Vaša preporuka oko kupnje

poruka: 3
|
čitano: 976
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Vaša preporuka oko kupnje

nisam znao gdje da smjestim ovu temu, ali mislim da bi ovdje odgovarala i nadam se da će se moderatori složit sa mnom...

 

ovako...

 

čitam dosta e-knjiga (i klasični, "papirnatih", naravno, ali pustimo sad to) i želio bih si uzeti prijenosni uređaj kako bih mogao u bilo kojem trenutnku i na bilo kojem mjestu čitati e-knjige; no, mislim kako bi mi bilo bezveze da uzmem neki "obični" čitać e-knjiga, tj. uređaj namijenjen samo tome; odnosno, mislim da bi mi bilo isplativije uzeti neko ručno računalo, mobitel ili sl., koji imaju puno više funkcija, a koje bih također mogao dobro iskoristiti (koristiti za pozive i poruke, slanje e-mailova, wi-fi, itd.); s obzirom da baš nisam jako upučen u taj segment tržišta, obraćam se vama da me savjetujete...

 

pa, što predlažete? Osmijeh

 

BTW, do sada baš nisam bio nešto zagrijan za iPhone, ali jučer sam ga vidio i isprobao kod frenda i, na prvi pogled, čini mi se dosta OK; on ga je nabavio preko frenda iz SAD-a, platio ga je 199 dolara (znači, malo više od 1000 Kn), što je sasvim pristojna cijena...

...there is no death; there is the God...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaša preporuka oko kupnje

Meni su iz istog razloga za oko zapeli netbookovi. Mali, kompaktni, možeš ih naći sa dosta memorije, imaju ugrađeni wi-fi. Ja ću možda pričekati da izađe koji u obliku tableta, mislim da je Asus nešto slično najavio za iduću godinu. Nešto u stilu ovog Calssmatea ali malo ozbiljnije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaša preporuka oko kupnje

Blackberry  9000 Bold je onda ko stvoren za tebe.... Ja ga imam, i stavio na njega mobi pocket reader za ebookove i mozes citat kad got zelis, naravno ima wi fi, gps i sve sto ti treba.... Btw mozes gledati i divix - preko njega i super izgledaju...Cool

Intel Core 2 Duo E6750@2.66GHz, Gigabyte P35C-DS3, s775, iP35, DDR2 2X1GB PC6400 (800MHz) OCZ, platinum XTC, BFG GTX 280 OCX, CoolerMaster HAF 932 big tower , CHIEFTEC, CFT-650-14C 650 W, LOGITECH, MX Revolution Cordless Laser Mouse, RAZER Lycosa keyboard, Samsung SyncMaster T260
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice