Zamjenski ekran za Galaxy J3

poruka: 3
|
čitano: 8.607
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zamjenski ekran za Galaxy J3

Pozdrav,

 

puknuo mi je ekran na smartphoneu, model Samsung Galaxy J3 6. Zvukovi prilikom bootanja se čuju, ali na ekranu nema prikaza.

Tražio sam po servisima zamjenski i traže više od 900 kuna za njegovu zamjenu, što mi je stvarno previše. Gledao sam na AliExpressu, cijena je nekih 400tinjak kuna.

Na AliExpressu postoje različite cijene displaya - a kreću se od 50 pa sve do 100 dolara.

 

U čemu je razlika kod ovih ekrana i isplati li se uzimati ovako nešto?

ZOTAC: Its Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Zamjenski ekran za Galaxy J3
DmL kaže...

Pozdrav,

 

puknuo mi je ekran na smartphoneu, model Samsung Galaxy J3 6. Zvukovi prilikom bootanja se čuju, ali na ekranu nema prikaza.

Tražio sam po servisima zamjenski i traže više od 900 kuna za njegovu zamjenu, što mi je stvarno previše. Gledao sam na AliExpressu, cijena je nekih 400tinjak kuna.

Na AliExpressu postoje različite cijene displaya - a kreću se od 50 pa sve do 100 dolara.

 

U čemu je razlika kod ovih ekrana i isplati li se uzimati ovako nešto?

 Jedan prijatelj je kupio ekran za iphone 4s davnih dana, neki zamjenski za manje para, i bio je u banani.

Vjerovatno i ovaj za 50 $ je neki zamjenski (ako to uopće postoji za Samsunge).

Sad, budući ti je popravak na servisu preskup, preostaje ti jedino kocka s tim (pitanje koliko znače onih 5 zvjezdica kaj je prodavač dobio skoro od svih).

A novi J3 na njuškalu je 900 kuna, tak da....

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjenski ekran za Galaxy J3
fer-de-lance kaže...

 Jedan prijatelj je kupio ekran za iphone 4s davnih dana, neki zamjenski za manje para, i bio je u banani.

Vjerovatno i ovaj za 50 $ je neki zamjenski (ako to uopće postoji za Samsunge).

Sad, budući ti je popravak na servisu preskup, preostaje ti jedino kocka s tim (pitanje koliko znače onih 5 zvjezdica kaj je prodavač dobio skoro od svih).

A novi J3 na njuškalu je 900 kuna, tak da....

 To sam isto razmišljao da, znači popravak u servisu bi me koštao isto koliko i polovni mobitel...

 A ništa, moram vidjeti koliko mi se isplati to budući da svako malo čitam o prevarama putem Njuškala.

ZOTAC: Its Time to Play.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice