Savršena tarifa - VIP

poruka: 190
|
čitano: 88.790
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Vipnet je pokrenuo novu tarifu,odgovor na tele2 Revoluciju.

 

Bez ugovora,bez naknade poziva,za 150 kn:

  • bez limita prema mobilnim i fiksnim mrežama
  • bez limita SMS poruke
  • bez limita data promet (do 1 GB na maksimalnoj brzini,poslije smanjenje na 64 kbps)

 

http://www.vipnet.hr/savrsena-tarifa

 

Prednost pred tele 2 tarifom je "neograničen" data promet,Revolucija ima samo 500 MB uključenog prometa.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2012 12:18 (DwightSchrute).
Moj PC  
1 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
DwightSchrute kaže...

Vipnet je pokrenuo novu tarifu,odgovor na tele2 Revoluciju.

 

Bez ugovora,bez naknade poziva,za 150 kn:

  • bez limita prema mobilnim i fiksnim mrežama
  • bez limita SMS poruke
  • bez limita data promet (do 1 GB na maksimalnoj brzini,poslije smanjenje na 64 kbps)

 

http://www.vipnet.hr/savrsena-tarifa

 

Prednost pred tele 2 tarifom je "neograničen" data promet,Revolucija ima samo 500 MB uključenog prometa.

Vidiš ak potrošiš gigu prometa tada smanje brzinu do 64kbps a ak želite da pojača brzinu tada morate platit još 50kn tad bi dobili gigu prometa i možete aktivirati nekoliko puta. Nije baš sjajnoali paše za mob a za komp ne.

15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
pa nije ni namjenjeno kompu, svi znamo da pretplatne tarife za pozive i sms ne rade dobro na stickovima
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Odlicna tarifa. Nikad mi TELE2 nije bio simpatican.
http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
12 godina
odjavljen
offline
Savršena tarifa - VIP
A ništa odem ja iz Tele2 u VIP.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Ja koristim VIP vec milijun godina, jer se jedino tamo osjecam kao Very Important Person. Imaju najbolje ime od svih mreza!
http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

To je savršena tarifa ali vidim da u tu tarifu nije uključena ponuda mobilnih telefona. Mene Htc One x koji mislim kupiti u Tele 2 košta 2000 kn na Revluciju a u Vipu nema te tarife za kupnju tog telefona, tu je ipak Tele 2 u prednosti. Ali da je tarifa bolja od Revolucije, definitivno zbog Interneta.

Stjepan
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

kupi ti u vipu na neku drugu tarifu i onda se samo prebaci na ovu, nakon 3 mjeseca mozes mislim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
mar123 kaže...

kupi ti u vipu na neku drugu tarifu i onda se samo prebaci na ovu, nakon 3 mjeseca mozes mislim.

Samo što ova "akcija" od tarife traje do 15.6. i pretplatnici pod ugovorom se ne mogu prebacivati.

Pročitajte malo uvjete korištenja.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
The Man kaže...
Ja koristim VIP vec milijun godina, jer se jedino tamo osjecam kao Very Important Person. Imaju najbolje ime od svih mreza!

Very Important  Ignored Person

I pitanje je odgovor. Sporo tipkam i znam da kasnim na odgovor radi toga
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

da samo što - Navedenu promotivnu tarifu moguće je aktivirati do 15.6.2012.

a meni ugovor istjece 12.06 i sad 

uzet savrsenu i ostat bez sgs3 -.-

ili produzit ugovor na bez limita 111 koju sad imam i uzet mob..

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2012 13:27 (thabigjc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

Jel netko citao uvjete koristenja? kao i kod tele2 postoji jedna stavka 

10. Vipnet zadržava pravo, u tarifi Savršena pojedinom pretplatniku ograničiti broj SMS poruka, količinu minuta prema bilo kojoj mreži unutar Hrvatske u slučaju opravdane sumnje na neovlašteno korištenje usluga.

Slažem se sa tom stavkom samo mi nije jasno zasto ne preciziraju koliko to mozes sms poruka poslati i koje je to neovlasteno koristenje usluge? 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Imam ja tarifu bez limita 200 koja mi istjeće tek u 8 mjesecu iduće godine. Ništa ako ću kupovati mob otići ću u Tele 2.

Stjepan
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

a tele2 je ok sto se tice te tarife ali cijene mobitela su katastrofa gle pic neznas koji je skuplji...

tele2 tele2
vip vip
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Y.ebem ja njima mater, ja sad placam 200kn pod ugovorom (ODSAD 222?!) za ISTU ovu tarifu ali BEZ SMSA!?

4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

ova savrsena je super tarifa nebih je nazvao savrsena :)

ali u ovoj bez limita 111 jako me pate ove uspostave poziva nabijem ih barem 30-40kn plus 10kn radijska i pdv i eto me na cifri od 170kn

tako da je ova idealna zamjena i jos dobijem besple sve pozive na mobitele 

eh da nisu zakinuli nas ''VJERNE KORISNIKE'' mogla bi i proci pod savrsena ovako je daleko od tog naziva...

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Da jel šta meni vrijedi ta nova tarifa kad em ne mogu prijeći na nju zato jer sam ugovorno vezan za ovu bez limita 200, em nema mobitela u ponudi za tu tarifu po jeftinijoj cijeni kao kod Tele 2 (HTC ONE X). Na kraju, tresla se brda, rodio se miš. ali u 8 mjesecu ja prelazim na tarifu 25, platim im 600 kn pa neka drugoga deru. Po toj tarifi za poruke (40 lipa) i uspostave poziva me mjesećno raćun dođe preko 400 kn.

Stjepan
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

Navodno u 6.om mjesecu i T-Mobile priprema odgovor na ove tarife, odnosno uvodi nove tarife tako da je najbolje pricekati, taman kada dolazi SGS3.

I possess a skill to google.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Savršena tarifa - VIP

 

stjepanzg kaže...

To je savršena tarifa ali vidim da u tu tarifu nije uključena ponuda mobilnih telefona. Mene Htc One x koji mislim kupiti u Tele 2 košta 2000 kn na Revluciju a u Vipu nema te tarife za kupnju tog telefona, tu je ipak Tele 2 u prednosti. Ali da je tarifa bolja od Revolucije, definitivno zbog Interneta.

 

 

da samo je stvar da iduče 2 god plačaš svaki mjesec 250kn pretpaltu jer plačaš 100kn mjesečno mobitel... tako ga i u vipu platiš na rate i ista stvar :D :D :D

 

 

 

 

Patrick_cro kaže...

Jel netko citao uvjete koristenja? kao i kod tele2 postoji jedna stavka 

10. Vipnet zadržava pravo, u tarifi Savršena pojedinom pretplatniku ograničiti broj SMS poruka, količinu minuta prema bilo kojoj mreži unutar Hrvatske u slučaju opravdane sumnje na neovlašteno korištenje usluga.

Slažem se sa tom stavkom samo mi nije jasno zasto ne preciziraju koliko to mozes sms poruka poslati i koje je to neovlasteno koristenje usluge? 

 

pa to ti je za one gluposti da ti šalju svakakve reklame i spamaju te preko moba... ja sam u 2 dana dobil sms-e da petrol ima neko bolje gorivo i te gluposti... kad to radiš na mobu onda ti prekineju ugovor (tako sam i ja to shvatil)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Bojica kaže...

 

 

stjepanzg kaže...

To je savršena tarifa ali vidim da u tu tarifu nije uključena ponuda mobilnih telefona. Mene Htc One x koji mislim kupiti u Tele 2 košta 2000 kn na Revluciju a u Vipu nema te tarife za kupnju tog telefona, tu je ipak Tele 2 u prednosti. Ali da je tarifa bolja od Revolucije, definitivno zbog Interneta.

 

 

da samo je stvar da iduče 2 god plačaš svaki mjesec 250kn pretpaltu jer plačaš 100kn mjesečno mobitel... tako ga i u vipu platiš na rate i ista stvar :D :D :D

 

 

 

 

Patrick_cro kaže...

Jel netko citao uvjete koristenja? kao i kod tele2 postoji jedna stavka 

10. Vipnet zadržava pravo, u tarifi Savršena pojedinom pretplatniku ograničiti broj SMS poruka, količinu minuta prema bilo kojoj mreži unutar Hrvatske u slučaju opravdane sumnje na neovlašteno korištenje usluga.

Slažem se sa tom stavkom samo mi nije jasno zasto ne preciziraju koliko to mozes sms poruka poslati i koje je to neovlasteno koristenje usluge? 

 

pa to ti je za one gluposti da ti šalju svakakve reklame i spamaju te preko moba... ja sam u 2 dana dobil sms-e da petrol ima neko bolje gorivo i te gluposti... kad to radiš na mobu onda ti prekineju ugovor (tako sam i ja to shvatil)

 

Tebi šalje reklame na mob? Koja mreža? Može se isključit reklame . Kod mene kad koristim Vip portal postoje opciju kod Moj Vip pa sam tamo  isključio promotivne poruke.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP

odoh i ja iz revolucije u ovo...samo zbog interneta...

14 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Sad sam skužio, Bez Limita 600 je sad 669 :D

Jao da barem nisu primjetili pa da su ostavili 666...

4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Nello kaže...

Tebi šalje reklame na mob? Koja mreža? Može se isključit reklame . Kod mene kad koristim Vip portal postoje opciju kod Moj Vip pa sam tamo  isključio promotivne poruke.

 

 

neki broj 0997561938

inače sad imam t-com ekstra total s tarifu.... valjda im br iz imenika jer radi OPG-a mamin i moj br se nalazi u imeniku jer smo dosta mobilni... a uz te tarife to je najjeftiniji način marketinga.... za 150kn pošalješ mali miljun poruka....

13 godina
offline
Savršena tarifa - VIP
A što sa onim "ograničenim neograničenjima"? U Revoluciji ograničenje za pozive iznosi 5000min, a za SMS-ove 3000 poruka, iako piše da je neograničeno. Je li situacija u Vipu ista kao i kod Tele2 ili je uistinu neograničeno?
Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2012 19:30 (dturko).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
dturko kaže...
A što sa onim "ograničenim neograničenjima"? U Revoluciji ograničenje za pozive iznosi 5000min, a za SMS-ove 3000 poruka, iako piše da je neograničeno. Je li situacija u Vipu ista kao i kod Tele2 ili je uistinu neograničeno?

Nema ničeg takvog u uvjetima korištenja. Jasno stoji:

Iznos mjesečne naknade tarife Savršena uključuje neograničen broj minuta prema svim mrežama u Hrvatskoj, neograničeni broj SMS poruka prema svim mrežama u Hrvatskoj, te neograničeni prijenos podataka unutar Hrvatske.

 

Jedina ograničenja su smanjenje brzine nakon 1 GB i sljedeća stvar (isto iz uvjeta korištenja):

Radi zaštite korisnika trajanje svakog pojedinačnog poziva ograničeno je na 120 minuta nakon čega se poziv automatski prekida.

Istu stvar radi i T-mobile (opcija simpa Noći), ali nakon 90 minuta.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
Savršena tarifa - VIP

Evo definitivno ovo uzimam, ima sve šta treba :)

Dali ova tarifa ima koju manu ili "caku" ?

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP

Ja sam preletio uvjete korištenja, i nisam ništa uočio...čini se OK..

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP

Kako nema ništa pogledaj moj post gore 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Patrick_cro kaže...

Kako nema ništa pogledaj moj post gore 

Iskreno sumnjam da će oni išta ograničavati normalnim korisnicima. Ipak je to VIP.

Mislim da se ta stavka prvenstveno odnosi na ekipu koja se reklamira i spama SMS porukama...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savršena tarifa - VIP
Patrick_cro kaže...

Kako nema ništa pogledaj moj post gore 

Ma dobro to, to svugdje pise, al bas ce meni koji posaljem 30 poruka mjesečno i možda 200 minuta razgovora obavim nešto napravit.

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice