Samsung galaxy 3 app2sd

poruka: 7
|
čitano: 4.001
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy 3 app2sd

Molim pomoć! Kupio sam samsung galaxy 3 i imam dosta aplikacija ako jos skinem izbacit ce poruku low on memory. Jel ima kaki program bez roota,particioniranja sd,froyo update-a,samsung kies-a? da se programi prebace na sd ima neki auto app2sd ali ne radi. ako mi itko pomogne hvala mu! ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung galaxy 3 app2sd
dominik.spajic kaže...

Molim pomoć! Kupio sam samsung galaxy 3 i imam dosta aplikacija ako jos skinem izbacit ce poruku low on memory. Jel ima kaki program bez roota,particioniranja sd,froyo update-a,samsung kies-a? da se programi prebace na sd ima neki auto app2sd ali ne radi. ako mi itko pomogne hvala mu! ;)

Nemoguce, na froyo imas, ali vidim da ti ni to ne pase...tako da nista od toga.

:D
13 godina
offline
Re: Samsung galaxy 3 app2sd
bez forya ništa
Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
13 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy 3 app2sd

Ok, kies zafrkava nacu neki samsungov program.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy 3 app2sd

čekajte ljudi imam isti problem......kakav froyo.. kaj je to.....objasnite kaj treba da se radi....da prebacim na sd karticu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy 3 app2sd

Ovako, ako vam se mobitel nece da se spoji na PC ili MAC ukucajte kod u telefon *#7284# e sada ste naišli na ovakav screen: ()= nek ovo bude checkbox za oznaku

 

_________________________________

PhoneUtil

_________________________________

UART

_________________________________

() MODEM

(-) PDA

_________________________________

USB

_________________________________

(-) MODEM

() PDA        -označite   

 

Sada na USB, ovo gore označite PDA. Nakon toga se spojite na kies i čekajte duže i tako sam ga nadogradio na froyo ali !PAZITE! mora te imati najnoviju verziju kiesa, jer vam neće update-ti i uključite ga na stražnjem dijelu računala odnosno ne na usb hubove nego na usb portove iza računala

 

Mislim da sam vam sve pojasnio :)

 

 

 

 

 

Historia est magistra vitae = Povijest je Učiteljica života Ja imam 10 godina pogledajte u profil, ne lažem
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung galaxy 3 app2sd

Bok

 Ja posjedujem Samsung Galaxy s+. i pokusavam dokuciti kako inace taj sistem radi.

 Novi sam. Nije root-an i ne zelim dirati dok mi je nov,( kolovoz)..

 

Nasap sam se isto tako. da mi nema prostora, mada mi nije jasno od 8 GB 3 je uzeo OS ostalo je meni na pasu, mogu raditi  ili staviti sto hocu. Malo me razocarao. ali ok..

 Zanima me rad s App2SD.. koji vidim da nije potrebno mobitel root-ati, a sad jos vidim da ide na Froyo.. Ak se ne varam, govorite li o verziji OS 2.1 ili 2.2 ?

 Moj je 2.3.6. Gingerbrad (mislim)...znaci da ja nemogu nista, bez root...??

Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice