Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.414
|
čitano: 2.439.745
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

o da, baterije u tragovimas Samsunga su feature... a ne greška...

 

koju lovu traže - u Šaomija je sve u redu...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zato sam i napisao iz generacije u generaciju. Samsung i ostali svoje pogreske poprave, a Žaomi bas i ne. Das za mobitel 4,5 tisuca i onda ti se sam blesira kod jednostavnih stvari tipa razgovor? Koliko god on bio dobar hardverski, ne hvala.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
monsieur kaže...

Zato sam i napisao iz generacije u generaciju. Samsung i ostali svoje pogreske poprave, a Žaomi bas i ne. Das za mobitel 4,5 tisuca i onda ti se sam blesira kod jednostavnih stvari tipa razgovor? Koliko god on bio dobar hardverski, ne hvala.

Nit Sljamsung ne popravi svoje stvari, isto ko i Xioami. To sta si ti mozda imao probleme, netko drugi nije, ista stvar sa Xiaomiem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2021 15:37 (hahhaajaads).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nisam fan ni jedne marke. 5 godina sam bio na Huaweiu i evo prvi put u zivotu da sam presao na Samsung. Pri biranju je bilo ili Samsung ili Xiaomi. Ali, iskustva drugih kazu da bolje sto sam ga zaobisao u sirokom luku.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imao sam u zadnjih par godina i Huawei, Samsung i Xiaomi top modele. Realno najmanje me zezao onaj Huawei, ali reći da ne valjaju je isto glupost kakve nema. Sve ostalo što sam probao, je bilo još dosta lošije. Evo i sad imam Samsung i neviđeno je koliko neke sitnice zezaju, ali ajd da se živjeti s tim, kao i s sitnicama na drugim mobitelima. Neka konkurencije što se mene tiče...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bNeo kaže...

Imao sam u zadnjih par godina i Huawei, Samsung i Xiaomi top modele. Realno najmanje me zezao onaj Huawei, ali reći da ne valjaju je isto glupost kakve nema. Sve ostalo što sam probao, je bilo još dosta lošije. Evo i sad imam Samsung i neviđeno je koliko neke sitnice zezaju, ali ajd da se živjeti s tim, kao i s sitnicama na drugim mobitelima. Neka konkurencije što se mene tiče...

 Nije ni iPhone mila majka. Jednu karticu iste banke (ZABA) prima (devizna) u Apple pay drugu ne (VISA tekućeg kunskog).

Za složiti "krekani" Jubito mi trebalo više vremena, nego isprogramirati neuronsku mrežu u Pytorchu. Ali da mi je 13 mini savršene veličine, bome jest. 

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Iskreno bolje je koristiti alternativne modifikacije "jubitoa"" nego original.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dobra cijena monitora za upgrade. Samo jos da su i graficke normalnih cijena to bi bilo dobro. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2021 16:47 (monsieur).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
robimarko kaže...

https://www.amazon.es/gp/product/B077ZJXCY1

Karcher SC 3 Easyfix za 114 EUR-a s dostavom u HR.
Kod nas je 1100+ kn tako da je solidna ušteda.

 A kakve to ima veze s hardverom?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
NIkakve
robimarko@gmail.com
3 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
monsieur kaže...

Zato sam i napisao iz generacije u generaciju. Samsung i ostali svoje pogreske poprave, a Žaomi bas i ne. Das za mobitel 4,5 tisuca i onda ti se sam blesira kod jednostavnih stvari tipa razgovor? Koliko god on bio dobar hardverski, ne hvala.

slazem se, jednom imao flagship model sljaomija i bome niakd vise

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zagarac_ kaže...
slazem se, jednom imao flagship model sljaomija i bome niakd vise

 

kad u moderno digitalno doba netko napiše za nešto "nikad više" računam da ili umire kroz par tjedana ili nema pojma o čemu priča

Beerman
3 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Homer J. Simpson kaže...
zagarac_ kaže...
slazem se, jednom imao flagship model sljaomija i bome niakd vise

 

kad u moderno digitalno doba netko napiše za nešto "nikad više" računam da ili umire kroz par tjedana ili nema pojma o čemu priča

losa ti matematika onda.. zasto bih opet riskirao i uzeo sljaomija kad postoji toliko drugih, boljih opcija?

5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zagarac_ kaže...
Homer J. Simpson kaže...
zagarac_ kaže...
slazem se, jednom imao flagship model sljaomija i bome niakd vise

 

kad u moderno digitalno doba netko napiše za nešto "nikad više" računam da ili umire kroz par tjedana ili nema pojma o čemu priča

losa ti matematika onda.. zasto bih opet riskirao i uzeo sljaomija kad postoji toliko drugih, boljih opcija?

Nema veze s matematikom nego zdravim razumom: sam sebe ograničavaš i za 2 generacije kad Samsung ne bude imao dobar mid ranger, ti ćeš uzeti A152 koji duva jaja Xiaomiju Mi 13 Lite za iste pare, zato jer "nikad više"

 

Takvi su i ljudi s telekomima "Nikad više A1/HT/Telemach".... dok ne istekne ugovor od 2 godine i onda opet ispočetka.

 

Ne postoji "dobar" operater/marka mobitela. Postoji ono što je najbolje tad kad kupuješ. I to uzmeš

3 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
encoding kaže...

Nema veze s matematikom nego zdravim razumom: sam sebe ograničavaš i za 2 generacije kad Samsung ne bude imao dobar mid ranger, ti ćeš uzeti A152 koji duva jaja Xiaomiju Mi 13 Lite za iste pare, zato jer "nikad više"

 

Takvi su i ljudi s telekomima "Nikad više A1/HT/Telemach".... dok ne istekne ugovor od 2 godine i onda opet ispočetka.

 

Ne postoji "dobar" operater/marka mobitela. Postoji ono što je najbolje tad kad kupuješ. I to uzmeš

generalizaciju ostavi za sebe, ja sam samo napisao svoje misljenje

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To je kao da je netko imao korejski automobil 1989. i rekao nikad više :-D A danas su ti auti 100 puta isplativiji nego njemački.

 
5 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Geekmaxi iskustva?
Čini se ko provjeren site?
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
x360gamer kaže...
Geekmaxi iskustva?
Čini se ko provjeren site?

 kupio mobitel prije par godina, dosao UPSom(nisam ni znao da imamo UPS u hrvatskoj). 

Nemam iskustva s povratima i reklamacijama, ali nije neki fake webshop.

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
x360gamer kaže...
Geekmaxi iskustva?
Čini se ko provjeren site?

 Ako se nevaram na preporucamo.com ili geek.hr stavljaju kad bude neka akcija i s tog shopa... pa pretpostavljam da je ok....

 

VenAtoR#2231
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
d4r1x1512 kaže...

Miš LOGITECH Gaming G PRO Wireless 

 

799,00kn

 

9 komada ostalo do 31.01.

Navodno se još samo danas može dobiti i za istu cijenu Logi Gaming G Pro X Superlight uz kod " dabarvolilogi ". Link

 

Nisam ga kupio, ali kôd prolazi pa pretp. da još uvijek vrijedi.

Moj PC  
2 0 hvala 2
3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ovaj Sandisk ssd je đabe, kod nas je 1600kn😂😂😂😂
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kako bi bilo najbolje uzeti taj SSD? Preko mailboxa ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Rade nemoj, doznao sam da je taj disk smece i nepouzdan od jedne firme za spasavanje podataka.
Moj PC  
3 0 hvala 4
11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
@dejo74, taj kod as500, jel se da koristiti za druge proizvode?

Probao sam na hp laptopu od cca 3,5k kuna i ne radi. Ako tko zna neki drugi kod na ekupi koji bi mogao raditi za laptope javite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
@dejo74, taj kod as500, jel se da koristiti za druge proizvode?

Probao sam na hp laptopu od cca 3,5k kuna i ne radi. Ako tko zna neki drugi kod na ekupi koji bi mogao raditi za laptope javite

 

AS250

250 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 2.500 kn do 4.500 kn

 

AS500

500 kn popusta za narudžbe u vrijednosti većoj od 4.500 kn

11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Zahvaljujem kolega
6 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav, je li netko možda uzeo Onda Oliver, laptop koji A1 daje uz produđenje ugovora za 40 kuna mjesečno/24 mjeseca. Uživo sam ga imao priliku nakratko isprobati, kvaliteta izrade nije nešto, zanima me samo kakav je u uobičajenom korištenju, internet, uredski poslovi, Office i slično. Znam da se za 960 kuna ne može nešto puno očekivati, ali nameće se pitanje je li možda bolje sveukupno preskočiti. Koristio bi se kao sekundarno računalo, tu i tamo umjesto PC-ja. Ne mogu pronaći pametne recenzije za taj model što nije baš ohrabrujuće. Ako netko ima iskustva ili savjet, unaprijed hvala :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

bilo za uporabu bilo za prodati, ako ionako uzimaš pretplatu isplati se

Beerman
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zna li itko ima li negdje na popustu https://mi.hr/mi-curved-gaming-monitor-34 monitor?
Znam da je bio do negdje prije na ~2500kn 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice