x360gamer kaže...
Ja sam jučer htio 2 uzeti, dok je bilo 450+23 dostava.
Odbili su 2x narudžbu. Sad kalkuliram, stvarno ne znam kud bi s takvim TVom u stanu.
To bi trebala 30m2 dnevna. Čak i da ide na njušku, rijetko tko će uzeti takav ogroman TV.
Ali šta je je, izgledalo bi wow na zidu

 Ja sam naručio pa ću vidjeti bude li išta od toga. Amazon je uredno potvrdio narudžbu i skinuo novce s kartice.

 keep us updated

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tvpronlem kaže...
Hexfire kaže...
x360gamer kaže...
Ja sam jučer htio 2 uzeti, dok je bilo 450+23 dostava.
Odbili su 2x narudžbu. Sad kalkuliram, stvarno ne znam kud bi s takvim TVom u stanu.
To bi trebala 30m2 dnevna. Čak i da ide na njušku, rijetko tko će uzeti takav ogroman TV.
Ali šta je je, izgledalo bi wow na zidu

 Ja sam naručio pa ću vidjeti bude li išta od toga. Amazon je uredno potvrdio narudžbu i skinuo novce s kartice.

 keep us updated

 Stornirano malo prije. Piše da je odbijeno od strane trgovca.

 

Na webu sad piše da je nedostupno.

 

Sad čekamo kolegu koji ima Prime 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma nema nista od toga, to su vam hakirani profili amazon trgovina i možete jedino ostati bez para, pogotovo ako uplaćujete van amazona kao što je kolega napisao.

 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stornirano. Ništa ni od primea ovaj put :/

10 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Čim su stavili oglas u 1h su već na račun sjeli lijepi novci. Sutra ili prekosutra stornira ekipi s amazona. Ovi koji su išli uplaćivali na lijepe oči zaboravi lovu. To se zove posao, sad za vrijeme bf a ima da prevarom zarade nečiju godišnju plaću vani.

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=225&jumpto=6699887&sort=asc&view=flat

 

Što se tiče egamer stranice. Obavljena narudžba mehaničke tipkovnice, nalog kreiran, no međutim poslije sve stalo.

Nisam dobio ni da je išta u procesu, dostavi itd, niti je plaćanje bilo moguće izvršiti online također kako se navodi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Penzija kaže...

Stornirano. Ništa ni od primea ovaj put :/

 Bezveze gubite vrijeme, a vec smo istu pricu spominjali prije cca dva tjedna u povezanoj temi.

9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Doslovno je to covjek napisao prije 2 tjedna.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mr.Inferno kaže...

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=225&jumpto=6699887&sort=asc&view=flat

 

Što se tiče egamer stranice. Obavljena narudžba mehaničke tipkovnice, nalog kreiran, no međutim poslije sve stalo.

Nisam dobio ni da je išta u procesu, dostavi itd, niti je plaćanje bilo moguće izvršiti online također kako se navodi.

 egarner je legit stranica i firma, čovjek iza nje korektan, nazvao me na telefon nakon što sam ostavio narudžbu, a nije više bilo artikla da ponudi zamjenski

 

Kontaktiraj službu za korisnike ili ih nazovi ako nema napretka u narudžbi

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@Widowmaker  : Stalak je fiksan? Nema mogućnost naginjanja (tilt)?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Može se podešavati u smijeru gore-dole, da možeš uskladiti sa visinom sjedenja.

Podešavanje je prilično kruto, pogotovo kada ga probaš pomjeriti prvi put. Treba malo sile da se pomjeti i onda lakše ide kada se malo "razradi".

Vidio sam da je dosta ljudi mislilo da se ne može podešavati jer nisu dovoljno jako pomjerali.

Zakretanje lijevo-desno nema.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Prošla baba s kolačima, vjerojatno su se rješavali lagera. Svejedno hvala.

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Super mi je pumpanje cijena pa onda blackfriday akcija

recimo RAM

 

 

Moj PC  
13 0 hvala 1
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako netko naleti na kaffe aparate, sa kapsulama ili espresso automatik, pa neka javi. Hitno mi treba jedan a kapsule ispod 80 eura nema nista za sada.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Šta je točno akcija na ovih par BenQ monitora?

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Coder256 kaže...
Orwandill kaže...

Za one u A1 (i one koji misle uzimati njihov net):

 

PS5 disk ver. + kontroler -> 12€/mj. kroz 24 mjeseca

 

Uvjeti:

- produljenje ugovorne obveze za kućni net/ novi priključak

 

Ispadne 288€ za PS5 nakon otplate

 

 

P.S - nemojte se sramiti javiti u PM za vise info :)

 Sto se ovoga tice, jos jedan info...

Trenutno imaju promociju na kucni net (ja sam uzeo novi prikljucak, nisam siguran za produljenje usluge) i daju 50% jeftiniju ratu za kucni internet prvu godinu dana (sa 24 eura na 12 eura za Mega NET) i to taman pokrije ratu za playstation 5.


To znaci da ce mjesecni racun biti:

- Prva godina: 12 eura MegaNET + 12 eura playstation
- Druga godina: 24 eura MegaNET + 12 eura playstation

Tako da mozete gledat na to kao da playstation placate samo drugu godinu po rati od 12 eura i ispadne 144 eura sve skupa. Bar se ja tako tjesim :)

P.S.

Ako pitate u poslovnicama ili preko sluzbe za korisnike, reci ce vam da nije moguce imat i jednu i drugu promociju (playstation + 50% popusta).
Za ostvariti te pogodnosti, morate napraviti zahtjev preko njihovog webshopa i onda cete moci dobiti obe promocije. Upravo mi se stigao primjerak ugovora na mailu di su ukljucene obe promocije.

Nazvao sam korisnicku podršku i rekao da mi aktiviraju novu ugovornu obvezu da želim onaj popust od 50%, i plus dodatni uređaj PS5 za 12€.Također, ako ste u Mozaik  možete dobiti 50€ bon u Konzumu i onaj neki uređaj (sluške ili 10 000mah punjac).

Sve je prošlo, iako je agentica rekla da to baš "ne nude" haha. Uglavnom, možete to ostvariti i kroz webshop ako prvo kliknete na 50% popust pri aktivaciji (samo tako radi!)

 

 

 
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav

 

Prati neko možda MediaMarkt?

 

Blizu mi je pa ako ima kakva ponuda pa da uzmem

 

Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Remzi kaže...

Pozdrav

 

Prati neko možda MediaMarkt?

 

Blizu mi je pa ako ima kakva ponuda pa da uzmem

 

Lp

 Ako si u DE, prati stranicu mydealz, tamo se najvise popusta i ponuda stavlja. Sto se tice samog Mediamarkta, pogledaj si ovdje ako ima ista pametno - klik

Kovačić
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice